spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

TREE


Tým s bohatou historií, kdy v dresu Frisbee Ultimate Junta hrávali cizinci pracující v ČR a získali nejedno vítězství. V roce 2004 se začal tým transformovat a vedení přezval jeden z původních hráčů, David Brauchli. Se skauty pražského skautského oddílu Záře začal budovat tým, který má dnes veliký potenciál.

Věkový průměr je oproti jiným pražským týmům zdaleka nejnižší. Pohybuje se okolo 19 let. Jestliže jste na střední škole a bojíte se přijít na trénink, kde budou povětšinou dospělí hráči, FUJ jsou pro vás pravá volba.

Tréninky

Přes léto trénujeme na Ladronce.

Hledáme spoluhráče

Máte-li chuť začít hrát ultimate frisbee, ozvěte nám na kontakt níže.

Kontakt

Míša Čakrtová: misa.cakrtova[at]gmail.com, tel. 608 043 517
Vojta Prušák: v.prusak[at]seznam.cz, tel. 721 668 051

Galerie týmu FUJ

MČR Open & Women 2020 - Open 1. místo
Plážové MČR MIX 2020 - 1. místo
Halové MČR Open 2020
TOP CAT 2020 - 1. místo
MČR open 2013
ženský tým na mistrovství republiky 2012
Soustředění 2012
FUJ open na Tom's Tourney 2012
Mistři republiky v kategorii mixed 2011
Stránky: 1 2 

Video - halová sezóna 2011/2012

video - halová sezóna 2010/2011


Na podzim 2009 si dva kamarádi v Divadle Járy Cimrmanna řekli, že by bylo bezva zahrát si Frisbee na turnaji. Sebrali pár přátel, kterým na Youtube předtím ukázali Frisbee ultimate highlights a…
…. na turnaji dostali hrozný náklep.
 
Ale to už je dávno, teď pravidelně trénujeme, jezdíme na téměř všechny české turnaje a zároveň jeden takový náš pořádáme: Chill.
 
Jsme poměrně mladý tým složený z původních skautů, středoškolského týmu (někteří už ex) a dalších co se postupně přidávají, co několikrát v týdnu hrají Frisbee, ať na tréninku nebo turnaji a to hlavně proto, že chceme porazit PD.
 
Od jara 2012 spolupracujeme s Terrible Monkeys a vznikl tak společný tým TreeMonkeys, s kterým jsme první naši společnou sezónu získali bronz na venkovním mistrovství ČR v kategorii Open, toto umístění jsme obhájili i v následující sezóně, naše spolupráce se vyvinula ve spojení a aktuálně fungujeme jako Terrible Monkeys a Tree jsou už jen jejich mladší sekcí.

V halové sezoně 2012/13 jsme ještě jako Tree získali svůj první vlastní větší úspěch a to vítězství v kategorii open v druhé lize na mistrovství ČR. Dalším úspěchem kterého si sami ceníme je fungující středoškolský tým, který se udržel a probojoval se znovu na přední místa i po odchodu většiny hráčů.
 
Pokud rádi sportujete, máte chuť na sobě pracovat a hlavně, chcete zjistit, jak může být Frisbee regulérním sportem a nejen házením talířem v parku přijďte to zkusit na trénink, rádi vás mezi námi přivítáme! Nováčci jsou vítáni na každý trénink jen se prosím nejdřív ozvěte, poradíme vám i co si vzít sebou na trénink.
 
Aktuální tréninky viz:


Kromě běžných týmových tréninků máme i tréninky pro začínající hráče a to každý pátek od 14 hodin ve Vysočanech v rámci středoškolského tréninku: je zde více nováčků tak si nemusíte nic dělat z toho že vám to na začátku třeba hned nejde a jednak je tu pravidelně několik trpělivých hráčů ochotných vás naučit vše od úplných začátků a je zde spousta prostoru a času pro individuálnější přístup.
 
Napsat nám můžete na týmový email
 


tree

Poslat odkaz na e-mail

Skočit na sekci

    České frisbee týmy

    Středoškolská liga