spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Chrustenice 2009

mezo_chrust07
10. - 12. července 2009 - v areálu místního fotbalového stadionu. Zveme Vás na 16. ročník relaxačního víkendu reprezentantů, jejich trenérů, řádných i občasných sportovců a všech přátel sportů využívajících jako náčiní létající talíř. Máte jedinečnou možnost spatřit naživo lidské fosílie, o kterých jste dosud četli jen ve starých Pastech, a nasát atmosféru z dob, kdy ultimate bylo v Čechách v plenkách, komunita byla malá a poměrně semknutá.
 
 
Chrustenice 2009 není turnaj Oslavenecký v té podobě, v jaké jste ho znali do roku 2006 (viz přiložená pozvánka pod textem a uvnitř slavná věta: "A tento rok s jednou velkou zmenou - lahev neni povinna." ), ale nadále zůstává v našich myslích a srdcích Oslaveneckým ve smyslu pospolitosti.
 
 Letošní ročník pořádájí Little Secret. Platí vše z pozvánky pod textem z roku 2006! Posun, který snad přinášíme, bude v přípravě klasických turnajových snídaní v sobotu i v neděli a sobotní večeře přímo na místě (spousta masa z grillu speciálně naložená panem Bartolomějem Jahodou).
 
 
Z diskových sportů v sobotu po obědě proběhne ultimate kloboukový turnaj, v sobotu večer velmi oblíbený a atraktivní putting contest a v neděli po obědě proběhne double disc court (DDC, Pičky) turnaj. Spí se ideálně ve vlastních stanech kolem hřiště. Vzdálenost od Prahy je co by frisbeem dohodil a zbytek v pohodě výklusem doběh. Cena bude velmi rozumná a upřesníme ji podle zájmu. Přihlášky posílejte na adresu: prucha@gmail.com do konce června.
s pozdravem dejf a LS ;) 
Focus_chrustky07
 -----------------------------------------------------
Mily frisbeeovi pratele,
rok se sesel s rokem a uz je to tady zase....Turnaj, ktery na ceske (a nebudme neskromni - na evropske a mozna i svetove) frisbeeove scene nema obdoby. Ten, kdo jednou okusi, zcela propadne znacne pohodove atmosfere, ktera Vas bude provazet celym vikendem.
Pro ty, kteri zvazuji svuj prvni start, kratke info:
- areal je k dispozici od patku 21.7., cca 18:00
- jednim  z hlavnich programu je ultimate - hraci se losuji do tymu (jejich pocet zavisi od poctu hrajicich ucastniku)
- fotbalek - na travniku i na stole
- v sobotu vecer - DiscGolf puting contest
- ohen, burtiky, .....
- hudba
- pickovy miniturnaj
- regata Kacaku
- zastavovani jezu
- a spousta dalsich prijemnosti....
Kdo by nevedel, jak se do Chrustenic dostat, tak me kontaktujte (731 552 248).
Nesmim vsak zapomenou na jednu drobnost. Jiz i do Chrustenic dorazil kapitalismus, budeme tedy nuceni od kazdeho vybrat male vstupne. Neni to sice moc, ale neco preci. Tim vam chci naznacit, abyste sebou vzali i svoje kamarady, nebot cim vice nas bude, tim bude poplatek sybolictejsi.
A tento rok s jednou velkou zmenou - lahev neni povinna.
Vasi Oslavenci a JUDr. Alois Mezsany
PS: na zaver jsem si nechal jednu tresnicku - svuj prijezd neodkladejte na sobotni rano....sud se narazi v patek vecer ;-)

Autor: Redakce dle pruda, 11. 6. 2009
Poslat odkaz na e-mail