spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

Kvalifikace HMR Open+Zeny

  • Hradec Kralove
  • 08.02.2014
  • Kvalifikační turnaj kategorie Open (do 1. ligy postupuje 5 prvních týmů)
  • Schedule: http://bit.ly/1gEuYJ8

Výsledky open

Final standings

1. Terrible Monkeys A
2. TIOS
3. 3SB
4. Prague Devils B
5. Mosquito Attack
6. Chupacabras
7. Kulatá šachovnice
8. Atrofované ruce

Next placement is shown in tables below.

Spirit open

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritKSPDBAtrucTIOSTMATMBMA3sbFRKCHPVMScore
KSx10:136:7
8:8
12:1112:810:1212:1012:1182:80
PDB13:10x12:1112:1211:1110:99:10
9:11
76:74
Atruc7:6
8:8
11:12x12:1210:1110:1210:1168:72
TIOS12:1212:12x12:13
12:12
11:1110:1211:1212:1292:96
TMA11:1213:12
12:12
x10:1113:1312:99:1010:990:88
TMB8:1211:1111:10x11:1010:149:912:1372:79
MA9:1012:1011:1111:1010:11x10:1211:11
9:12
11:1294:99
3sb12:1010:9
11:9
11:1013:1314:10x14:1285:73
FRK10:1212:109:129:912:10x12:117:9
10:10
81:83
CHP11:1212:1110:911:11
12:9
12:1411:12x13:1192:89
VM12:129:1013:1212:119:7
10:10
11:13x76:75

Spirit of the Game final standings

1. 3SB (12.14286)
2. TIOS (11.5)
2. Chupacabras (11.5)
3. Terrible Monkeys A (11.25)
4. Velká Morava (10.85714)
4. Prague Devils B (10.85714)
5. Mosquito Attack (10.44444)
6. Terrible Monkeys B (10.28571)
7. Kulatá šachovnice (10.25)
8. Frkot (10.125)
9. Atrofované ruce (9.71429)

Groups

ATIOSFRKVMCHPTMAMAScorePointsRanking
TIOSx10:68:98:78:1012:646:3862
FRK6:10x8:77:108:114:1133:4925
VM9:87:8x5:116:98:1235:4826
CHP7:810:711:5x4:1010:542:3563
TMA10:811:89:610:4x10:650:32101
MA6:1211:412:85:106:10x40:4444

Help tables for group A

2 - 3. placeTIOSCHPScorePointsRanking
TIOSx8:78:721
CHP7:8x7:802
5 - 6. placeFRKVMScorePointsRanking
FRKx8:78:721
VM7:8x7:802
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
BAtrucKS3sbPDBTMBScorePointsRanking
Atrucx11:96:117:117:631:3743
KS9:11x4:145:99:527:3924
3sb11:614:4x9:1013:647:2662
PDB11:79:510:9x10:540:2681
TMB6:75:96:135:10x22:3905
9-11. placeFRKVMTMBScorePointsRanking
FRKx12:911:623:1541
VM9:12x12:1021:2222
TMB6:1110:12x16:2303

TOP 10 players (according to average per match)

#TeamName, surnameSATmatchesØ points per match
17Kulatá šachovniceDominik Hataš23103384.13
10Mosquito AttackLukáš Kvetan23133694
77Prague Devils BLudvík Blažek1592464
67TIOSTomáš Radil12193183.88
13Terrible Monkeys AMatyáš Lustig8233183.88
25Velká MoravaJakub Vondra6212773.86
73SBPavel Bláha6162263.67
47Prague Devils BOndřej Srb3192263.67
233SBJiří Svatoš1472163.5
9ChupacabrasDavid Novák11172883.5

Play-off

Baráž o čtvrtfinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:30 9.2.2014open1Mosquito Attack (MA)Terrible Monkeys B (TMB)14:610:11
08:30 9.2.2014open2Frkot (FRK)Kulatá šachovnice (KS)8:910:12

Čtvrtfinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
10:15 9.2.2014open1Terrible Monkeys A (TMA)Kulatá šachovnice (KS)9:611:12
10:15 9.2.2014open2Prague Devils B (PDB)Mosquito Attack (MA)9:710:9
10:50 9.2.2014open1TIOS (TIOS)Atrofované ruce (Atruc)15:1012:12
10:50 9.2.2014open23SB (3sb)Chupacabras (CHP)10:814:12

Křížový zápas 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:35 9.2.2014open1Kulatá šachovnice (KS)Chupacabras (CHP)8:912:11
12:35 9.2.2014open2Atrofované ruce (Atruc)Mosquito Attack (MA)9:1010:12

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:44 9.2.2014open2TIOS (TIOS)Prague Devils B (PDB)12:912:12
13:45 9.2.2014open1Terrible Monkeys A (TMA)3SB (3sb)10:913:13

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:30 9.2.2014open1Atrofované ruce (Atruc)Kulatá šachovnice (KS)5:128:8

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:30 9.2.2014open2Chupacabras (CHP)Mosquito Attack (MA)7:812:9

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:40 8.2.2014open23SB (3sb)Prague Devils B (PDB)10:711:9

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
17:15 9.2.2014open1Terrible Monkeys A (TMA)TIOS (TIOS)11:1012:12

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:38 8.2.2014openA1TIOS (TIOS)Frkot (FRK)10:610:12
08:38 8.2.2014openA2Velká Morava (VM)Chupacabras (CHP)5:1111:13
09:38 8.2.2014openA1Terrible Monkeys A (TMA)Mosquito Attack (MA)10:610:11
09:38 8.2.2014openA2Velká Morava (VM)Frkot (FRK)7:89:7
10:30 8.2.2014openA1TIOS (TIOS)Mosquito Attack (MA)12:611:11
10:30 8.2.2014openA2Terrible Monkeys A (TMA)Chupacabras (CHP)10:49:10
11:38 8.2.2014openA1TIOS (TIOS)Velká Morava (VM)8:912:12
11:38 8.2.2014openA2Terrible Monkeys A (TMA)Frkot (FRK)11:812:9
12:38 8.2.2014openA1Chupacabras (CHP)Mosquito Attack (MA)10:511:11
12:38 8.2.2014openA2TIOS (TIOS)Terrible Monkeys A (TMA)8:1012:13
13:08 8.2.2014openB1Atrofované ruce (Atruc)Kulatá šachovnice (KS)11:97:6
13:08 8.2.2014openB23SB (3sb)Prague Devils B (PDB)9:1010:9
13:38 8.2.2014openA1Velká Morava (VM)Mosquito Attack (MA)8:1212:11
13:38 8.2.2014openA2Chupacabras (CHP)Frkot (FRK)10:711:12
14:38 8.2.2014openA1TIOS (TIOS)Chupacabras (CHP)8:711:12
14:38 8.2.2014openA2Velká Morava (VM)Terrible Monkeys A (TMA)6:99:10
15:08 8.2.2014openB1Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys B (TMB)7:610:11
15:08 8.2.2014openB2Prague Devils B (PDB)Kulatá šachovnice (KS)9:513:10
15:38 8.2.2014openA1Frkot (FRK)Mosquito Attack (MA)4:1112:10
16:38 8.2.2014openB13SB (3sb)Kulatá šachovnice (KS)14:412:10
16:38 8.2.2014openB2Terrible Monkeys B (TMB)Prague Devils B (PDB)5:1011:11
16:40 8.2.2014openO 3. místo23SB (3sb)Prague Devils B (PDB)10:711:9
17:38 8.2.2014openB1Atrofované ruce (Atruc)Prague Devils B (PDB)7:1111:12
17:38 8.2.2014openB23SB (3sb)Terrible Monkeys B (TMB)13:614:10
18:38 8.2.2014openB1Atrofované ruce (Atruc)3SB (3sb)6:1110:11
18:38 8.2.2014openB2Terrible Monkeys B (TMB)Kulatá šachovnice (KS)5:98:12
08:30 9.2.2014openBaráž o čtvrtfinále1Mosquito Attack (MA)Terrible Monkeys B (TMB)14:610:11
08:30 9.2.2014openBaráž o čtvrtfinále2Frkot (FRK)Kulatá šachovnice (KS)8:910:12
10:15 9.2.2014openČtvrtfinále1Terrible Monkeys A (TMA)Kulatá šachovnice (KS)9:611:12
10:15 9.2.2014openČtvrtfinále2Prague Devils B (PDB)Mosquito Attack (MA)9:710:9
10:50 9.2.2014openČtvrtfinále1TIOS (TIOS)Atrofované ruce (Atruc)15:1012:12
10:50 9.2.2014openČtvrtfinále23SB (3sb)Chupacabras (CHP)10:814:12
12:35 9.2.2014openKřížový zápas 5-8. místo1Kulatá šachovnice (KS)Chupacabras (CHP)8:912:11
12:35 9.2.2014openKřížový zápas 5-8. místo2Atrofované ruce (Atruc)Mosquito Attack (MA)9:1010:12
13:10 9.2.2014openO 9-11. místo2Frkot (FRK)Velká Morava (VM)12:910:10
13:44 9.2.2014openSemifinále2TIOS (TIOS)Prague Devils B (PDB)12:912:12
13:45 9.2.2014openSemifinále1Terrible Monkeys A (TMA)3SB (3sb)10:913:13
14:19 9.2.2014openO 9-11. místo1Terrible Monkeys B (TMB)Velká Morava (VM)10:1212:13
15:30 9.2.2014openO 7. místo1Atrofované ruce (Atruc)Kulatá šachovnice (KS)5:128:8
15:30 9.2.2014openO 5. místo2Chupacabras (CHP)Mosquito Attack (MA)7:812:9
15:30 9.2.2014openO 9-11. místo2Frkot (FRK)Terrible Monkeys B (TMB)11:69:9
17:15 9.2.2014openO 1. místo1Terrible Monkeys A (TMA)TIOS (TIOS)11:1012:12
Poslat odkaz na e-mail