spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Opičárna v Ústí - 30 hráčů, 4 týmy, 1 chřipka

Dne 5. 2. se konala v ústecké hale „Opičárna“, turnaj zaměřený na nováčky.

Šlo o proniknutí do hry, aby nový hráč věděl, kdy a kam vyběhnout a hlavně vyběhnout včas. Na nic nečekat a běžet si pro disk.

Opičárna 2011 - FUJ (foto Klimax TM, www.janklimes.com)
Účast týmů byla plánovaná z Čech i Moravy. Nakonec dorazily jen týmy z Čech. Díky chřipce, která je v tomto období všude kolem nás, byla účast týmů menší, než se čekala. Opičárna byla jako obvykle pod záštitou pražského týmu Terrible Monkeys.

Hráči byli z týmů:
 Terrible Monkeys, FUJ, Pražská 7, Prague Devils, Atrofované ruce, Exit a 88. Terrible Monkeys společně s týmem FUJů postavili tým deseti hráčů, Pražská 7, Prague Devils a Atrofované ruce dali dohromady tým druhý. Ústecký tým Exit a tým 88 měly plnou účast, tedy mohly a postavily týmy jen ze svých hráčů.

Disk lítal halou celou sobotu. Sehrálo se 6 zápasů, tedy každý s každým, po dvou zápasech. Bylo vidět, že první skupina zápasů bylo takové oťukávání, rozkoukávání se, kdo co umí, jak kdo hází. V druhé půlce už se šlo do bojeo se všemi silami.

Z šesti zápasů vzešly dva týmy do velkého a malého finále. Finále sehrály TM+FUJ proti domácímu týmu Exit. Vítězstvím 7:5 se mohl pochlubit namixovaný tým TM+FUJ. Malé finále hrály týmy složené z hráčů P7, PD a Atrucu proti týmu 88. S velkým překvapením se o 3. místo zasloužil tým 88.

I přes méně hojnou účast týmů, způsobenou chřipkovou epidemií, v hale již od samého rána panovala veselá a přátelská nálada.

VÝSLEDNÉ POŘADÍ:

  1. TM+FUJ
  2. EXIT
  3. 88
  4. P7+PD+AR
Opičárna 2011 (foto Klimax TM, www.janklimes.com)

Autor: Baru TM, 11. 2. 2011
Poslat odkaz na e-mail