spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

HMR Open a Zeny

Výsledky open

Final standings

1. Východní blok
2. Žlutá Zimnice
3. 3SB
4. Chupacabras
5. TIOS
6. F.U.J.
7. Prague Devils
8. Left Overs
9. Atrofované ruce
10. Terrible Monkeys

Spirit open

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SBAtrucCHUPFUJLOPDTMTIOSVBZZScore
3SBx12:1010:11*
9:9
13:1211*:1111:1013:1379:76
Atruc10:12x11:1112:1212:12
13:12
12:1170:70
CHUP11*:10
9:9
11:11x12:1011:1113:1214:6*81:69
FUJ10:12x12:11
10:13
14:1313:1111:1313:1283:85
LO11:12
13:10
x12:12
12:12
11:1113:12
14:10
86:79
PD12:1312:1213:1412:12
12:12
x13:1412:1212:1298:101
TM11:11*12:12
12:13
11:11x12:1111:1169:69
TIOS10:1111:1212:1311:1314:1311:12x12:1381:87
VB13:1313:1111:1112:1213:12x12:11
14:11
88:81
ZZ6*:1412:1312:13
10:14
12:1211:1111:12
11:14
x85:103

Spirit of the Game final standings

1. Východní blok (12.57143)
2. Left Overs (12.28571)
3. Prague Devils (12.25)
4. F.U.J. (11.85714)
5. Atrofované ruce (11.66667)
6. TIOS (11.57143)
6. Chupacabras (11.57143)
7. Terrible Monkeys (11.5)
8. 3SB (11.28571)
9. Žlutá Zimnice (10.625)

Výsledky women

Final standings

1. Velká Morava Women
2. Východní blok Women
3. Žlutá Zimnice Women
4. Prague Devils Women
5. 3SB Women
6. Left Overs Women
7. Atrofované ruce Women
8. Terrible Monkeys Women
9. F.U.J. Women
10. Pražská 7 Women

Spirit women

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SBwAtrucwFUJwLOwPDwP7wTMwVMwVBwZZwScore
3SBwx10:11
10:11
11:10
8:8
12:1011:1012:1174:71
Atrucw11:10
11:10
x11:910:910:11
10:11
11:11
11:11
85:82
FUJw9:11x12:1111:12
13:13*
11:1211:1167:70
LOw10:11
8:8
9:10x12:1112:11
10:11
12:1111:1184:84
PDw10:1211:12x12:1313:1212:1311:12
13:12
82:86
P7w12:11
13*:13
11:1213:12x11:1211:1271:72
TMw10:1111:10
11:10
11:12
11:10
x13:1111:1078:74
VMw11:1211:11
11:11
11:1212:1311:13x12:1279:84
VBw12:1111:1113:1212:1112:12x12:12
10:12
82:81
ZZw11:1112:11
12:13
12:1110:1112:12
12:10
x81:79

Spirit of the Game final standings

1. Pražská 7 Women (11.83333)
2. Prague Devils Women (11.71429)
2. Východní blok Women (11.71429)
3. Žlutá Zimnice Women (11.57143)
4. Velká Morava Women (11.28571)
5. F.U.J. Women (11.16667)
6. Terrible Monkeys Women (11.14286)
7. Atrofované ruce Women (10.625)
8. 3SB Women (10.57143)
9. Left Overs Women (10.5)

Aktuální zápasy

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:30 25.2.2018openSemifinále1Žlutá Zimnice (ZZ)Chupacabras (CHUP)11:106*:14
14:15 25.2.2018womenO 7. místo1Terrible Monkeys Women (TMw)Atrofované ruce Women (Atrucw)6:1011:10
14:15 25.2.2018openO 7. místo2Prague Devils (PD)Left Overs (LO)12:812:12
14:50 25.2.2018openO 5. místo1TIOS (TIOS)F.U.J. (FUJ)10:811:13
16:00 25.2.2018womenO 1. místo1Východní blok Women (VBw)Velká Morava Women (VMw)7:1612:12

Groups

AAtrucTIOSCHUPTM3SBScorePointsRanking
Atrucx6:103:1310:96:1125:4325
TIOS10:6x6:98:97:1131:3523
CHUP13:39:6x12:69:1043:2562
TM9:109:86:12x6:930:3924
3SB11:611:710:99:6x41:2881

Help tables for group A

3 - 5. placeAtrucTIOSTMScorePointsRanking
Atrucx6:1010:916:1923
TIOS10:6x8:918:1521
TM9:109:8x18:1822
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
BFUJLOZZPDVBScorePointsRanking
FUJx8:99:78:68:1033:3243
LO9:8x10:910:711:940:3381
ZZ7:99:10x10:118:934:3905
PD6:87:1011:10x10:934:3744
VB10:89:119:89:10x37:3742

Help tables for group B

2 - 4. placeFUJPDVBScorePointsRanking
FUJx8:68:1016:1622
PD6:8x10:916:1723
VB10:89:10x19:1821
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
SP7wFUJwZZwPDwVBwScorePointsRanking
P7wx6:93:128:910:1127:4105
FUJw9:6x5:125:106:1125:3924
ZZw12:312:5x6:1010:940:2763
PDw9:810:510:6x9:1338:3262
VBw11:1011:69:1013:9x44:3561

Help tables for group S

1 - 3. placeZZwPDwVBwScorePointsRanking
ZZwx6:1010:916:1923
PDw10:6x9:1319:1922
VBw9:1013:9x22:1921
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
TTMwAtrucwVMwLOw3SBwScorePointsRanking
TMwx11:68:1310:99:838:3662
Atrucw6:11x6:910:85:927:3725
VMw13:89:6x10:911:643:2981
LOw9:108:109:10x8:634:3624
3SBw8:99:56:116:8x29:3323

Help tables for group T

3 - 5. placeAtrucwLOw3SBwScorePointsRanking
Atrucwx10:85:915:1723
LOw8:10x8:616:1622
3SBw9:56:8x15:1321
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí

TOP 10 players (according to average per match)

#TeamName, surnameSATmatchesØ points per match
51Velká Morava WomenLucie Schönová18234175.86
9ChupacabrasDavid Novák16183474.86
27Východní blok WomenMarkéta Hudcová14142874
26Žlutá Zimnice WomenAlena Malá9192874
11Východní blok WomenAlžběta Hodačová8192773.86
78Východní blok WomenKarolína Zubatá8162473.43
33Left Overs WomenKarolína Železná17102783.38
19Terrible Monkeys WomenAneta Höschlová1762373.29
4Velká Morava WomenKristýna Kvapilová1582373.29
9Žlutá Zimnice WomenRadka Masloviaková12112373.29

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:00 24.2.2018open1Atrofované ruce (Atruc)Prague Devils (PD)5:1512:12
14:00 24.2.2018open2Terrible Monkeys (TM)Žlutá Zimnice (ZZ)8:1211:11
19:00 24.2.2018women1Pražská 7 Women (P7w)Left Overs Women (LOw)5:1411:12
19:15 24.2.2018women2F.U.J. Women (FUJw)Atrofované ruce Women (Atrucw)4:99:11

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 25.2.2018open1Východní blok (VB)TIOS (TIOS)11:913:12
09:00 25.2.2018open2Chupacabras (CHUP)F.U.J. (FUJ)14:712:10
09:35 25.2.2018women1Terrible Monkeys Women (TMw)Žlutá Zimnice Women (ZZw)8:1111:10
09:35 25.2.2018women2Prague Devils Women (PDw)3SB Women (3SBw)10:910:12
10:10 25.2.2018open1Left Overs (LO)Žlutá Zimnice (ZZ)10:1114:10
10:10 25.2.2018open23SB (3SB)Prague Devils (PD)13:713:12
10:45 25.2.2018women1Velká Morava Women (VMw)Atrofované ruce Women (Atrucw)16:411:11
10:45 25.2.2018women2Východní blok Women (VBw)Left Overs Women (LOw)13:1111:11

Křížový zápas 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:20 25.2.2018open1Left Overs (LO)F.U.J. (FUJ)9:1013:10
11:20 25.2.2018open2Prague Devils (PD)TIOS (TIOS)11:1213:14
11:55 25.2.2018women1Atrofované ruce Women (Atrucw)3SB Women (3SBw)7:1211:10
11:55 25.2.2018women2Left Overs Women (LOw)Terrible Monkeys Women (TMw)11:810:11

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:30 25.2.2018open1Žlutá Zimnice (ZZ)Chupacabras (CHUP)11:106*:14
12:30 25.2.2018open23SB (3SB)Východní blok (VB)10:1113:13
13:05 25.2.2018women1Velká Morava Women (VMw)Prague Devils Women (PDw)18:1012:13
13:05 25.2.2018women2Východní blok Women (VBw)Žlutá Zimnice Women (ZZw)11:1010:12

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:40 25.2.2018open1Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys (TM)13:613:12
13:40 25.2.2018women2Pražská 7 Women (P7w)F.U.J. Women (FUJw)8:1213*:13

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:15 25.2.2018women1Terrible Monkeys Women (TMw)Atrofované ruce Women (Atrucw)6:1011:10
14:15 25.2.2018open2Prague Devils (PD)Left Overs (LO)12:812:12

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:50 25.2.2018open1TIOS (TIOS)F.U.J. (FUJ)10:811:13
14:50 25.2.2018women2Left Overs Women (LOw)3SB Women (3SBw)10:128:8

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:25 25.2.2018open23SB (3SB)Chupacabras (CHUP)10:99:9
16:00 25.2.2018women2Žlutá Zimnice Women (ZZw)Prague Devils Women (PDw)9:812:13

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:25 25.2.2018open1Východní blok (VB)Žlutá Zimnice (ZZ)11:1014:11
16:00 25.2.2018women1Východní blok Women (VBw)Velká Morava Women (VMw)7:1612:12

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:30 24.2.2018openA1Atrofované ruce (Atruc)TIOS (TIOS)6:1012:11
08:30 24.2.2018openB2F.U.J. (FUJ)Left Overs (LO)8:912:11
09:00 24.2.2018openA1Chupacabras (CHUP)Terrible Monkeys (TM)12:611:11
09:00 24.2.2018openB2Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)10:1112:12
09:30 24.2.2018openA13SB (3SB)Atrofované ruce (Atruc)11:612:10
09:30 24.2.2018openB2Východní blok (VB)F.U.J. (FUJ)10:813:11
10:00 24.2.2018openA1Chupacabras (CHUP)TIOS (TIOS)9:613:12
10:00 24.2.2018openB2Žlutá Zimnice (ZZ)Left Overs (LO)9:1012:13
10:30 24.2.2018openA1Terrible Monkeys (TM)3SB (3SB)6:911:11*
10:30 24.2.2018openB2Prague Devils (PD)Východní blok (VB)10:912:12
11:00 24.2.2018openA1Chupacabras (CHUP)Atrofované ruce (Atruc)13:311:11
11:00 24.2.2018openB2Žlutá Zimnice (ZZ)F.U.J. (FUJ)7:912:13
11:30 24.2.2018openA1Terrible Monkeys (TM)TIOS (TIOS)9:812:11
11:30 24.2.2018openB2Prague Devils (PD)Left Overs (LO)7:1012:12
12:00 24.2.2018openA1Chupacabras (CHUP)3SB (3SB)9:1011*:10
12:00 24.2.2018openB2Žlutá Zimnice (ZZ)Východní blok (VB)8:911:12
12:30 24.2.2018openA1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce (Atruc)9:1012:12
12:30 24.2.2018openB2Prague Devils (PD)F.U.J. (FUJ)6:813:14
13:00 24.2.2018openA13SB (3SB)TIOS (TIOS)11:711:10
13:00 24.2.2018openB2Východní blok (VB)Left Overs (LO)9:1111:11
13:30 24.2.2018womenS1Pražská 7 Women (P7w)F.U.J. Women (FUJw)6:912:11
13:30 24.2.2018womenT2Terrible Monkeys Women (TMw)Atrofované ruce Women (Atrucw)11:611:10
14:00 24.2.2018openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Atrofované ruce (Atruc)Prague Devils (PD)5:1512:12
14:00 24.2.2018openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2Terrible Monkeys (TM)Žlutá Zimnice (ZZ)8:1211:11
14:30 24.2.2018womenS1Žlutá Zimnice Women (ZZw)Prague Devils Women (PDw)6:1012:11
14:30 24.2.2018womenT2Velká Morava Women (VMw)Left Overs Women (LOw)10:911:12
15:00 24.2.2018womenS1Východní blok Women (VBw)Pražská 7 Women (P7w)11:1012:11
15:00 24.2.2018womenT23SB Women (3SBw)Terrible Monkeys Women (TMw)8:911:10
15:30 24.2.2018womenS1Žlutá Zimnice Women (ZZw)F.U.J. Women (FUJw)12:511:11
15:30 24.2.2018womenT2Velká Morava Women (VMw)Atrofované ruce Women (Atrucw)9:611:11
16:00 24.2.2018womenS1Prague Devils Women (PDw)Východní blok Women (VBw)9:1312:13
16:00 24.2.2018womenT2Left Overs Women (LOw)3SB Women (3SBw)8:610:11
16:30 24.2.2018womenS1Žlutá Zimnice Women (ZZw)Pražská 7 Women (P7w)12:312:11
16:30 24.2.2018womenT2Velká Morava Women (VMw)Terrible Monkeys Women (TMw)13:811:13
17:00 24.2.2018womenS1Prague Devils Women (PDw)F.U.J. Women (FUJw)10:511:12
17:00 24.2.2018womenT2Left Overs Women (LOw)Atrofované ruce Women (Atrucw)8:109:10
17:30 24.2.2018womenS1Žlutá Zimnice Women (ZZw)Východní blok Women (VBw)10:912:12
17:30 24.2.2018womenT2Velká Morava Women (VMw)3SB Women (3SBw)11:611:12
18:00 24.2.2018womenS1Prague Devils Women (PDw)Pražská 7 Women (P7w)9:812:13
18:00 24.2.2018womenT2Left Overs Women (LOw)Terrible Monkeys Women (TMw)9:1012:11
18:30 24.2.2018womenS1Východní blok Women (VBw)F.U.J. Women (FUJw)11:612:11
18:30 24.2.2018womenT23SB Women (3SBw)Atrofované ruce Women (Atrucw)9:510:11
19:00 24.2.2018womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Pražská 7 Women (P7w)Left Overs Women (LOw)5:1411:12
19:15 24.2.2018womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2F.U.J. Women (FUJw)Atrofované ruce Women (Atrucw)4:99:11
09:00 25.2.2018openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Východní blok (VB)TIOS (TIOS)11:913:12
09:00 25.2.2018openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Chupacabras (CHUP)F.U.J. (FUJ)14:712:10
09:35 25.2.2018womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Terrible Monkeys Women (TMw)Žlutá Zimnice Women (ZZw)8:1111:10
09:35 25.2.2018womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Prague Devils Women (PDw)3SB Women (3SBw)10:910:12
10:10 25.2.2018openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Left Overs (LO)Žlutá Zimnice (ZZ)10:1114:10
10:10 25.2.2018openČtvrtfinále (Q1 až Q4)23SB (3SB)Prague Devils (PD)13:713:12
10:45 25.2.2018womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Velká Morava Women (VMw)Atrofované ruce Women (Atrucw)16:411:11
10:45 25.2.2018womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Východní blok Women (VBw)Left Overs Women (LOw)13:1111:11
11:20 25.2.2018openKřížový zápas 5-8. místo1Left Overs (LO)F.U.J. (FUJ)9:1013:10
11:20 25.2.2018openKřížový zápas 5-8. místo2Prague Devils (PD)TIOS (TIOS)11:1213:14
11:55 25.2.2018womenKřížový zápas 5-8. místo1Atrofované ruce Women (Atrucw)3SB Women (3SBw)7:1211:10
11:55 25.2.2018womenKřížový zápas 5-8. místo2Left Overs Women (LOw)Terrible Monkeys Women (TMw)11:810:11
12:30 25.2.2018openSemifinále1Žlutá Zimnice (ZZ)Chupacabras (CHUP)11:106*:14
12:30 25.2.2018openSemifinále23SB (3SB)Východní blok (VB)10:1113:13
13:05 25.2.2018womenSemifinále1Velká Morava Women (VMw)Prague Devils Women (PDw)18:1012:13
13:05 25.2.2018womenSemifinále2Východní blok Women (VBw)Žlutá Zimnice Women (ZZw)11:1010:12
13:40 25.2.2018openO 9. místo1Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys (TM)13:613:12
13:40 25.2.2018womenO 9. místo2Pražská 7 Women (P7w)F.U.J. Women (FUJw)8:1213*:13
14:15 25.2.2018womenO 7. místo1Terrible Monkeys Women (TMw)Atrofované ruce Women (Atrucw)6:1011:10
14:15 25.2.2018openO 7. místo2Prague Devils (PD)Left Overs (LO)12:812:12
14:50 25.2.2018openO 5. místo1TIOS (TIOS)F.U.J. (FUJ)10:811:13
14:50 25.2.2018womenO 5. místo2Left Overs Women (LOw)3SB Women (3SBw)10:128:8
15:25 25.2.2018openO 1. místo1Východní blok (VB)Žlutá Zimnice (ZZ)11:1014:11
15:25 25.2.2018openO 3. místo23SB (3SB)Chupacabras (CHUP)10:99:9
16:00 25.2.2018womenO 1. místo1Východní blok Women (VBw)Velká Morava Women (VMw)7:1612:12
16:00 25.2.2018womenO 3. místo2Žlutá Zimnice Women (ZZw)Prague Devils Women (PDw)9:812:13
Poslat odkaz na e-mail