spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

Finále 1. ligy Mixed

All teams

Divize mixed

3SB A (3SB A) České Budějovice
3SB B (3SB B) České Budějovice
Chupacabras (CHUP ) Žďár nad Sázavou
Duranga (DUR ) Praha
Kulatá šachovnice (KS ) Hradec Králové
Left Overs (LO ) Brno
PeaceEgg A (PE A) Písek
Prague Devils A (PD A) Prague
Pražská 7 A (P7 ) Praha
Žlutá Zimnice (ZZ ) Prague

Výsledky mixed

Final standings

1. 3SB A
2. Prague Devils A
3. Left Overs
4. Duranga
5. Chupacabras
6. Žlutá Zimnice
7. Kulatá šachovnice
8. 3SB B
9. Pražská 7 A
10. PeaceEgg A

Spirit mixed

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritDUR LO KS 3SB A3SB BPD AZZ P7 CHUP PE AScore
DUR x11:12
12:11
12:11*11:1013:1010:1112:1181:76
LO 12:11
11:12
x13:1113:1311:1111*:1112:1183:80
KS x11:1211:11
12:10*
12:11
13:11
12:12
12:12
11:1194:90
3SB A11*:1212:11x10:1212:11
12:12
12:1211:1180:81
3SB B10:1111:11
10*:12
12:10x13:1211:10*10:1012:1289:88
PD A11:1311:12
11:13
11:12
12:12
12:13x13:1381:88
ZZ 13:1312:12
12:12
12:1210*:1113:13x11:1383:86
P7 10:1311:1110:10x10:1211:11
12:12
64:69
CHUP 11:1011:11*11:1112:1213:1112:10x12:1282:77
PE A11:1211:1211:1111:11
12:12
12:12x68:70

Spirit of the Game final standings

1. Žlutá Zimnice (11.85714)
1. Left Overs (11.85714)
2. Kulatá šachovnice (11.75)
3. Chupacabras (11.71429)
4. Prague Devils A (11.57143)
4. Duranga (11.57143)
5. 3SB A (11.42857)
6. PeaceEgg A (11.33333)
7. 3SB B (11.125)
8. Pražská 7 A (10.66667)

Groups

AZZ 3SB BPD AKS 3SB AScorePointsRanking
ZZ x9:79:1212:108:1038:3943
3SB B7:9x7:1310:87:1131:4124
PD A12:913:7x8:78:441:2781
KS 10:128:107:8x8:933:3905
3SB A10:811:74:89:8x34:3162
BDUR PE ALO P7 CHUP ScorePointsRanking
DUR x10:79:811:69:839:2981
PE A7:10x7:1210:810:934:3944
LO 8:912:7x10:66:736:2942
P7 6:118:106:10x6:1226:4305
CHUP 8:99:107:612:6x36:3143

Help tables for group B

2 - 4. placePE ALO CHUP ScorePointsRanking
PE Ax7:1210:917:2123
LO 12:7x6:718:1421
CHUP 9:107:6x16:1622
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí

TOP 10 players (according to average per match)

#TeamName, surnameSATmatchesØ points per match
233SB BJiří Svatoš11263784.63
9ChupacabrasDavid Novák16122874
17Kulatá šachovniceDominik Hataš16153183.88
92PeaceEgg AVojtěch Pták8142263.67
25Pražská 7 AMartin Řezník3192263.67
1Žlutá ZimniceMatyáš Doubek1692573.57
11Žlutá ZimniceJan Ledinský10152573.57
23DurangaKryštof Holeček8172573.57
11DurangaAlžběta Hodačová1862473.43
27DurangaMarkéta Hudcová14102473.43

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:00 12.1.2020mixed13SB B (3SB B)Pražská 7 A (P7 )8:710:10
08:30 12.1.2020mixed1PeaceEgg A (PE A)Kulatá šachovnice (KS )8:1311:11

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:56 12.1.2020mixed1Prague Devils A (PD A)Kulatá šachovnice (KS )9:611:13
08:58 12.1.2020mixed1Duranga (DUR )3SB B (3SB B)15:711:10
09:00 12.1.2020mixed1Left Overs (LO )Žlutá Zimnice (ZZ )11:713:13
09:30 12.1.2020mixed13SB A (3SB A)Chupacabras (CHUP )10:611:11

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:55 12.1.2020mixed1Kulatá šachovnice (KS )Žlutá Zimnice (ZZ )11:1312:12
12:30 12.1.2020mixed13SB B (3SB B)Chupacabras (CHUP )9:1012:12
13:05 12.1.2020mixed1Prague Devils A (PD A)Left Overs (LO )10:711:13
13:45 12.1.2020mixed1Duranga (DUR )3SB A (3SB A)9:1212:11*

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:33 12.1.2020mixed1Pražská 7 A (P7 )PeaceEgg A (PE A)15:912:12

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:15 12.1.2020mixed1Kulatá šachovnice (KS )3SB B (3SB B)12:1012:10*

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:50 12.1.2020mixed1Žlutá Zimnice (ZZ )Chupacabras (CHUP )11:1311:13

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:25 12.1.2020mixed1Left Overs (LO )Duranga (DUR )11:711:12

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:00 12.1.2020mixed1Prague Devils A (PD A)3SB A (3SB A)9:1012:12

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:30 11.1.2020mixedA1Žlutá Zimnice (ZZ )3SB B (3SB B)9:710*:11
09:00 11.1.2020mixedA1Prague Devils A (PD A)Kulatá šachovnice (KS )8:711:12
09:30 11.1.2020mixedA13SB A (3SB A)3SB B (3SB B)11:710:12
10:00 11.1.2020mixedA1Žlutá Zimnice (ZZ )Kulatá šachovnice (KS )12:1012:12
10:30 11.1.2020mixedA13SB A (3SB A)Prague Devils A (PD A)4:812:11
11:00 11.1.2020mixedA1Kulatá šachovnice (KS )3SB B (3SB B)8:1011:11
11:30 11.1.2020mixedA1Prague Devils A (PD A)Žlutá Zimnice (ZZ )12:913:13
12:00 11.1.2020mixedA13SB A (3SB A)Kulatá šachovnice (KS )9:812:11
12:30 11.1.2020mixedA1Prague Devils A (PD A)3SB B (3SB B)13:712:13
13:00 11.1.2020mixedA13SB A (3SB A)Žlutá Zimnice (ZZ )10:812:12
13:36 11.1.2020mixedB1Duranga (DUR )PeaceEgg A (PE A)10:712:11
14:00 11.1.2020mixedB1Left Overs (LO )Pražská 7 A (P7 )10:611:11
14:30 11.1.2020mixedB1Chupacabras (CHUP )Duranga (DUR )8:911:10
15:07 11.1.2020mixedB1PeaceEgg A (PE A)Pražská 7 A (P7 )10:811:11
15:30 11.1.2020mixedB1Chupacabras (CHUP )Left Overs (LO )7:611:11*
16:00 11.1.2020mixedB1Pražská 7 A (P7 )Duranga (DUR )6:1110:13
16:30 11.1.2020mixedB1Left Overs (LO )PeaceEgg A (PE A)12:712:11
17:00 11.1.2020mixedB1Chupacabras (CHUP )Pražská 7 A (P7 )12:612:10
17:30 11.1.2020mixedB1Left Overs (LO )Duranga (DUR )8:912:11
18:00 11.1.2020mixedB1Chupacabras (CHUP )PeaceEgg A (PE A)9:1012:12
08:00 12.1.2020mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)13SB B (3SB B)Pražská 7 A (P7 )8:710:10
08:30 12.1.2020mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1PeaceEgg A (PE A)Kulatá šachovnice (KS )8:1311:11
08:56 12.1.2020mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Prague Devils A (PD A)Kulatá šachovnice (KS )9:611:13
08:58 12.1.2020mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Duranga (DUR )3SB B (3SB B)15:711:10
09:00 12.1.2020mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Left Overs (LO )Žlutá Zimnice (ZZ )11:713:13
09:30 12.1.2020mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB A (3SB A)Chupacabras (CHUP )10:611:11
09:33 12.1.2020mixedO 9. místo1Pražská 7 A (P7 )PeaceEgg A (PE A)15:912:12
11:55 12.1.2020mixedSemifinále1Kulatá šachovnice (KS )Žlutá Zimnice (ZZ )11:1312:12
12:30 12.1.2020mixedSemifinále13SB B (3SB B)Chupacabras (CHUP )9:1012:12
13:05 12.1.2020mixedSemifinále1Prague Devils A (PD A)Left Overs (LO )10:711:13
13:45 12.1.2020mixedSemifinále1Duranga (DUR )3SB A (3SB A)9:1212:11*
14:15 12.1.2020mixedO 7. místo1Kulatá šachovnice (KS )3SB B (3SB B)12:1012:10*
14:50 12.1.2020mixedO 5. místo1Žlutá Zimnice (ZZ )Chupacabras (CHUP )11:1311:13
15:25 12.1.2020mixedO 3. místo1Left Overs (LO )Duranga (DUR )11:711:12
16:00 12.1.2020mixedO 1. místo1Prague Devils A (PD A)3SB A (3SB A)9:1012:12
Poslat odkaz na e-mail