spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

MČR Mixed

All teams

Divize mixed

3SB A (3SB A) České Budějovice
3SB B (3SB B) České Budějovice
Chlupatá žába (CHZ) Slatiňany
Chupacabras (CHUP) Žďár nad Sázavou
Kulatá šachovnice (KS) Hradec Králové
Left Overs (LO) Brno
PeaceEgg (PE) Písek
Prague Devils (PD) Prague
Terrible Monkeys (TM) Prague
Žlutá Zimnice (ZZ) Prague

Výsledky mixed

Final standings

1. Žlutá Zimnice
2. 3SB A
3. Chupacabras
4. Prague Devils
5. Terrible Monkeys
6. 3SB B
7. Left Overs
8. Kulatá šachovnice
9. PeaceEgg
10. Chlupatá žába

Spirit mixed

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SB A3SB BKSLOPEPDTMZZCHUPCHZScore
3SB Ax12:1213:1311:1112:1313:107*:968:68
3SB B12:12x12:1212:12
11:14
12*:9*10*:10
11:11
80:80
KS13:1312:12x12:10
12:12
11:13
10:12
13:1183:83
LO11:1112:12
14:11
10:12
12:12
x11:9*11:1181:78
PE9*:12*x11:1112:1110:13*10:12*
10:12
62:71
PD11:11x11:1313:12
13:13
9:11
13:11
12:1282:83
TM13:1210:10*
11:11
13:11
12:10
9*:1113:11x81:76
ZZ10:1311:1212:13
13:13
x9:1211:1266:75
CHUP9:7*11:1113*:1011:9
11:13
12:9x12:1179:70
CHZ11:1312*:10
12:10
12:1212:1111:12x70:68

Spirit of the Game final standings

1. Kulatá šachovnice (11.85714)
2. Prague Devils (11.71429)
3. Chlupatá žába (11.66667)
4. Terrible Monkeys (11.57143)
4. Left Overs (11.57143)
5. 3SB B (11.42857)
6. 3SB A (11.33333)
7. Chupacabras (11.28571)
8. Žlutá Zimnice (11)
9. PeaceEgg (10.33333)

Groups

AZZCHZPDCHUPPEScorePointsRanking
ZZx14:910:911:915:450:3181
CHZ9:14x11:146:129:1035:5005
PD9:1014:11x7:1115:545:3743
CHUP9:1112:611:7x15:747:3162
PE4:1510:95:157:15x26:5424
B3SB ALOTM3SB BKSScorePointsRanking
3SB Ax10:79:812:615:1046:3181
LO7:10x11:1315:410:943:3643
TM8:913:11x15:715:751:3462
3SB B6:124:157:15x13:1430:5605
KS10:159:107:1514:13x40:5324

Play-off

Čtvrtfinále (2. a 3. týmy)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:30 8.10.2017mixed3Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)9:1213:11
08:31 8.10.2017mixed4Chupacabras (CHUP)Left Overs (LO)12:811:11

Křížový zápas 5-10.místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:50 8.10.2017mixed3Kulatá šachovnice (KS)Chlupatá žába (CHZ)13:1213:11
09:50 8.10.2017mixed4PeaceEgg (PE)3SB B (3SB B)8:129*:12*
11:20 8.10.2017mixed3Left Overs (LO)3SB B (3SB B)9:1114:11
11:20 8.10.2017mixed4Terrible Monkeys (TM)Kulatá šachovnice (KS)13:612:10

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:50 8.10.2017mixed33SB A (3SB A)Chupacabras (CHUP)10:77*:9
12:50 8.10.2017mixed4Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)12:1113:13

Finále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:40 8.10.2017mixed33SB A (3SB A)Žlutá Zimnice (ZZ)10:1213:10

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:20 8.10.2017mixed3Chupacabras (CHUP)Prague Devils (PD)15:911:13

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:20 8.10.2017mixed43SB B (3SB B)Terrible Monkeys (TM)8:1511:11

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:10 8.10.2017mixed3Left Overs (LO)Kulatá šachovnice (KS)15:1012:12

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:10 8.10.2017mixed4Chlupatá žába (CHZ)PeaceEgg (PE)6:1112:10

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 7.10.2017mixedA1Žlutá Zimnice (ZZ)Chlupatá žába (CHZ)14:911:12
09:00 7.10.2017mixedA2Prague Devils (PD)Chupacabras (CHUP)7:119:11
09:00 7.10.2017mixedB33SB A (3SB A)Left Overs (LO)10:711:11
09:00 7.10.2017mixedB4Terrible Monkeys (TM)3SB B (3SB B)15:710:10*
10:55 7.10.2017mixedA1Žlutá Zimnice (ZZ)PeaceEgg (PE)15:411:12
10:55 7.10.2017mixedA2Chupacabras (CHUP)Chlupatá žába (CHZ)12:612:11
10:55 7.10.2017mixedB3Terrible Monkeys (TM)Kulatá šachovnice (KS)15:713:11
10:55 7.10.2017mixedB4Left Overs (LO)3SB B (3SB B)15:412:12
12:50 7.10.2017mixedA1Prague Devils (PD)Chlupatá žába (CHZ)14:1112:12
12:50 7.10.2017mixedA2PeaceEgg (PE)Chupacabras (CHUP)7:1510:13*
12:50 7.10.2017mixedB33SB A (3SB A)3SB B (3SB B)12:612:12
12:50 7.10.2017mixedB4Kulatá šachovnice (KS)Left Overs (LO)9:1012:10
15:00 7.10.2017mixedB1Terrible Monkeys (TM)Left Overs (LO)13:119*:11
15:00 7.10.2017mixedB23SB A (3SB A)Kulatá šachovnice (KS)15:1013:13
15:00 7.10.2017mixedA3Žlutá Zimnice (ZZ)Chupacabras (CHUP)11:99:12
15:00 7.10.2017mixedA4Prague Devils (PD)PeaceEgg (PE)15:511:11
16:55 7.10.2017mixedB1Terrible Monkeys (TM)3SB A (3SB A)8:913:12
16:55 7.10.2017mixedB2Kulatá šachovnice (KS)3SB B (3SB B)14:1312:12
16:55 7.10.2017mixedA3Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)10:912:13
16:55 7.10.2017mixedA4PeaceEgg (PE)Chlupatá žába (CHZ)10:910:12*
08:30 8.10.2017mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)3Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)9:1213:11
08:31 8.10.2017mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)4Chupacabras (CHUP)Left Overs (LO)12:811:11
09:50 8.10.2017mixedKřížový zápas 5-10.místo3Kulatá šachovnice (KS)Chlupatá žába (CHZ)13:1213:11
09:50 8.10.2017mixedKřížový zápas 5-10.místo4PeaceEgg (PE)3SB B (3SB B)8:129*:12*
11:20 8.10.2017mixedKřížový zápas 5-10.místo3Left Overs (LO)3SB B (3SB B)9:1114:11
11:20 8.10.2017mixedKřížový zápas 5-10.místo4Terrible Monkeys (TM)Kulatá šachovnice (KS)13:612:10
12:50 8.10.2017mixedSemifinále33SB A (3SB A)Chupacabras (CHUP)10:77*:9
12:50 8.10.2017mixedSemifinále4Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)12:1113:13
14:10 8.10.2017mixedO 7. místo3Left Overs (LO)Kulatá šachovnice (KS)15:1012:12
14:10 8.10.2017mixedO 9. místo4Chlupatá žába (CHZ)PeaceEgg (PE)6:1112:10
15:20 8.10.2017mixedO 3. místo3Chupacabras (CHUP)Prague Devils (PD)15:911:13
15:20 8.10.2017mixedO 5. místo43SB B (3SB B)Terrible Monkeys (TM)8:1511:11
16:40 8.10.2017mixedFinále33SB A (3SB A)Žlutá Zimnice (ZZ)10:1213:10
Poslat odkaz na e-mail