spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

HMČR 1. liga Open Women

Výsledky open

Final standings

1. 3SB
2. Prague Devils
3. Chupacabras
4. Východní blok
5. PeaceEgg
6. TIOS
7. Terrible Monkeys
8. F.U.J.
9. Left Overs
10. Žlutá Zimnice

Spirit open

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SBCHUPFUJLOPEPDTMTIOSVBZZScore
3SBx11:1212:1114:13*12:11
14:13
13:1413:1189:85
CHUPx12:1313:1113:1212:13
13:13
12:13
13:14
88:89
FUJ12:11x11:1113:1013:1113:1213:1212:1087:77
LO11:1211:11x13:1313:1113:10
14:12
75:69
PE13*:1413:1210:1313:13x11:1112:10
13:12
12:1297:97
PD11:12
13:14
11:1311:1311:13x13:1312:1182:89
TM12:1312:1311:1113:13x12:13
14:13
12:1286:88
TIOS13:12
13:13
10:12
12:13
13:12
13:14
x11:1312:1297:101
VB14:1313:12
14:13
12:1312:1212:1213:11x90:86
ZZ11:1310:1210:13
12:14
11:1212:12x66:76

Spirit of the Game final standings

1. Východní blok (12.85714)
2. 3SB (12.71429)
3. Chupacabras (12.57143)
4. Left Overs (12.5)
5. F.U.J. (12.42857)
6. Terrible Monkeys (12.28571)
7. PeaceEgg (12.125)
7. TIOS (12.125)
8. Prague Devils (11.71429)
9. Žlutá Zimnice (11)

Výsledky women

Final standings

1. 3SB Women
2. Žlutá Zimnice Women
3. Východní blok Women
4. Velká Morava
5. Left Overs Women
6. Terrible Monkeys Women
7. Pražská 7
8. Prague Devils Women
9. Atrofované ruce
10. F.U.J. Women

Spirit women

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SBwAtrucFUJwLOwPDwP7wTMwVMVBwZZwScore
3SBwx11:1111:1112:1113:1012:1213*:1112:1084:76
Atruc11:11x11:12
12:12
11:1011:1012:968:64
FUJw11:1112:11
12:12
x12:1213:1113:1273:69
LOw11:1210:11x10:911*:1112:10
10:8
12:1212:888:81
PDw10:1310:1112:129:10x13:1211:1113:1278:81
P7w11:1311:11*12:13x12:13
10:12
13:1111:12
11:11
91:96
TMw10:12
8:10
13:12
12:10
x14:1113:1311:1081:78
VM12:129:1212:1311:1111:14x13:1411:1379:89
VBw11:13*12:1212:1311:1313:1314:13x11:1284:89
ZZw10:128:1212:11
11:11
10:1113:1112:11x76:79

Spirit of the Game final standings

1. F.U.J. Women (12.16667)
2. 3SB Women (12)
2. Východní blok Women (12)
3. Terrible Monkeys Women (11.57143)
4. Pražská 7 (11.375)
5. Atrofované ruce (11.33333)
6. Velká Morava (11.28571)
7. Prague Devils Women (11.14286)
8. Left Overs Women (11)
9. Žlutá Zimnice Women (10.85714)

Groups

APETMVBTIOSCHUPScorePointsRanking
PEx9:107:1011:710:1437:4124
TM10:9x6:1110:88:1034:3843
VB10:711:6x11:78:1140:3162
TIOS7:118:107:11x7:929:4105
CHUP14:1010:811:89:7x44:3381
BLOPDZZFUJ3SBScorePointsRanking
LOx9:108:109:107:933:3905
PD10:9x10:811:66:937:3262
ZZ10:88:10x8:117:1333:4224
FUJ10:96:1111:8x5:1032:3843
3SB9:79:613:710:5x41:2581
SAtrucFUJwVM3SBwPDwScorePointsRanking
Atrucx6:98:116:128:628:3825
FUJw9:6x7:91:125:722:3424
VM11:89:7x7:913:640:3062
3SBw12:612:19:7x7:1040:2461
PDw6:87:56:1310:7x29:3343

Help tables for group S

1 - 2. placeVM3SBwScorePointsRanking
VMx7:97:902
3SBw9:7x9:721
4 - 5. placeAtrucFUJwScorePointsRanking
Atrucx6:96:902
FUJw9:6x9:621
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
TTMwLOwVBwP7wZZwScorePointsRanking
TMwx11:910:89:89:1439:3963
LOw9:11x8:1010:98:935:3924
VBw8:1010:8x15:711:944:3462
P7w8:99:107:15x6:830:4205
ZZw14:99:89:118:6x40:3461

Help tables for group T

1 - 3. placeTMwVBwZZwScorePointsRanking
TMwx10:89:1419:2223
VBw8:10x11:919:1922
ZZw14:99:11x23:2021
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:02 23.2.2019open2Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)9:1013:13
14:03 23.2.2019open1TIOS (TIOS)Žlutá Zimnice (ZZ)11:812:12
19:15 23.2.2019women1Atrofované ruce (Atruc)Left Overs Women (LOw)6:911:10
19:15 23.2.2019women2F.U.J. Women (FUJw)Pražská 7 (P7w)5:1113:11

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 24.2.2019open1Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)14:613:13
09:00 24.2.2019open2Východní blok (VB)F.U.J. (FUJ)11:912:13
09:35 24.2.2019women1Východní blok Women (VBw)Prague Devils Women (PDw)12:912:13
09:35 24.2.2019women2Velká Morava (VM)Terrible Monkeys Women (TMw)11:811:14
10:10 24.2.2019open13SB (3SB)PeaceEgg (PE)8:714:13*
10:10 24.2.2019open2Chupacabras (CHUP)TIOS (TIOS)14:913:13
10:45 24.2.2019women1Žlutá Zimnice Women (ZZw)Pražská 7 (P7w)12:611:11
10:45 24.2.2019women23SB Women (3SBw)Left Overs Women (LOw)11:712:11

Křížový zápas 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:20 24.2.2019open1PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)12:810:13
11:20 24.2.2019open2TIOS (TIOS)Terrible Monkeys (TM)11:1013:14
11:55 24.2.2019women1Pražská 7 (P7w)Terrible Monkeys Women (TMw)10:1310:12
11:55 24.2.2019women2Left Overs Women (LOw)Prague Devils Women (PDw)8:210:9

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:30 24.2.2019open13SB (3SB)Východní blok (VB)10:513:14
12:30 24.2.2019open2Chupacabras (CHUP)Prague Devils (PD)10:1113:11
13:05 24.2.2019women1Žlutá Zimnice Women (ZZw)Velká Morava (VM)14:813:11
13:05 24.2.2019women23SB Women (3SBw)Východní blok Women (VBw)15:613*:11

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:40 24.2.2019open1Žlutá Zimnice (ZZ)Left Overs (LO)11:1112:14
13:41 24.2.2019women2F.U.J. Women (FUJw)Atrofované ruce (Atruc)6:1012:12

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:15 24.2.2019women1Prague Devils Women (PDw)Pražská 7 (P7w)10:1113:12
14:15 24.2.2019open2Terrible Monkeys (TM)F.U.J. (FUJ)11:1012:13

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:50 24.2.2019open1TIOS (TIOS)PeaceEgg (PE)10:1212:13
14:50 24.2.2019women2Left Overs Women (LOw)Terrible Monkeys Women (TMw)12:610:8

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:25 24.2.2019open2Chupacabras (CHUP)Východní blok (VB)12:1113:14
16:00 24.2.2019women2Východní blok Women (VBw)Velká Morava (VM)10:914:13

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:25 24.2.2019open1Prague Devils (PD)3SB (3SB)10:1113:14
16:00 24.2.2019women13SB Women (3SBw)Žlutá Zimnice Women (ZZw)13:1012:10

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:30 23.2.2019openA1PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys (TM)9:1011:11
08:30 23.2.2019openB2Left Overs (LO)Prague Devils (PD)9:1013:11
09:00 23.2.2019openA1Východní blok (VB)TIOS (TIOS)11:713:11
09:00 23.2.2019openB2Žlutá Zimnice (ZZ)F.U.J. (FUJ)8:1110:12
09:30 23.2.2019openA1Chupacabras (CHUP)PeaceEgg (PE)14:1012:13
09:30 23.2.2019openB23SB (3SB)Left Overs (LO)9:712:11
10:00 23.2.2019openA1Východní blok (VB)Terrible Monkeys (TM)11:612:12
10:00 23.2.2019openB2Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)8:1011:12
10:30 23.2.2019openA1TIOS (TIOS)Chupacabras (CHUP)7:913:12
10:30 23.2.2019openB2F.U.J. (FUJ)3SB (3SB)5:1012:11
11:00 23.2.2019openA1Východní blok (VB)PeaceEgg (PE)10:712:12
11:00 23.2.2019openB2Žlutá Zimnice (ZZ)Left Overs (LO)10:810:13
11:30 23.2.2019openA1TIOS (TIOS)Terrible Monkeys (TM)8:1013:12
11:30 23.2.2019openB2F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)6:1113:11
12:00 23.2.2019openA1Východní blok (VB)Chupacabras (CHUP)8:1113:12
12:00 23.2.2019openB2Žlutá Zimnice (ZZ)3SB (3SB)7:1311:13
12:30 23.2.2019openA1TIOS (TIOS)PeaceEgg (PE)7:1110:12
12:30 23.2.2019openB2F.U.J. (FUJ)Left Overs (LO)10:911:11
13:00 23.2.2019openA1Chupacabras (CHUP)Terrible Monkeys (TM)10:813:12
13:00 23.2.2019openB23SB (3SB)Prague Devils (PD)9:612:11
13:30 23.2.2019womenS1Atrofované ruce (Atruc)F.U.J. Women (FUJw)6:911:12
13:30 23.2.2019womenT2Terrible Monkeys Women (TMw)Left Overs Women (LOw)11:910:12
14:02 23.2.2019openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)9:1013:13
14:03 23.2.2019openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1TIOS (TIOS)Žlutá Zimnice (ZZ)11:812:12
14:30 23.2.2019womenS1Velká Morava (VM)3SB Women (3SBw)7:912:12
14:30 23.2.2019womenT2Východní blok Women (VBw)Pražská 7 (P7w)15:711:13
15:00 23.2.2019womenS1Prague Devils Women (PDw)Atrofované ruce (Atruc)6:810:11
15:00 23.2.2019womenT2Žlutá Zimnice Women (ZZw)Terrible Monkeys Women (TMw)14:910:11
15:30 23.2.2019womenS1Velká Morava (VM)F.U.J. Women (FUJw)9:712:13
15:30 23.2.2019womenT2Východní blok Women (VBw)Left Overs Women (LOw)10:812:12
16:00 23.2.2019womenS13SB Women (3SBw)Prague Devils Women (PDw)7:1013:10
16:00 23.2.2019womenT2Pražská 7 (P7w)Žlutá Zimnice Women (ZZw)6:811:12
16:30 23.2.2019womenS1Velká Morava (VM)Atrofované ruce (Atruc)11:89:12
16:30 23.2.2019womenT2Východní blok Women (VBw)Terrible Monkeys Women (TMw)8:1013:13
17:00 23.2.2019womenS13SB Women (3SBw)F.U.J. Women (FUJw)12:111:11
17:00 23.2.2019womenT2Pražská 7 (P7w)Left Overs Women (LOw)9:1011:11*
17:30 23.2.2019womenS1Velká Morava (VM)Prague Devils Women (PDw)13:611:11
17:30 23.2.2019womenT2Východní blok Women (VBw)Žlutá Zimnice Women (ZZw)11:911:12
18:00 23.2.2019womenS13SB Women (3SBw)Atrofované ruce (Atruc)12:611:11
18:00 23.2.2019womenT2Pražská 7 (P7w)Terrible Monkeys Women (TMw)8:912:13
18:30 23.2.2019womenS1Prague Devils Women (PDw)F.U.J. Women (FUJw)7:512:12
18:30 23.2.2019womenT2Žlutá Zimnice Women (ZZw)Left Overs Women (LOw)9:88:12
19:15 23.2.2019womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Atrofované ruce (Atruc)Left Overs Women (LOw)6:911:10
19:15 23.2.2019womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2F.U.J. Women (FUJw)Pražská 7 (P7w)5:1113:11
09:00 24.2.2019openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)14:613:13
09:00 24.2.2019openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Východní blok (VB)F.U.J. (FUJ)11:912:13
09:35 24.2.2019womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Východní blok Women (VBw)Prague Devils Women (PDw)12:912:13
09:35 24.2.2019womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Velká Morava (VM)Terrible Monkeys Women (TMw)11:811:14
10:10 24.2.2019openČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB (3SB)PeaceEgg (PE)8:714:13*
10:10 24.2.2019openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Chupacabras (CHUP)TIOS (TIOS)14:913:13
10:45 24.2.2019womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Žlutá Zimnice Women (ZZw)Pražská 7 (P7w)12:611:11
10:45 24.2.2019womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)23SB Women (3SBw)Left Overs Women (LOw)11:712:11
11:20 24.2.2019openKřížový zápas 5-8. místo1PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)12:810:13
11:20 24.2.2019openKřížový zápas 5-8. místo2TIOS (TIOS)Terrible Monkeys (TM)11:1013:14
11:55 24.2.2019womenKřížový zápas 5-8. místo1Pražská 7 (P7w)Terrible Monkeys Women (TMw)10:1310:12
11:55 24.2.2019womenKřížový zápas 5-8. místo2Left Overs Women (LOw)Prague Devils Women (PDw)8:210:9
12:30 24.2.2019openSemifinále13SB (3SB)Východní blok (VB)10:513:14
12:30 24.2.2019openSemifinále2Chupacabras (CHUP)Prague Devils (PD)10:1113:11
13:05 24.2.2019womenSemifinále1Žlutá Zimnice Women (ZZw)Velká Morava (VM)14:813:11
13:05 24.2.2019womenSemifinále23SB Women (3SBw)Východní blok Women (VBw)15:613*:11
13:40 24.2.2019openO 9. místo1Žlutá Zimnice (ZZ)Left Overs (LO)11:1112:14
13:41 24.2.2019womenO 9. místo2F.U.J. Women (FUJw)Atrofované ruce (Atruc)6:1012:12
14:15 24.2.2019womenO 7. místo1Prague Devils Women (PDw)Pražská 7 (P7w)10:1113:12
14:15 24.2.2019openO 7. místo2Terrible Monkeys (TM)F.U.J. (FUJ)11:1012:13
14:50 24.2.2019openO 5. místo1TIOS (TIOS)PeaceEgg (PE)10:1212:13
14:50 24.2.2019womenO 5. místo2Left Overs Women (LOw)Terrible Monkeys Women (TMw)12:610:8
15:25 24.2.2019openO 1. místo1Prague Devils (PD)3SB (3SB)10:1113:14
15:25 24.2.2019openO 3. místo2Chupacabras (CHUP)Východní blok (VB)12:1113:14
16:00 24.2.2019womenO 1. místo13SB Women (3SBw)Žlutá Zimnice Women (ZZw)13:1012:10
16:00 24.2.2019womenO 3. místo2Východní blok Women (VBw)Velká Morava (VM)10:914:13
Poslat odkaz na e-mail