spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

2. kvalifikace Open + Ženy

  • Malšice
  • 10.05.2014
  • 2. kvalifikační turnaj venkovní soutěže
  • Schedule: bit.ly/2kv2014

Výsledky open

Final standings

1. Prague Devils
2. Figurky Slonů A
3. Terrible Monkeys
4. Yellow Block
5. PeaceEgg
6. Kulatá šachovnice
7. Figurky Slonů B
8. Pražská 7
9. Pilsner Budvar
10. Velká Morava

Spirit open

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritPBPETMKSYBPDP7VMFSAFSBScore
PBx10:910:1110:1112:1212:1354:56
PE9:10x9:911:1110:1110:1010:1011:1070:71
TM11:109:9x10:12
11:10
11:1013:1211:1276:75
KS11:11x11:9*12:1011:1012:10*11:1212:8*80:70
YB11:1011:1012:10
10:11
9*:11x14:1211:1078:74
PD10:1212:14x11:1211:1213:14
11:14
11:1279:90
P710:1010:1110:1112:11x13:119:1211:975:75
VM12:1210*:1212:1111:13x9:1054:58
FSA10:1012:1312:1114:13
14:11
12:910:9x84:76
FSB13:1210:1112:118*:1210:1112:119:11x74:79

Spirit of the Game final standings

1. Figurky Slonů A (12)
2. Kulatá šachovnice (11.42857)
3. Prague Devils (11.28571)
4. Yellow Block (11.14286)
5. Terrible Monkeys (10.85714)
6. Pilsner Budvar (10.8)
6. Velká Morava (10.8)
7. Pražská 7 (10.71429)
8. Figurky Slonů B (10.57143)
9. PeaceEgg (10)

Groups

AFSAP7VMKSPDScorePointsRanking
FSAx15:615:015:811:1256:2662
P76:15x7:58:117:1528:4624
VM0:155:7x5:92:1512:4605
KS8:1511:89:5x5:1533:4343
PD12:1115:715:215:5x57:2581
BYBPETMFSBPBScorePointsRanking
YBx11:89:1415:912:947:4062
PE8:11x2:158:712:930:4243
TM14:915:2x15:515:359:1981
FSB9:157:85:15x7:828:4605
PB9:129:123:158:7x29:4624

Play-off

Čtvrtfinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:30 11.5.2014open1Prague Devils (PD)Figurky Slonů B (FSB)15:411:12
08:30 11.5.2014open2Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)15:211:10
08:30 11.5.2014open3Figurky Slonů A (FSA)PeaceEgg (PE)15:410:10
08:30 11.5.2014open4Yellow Block (YB)Kulatá šachovnice (KS)11:109*:11

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:10 11.5.2014open1Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)13:1012:14
11:10 11.5.2014open2Terrible Monkeys (TM)Figurky Slonů A (FSA)9:1213:12

Křížový zápas 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:10 11.5.2014open3Figurky Slonů B (FSB)Kulatá šachovnice (KS)11:148*:12
11:10 11.5.2014open4Pražská 7 (P7)PeaceEgg (PE)6:1510:10

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:30 11.5.2014open3Velká Morava (VM)Pilsner Budvar (PB)7:912:12

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:50 11.5.2014open4Figurky Slonů B (FSB)Pražská 7 (P7)11:99:11

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:50 11.5.2014open3Kulatá šachovnice (KS)PeaceEgg (PE)9:1011:11

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:50 11.5.2014open2Yellow Block (YB)Terrible Monkeys (TM)6:1510:11

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:10 11.5.2014open1Prague Devils (PD)Figurky Slonů A (FSA)12:1111:14

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:30 10.5.2014openA1Figurky Slonů A (FSA)Pražská 7 (P7)15:612:9
08:30 10.5.2014openA2Velká Morava (VM)Kulatá šachovnice (KS)5:910*:12
08:30 10.5.2014openB3Yellow Block (YB)PeaceEgg (PE)11:811:10
08:30 10.5.2014openB4Terrible Monkeys (TM)Figurky Slonů B (FSB)15:511:12
11:00 10.5.2014openA1Prague Devils (PD)Pražská 7 (P7)15:711:12
11:00 10.5.2014openB2Terrible Monkeys (TM)Pilsner Budvar (PB)15:311:10
11:00 10.5.2014openB3PeaceEgg (PE)Figurky Slonů B (FSB)8:711:10
11:00 10.5.2014openA4Figurky Slonů A (FSA)Velká Morava (VM)15:010:9
13:30 10.5.2014openB1Yellow Block (YB)Figurky Slonů B (FSB)15:911:10
13:30 10.5.2014openB2Pilsner Budvar (PB)PeaceEgg (PE)9:1210:9
13:30 10.5.2014openA3Velká Morava (VM)Pražská 7 (P7)5:711:13
13:30 10.5.2014openA4Prague Devils (PD)Kulatá šachovnice (KS)15:510:12
16:00 10.5.2014openB1Yellow Block (YB)Pilsner Budvar (PB)12:911:10
16:00 10.5.2014openA2Figurky Slonů A (FSA)Prague Devils (PD)11:1214:13
16:00 10.5.2014openA3Kulatá šachovnice (KS)Pražská 7 (P7)11:811:10
16:00 10.5.2014openB4Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)15:29:9
18:30 10.5.2014openB1Terrible Monkeys (TM)Yellow Block (YB)14:910:12
18:30 10.5.2014openA2Velká Morava (VM)Prague Devils (PD)2:1512:11
18:30 10.5.2014openA3Figurky Slonů A (FSA)Kulatá šachovnice (KS)15:812:11
18:30 10.5.2014openB4Pilsner Budvar (PB)Figurky Slonů B (FSB)8:712:13
08:30 11.5.2014openČtvrtfinále1Prague Devils (PD)Figurky Slonů B (FSB)15:411:12
08:30 11.5.2014openČtvrtfinále2Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)15:211:10
08:30 11.5.2014openČtvrtfinále3Figurky Slonů A (FSA)PeaceEgg (PE)15:410:10
08:30 11.5.2014openČtvrtfinále4Yellow Block (YB)Kulatá šachovnice (KS)11:109*:11
11:10 11.5.2014openSemifinále1Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)13:1012:14
11:10 11.5.2014openSemifinále2Terrible Monkeys (TM)Figurky Slonů A (FSA)9:1213:12
11:10 11.5.2014openKřížový zápas 5-8. místo3Figurky Slonů B (FSB)Kulatá šachovnice (KS)11:148*:12
11:10 11.5.2014openKřížový zápas 5-8. místo4Pražská 7 (P7)PeaceEgg (PE)6:1510:10
12:30 11.5.2014openO 9. místo3Velká Morava (VM)Pilsner Budvar (PB)7:912:12
13:50 11.5.2014openO 3. místo2Yellow Block (YB)Terrible Monkeys (TM)6:1510:11
13:50 11.5.2014openO 5. místo3Kulatá šachovnice (KS)PeaceEgg (PE)9:1011:11
13:50 11.5.2014openO 7. místo4Figurky Slonů B (FSB)Pražská 7 (P7)11:99:11
15:10 11.5.2014openO 1. místo1Prague Devils (PD)Figurky Slonů A (FSA)12:1111:14
Poslat odkaz na e-mail