Time | Divize | Group | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
08:50 16.11.2019 | mix | C | 1 | Rainbow banana A (Rainbow banana A) | Terrible Monkeys B (Terrible monkeys B) | 15:1 | 12:9 |
08:50 16.11.2019 | mix | F | 2 | Rainbow banana B (Rainbow banana B) | Left Overs B (Left Overs B) | 11:4 | 9:8 |
09:25 16.11.2019 | mix | E | 1 | Pražská 7 (P7) | 3SB C (3SB C) | 13:4 | 12:9 |
09:25 16.11.2019 | mix | D | 2 | Kachny (Kachny) | 3SB B (3SB B) | 16:4 | 11:10 |
10:00 16.11.2019 | mix | F | 1 | Rainbow banana B (Rainbow banana B) | Kapři B (Kapři B) | 7:8 | 12:11 |
10:00 16.11.2019 | mix | C | 2 | Rainbow banana A (Rainbow banana A) | Kulatá šachovnice (Kulatá šachovnice) | 21:2 | 11:12 |
10:35 16.11.2019 | mix | D | 1 | Kachny (Kachny) | Chupacabras (Chupacabras) | 14:10 | 13:11 |
10:35 16.11.2019 | mix | E | 2 | Pražská 7 (P7) | Terrible Monkeys C (Terrible monkeys C) | 15:1 | 14:10 |
11:10 16.11.2019 | mix | C | 1 | Terrible Monkeys B (Terrible monkeys B) | Kulatá šachovnice (Kulatá šachovnice) | 10:4 | 13:11 |
11:10 16.11.2019 | mix | F | 2 | Left Overs B (Left Overs B) | Kapři B (Kapři B) | 6:12 | 10:11 |
11:45 16.11.2019 | mix | E | 1 | 3SB C (3SB C) | Terrible Monkeys C (Terrible monkeys C) | 8:6 | 9:9 |
11:45 16.11.2019 | mix | D | 2 | 3SB B (3SB B) | Chupacabras (Chupacabras) | 8:14 | 12:11 |
12:20 16.11.2019 | mix | Kříž CDEF12, | 1 | Rainbow banana A (Rainbow banana A) | Rainbow banana B (Rainbow banana B) | 15:3 | 12:10 |
12:20 16.11.2019 | mix | Kříž CDEF12, | 2 | Terrible Monkeys B (Terrible monkeys B) | Kapři B (Kapři B) | 6:10 | 13:13 |
12:55 16.11.2019 | mix | Kříž CDEF12, | 1 | Kachny (Kachny) | 3SB C (3SB C) | 17:0 | 11:11 |
12:55 16.11.2019 | mix | Kříž CDEF12, | 2 | Chupacabras (Chupacabras) | Pražská 7 (P7) | 11:9 | 12:13 |
13:26 16.11.2019 | mix | Kříž CDEF12, | 2 | Rainbow banana B (Rainbow banana B) | 3SB B (3SB B) | 4:10 | 9:11 |
13:27 16.11.2019 | mix | Kříž CDEF12, | 2 | 3SB C (3SB C) | Kulatá šachovnice (Kulatá šachovnice) | 9:4 | 10:11 |
13:30 16.11.2019 | mix | Kříž CDEF12, | 1 | Terrible Monkeys B (Terrible monkeys B) | Terrible Monkeys C (Terrible monkeys C) | 8:6 | 14:12 |
14:01 16.11.2019 | mix | Kříž CDEF12, | 1 | Pražská 7 (P7) | Left Overs B (Left Overs B) | 9:6 | 11:11 |
14:40 16.11.2019 | mix | A | 1 | Východní blok (Východní blok) | PeaceEgg (PeaceEgg) | 10:5 | 11:11 |
14:40 16.11.2019 | mix | A | 2 | Left Overs A (Left Overs A) | Terrible Monkeys A (Terrible monkeys A) | 6:11 | 12:13 |
15:15 16.11.2019 | mix | B | 1 | 3SB A (3SB A) | Atrofované ruce (Atrofované ruce) | 9:6 | 13:11 |
15:15 16.11.2019 | mix | B | 2 | F.U.J. (FUJ) | Kapři A (Kapři A) | 7:13 | 11:11 |
15:50 16.11.2019 | mix | A | 1 | PeaceEgg (PeaceEgg) | Terrible Monkeys A (Terrible monkeys A) | 6:15 | 11:12 |
15:50 16.11.2019 | mix | A | 2 | Východní blok (Východní blok) | Left Overs A (Left Overs A) | 6:10 | 11:11 |
16:25 16.11.2019 | mix | B | 1 | Atrofované ruce (Atrofované ruce) | Kapři A (Kapři A) | 8:11 | 12:10 |
16:25 16.11.2019 | mix | B | 2 | 3SB A (3SB A) | F.U.J. (FUJ) | 11:6 | 12:12 |
17:00 16.11.2019 | mix | A | 1 | Left Overs A (Left Overs A) | PeaceEgg (PeaceEgg) | 13:2 | 12:11 |
17:00 16.11.2019 | mix | A | 2 | Terrible Monkeys A (Terrible monkeys A) | Východní blok (Východní blok) | 8:11 | 12:10 |
17:35 16.11.2019 | mix | B | 1 | F.U.J. (FUJ) | Atrofované ruce (Atrofované ruce) | 8:9 | 12:12 |
17:35 16.11.2019 | mix | B | 2 | Kapři A (Kapři A) | 3SB A (3SB A) | 6:11 | 11:12 |
18:03 16.11.2019 | mix | Baráž AB34 | 1 | Východní blok (Východní blok) | Kapři B (Kapři B) | 13:6 | 11:11 |
18:05 16.11.2019 | mix | Baráž AB34 | 2 | PeaceEgg (PeaceEgg) | Rainbow banana A (Rainbow banana A) | 7:14 | 10:9 |
18:31 16.11.2019 | mix | Baráž AB34 | 2 | F.U.J. (FUJ) | Kachny (Kachny) | 6:11 | 10:10 |
18:43 16.11.2019 | mix | Baráž AB34 | 1 | Atrofované ruce (Atrofované ruce) | Chupacabras (Chupacabras) | 4:10 | 12:11 |
19:16 16.11.2019 | mix | Čtvrtfinále | 2 | Kapři A (Kapři A) | Východní blok (Východní blok) | 8:7 | 12:11 |
19:16 16.11.2019 | mix | Čtvrtfinále | 2 | Left Overs A (Left Overs A) | Chupacabras (Chupacabras) | 14:4 | 12:12 |
19:17 16.11.2019 | mix | Čtvrtfinále | 1 | 3SB A (3SB A) | Rainbow banana A (Rainbow banana A) | 8:9 | 8:9* |
19:58 16.11.2019 | mix | Čtvrtfinále | 1 | Terrible Monkeys A (Terrible monkeys A) | Kachny (Kachny) | 13:7 | 11:11 |
08:30 17.11.2019 | mix | Baráž AB34 | 1 | Terrible Monkeys C (Terrible monkeys C) | Rainbow banana B (Rainbow banana B) | 6:9 | 7:7 |
08:30 17.11.2019 | mix | Baráž AB34 | 2 | Left Overs B (Left Overs B) | Kulatá šachovnice (Kulatá šachovnice) | 13:3 | 13:12 |
09:05 17.11.2019 | mix | Baráž AB34 | 1 | Terrible Monkeys B (Terrible monkeys B) | 3SB B (3SB B) | 4:10 | 11:12 |
09:05 17.11.2019 | mix | Baráž AB34 | 2 | Pražská 7 (P7) | 3SB C (3SB C) | 14:1 | 13:11 |
09:40 17.11.2019 | mix | Baráž AB34 | 1 | Kapři B (Kapři B) | PeaceEgg (PeaceEgg) | 9:11 | 10:11 |
09:40 17.11.2019 | mix | Baráž AB34 | 2 | Atrofované ruce (Atrofované ruce) | F.U.J. (FUJ) | 9:7 | 12:12 |
10:15 17.11.2019 | mix | O 19. místo | 1 | Terrible Monkeys C (Terrible monkeys C) | Kulatá šachovnice (Kulatá šachovnice) | 6:4 | 10:13 |
10:15 17.11.2019 | mix | O 17. místo | 2 | Rainbow banana B (Rainbow banana B) | Left Overs B (Left Overs B) | 5:13 | 10:11 |
10:50 17.11.2019 | mix | Baráž AB34 | 1 | 3SB A (3SB A) | Chupacabras (Chupacabras) | 13:5 | 12:11 |
10:50 17.11.2019 | mix | Baráž AB34 | 2 | Kachny (Kachny) | Východní blok (Východní blok) | 9:7 | 11:10 |
11:25 17.11.2019 | mix | Semifin8le | 1 | Rainbow banana A (Rainbow banana A) | Left Overs A (Left Overs A) | 7:11 | 12:12 |
11:25 17.11.2019 | mix | Baráž AB34 | 2 | Terrible Monkeys A (Terrible monkeys A) | Kapři A (Kapři A) | 7:8 | 12:10 |
12:00 17.11.2019 | mix | O 13. místo | 2 | 3SB B (3SB B) | Pražská 7 (P7) | 7:8 | 12:12 |
12:35 17.11.2019 | mix | O 15. místo | 1 | Terrible Monkeys B (Terrible monkeys B) | 3SB C (3SB C) | 7:4 | 11:11 |
12:35 17.11.2019 | mix | O 11. místo | 1 | Kapři B (Kapři B) | F.U.J. (FUJ) | 8:11 | 10:8 |
12:35 17.11.2019 | mix | O 9. místo | 2 | PeaceEgg (PeaceEgg) | Atrofované ruce (Atrofované ruce) | 9:8 | 12:12 |
13:10 17.11.2019 | mix | O 7. místo | 1 | Chupacabras (Chupacabras) | Východní blok (Východní blok) | 6:10 | 11:12 |
13:10 17.11.2019 | mix | O 5. místo | 2 | 3SB A (3SB A) | Kachny (Kachny) | 9:10 | 12:11 |
13:45 17.11.2019 | mix | O 3. místo | 1 | Rainbow banana A (Rainbow banana A) | Terrible Monkeys A (Terrible monkeys A) | 7:11 | 12:13 |
14:20 17.11.2019 | mix | O 1. místo | 1 | Left Overs A (Left Overs A) | Kapři A (Kapři A) | 13:7 | 11:13 |