spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Grant MŠMT pro rok 2008

A je to tu zase!!! Grant MŠMT pro rok 2008
Jménem výkonné rady bych se s vámi podělila o milou novinku. V minulém roce se nám podařilo po dlouhé době získat finanční podporu pro některé z našich činností v ČALD. Nastoupili jsme do rozjetého vlaku státních dotací z MŠMT, do vlaku, který je přeplněný sportovními asociacemi.

Mohu vám nyní s radostí oznámit, že jsme z něj nemuseli vystoupit a pro rok 2008 jedeme dál. Doufám, že cesta se stane plynulejší, protože v roce minulém jsme přeci jen trochu kodrcali ne vždy jisti tím, kam právě s projektem míříme.

Co bychom chtěli v rámci poskytnuté dotace realizovat letos?
Chtěli bychom pokračovat v započaté tradici Training campů a ostatních propagačních akcí. V pomyslném skladu ČALD (tj. v domácnostech několika nešťastníků a kanceláři Monitoru) se nám sešlo několik nových letáků, metodika – to vše bychom rádi distribuovali těm, kteří se po něčem podobném ohlíží.
Neměla by chybět školení pro učitele a pracovníky s mládeží.
A malou novinkou by mohly být Training campy, které nabídnou také něco z discgolfového a freestylového umu.

Jak nám můžete pomoci?
  • Již tradičně budeme potřebovat dobrovolníky pro všechny tyto aktivity. Preferovali bychom ty, kteří se zapojí opakovaně, pro ty máme připravené alespoň symbolické odměny.
  • Rádi opustíme Prahu a zorganizujeme Training camp třeba někde na Moravě, když nám pomůžete s ideálním místem a propagací, tak o zbytek se už postaráme.
Těšíme se na spolupráci se všemi, co nám pomáhali v loňském roce a taky s těmi, kteří letos přibudou.

Za VR, Lucie
logo msmt.png

Autor: Lucie Frišová, 2. 6. 2008
Poslat odkaz na e-mail