spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

Juniorské MČR 2016

  • Bohumín
  • 19.11.2016
  • V pořadí již 4. halové MČR juniorů do 20 let. Pro herní systém zkoukněte rozpis.
  • Schedule: http://bit.ly/2fVj2aF

Výsledky mixed

Final standings

1. Kulatá šachovnice A
2. Rainbow Banana A
3. 3SB A
4. F.U.J.
5. Hairy Fewer
6. Prague Devils
7. Terrible Monkeys
8. Atrofované ruce A
9. Atrofované ruce B
10. Létající kapři
11. 3SB B
12. Kulatá šachovnice B
13. Left Overs
14. Rainbow Banana B

Spirit mixed

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SB A3SB BAtruc AAtruc BHFFUJKS AKS BLOLKPDRB ARB BTMScore
3SB Ax13:1114:1016*:1315:1111:1113:913*:1195:76
3SB Bx13:1113*:15*12*:15*10:13*13:148:1110:16*11:1490:109
Atruc A11:13x12*:1010:11
12:10
10:1410:1210:1375:83
Atruc B11:1310:12*x12:1210:1112:1110:1112:11
11:11
88:92
HF10:1411:10
10:12
12:12x12:1112:911:1212:1390:93
FUJ13:16*15*:13*x11:913:1212:1113:1311:1188:85
KS A11:1515*:12*11:12x13:1113:1112:1212:1113:12*100:96
KS B13*:109:129:1111:13x10:13
11:12
11:1274:83
LO11:1114:1311:10x11:1111:1158:56
LK9:1314:1011:1212:1311:1313:10
12:11
x11:1293:94
PD11:811:1012:1111:1212:12x10:916*:1111:1394:86
RB A12:1011:12
11:11
13:1213:1311:129:10x10:1190:91
RB B16*:1012*:1312:1111:1112:1111:16*x74:72
TM11:13*14:1113:1011:1111:1113:1111:10x84:77

Spirit of the Game final standings

1. 3SB A (13.57143)
2. F.U.J. (12.57143)
3. Kulatá šachovnice A (12.5)
4. Rainbow Banana B (12.33333)
5. Terrible Monkeys (12)
6. Prague Devils (11.75)
7. Létající kapři (11.625)
8. Left Overs (11.6)
9. Hairy Fewer (11.25)
9. 3SB B (11.25)
9. Rainbow Banana A (11.25)
10. Atrofované ruce B (11)
11. Atrofované ruce A (10.71429)
12. Kulatá šachovnice B (10.57143)

Groups

ATMLO3SB AScorePointsRanking
TMx11:52:1513:2022
LO5:11x1:166:2703
3SB A15:216:1x31:341
BLKKS BFUJScorePointsRanking
LKx12:95:1617:2522
KS B9:12x4:1713:2903
FUJ16:517:4x33:941
CHFAtruc BRB AAtruc AScorePointsRanking
HFx12:49:1113:1034:2542
Atruc B4:12x5:157:816:3504
RB A11:915:5x10:636:2061
Atruc A10:138:76:10x24:3023
DKS ARB B3SB BPDScorePointsRanking
KS Ax19:119:119:157:361
RB B1:19x4:122:157:4604
3SB B1:1912:4x7:820:3123
PD1:1915:28:7x24:2842

Play-off

B1-B2 - Baráž

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:28 19.11.2016mixed2Rainbow Banana B (RB B)Kulatá šachovnice B (KS B)8:1212:11
14:30 19.11.2016mixed1Left Overs (LO)Atrofované ruce B (Atruc B)7:911:10

Zápasy P1-P4

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:31 19.11.2016mixed2Rainbow Banana A (RB A)Terrible Monkeys (TM)14:010:11
15:05 19.11.2016mixed13SB A (3SB A)Hairy Fewer (HF)9:814:10
15:40 19.11.2016mixed1F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)13:512:11
15:40 19.11.2016mixed2Kulatá šachovnice A (KS A)Létající kapři (LK)19:113:11

Zápasy X1-X4

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:55 19.11.2016mixed2Hairy Fewer (HF)Kulatá šachovnice B (KS B)24:112:9
15:55 19.11.2016mixed2Prague Devils (PD)Atrofované ruce B (Atruc B)7:611:10
16:15 19.11.2016mixed1Terrible Monkeys (TM)3SB B (3SB B)11:614:11
16:50 19.11.2016mixed1Létající kapři (LK)Atrofované ruce A (Atruc A)7:914:10

Prequaterfinal

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:56 19.11.2016mixed2F.U.J. (FUJ)3SB B (3SB B)13:315*:13*
17:25 19.11.2016mixed1Kulatá šachovnice A (KS A)Kulatá šachovnice B (KS B)20:213:11
18:00 19.11.2016mixed1Rainbow Banana A (RB A)Atrofované ruce B (Atruc B)10:511:11
18:00 19.11.2016mixed23SB A (3SB A)Létající kapři (LK)16:613:9

Q5-6, 11-14.místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:05 20.11.2016mixed1Létající kapři (LK)Rainbow Banana B (RB B)12:611:12
09:05 20.11.2016mixed23SB B (3SB B)Left Overs (LO)9:713:14
10:45 20.11.2016mixed1Atrofované ruce B (Atruc B)3SB B (3SB B)6:211:13
11:45 20.11.2016mixed2Kulatá šachovnice B (KS B)Létající kapři (LK)8:1011:12

Čtvrtfinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:35 20.11.2016mixed13SB A (3SB A)Atrofované ruce A (Atruc A)17:113:11
09:35 20.11.2016mixed2F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TM)16:511:11
10:10 20.11.2016mixed1Rainbow Banana A (RB A)Prague Devils (PD)11:49:10
10:10 20.11.2016mixed2Kulatá šachovnice A (KS A)Hairy Fewer (HF)15:611:12

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:59 20.11.2016mixed2F.U.J. (FUJ)Rainbow Banana A (RB A)7:813:13
12:00 20.11.2016mixed13SB A (3SB A)Kulatá šachovnice A (KS A)6:1315:11

Křížový zápas 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:25 20.11.2016mixed1Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)10:711:13
11:48 20.11.2016mixed2Hairy Fewer (HF)Atrofované ruce A (Atruc A)10:910:12

O 13. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:00 20.11.2016mixed2Rainbow Banana B (RB B)Left Overs (LO)5:1111:11

O 11. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:35 20.11.2016mixed13SB B (3SB B)Kulatá šachovnice B (KS B)10:510:13*

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:00 20.11.2016mixed2Atrofované ruce B (Atruc B)Létající kapři (LK)9:812:11

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:15 20.11.2016mixed1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce A (Atruc A)9:613:10

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:33 20.11.2016mixed2Prague Devils (PD)Hairy Fewer (HF)3:1212:11

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:50 20.11.2016mixed13SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ)8:716*:13

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:30 20.11.2016mixed1Kulatá šachovnice A (KS A)Rainbow Banana A (RB A)12:612:11

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 19.11.2016mixedD1Kulatá šachovnice A (KS A)Rainbow Banana B (RB B)19:113:12*
09:00 19.11.2016mixedD23SB B (3SB B)Prague Devils (PD)7:88:11
09:35 19.11.2016mixedC1Hairy Fewer (HF)Atrofované ruce B (Atruc B)12:412:12
09:35 19.11.2016mixedC2Rainbow Banana A (RB A)Atrofované ruce A (Atruc A)10:612:10
10:10 19.11.2016mixedA1Terrible Monkeys (TM)Left Overs (LO)11:511:11
10:10 19.11.2016mixedB2Létající kapři (LK)Kulatá šachovnice B (KS B)12:913:10
10:45 19.11.2016mixedD13SB B (3SB B)Rainbow Banana B (RB B)12:410:16*
10:45 19.11.2016mixedD2Kulatá šachovnice A (KS A)Prague Devils (PD)19:112:12
11:20 19.11.2016mixedC1Rainbow Banana A (RB A)Atrofované ruce B (Atruc B)15:511:12
11:20 19.11.2016mixedC2Hairy Fewer (HF)Atrofované ruce A (Atruc A)13:1011:10
11:55 19.11.2016mixedB1F.U.J. (FUJ)Kulatá šachovnice B (KS B)17:411:9
11:55 19.11.2016mixedA23SB A (3SB A)Left Overs (LO)16:111:11
12:30 19.11.2016mixedD1Kulatá šachovnice A (KS A)3SB B (3SB B)19:115*:12*
12:30 19.11.2016mixedD2Prague Devils (PD)Rainbow Banana B (RB B)15:216*:11
13:05 19.11.2016mixedA13SB A (3SB A)Terrible Monkeys (TM)15:213*:11
13:05 19.11.2016mixedC2Atrofované ruce A (Atruc A)Atrofované ruce B (Atruc B)8:712*:10
13:40 19.11.2016mixedC1Hairy Fewer (HF)Rainbow Banana A (RB A)9:1112:13
13:40 19.11.2016mixedB2F.U.J. (FUJ)Létající kapři (LK)16:513:12
14:28 19.11.2016mixedB1-B2 - Baráž 2Rainbow Banana B (RB B)Kulatá šachovnice B (KS B)8:1212:11
14:30 19.11.2016mixedB1-B2 - Baráž 1Left Overs (LO)Atrofované ruce B (Atruc B)7:911:10
14:31 19.11.2016mixedZápasy P1-P42Rainbow Banana A (RB A)Terrible Monkeys (TM)14:010:11
15:05 19.11.2016mixedZápasy P1-P413SB A (3SB A)Hairy Fewer (HF)9:814:10
15:40 19.11.2016mixedZápasy P1-P41F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)13:512:11
15:40 19.11.2016mixedZápasy P1-P42Kulatá šachovnice A (KS A)Létající kapři (LK)19:113:11
15:55 19.11.2016mixedZápasy X1-X42Hairy Fewer (HF)Kulatá šachovnice B (KS B)24:112:9
15:55 19.11.2016mixedZápasy X1-X42Prague Devils (PD)Atrofované ruce B (Atruc B)7:611:10
16:15 19.11.2016mixedZápasy X1-X41Terrible Monkeys (TM)3SB B (3SB B)11:614:11
16:50 19.11.2016mixedZápasy X1-X41Létající kapři (LK)Atrofované ruce A (Atruc A)7:914:10
16:56 19.11.2016mixedPrequaterfinal2F.U.J. (FUJ)3SB B (3SB B)13:315*:13*
17:25 19.11.2016mixedPrequaterfinal1Kulatá šachovnice A (KS A)Kulatá šachovnice B (KS B)20:213:11
18:00 19.11.2016mixedPrequaterfinal1Rainbow Banana A (RB A)Atrofované ruce B (Atruc B)10:511:11
18:00 19.11.2016mixedPrequaterfinal23SB A (3SB A)Létající kapři (LK)16:613:9
09:05 20.11.2016mixedQ5-6, 11-14.místo1Létající kapři (LK)Rainbow Banana B (RB B)12:611:12
09:05 20.11.2016mixedQ5-6, 11-14.místo23SB B (3SB B)Left Overs (LO)9:713:14
09:35 20.11.2016mixedČtvrtfinále13SB A (3SB A)Atrofované ruce A (Atruc A)17:113:11
09:35 20.11.2016mixedČtvrtfinále2F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TM)16:511:11
10:10 20.11.2016mixedČtvrtfinále1Rainbow Banana A (RB A)Prague Devils (PD)11:49:10
10:10 20.11.2016mixedČtvrtfinále2Kulatá šachovnice A (KS A)Hairy Fewer (HF)15:611:12
10:45 20.11.2016mixedQ5-6, 11-14.místo1Atrofované ruce B (Atruc B)3SB B (3SB B)6:211:13
11:25 20.11.2016mixedKřížový zápas 5-8. místo1Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)10:711:13
11:45 20.11.2016mixedQ5-6, 11-14.místo2Kulatá šachovnice B (KS B)Létající kapři (LK)8:1011:12
11:48 20.11.2016mixedKřížový zápas 5-8. místo2Hairy Fewer (HF)Atrofované ruce A (Atruc A)10:910:12
11:59 20.11.2016mixedSemifinále2F.U.J. (FUJ)Rainbow Banana A (RB A)7:813:13
12:00 20.11.2016mixedSemifinále13SB A (3SB A)Kulatá šachovnice A (KS A)6:1315:11
12:00 20.11.2016mixedO 13. místo2Rainbow Banana B (RB B)Left Overs (LO)5:1111:11
12:00 20.11.2016mixedO 9. místo2Atrofované ruce B (Atruc B)Létající kapři (LK)9:812:11
12:33 20.11.2016mixedO 5. místo2Prague Devils (PD)Hairy Fewer (HF)3:1212:11
12:35 20.11.2016mixedO 11. místo13SB B (3SB B)Kulatá šachovnice B (KS B)10:510:13*
13:15 20.11.2016mixedO 7. místo1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce A (Atruc A)9:613:10
13:50 20.11.2016mixedO 3. místo13SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ)8:716*:13
14:30 20.11.2016mixedO 1. místo1Kulatá šachovnice A (KS A)Rainbow Banana A (RB A)12:612:11
Poslat odkaz na e-mail