spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

Mistrovství ČR open

All teams

Divize open

Figurky Slonů (FS) Říčany
Kulatá šachovnice (KS) Hradec Králové
PeaceEgg (PE) Písek
Pilsner Budvar (3sb) České Budějovice
Prague Devils (PD) Prague
Pražská 7 (P7) Praha
Terrible Monkeys (TM) Prague
Ungeheuer (TR) Náchod
Velká Morava (VM) Brno
Yellow Block (YB) Praha

Divize women

Výsledky open

Final standings

1. Terrible Monkeys
2. Figurky Slonů
3. Yellow Block
4. Prague Devils
5. Velká Morava
6. PeaceEgg
7. Kulatá šachovnice
8. Pilsner Budvar
9. Ungeheuer
10. Pražská 7

Spirit open

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3sbPEPDTMFSKSYBP7TRVMScore
3sbx11:1110:1010:1013:1244:43
PEx12:1311:1214:1112:18
10:14
59:68
PDx11:10*13:10
9:12
12:11
14:12
59:55
TM10*:11x10:11
10:12
12:12
12:11
54:57
FS13:1210:13
12:9
11:10
12:10
x14:1072:64
KS11:1112:11x9:9*11:1143:42
YB11:12
12:14
12:12
11:12
10:14x56:64
P710:109*:9x14:1212:1145:42
TR10:1011:1411:1112:14x44:49
VM12:1318:12
14:10
11:12x55:47

Spirit of the Game final standings

1. Velká Morava (13.75)
2. Figurky Slonů (12)
3. PeaceEgg (11.8)
3. Prague Devils (11.8)
4. Pražská 7 (11.25)
5. Yellow Block (11.2)
6. Ungeheuer (11)
6. Pilsner Budvar (11)
7. Terrible Monkeys (10.8)
8. Kulatá šachovnice (10.75)

Výsledky women

Final standings

There were no placement matches, placement is in groups.

Spirit women

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritScore

Spirit of the Game final standings

1. Velká Morava (13.75)
2. Figurky Slonů (12)
3. PeaceEgg (11.8)
3. Prague Devils (11.8)
4. Pražská 7 (11.25)
5. Yellow Block (11.2)
6. Ungeheuer (11)
6. Pilsner Budvar (11)
7. Terrible Monkeys (10.8)
8. Kulatá šachovnice (10.75)

Groups

1. liga AFSTMPDYBScorePointsRanking
FSx11:108:1111:1230:3324
TM10:11x10:1213:1233:3522
PD11:812:10x10:833:2661
YB12:1112:138:10x32:3423

Help tables for group 1. liga A

2 - 4. placeFSTMYBScorePointsRanking
FSx11:1011:1222:2223
TM10:11x13:1223:2321
YB12:1112:13x24:2422
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
2. liga B3sbP7VMScorePointsRanking
3sbx14:48:1522:1922
P74:14x0:154:2903
VM15:815:0x30:841
2. liga CPEKSTRScorePointsRanking
PEx14:613:727:1341
KS6:14x15:821:2222
TR7:138:15x15:2803

Play-off

O postup do baráže

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
17:55 21.6.2014open1PeaceEgg (PE)Velká Morava (VM)11:1012:18

Baráž o 1. ligu

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:03 22.6.2014open1PeaceEgg (PE)Figurky Slonů (FS)7:1112:13

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:07 22.6.2014open1Yellow Block (YB)Terrible Monkeys (TM)4:1111:12
11:40 22.6.2014open1Prague Devils (PD)Figurky Slonů (FS)9:109:12

Křížový zápas ve 2. lize

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 22.6.2014open3Pilsner Budvar (3sb)Ungeheuer (TR)15:310:10
09:00 22.6.2014open4Kulatá šachovnice (KS)Pražská 7 (P7)11:99:9*

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:40 22.6.2014open3Pražská 7 (P7)Ungeheuer (TR)9:1114:12

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:00 22.6.2014open4Pilsner Budvar (3sb)Kulatá šachovnice (KS)10:1211:11

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:40 22.6.2014open2PeaceEgg (PE)Velká Morava (VM)9:1110:14

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:20 22.6.2014open2Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)10:1314:12

Finále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:40 22.6.2014open1Figurky Slonů (FS)Terrible Monkeys (TM)7:1112:10

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 21.6.2014open2. liga B3Pilsner Budvar (3sb)Pražská 7 (P7)14:410:10
09:00 21.6.2014open2. liga C4PeaceEgg (PE)Kulatá šachovnice (KS)14:611:12
10:20 21.6.2014open1. liga A3Figurky Slonů (FS)Terrible Monkeys (TM)11:1011:10
10:20 21.6.2014open1. liga A4Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)10:812:11
11:40 21.6.2014open2. liga B3Velká Morava (VM)Pražská 7 (P7)15:011:12
11:40 21.6.2014open2. liga C4PeaceEgg (PE)Ungeheuer (TR)13:714:11
13:00 21.6.2014open1. liga A3Figurky Slonů (FS)Prague Devils (PD)8:1110:13
13:00 21.6.2014open1. liga A4Terrible Monkeys (TM)Yellow Block (YB)13:1212:12
14:30 21.6.2014open2. liga B3Velká Morava (VM)Pilsner Budvar (3sb)15:812:13
14:30 21.6.2014open2. liga C4Kulatá šachovnice (KS)Ungeheuer (TR)15:811:11
16:00 21.6.2014open1. liga A3Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)12:1011:10*
16:00 21.6.2014open1. liga A4Figurky Slonů (FS)Yellow Block (YB)11:1214:10
17:55 21.6.2014openO postup do baráže1PeaceEgg (PE)Velká Morava (VM)11:1012:18
08:03 22.6.2014openBaráž o 1. ligu1PeaceEgg (PE)Figurky Slonů (FS)7:1112:13
08:07 22.6.2014openSemifinále1Yellow Block (YB)Terrible Monkeys (TM)4:1111:12
09:00 22.6.2014openKřížový zápas ve 2. lize3Pilsner Budvar (3sb)Ungeheuer (TR)15:310:10
09:00 22.6.2014openKřížový zápas ve 2. lize4Kulatá šachovnice (KS)Pražská 7 (P7)11:99:9*
11:40 22.6.2014openSemifinále1Prague Devils (PD)Figurky Slonů (FS)9:109:12
11:40 22.6.2014openO 5. místo2PeaceEgg (PE)Velká Morava (VM)9:1110:14
11:40 22.6.2014openO 9. místo3Pražská 7 (P7)Ungeheuer (TR)9:1114:12
13:00 22.6.2014openO 7. místo4Pilsner Budvar (3sb)Kulatá šachovnice (KS)10:1211:11
14:20 22.6.2014openO 3. místo2Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)10:1314:12
15:40 22.6.2014openFinále1Figurky Slonů (FS)Terrible Monkeys (TM)7:1112:10
Poslat odkaz na e-mail