spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

2. Kvalifikace Open & Women

Open

1. F.U.J.
2. Prague Devils
3. Yellow Block A
4. 3SB
5. Terrible Monkeys
6. Kulatá šachovnice
7. Yellow Block B
8. Left Overs
9. PeaceEgg
10. Pražská 7
11. Rainbow Banana
12. Atrofované ruce
  • Dobruška
  • 19.08.2017
  • Kvalifikační turnaj na MČR Open Women, postupuje prvních 8 týmů z obou kategorií.
  • Schedule: http://bit.ly/2wgpoKF

Výsledky open

Final standings

1. F.U.J.
2. Prague Devils
3. Yellow Block A
4. 3SB
5. Terrible Monkeys
6. Kulatá šachovnice
11. Rainbow Banana
12. Atrofované ruce

Spirit open

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SBATFUJLOPDP7TMYB AYB BKSPERBScore
3SBx12:1112:11
11:10*
13:1212:1111:1171:66
ATx11:1313:1110:12
11:10
45:46
FUJ11:12x12:12
15:13*
12:1113:1263:60
LO13:11x10:1012:1213:1312:1260:58
PD11:12
10*:11
12:12
13*:15
x11:1257:62
P711:1310:10x13:1011:129*:9*54:54
TM12:1311:1212:11x12:1111:1058:57
YB A11:1212:1311:12x12:1212:1112:1070:70
YB B12:1210:1312:12x12:1211:1457:63
KS11:1110:1111:1212:12x12:1256:58
PE13:1312:1110:1214:1112:12x61:59
RB12:10
10:11
12:129*:9*x43:42

Spirit of the Game final standings

1. F.U.J. (12.6)
2. PeaceEgg (12.2)
3. Left Overs (12)
4. 3SB (11.83333)
5. Yellow Block A (11.66667)
6. Terrible Monkeys (11.6)
7. Yellow Block B (11.4)
7. Prague Devils (11.4)
8. Atrofované ruce (11.25)
9. Kulatá šachovnice (11.2)
10. Pražská 7 (10.8)
11. Rainbow Banana (10.75)

Výsledky women

Final standings

1. Velká Morava
2. Prague Devils W
3. YellowFUJever
4. 3SB W
5. Východní blok
6. Terrible Monkeys W

Next placement is shown in tables below.

Spirit women

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SBWATWLOWPDWP7WTMWVMYFVBScore
3SBWx12:1212:1210:1011:1112:1012:9*12:1481:78
ATW12:12x9:9
7:10
11:10
10:10
11:1160:62
LOW12:129:9
10:7
x12:12
12:10
10:1165:61
PDWx10:1012:12
12:12
11:11
12:11
10:1267:68
P7W10:1010:11
10:10
12:12
10:12
x10:1162:66
TMW11:1111:1111:1010:1011:10x11:1265:64
VM10:1212:12
12:12
x10:1012:1256:58
YF9*:1211:11
11:12
10:10x11:1052:55
VB14:1212:1012:1112:1210:11x60:56

Spirit of the Game final standings

1. Východní blok (12)
2. 3SB W (11.57143)
3. Velká Morava (11.2)
4. Prague Devils W (11.16667)
5. Terrible Monkeys W (10.83333)
5. Left Overs W (10.83333)
6. YellowFUJever (10.4)
7. Pražská 7 W (10.33333)
8. Atrofované ruce W (10)

Groups

Open 1PDTM3SBFUJScorePointsRanking
PDx15:713:148:1536:3622
TM7:15x14:1212:1533:4224
3SB14:1312:14x14:1540:4223
FUJ15:815:1215:14x45:3461

Help tables for group Open 1

2 - 4. placePDTM3SBScorePointsRanking
PDx15:713:1428:2121
TM7:15x14:1221:2723
3SB14:1312:14x26:2722
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Open 2YB AYB BPEKSScorePointsRanking
YB Ax14:615:913:942:2461
YB B6:14x14:129:1429:4023
PE9:1512:14x7:1328:4204
KS9:1314:913:7x36:2942
Open 3ATP7LORBScorePointsRanking
ATx12:137:1312:1331:3904
P713:12x6:1011:1030:3242
LO13:710:6x14:837:2161
RB13:1210:118:14x31:3723
Women 1VBVMYFPDWScorePointsRanking
VBx7:156:1510:1523:4504
VM15:7x15:515:1045:2261
YF15:65:15x14:1334:3442
PDW15:1010:1513:14x38:3923
Women 23SBWP7WTMWATWLOWScorePointsRanking
3SBWx15:212:914:411:452:1981
P7W2:15x7:135:89:1123:4705
TMW9:1213:7x9:811:1042:3762
ATW4:148:58:9x9:1329:4124
LOW4:1111:910:1113:9x38:4043
7-10. placeYB BP7PELOScorePointsRanking
YB Bx15:1014:1214:1043:3261
P710:15x7:156:1023:4004
PE12:1415:7x11:1538:3623
LO10:1410:615:11x35:3142
7-9. placeLOWATWP7WScorePointsRanking
LOWx14:1512:1326:2803
ATW15:14x0:115:1522
P7W13:121:0x14:1241

Play-off

Čtvrtfinále open

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 20.8.2017open13SB (3SB)Kulatá šachovnice (KS)15:811:11
09:00 20.8.2017open2Terrible Monkeys (TM)Yellow Block A (YB A)8:1312:11
09:00 20.8.2017women3Prague Devils W (PDW)Terrible Monkeys W (TMW)15:310:10
09:00 20.8.2017women4Východní blok (VB)3SB W (3SBW)13:1414:12

Semifinále open

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:50 20.8.2017open1F.U.J. (FUJ)Yellow Block A (YB A)15:913:12
11:50 20.8.2017open2Prague Devils (PD)3SB (3SB)14:1210*:11
11:50 20.8.2017women4YellowFUJever (YF)Prague Devils W (PDW)13:1411:12

Semifinále women

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:50 20.8.2017women33SB W (3SBW)Velká Morava (VM)10:1412:10

O 11. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
10:25 20.8.2017open3Rainbow Banana (RB)Atrofované ruce (AT)14:810:11

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:40 20.8.2017women3Terrible Monkeys W (TMW)Východní blok (VB)11:1411:12
14:40 20.8.2017open4Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys (TM)7:1510:11

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:40 20.8.2017women23SB W (3SBW)YellowFUJever (YF)6:1512:9*
16:05 20.8.2017open2Yellow Block A (YB A)3SB (3SB)15:1111:12

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:40 20.8.2017women1Velká Morava (VM)Prague Devils W (PDW)15:612:12
16:05 20.8.2017open1F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)14:1115:13*

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:30 19.8.2017womenWomen 213SB W (3SBW)Pražská 7 W (P7W)15:210:10
08:30 19.8.2017womenWomen 22Terrible Monkeys W (TMW)Atrofované ruce W (ATW)9:811:11
08:30 19.8.2017openOpen 33Atrofované ruce (AT)Pražská 7 (P7)12:1313:11
08:30 19.8.2017openOpen 34Left Overs (LO)Rainbow Banana (RB)14:812:12
09:35 19.8.2017openOpen 11Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)15:711:12
09:35 19.8.2017openOpen 123SB (3SB)F.U.J. (FUJ)14:1512:11
09:35 19.8.2017womenWomen 13Východní blok (VB)Velká Morava (VM)7:1512:12
09:35 19.8.2017womenWomen 14YellowFUJever (YF)Prague Devils W (PDW)14:1311:11
11:00 19.8.2017womenWomen 213SB W (3SBW)Left Overs W (LOW)11:412:12
11:00 19.8.2017womenWomen 22Atrofované ruce W (ATW)Pražská 7 W (P7W)8:511:10
11:00 19.8.2017openOpen 33Atrofované ruce (AT)Rainbow Banana (RB)12:1310:12
11:00 19.8.2017openOpen 34Left Overs (LO)Pražská 7 (P7)10:610:10
12:05 19.8.2017openOpen 11Prague Devils (PD)F.U.J. (FUJ)8:1512:12
12:05 19.8.2017openOpen 123SB (3SB)Terrible Monkeys (TM)12:1413:12
12:05 19.8.2017womenWomen 13Východní blok (VB)Prague Devils W (PDW)10:1512:10
12:05 19.8.2017womenWomen 14YellowFUJever (YF)Velká Morava (VM)5:1510:10
13:30 19.8.2017womenWomen 21Terrible Monkeys W (TMW)Pražská 7 W (P7W)13:711:10
13:30 19.8.2017womenWomen 22Left Overs W (LOW)Atrofované ruce W (ATW)13:99:9
13:30 19.8.2017openOpen 23Yellow Block A (YB A)Yellow Block B (YB B)14:612:12
13:30 19.8.2017openOpen 24PeaceEgg (PE)Kulatá šachovnice (KS)7:1312:12
14:30 19.8.2017openOpen 33Atrofované ruce (AT)Left Overs (LO)7:1311:13
14:30 19.8.2017openOpen 34Pražská 7 (P7)Rainbow Banana (RB)11:109*:9*
15:45 19.8.2017womenWomen 213SB W (3SBW)Atrofované ruce W (ATW)14:412:12
15:45 19.8.2017womenWomen 22Terrible Monkeys W (TMW)Left Overs W (LOW)11:1011:10
15:45 19.8.2017openOpen 23Yellow Block A (YB A)Kulatá šachovnice (KS)13:912:11
15:45 19.8.2017openOpen 24PeaceEgg (PE)Yellow Block B (YB B)12:1414:11
16:45 19.8.2017openOpen 11Prague Devils (PD)3SB (3SB)13:1411:12
16:45 19.8.2017openOpen 12Terrible Monkeys (TM)F.U.J. (FUJ)12:1511:12
16:45 19.8.2017womenWomen 13Východní blok (VB)YellowFUJever (YF)6:1510:11
16:45 19.8.2017womenWomen 14Velká Morava (VM)Prague Devils W (PDW)15:1012:12
18:10 19.8.2017womenWomen 213SB W (3SBW)Terrible Monkeys W (TMW)12:911:11
18:10 19.8.2017womenWomen 22Left Overs W (LOW)Pražská 7 W (P7W)11:912:12
18:10 19.8.2017openOpen 23Yellow Block A (YB A)PeaceEgg (PE)15:912:10
18:10 19.8.2017openOpen 24Kulatá šachovnice (KS)Yellow Block B (YB B)14:912:12
09:00 20.8.2017openČtvrtfinále open13SB (3SB)Kulatá šachovnice (KS)15:811:11
09:00 20.8.2017openČtvrtfinále open2Terrible Monkeys (TM)Yellow Block A (YB A)8:1312:11
09:00 20.8.2017womenČtvrtfinále open3Prague Devils W (PDW)Terrible Monkeys W (TMW)15:310:10
09:00 20.8.2017womenČtvrtfinále open4Východní blok (VB)3SB W (3SBW)13:1414:12
10:25 20.8.2017open7-10.místo (D)1Yellow Block B (YB B)Pražská 7 (P7)15:1010:13
10:25 20.8.2017open7-10.místo (D)2PeaceEgg (PE)Left Overs (LO)11:1513:13
10:25 20.8.2017openO 11. místo3Rainbow Banana (RB)Atrofované ruce (AT)14:810:11
10:25 20.8.2017women7-9.místo (F)4Left Overs W (LOW)Atrofované ruce W (ATW)14:1510:7
11:50 20.8.2017openSemifinále open1F.U.J. (FUJ)Yellow Block A (YB A)15:913:12
11:50 20.8.2017openSemifinále open2Prague Devils (PD)3SB (3SB)14:1210*:11
11:50 20.8.2017womenSemifinále women33SB W (3SBW)Velká Morava (VM)10:1412:10
11:50 20.8.2017womenSemifinále open4YellowFUJever (YF)Prague Devils W (PDW)13:1411:12
13:15 20.8.2017open7-10.místo (D)1Yellow Block B (YB B)Left Overs (LO)14:1012:12
13:15 20.8.2017open7-10.místo (D)2PeaceEgg (PE)Pražská 7 (P7)15:712:11
13:15 20.8.2017women7-9.místo (F)4Left Overs W (LOW)Pražská 7 W (P7W)12:1312:10
14:40 20.8.2017womenO 1. místo1Velká Morava (VM)Prague Devils W (PDW)15:612:12
14:40 20.8.2017womenO 3. místo23SB W (3SBW)YellowFUJever (YF)6:1512:9*
14:40 20.8.2017womenO 5. místo3Terrible Monkeys W (TMW)Východní blok (VB)11:1411:12
14:40 20.8.2017openO 5. místo4Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys (TM)7:1510:11
16:05 20.8.2017openO 1. místo1F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)14:1115:13*
16:05 20.8.2017openO 3. místo2Yellow Block A (YB A)3SB (3SB)15:1111:12
16:05 20.8.2017women7-9.místo (F)3Atrofované ruce W (ATW)Pražská 7 W (P7W)0:110:10
Poslat odkaz na e-mail