spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Jak budete trávit letošní Silvestr?

„Neviděl si Fifinku?“ Myšpulín se opřel o bar a tázavě pohlédl na Hulka. V sále bylo rušno a hýřilo to barvami. Barman před sebe postavil kovovou nádobu s neznámým obsahem, která se v zápětí vznesla a přeletěla celý sál. Magneto v opačném rohu místnosti do sebe kopl drink a spokojeně se pousmál. Dnes zemi ještě vejpůl nepřetrhne.

„Ne. Ale nedáme zelenou?“ Hulk nečeká na odpověď a kývne na barmana. „Pro mě bez mlíka, dík,“ dodá pro jistotu Myšpulín. Rozhlídne se ještě jednou po sále, ale Fifinku v tom hemžení nezahlédne. Dopiju a půjdu se po ní podívat, řekne si a začne se mít k odchodu. Půlnoc chtěli oslavit spolu. V tom ucítí na zádech cosi měkkého a znepokojivě dráždivého. Otočí se a rychle se chytí oběma rukama baru. Zatočila se mu hlava a ze zelené to asi nebylo. „Nazdar zlato,“ usmála se na Myšpulína Vampirella, „bavíš se dobře?“ Myšpulín hledal očima minerálku a začal breptat. Jeho skvělá vědecká mysl zkolabovala a oči místo vody utkvěly na plochém břiše nebezpečné ženy. „Jo, de to skvěle. Co piješ?“ dodal po chvilce a gratuloval si tomu verbálnímu výkonu.

Za hlavou Vampirelly se mihla dvě lepkavá vlákna, obtočila se kolem skleniček s červeno-modrým nápojem a odnesla je ke stolu za rohem. „Pro tebe, Fifinko,“ mrkl Spiderman na blonďatou slečnu s mašlí ve vlasech. Fifinka na chvíli cudně sklopila oči, pak se ale usebrala, chopila se sklenice a podívala se Spidermanovi přímo do očí: „Tak na konec světa!“ Rázným záklonem do sebe kopla nasládlý drink, a když opět otevřela oči, viděla před sebou Spidermany dva. Podezřívavě si změřila prázdnou sklenici, promnula si obličej, ale ke svému překvapení už svého spolustolovníka spatřila třikrát. „Nekecejte tady a na parket, už tam sou všichni“ křikl ten třetí a nato se všichni odebrali k reprákům. Fifinka zvědavě pohlédla tím směrem a skutečně spatřila skupinu devíti Spidermanů, jak zcela ovládají parket. Není si jistá, ale jeden z nich vypadal dokonce jako žena.

A to už se blíží půlnoc. Myšpulín zrovna s Vampirellou dopil třetí drink a zapisuje si její číslo. Magneto v rohu místnosti začíná pomalu upadat do letargie, jeden ze Spidermanů (je to ten samý?) houpe smějící se Fifinku v síti. Na parketu, který už opět patří všem, zrovna Obelix tančí s Catwoman a Tintin uklízí po svém psu.

Když v tom se otevřou dveře a do sálu vejde Motýl Emanuel s fotbalovým míčem v ruce. Zábava se zadrhla a Motýl se nejistě zarazil v půli kroku. Cítil na sobě snad všechny oči, které se ještě dokázaly hýbat. Najednou se jediným pohybem v místnosti zdál rázný krok statné červené postavy. Hellboy se zastavil jen pár centimetrů od Emanuela a lehce mu cvrnknul do sosáku.
„A ty tu děláš co?“

Proč nebyl Emanuel na plese vítán?
a)  nehraje frisbee
b)  přišel o sedm let později
c)  není komiksová postava
d)  všechny možnosti

Nápovědu najdete na http://frisbee.penzion-rataje.eu. Správné i jakékoliv jiné odpovědi spolu s přihláškami na ples posílejte na frisbee@penzion-rataje.eu.

Autor: Štěpán (PD), 17. 10. 2012
Poslat odkaz na e-mail