spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Rainbow Winter

Výsledky mix

Výsledné pořadí turnaje

1. Trouble Band
2. Pražská 7
3. Kulatá šachovnice
4. Rainbow Banana A
5. Dopijem a plujem
6. jElita
7. UFO
8. Frkot
9. Létající kapři
10. Rainbow Banana B

Spirit mix

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritFRKJETBKSLKP7RBARBBUFODaPSkóre
FRKx11:128:109:1112:98:108:1056:62
JE12:11x11:1011:1111:1112:12
12:13
69:68
TBx11:11
11:9
10:9
11:7
4*:1111:1158:58
KS10:1111:11
9:11
x11:10*11:1411:1211:1274:81
LK10:811:11x12:1211:1114:1414:1572:71
P79:10
7:11
10*:11x11:1211:1113:1110:1071:76
RBA11:911:1114:1112:1212:11x10:1170:65
RBB9:1211:4*12:1111:1111:11x13:13*67:62
UFO10:811:1112:1114:1411:1313*:13x71:70
DaP10:812:12
13:12
15:1410:1011:10x71:66

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Létající kapři (12)
2. Dopijem a plujem (11.83333)
2. UFO (11.83333)
3. Rainbow Banana A (11.66667)
4. jElita (11.5)
5. Rainbow Banana B (11.16667)
6. Kulatá šachovnice (10.57143)
7. Pražská 7 (10.14286)
8. Trouble Band (9.66667)
9. Frkot (9.33333)

Skupiny

AJEFRKRBALKDaPSkóreBodyPořadí
JEx12:34:810:68:834:2552
FRK3:12x3:138:73:917:4124
RBA8:413:3x11:38:1040:2061
LK6:107:83:11x11:727:3625
DaP8:89:310:87:11x34:3053

Pomocné tabulky pro skupinu A

2 - 3. místoJEDaPSkóreBodyPořadí
JEx8:88:811
DaP8:8x8:812
4 - 5. místoFRKLKSkóreBodyPořadí
FRKx8:78:721
LK7:8x7:802
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BRBBP7UFOTBKSSkóreBodyPořadí
RBBx5:158:145:124:1422:5505
P715:5x12:68:1016:351:2462
UFO14:86:12x4:107:1131:4124
TB12:510:810:4x13:645:2381
KS14:43:1611:76:13x34:4043

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
25UFOJakub Vondra3111462.33
13Kulatá šachovniceKateřina Janská781572.14
27Pražská 7Zdeněk Bouška861472
46FrkotVojtěch Novák571262
30Kulatá šachovniceJiří Voseček2111371.86
11Dopijem a plujemVáclav Pachta651161.83
76Rainbow Banana A Jakub Staniek291161.83
31Pražská 7Jiří Tomášek841271.71
90Dopijem a plujemZdeněk Máca281061.67
96Kulatá šachovniceVojt?ch Hájek831171.57

Play-off

Baráž o semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:27 8.2.2015mix1Kulatá šachovnice (KS)jElita (JE)9:710:11
09:00 8.2.2015mix1Pražská 7 (P7)Dopijem a plujem (DaP)11:810:10
11:23 8.2.2015mix1Kulatá šachovnice (KS)Trouble Band (TB)5:199:11
11:59 8.2.2015mix1Rainbow Banana A (RBA)Pražská 7 (P7)8:1012:11

Baráž o semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:27 8.2.2015mix1Kulatá šachovnice (KS)jElita (JE)9:710:11
09:00 8.2.2015mix1Pražská 7 (P7)Dopijem a plujem (DaP)11:810:10
11:23 8.2.2015mix1Kulatá šachovnice (KS)Trouble Band (TB)5:199:11
11:59 8.2.2015mix1Rainbow Banana A (RBA)Pražská 7 (P7)8:1012:11

Dolní semifinále 7-10

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:36 8.2.2015mix1Rainbow Banana B (RBB)Frkot (FRK)7:109:12
10:13 8.2.2015mix1Létající kapři (LK)UFO (UFO)6:1314:14

Dolní semifinále 7-10

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:36 8.2.2015mix1Rainbow Banana B (RBB)Frkot (FRK)7:109:12
10:13 8.2.2015mix1Létající kapři (LK)UFO (UFO)6:1314:14

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:39 8.2.2015mix1Rainbow Banana B (RBB)Létající kapři (LK)10:1111:11

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:13 8.2.2015mix1UFO (UFO)Frkot (FRK)12:510:8

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:48 8.2.2015mix1jElita (JE)Dopijem a plujem (DaP)7:1512:13

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:49 8.2.2015mix1Rainbow Banana A (RBA)Kulatá šachovnice (KS)11:1214:11

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:24 8.2.2015mix1Pražská 7 (P7)Trouble Band (TB)3:147:11

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 7.2.2015mixA1jElita (JE)Frkot (FRK)12:312:11
09:30 7.2.2015mixA1Rainbow Banana A (RBA)Létající kapři (LK)11:312:12
10:00 7.2.2015mixA1jElita (JE)Dopijem a plujem (DaP)8:812:12
10:30 7.2.2015mixA1Frkot (FRK)Rainbow Banana A (RBA)3:139:11
11:00 7.2.2015mixA1Létající kapři (LK)Dopijem a plujem (DaP)11:714:15
11:30 7.2.2015mixA1jElita (JE)Rainbow Banana A (RBA)4:811:11
12:00 7.2.2015mixA1Frkot (FRK)Létající kapři (LK)8:78:10
12:30 7.2.2015mixA1Rainbow Banana A (RBA)Dopijem a plujem (DaP)8:1010:11
13:00 7.2.2015mixA1jElita (JE)Létající kapři (LK)10:611:11
13:30 7.2.2015mixA1Frkot (FRK)Dopijem a plujem (DaP)3:98:10
14:00 7.2.2015mixB1Rainbow Banana B (RBB)Pražská 7 (P7)5:1511:11
14:30 7.2.2015mixB1UFO (UFO)Trouble Band (TB)4:1011:11
15:00 7.2.2015mixB1Rainbow Banana B (RBB)Kulatá šachovnice (KS)4:1412:11
15:30 7.2.2015mixB1Pražská 7 (P7)UFO (UFO)12:613:11
16:00 7.2.2015mixB1Trouble Band (TB)Kulatá šachovnice (KS)13:611:11
16:30 7.2.2015mixB1Rainbow Banana B (RBB)UFO (UFO)8:1413:13*
17:00 7.2.2015mixB1Pražská 7 (P7)Trouble Band (TB)8:109:10
17:30 7.2.2015mixB1UFO (UFO)Kulatá šachovnice (KS)7:1112:11
18:00 7.2.2015mixB1Rainbow Banana B (RBB)Trouble Band (TB)5:1211:4*
18:30 7.2.2015mixB1Pražská 7 (P7)Kulatá šachovnice (KS)16:310*:11
08:27 8.2.2015mixBaráž o semifinále1Kulatá šachovnice (KS)jElita (JE)9:710:11
09:00 8.2.2015mixBaráž o semifinále1Pražská 7 (P7)Dopijem a plujem (DaP)11:810:10
09:36 8.2.2015mixDolní semifinále 7-101Rainbow Banana B (RBB)Frkot (FRK)7:109:12
10:13 8.2.2015mixDolní semifinále 7-101Létající kapři (LK)UFO (UFO)6:1314:14
10:48 8.2.2015mixO 5. místo1jElita (JE)Dopijem a plujem (DaP)7:1512:13
11:23 8.2.2015mixBaráž o semifinále1Kulatá šachovnice (KS)Trouble Band (TB)5:199:11
11:59 8.2.2015mixBaráž o semifinále1Rainbow Banana A (RBA)Pražská 7 (P7)8:1012:11
12:39 8.2.2015mixO 9. místo1Rainbow Banana B (RBB)Létající kapři (LK)10:1111:11
13:13 8.2.2015mixO 7. místo1UFO (UFO)Frkot (FRK)12:510:8
13:49 8.2.2015mixO 3. místo1Rainbow Banana A (RBA)Kulatá šachovnice (KS)11:1214:11
14:24 8.2.2015mixO 1. místo1Pražská 7 (P7)Trouble Band (TB)3:147:11
Poslat odkaz na e-mail