spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

MČR Women 2. liga

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. Chupacabras
2. SK Sporting - Kachny Příbram
3. Pražská 7
4. PeaceEgg

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritPD BCHZ BRB P7 LO BPE CHUP BUFU NK Skóre
PD Bx11:11
12:11
10:1110:1110:1010:10
8:11
71:75
CHZ B11:11
11:12
x12:1212*:1212:12
11:12
69:71
RB 11:10x10:1010:1311:119:7
8*:7
59:58
P7 10:10x12:1212:1212:12
11:11
13:11*11:1081:78
LO B11:1012:1213:1012:12x12:1311:1171:68
PE 10:1012:12*12:1213:12x12:1112:1271:69
CHUP 11:1112:12
11:11
x12:10
12:12
58:56
BUFU 10:10
11:8
12:12
12:11
11*:1311:1111:12x78:77
NK 7:9
7:8*
10:1112:1210:12
12:12
x58:64

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Left Overs B (11.83333)
1. PeaceEgg (11.83333)
2. Chupacabras (11.6)
3. Pražská 7 (11.57143)
4. Východní blok B (11.5)
5. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (11.14286)
6. Prague Devils B (10.14286)
7. Rainbow Banana (9.83333)
8. SK Sporting - Kachny Příbram (9.66667)

Skupiny

APD BCHZ BPE BUFU LO BSkóreBodyPořadí
PD Bx9:33:109:54:1325:3143
CHZ B3:9x2:135:64:1214:4005
PE 10:313:2x13:29:845:1581
BUFU 5:96:52:13x3:1416:4124
LO B13:412:48:914:3x47:2062
BNK CHUP P7 RB SkóreBodyPořadí
NK x3:1311:88:722:2842
CHUP 13:3x11:710:834:1861
P7 8:117:11x9:624:2823
RB 7:88:106:9x21:2704
LowerPoolCHZ BPD BBUFU SkóreBodyPořadí
CHZ Bx6:77:813:1503
PD B7:6x8:715:1341
BUFU 8:77:8x15:1522

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
97PeaceEggTereza Tesařová10203065
16Rainbow BananaNikol Schmidtová6192564.17
1PeaceEggAlena Franců12122464
3SK Sporting - Kachny PříbramDominika Králíková5192464
33ChupacabrasEva Havelková9101953.8
1PeaceEggMarie Záluská1572263.67
5ChupacabrasKatka Fišarová1251753.4
24Left Overs BLucie Minaříková1631963.17
31ChupacabrasMichaela Mašková4111553
12SK Sporting - Kachny PříbramEliška Letová1161762.83

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
18:31 22.2.2020women1Rainbow Banana (RB )Prague Devils B (PD B)12:511:10
19:00 22.2.2020women1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )Pražská 7 (P7 )6:1111*:13

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 23.2.2020women1SK Sporting - Kachny Příbram (NK )Rainbow Banana (RB )14:137:8*
09:40 23.2.2020women1Left Overs B (LO B)Pražská 7 (P7 )9:1512:12

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:05 23.2.2020women1PeaceEgg (PE )SK Sporting - Kachny Příbram (NK )10:1212:12
11:45 23.2.2020women1Chupacabras (CHUP )Pražská 7 (P7 )12:711:11
12:59 23.2.2020women1Rainbow Banana (RB )Left Overs B (LO B)15:910:13

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:20 23.2.2020women1PeaceEgg (PE )Pražská 7 (P7 )9:1512:12

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:06 23.2.2020women1Chupacabras (CHUP )SK Sporting - Kachny Příbram (NK )15:812:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:30 22.2.2020womenB1SK Sporting - Kachny Příbram (NK )Chupacabras (CHUP )3:1310:12
10:00 22.2.2020womenB1Pražská 7 (P7 )Rainbow Banana (RB )9:610:10
11:00 22.2.2020womenB1Pražská 7 (P7 )SK Sporting - Kachny Příbram (NK )8:1111:10
11:30 22.2.2020womenB1Rainbow Banana (RB )Chupacabras (CHUP )8:1011:11
12:30 22.2.2020womenB1Pražská 7 (P7 )Chupacabras (CHUP )7:1112:12
13:00 22.2.2020womenB1Rainbow Banana (RB )SK Sporting - Kachny Příbram (NK )7:89:7
13:30 22.2.2020womenA1Prague Devils B (PD B)Východní blok B (CHZ B)9:311:11
14:00 22.2.2020womenA1PeaceEgg (PE )BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )13:212:11
14:30 22.2.2020womenA1Left Overs B (LO B)Prague Devils B (PD B)13:411:10
15:00 22.2.2020womenA1PeaceEgg (PE )Východní blok B (CHZ B)13:212:12*
15:30 22.2.2020womenA1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )Left Overs B (LO B)3:1411:11
16:00 22.2.2020womenA1PeaceEgg (PE )Prague Devils B (PD B)10:310:10
16:30 22.2.2020womenA1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )Východní blok B (CHZ B)6:512:12
17:00 22.2.2020womenA1PeaceEgg (PE )Left Overs B (LO B)9:813:12
17:30 22.2.2020womenA1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )Prague Devils B (PD B)5:910:10
18:00 22.2.2020womenA1Left Overs B (LO B)Východní blok B (CHZ B)12:412:12
18:31 22.2.2020womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Rainbow Banana (RB )Prague Devils B (PD B)12:511:10
19:00 22.2.2020womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )Pražská 7 (P7 )6:1111*:13
09:00 23.2.2020womenČtvrtfinále1SK Sporting - Kachny Příbram (NK )Rainbow Banana (RB )14:137:8*
09:40 23.2.2020womenČtvrtfinále1Left Overs B (LO B)Pražská 7 (P7 )9:1512:12
10:20 23.2.2020womenLowerPool1Východní blok B (CHZ B)Prague Devils B (PD B)6:711:12
11:05 23.2.2020womenSemifinále1PeaceEgg (PE )SK Sporting - Kachny Příbram (NK )10:1212:12
11:45 23.2.2020womenSemifinále1Chupacabras (CHUP )Pražská 7 (P7 )12:711:11
12:20 23.2.2020womenLowerPool1Východní blok B (CHZ B)BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )7:811:12
12:59 23.2.2020womenSemifinále1Rainbow Banana (RB )Left Overs B (LO B)15:910:13
13:40 23.2.2020womenLowerPool1Prague Devils B (PD B)BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )8:78:11
14:20 23.2.2020womenO 3. místo1PeaceEgg (PE )Pražská 7 (P7 )9:1512:12
15:06 23.2.2020womenO 1. místo1Chupacabras (CHUP )SK Sporting - Kachny Příbram (NK )15:812:12
Poslat odkaz na e-mail