spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Chlupatá žába

 
Historie Týmu:
Chlupatá žába vznilkla čirou náhodou 30.září 2006, kdy se parta nic netušících kluků vydala na svůj první turnaj SFC v Hradci Králové.Od té doby jsme ve Slatiňanech začali trénovat a hrát ultimate frisbee. Tým však postupem času začal uvadat. Vzpruhou pro nás bylo zavedení frisbee ultimate jako předmětu na zdejší základní škole, což nám přilákalo spoustu nových, nadějných hráčů a hráček.
 
Úspěchy:
Chlupatá žába jako taková, se zatím účastnila výhradně halové mixové soutěže, kde v minulých letech obsadila vždy nějakou z vrchních tří příček druhé ligy. Několikrát se nám také podařilo kvalifikovat se do ligy první.
Letos (2017) poprvé máme dostatečný počet hráčů a hráček, abychom se pokusili probojovat do venkovní mixové první ligy.
Hráčky a hráči Chlupaté žáby jsou nedílnou součástí různých kategoriích reprezentačních týmů české republiky. Jako největší úspěch považujeme třetí místo holek U17 (hráčky do sedmnácti let) a holek U20 (hráčky do dvaceti let) na juniorském mistrovství evropy v Nizozemsku. 
 
Vize týmu:
Chceme jezdit na mixové turnaje, makat a zlepšovat se. Jde nám o fyzickou zdatnost hráčů a hráček, proto nemálo zařazujeme tréninky na dráze, nebo v posilovně. Na turnajích vždy chceme co nejlepší výsledek a doufáme, že se brzy probojujeme do medajlových pozic. I přesto, že přistupujeme k tréninkům i turnajům zodpovědně, makáme a chceme se zlepšovat, v týmu máme skvělou partu a společné akce si vždy moc užijeme.
 
 
TRÉNINKY:
Letní sezóna:
fotbalové hřiště ve Slatiňanech
  • Čtvrtek 17:30 - 19:30
 
Zimní sezóna:
sportovní hala ve Slatiňanech
  • Středa 19:30-21-30
Fyzcké tréninky nárazově. 
 
KONTAKTY:
Filip Halámka - filip.halamka@gmail.com
Ondřej Licek - licek.ondra@gmail.com
Markéta Hudcová - market.hudcova@gmail.com
 
 ChŽ na halové kvalifikaci na HMČR mixed
 ChŽ na halové kvalifikaci na HMČR mixed
 
 juni
 Bronzové ChŽ holky na ME v Nizozemsku
Poslat odkaz na e-mail

Skočit na sekci

    České frisbee týmy

    Středoškolská liga