spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Velké Bílovice hostily přípravný kemp pro středoevropské reprezentace v kategoriích open, mixed a women.

Příprava na Mistrovství Evropy v Kodani (konec července 2015) se rozjíždí na plné obrátky. Česká republika vyšle týmy do třech kategorií.
 
Sestavy všech reprezentací se sehrávaly a dolaďovaly v uplynulém víkendu na Moravě ve Velkých Bílovicích. Tréninkovými partnery byly reprezentační týmy Slovenska, Polska a Maďarska.
 
Kategorie mixed měla nejpočetnější zastoupení. V sobotu se odehrály kratší přátelské zápasy v napůlených sestavách a v neděli již ostré duely na 90 minut v plných kádrech. Výsledkově vyšla nejlépe reprezentace České republiky, když vysokým rozdílem porazila všechny tři soupeře. Ostatní zápasy mezi Polskem, Slovenskem a Maďarskem skončily rozdílem jednoho až dvou bodů.
 
V kategorii open, která hrála v přilehlém Moravském Žižkově, byli soupeři v menším počtu a součástí víkendu tak byl i klasický open trénink. Slovenská reprezentace navíc během víkendu svoji plánovanou účast na ME zrušila. Češi své zápasy bez problémů vyhráli.
 
Po odřeknutí rakouské women reprezentace na poslední chvíli musely české ženy vystačit se zápasy s Polkami a narychlo přizvaným maďarským týmem HalloDonna. Nedělní ostré zápasy vyhrály Polky.
 
Na programu reprezentací je dále soustředění 8. května v Malšicích a amsterdamský turnaj Windmill.
 
Chcete být v létě u toho? Přihlaste se do Kodaně jako dobrovolníci. Registrace končí 30. dubna!
Mixová reprezentace ČR a SR
Mixová reprezentace ČR a SR
České ženy
České ženy

Autor: Redakce, 28. 4. 2015
Poslat odkaz na e-mail