spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Děkuju za WUCC

Právě jsem se vrátil ze zápasu Sockeye proti Ironside, Andrew Fleming tam předvedl dechberoucí chyt v rybičce, kousek ode mne seděl Andrew Lugsdin, včera jsem hrál s kolumbijci a před čtyřmi dny proti mistrům světa BuzzBullets. Prostě fantazie. Tohle je jen několik vybraných zážitků, které si budu odnášet z WUCC. Za to, že jsem je mohl prožít mají můj dík ty co mi sem WUCC přinesli.

Děkuju Janě Vejmelkové, Honzovi Šoltovi a Vítku Grigartzikpvi, za jejich více než tříletou práci na tom dostat WUCC do Prahy. Ti prošli celou tu dlouhou cestu od nápadu, přes vypracování návrhů, plánů, rozpočtů a všeho dalšího co bylo nutné k podání přihlášky k pořádání takové akce. Pak čekali na rozhodnutí WFDF a když bylo Praze WUCC svěřeno tak jim teprve začala ta těžká práce to celé ohromné mistroství zorganizovat.

Děkuju všem, kteří jim v tom pomáhali: Petru “Carlosovi” Kotěšovci, Lucii Frišové, Radkovi “Sašovi” Lomnickému, Klárce a Filipu Zelenkovým, Honzovi Malému, Jirkovi “Údovi” Blahoutovi, Juliu Jankovičovi, Martinu Lamnickému, Janě “Jájes” Veselé, Lucii Brtníkové, Ireně Zatloukalové, Janu “Papámu” Filandrovi, Davidu "Dejvovi” Průchovi, Pavlu Voloczekovi, Krisztiánu Farkasovi, Martině Kačerové, Michaele Čakrtové a dalším, kteří měli v sobě tu odvahu a sílu organizovat.

Děkuju všem dobrovolníkům, kteří se o nás starali jako vlastní, pro Vás to znamenalo stát v horku, v dešti na hřištích, trávit celé dny v přehřátých nebo studených kancelářích, vstávat brzo ráno, chodit pozdě spát a mnoho dalších útrap, jen abychom my mohli klidně hrát.

Celý týden jste většinou rěšili jen problémy nebo se dokonce setkávali s naštvanými lidmi. Rád bych abyste věděli, že ti naštvaní jednotlivci s problémy nic neznamenají v porovnání se třemi tisíci hráči, se kterými jste se pravděpodobně vůbec nesetkali, protože ty žádný problém neměli a prostě si naplno užívali Ultimate týden.

Děkuju, že jste mi umožnili splnit si sen.

Prosím všechny, kteří by se chtěli k mému poděkování připojit, ať to napíší do komentářů k článku.
 
Ať to lítá!
Petr Haering - Héřa

Autor: Petr Haering - Heřa, 12. 7. 2010
Poslat odkaz na e-mail