spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

Future tournaments
Final Four, 22.06.2024
MČR mixed - 1. liga, 08.06.2024
MČR mixed - 2. liga, 08.06.2024
Kvalifikace MČR mix - západ, 25.05.2024
Kvalifikace MČR mix - východ, 25.05.2024
JMČR U20 open, 13.04.2024
JMČR U20 women, 13.04.2024
Plážové MČR women, 16.03.2024
Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024
Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024
Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024
Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024
Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024

HMČR Women 1. liga

Výsledky women

Final standings

1. Prague Devils
2. Žlutá Zimnice
3. Velká Morava
4. PeaceEgg
5. F.U.J.
6. Pražská 7
7. Terrible Monkeys
8. Východní Blok

Spirit women

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritPDPETMVBFUJZZVMP7Score
PDx10:1010:1210:1010:12*11:12
10:12
61:68
PE10:10x9:99:109:11
9:10
7:1053:60
TM12:109:9x12:1111:1011:1112:1167:62
VB10:1011:12x10:1010:1010:1012:1163:63
FUJ12*:1010:910:1110:10x10:119:861:59
ZZ12:11
12:10
10:1011:10x10:1311:1166:65
VM11:9
10:9
11:1110:1013:10x12:1267:61
P710:711:1211:128:911:1112:12x63:63

Spirit of the Game final standings

1. Terrible Monkeys (11.16667)
1. Velká Morava (11.16667)
2. Žlutá Zimnice (11)
3. Pražská 7 (10.5)
3. Východní Blok (10.5)
4. Prague Devils (10.16667)
4. F.U.J. (10.16667)
5. PeaceEgg (8.83333)

Groups

SPDFUJZZVBScorePointsRanking
PDx11:811:1011:533:2361
FUJ8:11x7:1112:927:3123
ZZ10:1111:7x12:733:2542
VB5:119:127:12x21:3504
TTMVMP7PEScorePointsRanking
TMx7:139:108:1124:3404
VM13:7x14:98:935:2541
P710:99:14x13:1132:3443
PE11:89:811:13x31:2942

Help tables for group T

1 - 3. placeVMP7PEScorePointsRanking
VMx14:98:922:1821
P79:14x13:1122:2523
PE9:811:13x20:2122
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí

TOP 10 players (according to average per match)

#TeamName, surnameSATmatchesØ points per match
84Prague DevilsZuzana Grycová2473165.17
99Prague DevilsKristina Medková6232964.83
51Velká MoravaLucie Schönová16112764.5
41Prague DevilsHana Lesáková16102664.33
7PeaceEggLenka Valentová9142363.83
25Velká MoravaVeronika Šedová1392263.67
11F.U.J.Anežka Kotrbová9122163.5
25Žlutá ZimniceMartina Hradecká1192063.33
31Prague DevilsEva Fenclová8122063.33
42Východní BlokTereza Čermáková6142063.33

Play-off

Čtvrtfinále 1-8.místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
10:10 2.3.2014women1PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)12:89:10
10:10 2.3.2014women2Žlutá Zimnice (ZZ)Pražská 7 (P7)10:511:11
10:45 2.3.2014women1Velká Morava (VM)Východní Blok (VB)12:710:10
10:45 2.3.2014women2Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)12:710:12

Křížový zápas 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:55 2.3.2014women1Východní Blok (VB)Pražská 7 (P7)8:1012:11
11:55 2.3.2014women2Terrible Monkeys (TM)F.U.J. (FUJ)5:1111:10

Semifinále 1-4. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:05 2.3.2014women1Velká Morava (VM)Žlutá Zimnice (ZZ)10:1213:10
13:05 2.3.2014women2Prague Devils (PD)PeaceEgg (PE)14:710:10

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:15 2.3.2014women1Terrible Monkeys (TM)Východní Blok (VB)11:912:11

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:15 2.3.2014women2F.U.J. (FUJ)Pražská 7 (P7)7:69:8

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:25 2.3.2014women1PeaceEgg (PE)Velká Morava (VM)8:119:10

Finále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:25 2.3.2014women2Prague Devils (PD)Žlutá Zimnice (ZZ)13:710:12

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
10:10 1.3.2014womenT1Terrible Monkeys (TM)Velká Morava (VM)7:1311:11
10:10 1.3.2014womenT2Pražská 7 (P7)PeaceEgg (PE)13:1110:7
11:55 1.3.2014womenS1Prague Devils (PD)F.U.J. (FUJ)11:810:12*
11:55 1.3.2014womenS2Žlutá Zimnice (ZZ)Východní Blok (VB)12:710:10
13:40 1.3.2014womenT1PeaceEgg (PE)Velká Morava (VM)9:89:11
13:40 1.3.2014womenT2Pražská 7 (P7)Terrible Monkeys (TM)10:911:12
15:25 1.3.2014womenS1Východní Blok (VB)F.U.J. (FUJ)9:1210:10
15:25 1.3.2014womenS2Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)10:1112:11
17:10 1.3.2014womenT1Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)8:119:9
17:10 1.3.2014womenS2Prague Devils (PD)Východní Blok (VB)11:510:10
17:45 1.3.2014womenT1Pražská 7 (P7)Velká Morava (VM)9:1412:12
17:45 1.3.2014womenS2Žlutá Zimnice (ZZ)F.U.J. (FUJ)11:711:10
10:10 2.3.2014womenČtvrtfinále 1-8.místo1PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)12:89:10
10:10 2.3.2014womenČtvrtfinále 1-8.místo2Žlutá Zimnice (ZZ)Pražská 7 (P7)10:511:11
10:45 2.3.2014womenČtvrtfinále 1-8.místo1Velká Morava (VM)Východní Blok (VB)12:710:10
10:45 2.3.2014womenČtvrtfinále 1-8.místo2Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)12:710:12
11:55 2.3.2014womenKřížový zápas 5-8. místo1Východní Blok (VB)Pražská 7 (P7)8:1012:11
11:55 2.3.2014womenKřížový zápas 5-8. místo2Terrible Monkeys (TM)F.U.J. (FUJ)5:1111:10
13:05 2.3.2014womenSemifinále 1-4. místo1Velká Morava (VM)Žlutá Zimnice (ZZ)10:1213:10
13:05 2.3.2014womenSemifinále 1-4. místo2Prague Devils (PD)PeaceEgg (PE)14:710:10
14:15 2.3.2014womenO 7. místo1Terrible Monkeys (TM)Východní Blok (VB)11:912:11
14:15 2.3.2014womenO 5. místo2F.U.J. (FUJ)Pražská 7 (P7)7:69:8
15:25 2.3.2014womenO 3. místo1PeaceEgg (PE)Velká Morava (VM)8:119:10
15:25 2.3.2014womenFinále2Prague Devils (PD)Žlutá Zimnice (ZZ)13:710:12
Poslat odkaz na e-mail