spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Current tournaments
MČR Open Women, 21.09.2019
Past tournaments

Kvalifikace MR Mix

  • Havlickuv Brod
  • 31.08.2013
  • Kvalifikační turnaj kategorie Mix (postupuje 5 prvních týmů)

Výsledky mixed

Final standings

3. 3SB
4. PeaceEgg
5. Kulatá šachovnice
6. Chupacabras
7. F.U.J. B
8. Terrible Monkeys B

Next placement is shown in tables below.

Spirit mixed

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritAtrucKSFUJ BTM B3sbVBVM AVM BChupPEP7Score
Atrucx0:00:00:010:00:00:010:0
KS0:0x0:00:0
0:0
12:00:00:00:012:0
FUJ B0:00:0x0:0
0:0
0:010:00:00:010:0
TM B0:00:0
0:0
0:0
0:0
x0:011:00:011:0
3sb0:0x0:00:00:00:0
0:0
0:00:0
VB0:00:0x0:00:00:0
0:0
0:00:0
VM A0:100:120:100:110:00:0x0:120:00:55
VM B0:00:00:00:012:0x0:012:0
Chup0:00:00:00:00:0x0:00:00:0
PE0:00:0
0:0
0:0
0:0
0:0x0:00:0
P70:00:00:00:00:00:0x0:0

Spirit of the Game final standings

1. Velká Morava B (2)
2. Atrofované ruce (1.66667)
3. Kulatá šachovnice (1.5)
4. Terrible Monkeys B (1.375)
5. F.U.J. B (1.25)
6. Pražská 7 (0)
6. Chupacabras (0)
6. PeaceEgg (0)
6. Východní Blok (0)
6. Velká Morava A (0)
6. 3SB (0)

Groups

AVM AFUJ BKSTM BAtrucVM BVBScorePointsRanking
VM Ax9:78:76:98:613:310:554:37102
FUJ B7:9x7:118:911:59:342:3744
KS7:811:7x6:79:88:641:3663
TM B9:69:87:6x8:411:244:26101
Atruc6:85:118:94:8x15:138:3725
VM B3:133:96:82:111:15x15:560
VB5:10x5:100

Help tables for group A

1 - 2. placeVM ATM BScorePointsRanking
VM Ax6:96:902
TM B9:6x9:621
6 - 7. placeVM BVBScorePointsRanking
VM Bx0
VBx0
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
B3sbVBP7ChupPEScorePointsRanking
3sbx8:1112:1011:89:640:3561
VB11:8x10:58:98:1537:3744
P710:125:10x9:108:1032:4205
Chup8:119:810:9x6:1033:3843
PE6:915:810:810:6x41:3162

Help tables for group B

1 - 2. place3sbPEScorePointsRanking
3sbx9:69:621
PE6:9x6:902
3 - 4. placeVBChupScorePointsRanking
VBx8:98:902
Chup9:8x9:821
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
9-11. placeVM BP7AtrucScorePointsRanking
VM Bx3:51:154:2003
P75:3x8:1213:1522
Atruc15:112:8x27:941

TOP 10 players (according to average per match)

#TeamName, surnameSATmatchesØ points per match
233SBJiří Svatoš12162874
30Kulatá šachovniceJiří Voseček3283183.88
17Kulatá šachovniceDominik Hataš9202983.63
83Velká Morava AJakub Jánoška7162382.88
25Velká Morava AJakub Vondra4172182.63
26Východní BlokTomáš Klacek881672.29
31Východní BlokOndřej Licek771472
203SBMartin Holub771472
89Východní BlokFilip Halámka3101371.86
38PeaceEggRadim Maňák2111371.86

Play-off

Čtvrtfinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 1.9.2013mixed1Terrible Monkeys B (TM B)Východní Blok (VB)4:90:0
09:00 1.9.2013mixed23SB (3sb)F.U.J. B (FUJ B)9:70:0
10:00 1.9.2013mixed1Velká Morava A (VM A)Chupacabras (Chup)10:40:0
10:00 1.9.2013mixed2Kulatá šachovnice (KS)PeaceEgg (PE)5:80:0

Křížový zápas 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:00 1.9.2013mixed1Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys B (TM B)8:70:0
12:00 1.9.2013mixed2F.U.J. B (FUJ B)Chupacabras (Chup)11:70:0

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:00 1.9.2013mixed1PeaceEgg (PE)Východní Blok (VB)7:80:0
13:00 1.9.2013mixed2Velká Morava A (VM A)3SB (3sb)8:70:0

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:00 1.9.2013mixed1F.U.J. B (FUJ B)Terrible Monkeys B (TM B)12:60:0

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:00 1.9.2013mixed1Kulatá šachovnice (KS)Chupacabras (Chup)11:50:0

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:00 1.9.2013mixed13SB (3sb)PeaceEgg (PE)9:80:0

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 31.8.2013mixedA1Velká Morava A (VM A)F.U.J. B (FUJ B)9:70:10
09:00 31.8.2013mixedA2Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys B (TM B)6:70:0
09:00 31.8.2013mixedA3Atrofované ruce (Atruc)Velká Morava B (VM B)15:10:0
09:50 31.8.2013mixedB13SB (3sb)Východní Blok (VB)8:110:0
09:50 31.8.2013mixedB2Pražská 7 (P7)Chupacabras (Chup)9:100:0
10:50 31.8.2013mixedA1Kulatá šachovnice (KS)Atrofované ruce (Atruc)9:80:0
10:50 31.8.2013mixedA2F.U.J. B (FUJ B)Velká Morava B (VM B)9:30:0
10:50 31.8.2013mixedA3Velká Morava A (VM A)Terrible Monkeys B (TM B)6:90:11
11:40 31.8.2013mixedB1PeaceEgg (PE)Pražská 7 (P7)10:80:0
11:40 31.8.2013mixedB23SB (3sb)Chupacabras (Chup)11:80:0
12:40 31.8.2013mixedA1Velká Morava A (VM A)Velká Morava B (VM B)13:30:12
12:40 31.8.2013mixedA2Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys B (TM B)4:80:0
12:40 31.8.2013mixedA3Kulatá šachovnice (KS)F.U.J. B (FUJ B)11:70:0
14:15 31.8.2013mixedB1PeaceEgg (PE)Chupacabras (Chup)10:60:0
14:15 31.8.2013mixedB2Pražská 7 (P7)Východní Blok (VB)5:100:0
15:15 31.8.2013mixedA1Velká Morava A (VM A)Kulatá šachovnice (KS)8:70:12
15:15 31.8.2013mixedA2Terrible Monkeys B (TM B)Velká Morava B (VM B)11:20:0
15:15 31.8.2013mixedA3Atrofované ruce (Atruc)F.U.J. B (FUJ B)5:110:0
16:05 31.8.2013mixedB13SB (3sb)PeaceEgg (PE)9:60:0
16:05 31.8.2013mixedB2Východní Blok (VB)Chupacabras (Chup)8:90:0
17:05 31.8.2013mixedA1Terrible Monkeys B (TM B)F.U.J. B (FUJ B)9:80:0
17:05 31.8.2013mixedA2Velká Morava A (VM A)Atrofované ruce (Atruc)8:60:10
17:05 31.8.2013mixedA3Kulatá šachovnice (KS)Velká Morava B (VM B)8:60:0
17:55 31.8.2013mixedB13SB (3sb)Pražská 7 (P7)12:100:0
17:55 31.8.2013mixedB2PeaceEgg (PE)Východní Blok (VB)15:80:0
09:00 1.9.2013mixedČtvrtfinále1Terrible Monkeys B (TM B)Východní Blok (VB)4:90:0
09:00 1.9.2013mixedČtvrtfinále23SB (3sb)F.U.J. B (FUJ B)9:70:0
10:00 1.9.2013mixedČtvrtfinále1Velká Morava A (VM A)Chupacabras (Chup)10:40:0
10:00 1.9.2013mixedČtvrtfinále2Kulatá šachovnice (KS)PeaceEgg (PE)5:80:0
11:00 1.9.2013mixedO 9-11. místo1Velká Morava B (VM B)Pražská 7 (P7)3:50:0
12:00 1.9.2013mixedKřížový zápas 5-8. místo1Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys B (TM B)8:70:0
12:00 1.9.2013mixedKřížový zápas 5-8. místo2F.U.J. B (FUJ B)Chupacabras (Chup)11:70:0
13:00 1.9.2013mixedSemifinále1PeaceEgg (PE)Východní Blok (VB)7:80:0
13:00 1.9.2013mixedSemifinále2Velká Morava A (VM A)3SB (3sb)8:70:0
14:00 1.9.2013mixedO 9-11. místo1Atrofované ruce (Atruc)Pražská 7 (P7)12:80:0
14:00 1.9.2013mixedO 7. místo1F.U.J. B (FUJ B)Terrible Monkeys B (TM B)12:60:0
15:00 1.9.2013mixedO 3. místo13SB (3sb)PeaceEgg (PE)9:80:0
15:00 1.9.2013mixedA1Východní Blok (VB)Velká Morava A (VM A)5:100:0
16:00 1.9.2013mixedO 5. místo1Kulatá šachovnice (KS)Chupacabras (Chup)11:50:0
Poslat odkaz na e-mail