spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

JHMČR - 1.liga

Týmy turnaje

Divize mixed

3SB A (3SB A) České Budějovice
Chlupatá žába (CHZ ) Slatiňany
Chupacabras A (CHUP A) Žďár nad Sázavou
Kachny Příbram (NK ) Příbram
Pražská 7 (P7 ) Praha
Rainbow Banana A (RB A) Bohumín
Rainbow Banana B (RB B) Bohumín

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB A
2. Pražská 7
3. Chupacabras A
4. Rainbow Banana A
5. Kachny Příbram
6. Chlupatá žába

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB AP7 CHUP ARB ARB BCHZ NK Skóre
3SB Ax11:12
12:13
11:1112:1111:1057:57
P7 12:11
13:12
x12:1217:1112:1066:56
CHUP A12:12x14:12
13:10
17:1111:1211:1178:68
RB A11:1112:14
10:13
x14:1012:1259:60
RB B11:1711:1710:14x11:1310:1553:76
CHZ 11:1212:1112:1213:11x12:1160:57
NK 10:1110:1211:1115:1011:12x57:56

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Pražská 7 (13.2)
2. Chupacabras A (13)
3. Chlupatá žába (12)
4. Rainbow Banana A (11.8)
5. 3SB A (11.4)
5. Kachny Příbram (11.4)
6. Rainbow Banana B (10.6)

Skupiny

ARB ARB BCHUP ACHZ SkóreBodyPořadí
RB Ax15:013:1012:740:1761
RB B0:15x0:150:150:4504
CHUP A10:1315:0x9:834:2142
CHZ 7:1215:08:9x30:2123
B3SB ANK P7 SkóreBodyPořadí
3SB Ax15:311:1226:1522
NK 3:15x8:1511:3003
P7 12:1115:8x27:1941

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
7Rainbow Banana AMiroslav Galusek17173456.8
99Rainbow Banana AJan Křápek10192955.8
26Chlupatá žábaKristýna Tlustá5242955.8
13Chupacabras AAlena Doležalová16132964.83
23Chupacabras ADominika Hadová10192964.83
79Chupacabras AFrantišek Viták12162864.67
1Pražská 7Barbora Bambasová1672354.6
24Pražská 7Klára Hurtová12112354.6
883SB AFrantišek Vilímek1392254.4
8Kachny PříbramKlára Čechová1192054

Play-off

Čtvrtfinále (Q1-Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:00 22.1.2022mixed23SB A (3SB A)Chlupatá žába (CHZ )13:512:11
17:00 22.1.2022mixed2Pražská 7 (P7 )Rainbow Banana B (RB B)15:117:11
17:15 22.1.2022mixed1Chupacabras A (CHUP A)Kachny Příbram (NK )13:1211:11

Semifinále (S1-S4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 23.1.2022mixed1Rainbow Banana B (RB B)Kachny Příbram (NK )0:1510:15
09:45 23.1.2022mixed1Pražská 7 (P7 )Chupacabras A (CHUP A)13:1212:12
09:45 23.1.2022mixed2Rainbow Banana A (RB A)3SB A (3SB A)8:1111:11

O 5.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:30 23.1.2022mixed1Chlupatá žába (CHZ )Kachny Příbram (NK )10:1112:11

O 3.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:15 23.1.2022mixed2Chupacabras A (CHUP A)Rainbow Banana A (RB A)13:813:10

O 1.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:15 23.1.2022mixed1Pražská 7 (P7 )3SB A (3SB A)7:1113:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:30 22.1.2022mixedA1Rainbow Banana A (RB A)Rainbow Banana B (RB B)15:014:10
11:15 22.1.2022mixedA1Chupacabras A (CHUP A)Chlupatá žába (CHZ )9:811:12
11:15 22.1.2022mixedB23SB A (3SB A)Kachny Příbram (NK )15:311:10
12:45 22.1.2022mixedA1Rainbow Banana B (RB B)Chupacabras A (CHUP A)0:1511:17
13:30 22.1.2022mixedA1Rainbow Banana A (RB A)Chlupatá žába (CHZ )12:712:12
13:30 22.1.2022mixedB23SB A (3SB A)Pražská 7 (P7 )11:1211:12
15:00 22.1.2022mixedA1Rainbow Banana A (RB A)Chupacabras A (CHUP A)13:1012:14
15:45 22.1.2022mixedA1Rainbow Banana B (RB B)Chlupatá žába (CHZ )0:1511:13
15:45 22.1.2022mixedB2Kachny Příbram (NK )Pražská 7 (P7 )8:1510:12
17:00 22.1.2022mixedČtvrtfinále (Q1-Q4)23SB A (3SB A)Chlupatá žába (CHZ )13:512:11
17:00 22.1.2022mixedČtvrtfinále (Q1-Q4)2Pražská 7 (P7 )Rainbow Banana B (RB B)15:117:11
17:15 22.1.2022mixedČtvrtfinále (Q1-Q4)1Chupacabras A (CHUP A)Kachny Příbram (NK )13:1211:11
09:00 23.1.2022mixedSemifinále (S1-S4)1Rainbow Banana B (RB B)Kachny Příbram (NK )0:1510:15
09:45 23.1.2022mixedSemifinále (S1-S4)1Pražská 7 (P7 )Chupacabras A (CHUP A)13:1212:12
09:45 23.1.2022mixedSemifinále (S1-S4)2Rainbow Banana A (RB A)3SB A (3SB A)8:1111:11
10:30 23.1.2022mixedO 5.místo1Chlupatá žába (CHZ )Kachny Příbram (NK )10:1112:11
11:15 23.1.2022mixedO 1.místo1Pražská 7 (P7 )3SB A (3SB A)7:1113:12
11:15 23.1.2022mixedO 3.místo2Chupacabras A (CHUP A)Rainbow Banana A (RB A)13:813:10
Poslat odkaz na e-mail