spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Rainbow Winter 2016

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Pražská 7
2. Rainbow Banana A
3. Zawierucha
4. jElita
5. UFO
6. Left Overs
7. Létající kapři
8. North Side
9. KeFear
10. Rainbow Banana B

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritLOLKNSP7RBARBBUFOKeFZawJESkóre
LOx13:1112:1214:1113:13
13:12
14:12
14:12
93:83
LK11:13x11:12*
10:13
13:1110:10
10:10
11:1376:82
NS12*:11
13:10
x11:1011:1211:910:912:980:70
P711:1310:11x13:1013:14*11:910:1114:1282:80
RBA12:1210:13x12:1012:106:713:11
13:11
78:74
RBB11:1412:1110:12x11:1211:911:1312:1278:83
UFO13:13
12:13
9:1114*:1310:1212:11x11:912:1293:94
KeF10:10
10:10
9:109:119:11x9:1211:1267:76
Zaw13:119:1211:107:613:119:1112:9x13:1187:81
JE12:14
12:14
12:1411:13
11:13
12:1212:1212:1111:13x105:116

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Left Overs (13.28571)
2. Pražská 7 (11.71429)
3. jElita (11.66667)
4. UFO (11.625)
5. North Side (11.42857)
6. Rainbow Banana A (11.14286)
6. Rainbow Banana B (11.14286)
7. Zawierucha (10.875)
8. Létající kapři (10.85714)
9. KeFear (9.57143)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

Zápasy o umístění se nehrály, o umístění rozhodly již skupiny zobrazené níže.

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritAtrucBtrucLKWNSWBANVMFRISkóre
Atrucx11:1213:1110:119:1010:1211:1064:66
Btruc12:11x11:1111:1211:1111:127:1063:67
LKW11:1311:11x10:1212:1212*:1311:1167:72
NSW11:1012:1112:10x10:118:1113:966:62
BAN10:911:1112:1211:10x11:138:1063:65
VM12:1012:1113:12*11:813:11x14:975:61
FRI10:1110:711:119:1310:89:14x59:64

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Velká Morava (12.5)
2. Létající kapři (11.16667)
3. North Side (11)
4. Atrofované ruce A (10.66667)
5. Atrofované ruce B (10.5)
5. Banalita (10.5)
6. Frisbnik (9.83333)

Skupiny

ARBARBBJEUFOLOSkóreBodyPořadí
RBAx11:511:710:99:541:2681
RBB5:11x3:105:113:1416:4605
JE7:1110:3x7:89:933:3134
UFO9:1011:58:7x8:1036:3243
LO5:914:39:910:8x38:2952
BLKNSKeFP7ZawSkóreBodyPořadí
LKx9:109:106:127:1331:4505
NS10:9x6:148:104:1828:5124
KeF10:914:6x7:106:1237:3743
P712:610:810:7x8:740:2881
Zaw13:718:412:67:8x50:2562
WNSWLKWAtrucBtrucFRIVMBANSkóreBodyPořadí
NSWx6:90:00:05:100:1910:521:4346
LKW9:6x6:92:120:00:07:624:3364
Atruc0:09:6x6:79:44:120:028:2963
Btruc0:012:27:6x0:04:1212:435:2482
FRI10:50:04:90:0x2:146:522:3365
VM19:00:012:412:414:2x0:057:10101
BAN5:106:70:04:125:60:0x20:3527

Pomocné tabulky pro skupinu W

3 - 5. místoLKWAtrucFRISkóreBodyPořadí
LKWx6:90:06:912
Atruc9:6x9:418:1041
FRI0:04:9x4:913
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

Play-off

Baráž o semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 31.1.2016mixed1UFO (UFO)North Side (NS)9:89:11
09:00 31.1.2016mixed2Left Overs (LO)Létající kapři (LK)9:813:11
09:30 31.1.2016mixed1KeFear (KeF)jElita (JE)7:911:12
09:30 31.1.2016mixed2Zawierucha (Zaw)Rainbow Banana B (RBB)12:013:11
10:00 31.1.2016mixed1Pražská 7 (P7)UFO (UFO)12:813:14*
10:30 31.1.2016mixed1Rainbow Banana A (RBA)jElita (JE)13:713:11
11:07 31.1.2016mixed1Zawierucha (Zaw)UFO (UFO)12:69:11
11:30 31.1.2016mixed1Left Overs (LO)jElita (JE)5:1014:12

Křížový zápas 7-10. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:30 31.1.2016mixed2KeFear (KeF)Létající kapři (LK)7:1010:10
12:00 31.1.2016mixed2North Side (NS)Rainbow Banana B (RBB)10:511:12

Baráž o semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 31.1.2016mixed1UFO (UFO)North Side (NS)9:89:11
09:00 31.1.2016mixed2Left Overs (LO)Létající kapři (LK)9:813:11
09:30 31.1.2016mixed1KeFear (KeF)jElita (JE)7:911:12
09:30 31.1.2016mixed2Zawierucha (Zaw)Rainbow Banana B (RBB)12:013:11
10:00 31.1.2016mixed1Pražská 7 (P7)UFO (UFO)12:813:14*
10:30 31.1.2016mixed1Rainbow Banana A (RBA)jElita (JE)13:713:11
11:07 31.1.2016mixed1Zawierucha (Zaw)UFO (UFO)12:69:11
11:30 31.1.2016mixed1Left Overs (LO)jElita (JE)5:1014:12

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:00 31.1.2016mixed1Rainbow Banana A (RBA)Zawierucha (Zaw)9:76:7
12:30 31.1.2016mixed1Pražská 7 (P7)jElita (JE)0:014:12

Finále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:30 31.1.2016mixed1Rainbow Banana A (RBA)Pražská 7 (P7)6:910:13

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:00 31.1.2016mixed1Zawierucha (Zaw)jElita (JE)9:713:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:00 31.1.2016mixed1Left Overs (LO)UFO (UFO)0:013:12

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:30 31.1.2016mixed1Létající kapři (LK)North Side (NS)1:010:13

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:30 31.1.2016mixed2Rainbow Banana B (RBB)KeFear (KeF)0:011:9

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 30.1.2016mixedA1Rainbow Banana A (RBA)Rainbow Banana B (RBB)11:512:10
09:30 30.1.2016mixedA1jElita (JE)UFO (UFO)7:812:12
10:00 30.1.2016mixedA1Left Overs (LO)Rainbow Banana A (RBA)5:912:12
10:30 30.1.2016mixedA1Rainbow Banana B (RBB)jElita (JE)3:1012:12
11:00 30.1.2016mixedA1UFO (UFO)Left Overs (LO)8:1013:13
11:30 30.1.2016mixedA1Rainbow Banana A (RBA)jElita (JE)11:713:11
12:00 30.1.2016mixedA1Left Overs (LO)Rainbow Banana B (RBB)14:314:11
12:00 30.1.2016womenW2North Side (NSW)Létající kapři (LKW)6:912:10
12:30 30.1.2016mixedA1Rainbow Banana A (RBA)UFO (UFO)10:912:10
12:30 30.1.2016womenW2Atrofované ruce A (Atruc)Atrofované ruce B (Btruc)6:711:12
13:00 30.1.2016mixedA1jElita (JE)Left Overs (LO)9:912:14
13:00 30.1.2016womenW2North Side (NSW)Frisbnik (FRI)5:1013:9
13:30 30.1.2016mixedA1Rainbow Banana B (RBB)UFO (UFO)5:1111:12
13:30 30.1.2016womenW2Létající kapři (LKW)Atrofované ruce B (Btruc)2:1211:11
14:00 30.1.2016mixedB1Létající kapři (LK)North Side (NS)9:1011:12*
14:00 30.1.2016womenW2Atrofované ruce A (Atruc)Velká Morava (VM)4:1210:12
14:30 30.1.2016mixedB1KeFear (KeF)Pražská 7 (P7)7:109:11
14:30 30.1.2016womenW2Banalita (BAN)North Side (NSW)5:1011:10
15:00 30.1.2016mixedB1Zawierucha (Zaw)Létající kapři (LK)13:713:11
15:00 30.1.2016womenW2Velká Morava (VM)Frisbnik (FRI)14:214:9
15:30 30.1.2016mixedB1North Side (NS)KeFear (KeF)6:1410:9
15:30 30.1.2016womenW2Atrofované ruce B (Btruc)Banalita (BAN)12:411:11
16:00 30.1.2016mixedB1Pražská 7 (P7)Zawierucha (Zaw)8:710:11
16:00 30.1.2016womenW2Létající kapři (LKW)Atrofované ruce A (Atruc)6:911:13
16:30 30.1.2016mixedB1Létající kapři (LK)KeFear (KeF)9:1010:10
16:30 30.1.2016womenW2North Side (NSW)Velká Morava (VM)0:198:11
17:00 30.1.2016mixedB1North Side (NS)Pražská 7 (P7)8:1011:10
17:00 30.1.2016womenW2Banalita (BAN)Frisbnik (FRI)5:68:10
17:30 30.1.2016mixedB1Zawierucha (Zaw)KeFear (KeF)12:612:9
17:30 30.1.2016womenW2Velká Morava (VM)Atrofované ruce B (Btruc)12:412:11
18:00 30.1.2016mixedB1Létající kapři (LK)Pražská 7 (P7)6:1213:11
18:00 30.1.2016womenW2Frisbnik (FRI)Atrofované ruce A (Atruc)4:910:11
18:30 30.1.2016mixedB1North Side (NS)Zawierucha (Zaw)4:1812:9
18:30 30.1.2016womenW2Létající kapři (LKW)Banalita (BAN)7:612:12
09:00 31.1.2016mixedBaráž o čtvrtfinále1UFO (UFO)North Side (NS)9:89:11
09:00 31.1.2016mixedBaráž o čtvrtfinále2Left Overs (LO)Létající kapři (LK)9:813:11
09:30 31.1.2016mixedBaráž o čtvrtfinále1KeFear (KeF)jElita (JE)7:911:12
09:30 31.1.2016mixedBaráž o čtvrtfinále2Zawierucha (Zaw)Rainbow Banana B (RBB)12:013:11
10:00 31.1.2016mixedBaráž o semifinále1Pražská 7 (P7)UFO (UFO)12:813:14*
10:00 31.1.2016womenW2Létající kapři (LKW)Velká Morava (VM)0:012*:13
10:30 31.1.2016mixedBaráž o semifinále1Rainbow Banana A (RBA)jElita (JE)13:713:11
10:30 31.1.2016womenW2North Side (NSW)Atrofované ruce B (Btruc)0:012:11
11:00 31.1.2016womenW2Banalita (BAN)Atrofované ruce A (Atruc)0:010:9
11:07 31.1.2016mixedBaráž o semifinále1Zawierucha (Zaw)UFO (UFO)12:69:11
11:30 31.1.2016mixedBaráž o semifinále1Left Overs (LO)jElita (JE)5:1014:12
11:30 31.1.2016mixedKřížový zápas 7-10. místo2KeFear (KeF)Létající kapři (LK)7:1010:10
12:00 31.1.2016mixedSemifinále1Rainbow Banana A (RBA)Zawierucha (Zaw)9:76:7
12:00 31.1.2016mixedKřížový zápas 7-10. místo2North Side (NS)Rainbow Banana B (RBB)10:511:12
12:30 31.1.2016mixedSemifinále1Pražská 7 (P7)jElita (JE)0:014:12
12:30 31.1.2016womenW2Banalita (BAN)Velká Morava (VM)0:011:13
13:00 31.1.2016mixedO 5. místo1Left Overs (LO)UFO (UFO)0:013:12
13:00 31.1.2016womenW2Frisbnik (FRI)Atrofované ruce B (Btruc)0:010:7
13:30 31.1.2016mixedO 7. místo1Létající kapři (LK)North Side (NS)1:010:13
13:30 31.1.2016mixedO 9. místo2Rainbow Banana B (RBB)KeFear (KeF)0:011:9
14:00 31.1.2016mixedO 3. místo1Zawierucha (Zaw)jElita (JE)9:713:11
14:00 31.1.2016womenW2North Side (NSW)Atrofované ruce A (Atruc)0:011:10
14:30 31.1.2016mixedFinále1Rainbow Banana A (RBA)Pražská 7 (P7)6:910:13
14:30 31.1.2016womenW2Frisbnik (FRI)Létající kapři (LKW)0:011:11
Poslat odkaz na e-mail