spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

HALO mailing list - pojďme si spolu povídat

Zdravím všechny týmy, hráče, i všechny ostatní frisbee nadšence.

Chtěli bychom trochu aktualizovat seznam příjemců mailu z HALO. Je dost pravděpodobné, že spousta zejména novějších hráčů není v konferenci přihlášena, což je myslím škoda.

Emailová konference halo@cald.cz slouží především komunitě současných, ale i býválých hráčů a může pomoct pro lepší informovanost o tom, co se děje (turnaje, akce), stejně jako pro další zprávy týkající se ultimate frisbee v České republice. Zaregistrujete se a budou vám chodit emaily od ostatních a sami můžete ostatním posílat zprávy, ať už o turnajích, dopravě, nabídkách, poptávkách, zkrátka o čemkoliv, co potřebujete a co je spojené s ultimate.

Původně bylo HALO v podstatě jedinou cestou jak "masově" komunikovat s ostatními frisbeeaky, což už ted není pravda (máme www.frisbee.cz, www.cald.cz, facebook a také maily na zástupce týmů), ale stále se hodí mít možnost někam něco poslat a vědet, že to dostane vetšina lidí, které to bude zajímat.

Za VR ČALD plánujeme přes HALO posílat i nějaké informace s přidanou hodnotou:
  1. co se řeší a děje na VR + zápis ze schůze
  2. seznam událostí v nejbližsí době
  3. co nás zaujalo ve světe ultimate v poslední době
a mohlo by toho být ješte víc!

Takže co teď? Dejte v týmech nebo všem známým, které by to mohlo zajímat, tento odkaz: http://www.cald.cz/konference-halo a ať se zaregistrují.

Nejbližší "NEWSLETTER" očekávejte během týdne 18. - 24. 3. 2013.

Díky za pozornost,
Kacerr

Pokud byste se chtěli na něco zeptat, nebo ješte lépe - chtěli se podílet na obsahu, tak pište přímo mně: jan.novak@cald.cz.

Autor: Kačerr ŽZ, 18. 3. 2013
Poslat odkaz na e-mail