Spirit | 3SB A | FUJ A | FUJ B | TM | LO A | LK | PE | PD A | Score |
3SB A | x | 11:12 11:12 | 12:10 | 12:13 | 13:13 | 12:12 | 71:72 | ||
FUJ A | 12:11 12:11 | x | 12:12 | 9:11 | 10:13 | 12:10 | 67:68 | ||
FUJ B | 10:12 | 12:12 | x | 11:12 | 10:13 | 11:12 | 11:13 | 65:74 | |
TM | 13:12 | 12:11 | x | 12:12 | 11:10 | 11:12 | 12:11 | 71:68 | |
LO A | 13:13 | 12:12 | x | 11:13 | 12:12 13:12 | 11:9 | 72:71 | ||
LK | 12:12 | 11:9 | 13:10 | 10:11 | 13:11 | x | 12:8 | 71:61 | |
PE | 13:10 | 12:11 | 12:11 | 12:12 12:13 | x | 12:10 | 73:67 | ||
PD A | 10:12 | 13:11 | 11:12 | 9:11 | 8:12 | 10:12 | x | 61:70 |
Spirit | 3SB A | FUJ A | PE | PD | TM | VB | LO B | NK | Score |
3SB A | x | 11:12 12:11 | 11:10 | 13*:11 | 11:11 10:11 | 68:66 | |||
FUJ A | x | 12:10 | 10*:10 | 13:11 | 11:10 | 11:11 10:12 | 67:64 | ||
PE | 10:12 | x | 11:11 | 11:10 | 12:12 | 11:11 | 12:11 | 67:67 | |
PD | 12:11 11:12 | 10:10* | 11:11 | x | 11:12 | 11:10 | 66:66 | ||
TM | 11:13 | 10:11 | x | 13:13 | 10:11 10:12 | 10:10 | 64:70 | ||
VB | 10:11 | 10:11 | 12:12 | 12:11 | 13:13 | x | 10:11 | 67:69 | |
LO B | 11:13* | 11:11 12:10 | 11:11 | 11:10 12:10 | x | 68:65 | |||
NK | 11:11 11:10 | 11:12 | 10:11 | 10:10 | 11:10 | x | 64:64 |
# | Team | Name, surname | S | A | T | matches | Ø points per match |
21 | Terrible Monkeys o | Ondřej Rýdlo | 17 | 25 | 42 | 6 | 7 |
25 | PeaceEgg o | Petr Hrych | 4 | 35 | 39 | 6 | 6.5 |
6 | PeaceEgg o | Robert Šebek | 27 | 8 | 35 | 6 | 5.83 |
77 | 3SB A o | Michal Marek | 15 | 18 | 33 | 6 | 5.5 |
17 | Left Overs A | Matyáš Brandstetter | 19 | 13 | 32 | 6 | 5.33 |
4 | F.U.J. A o | David Novák | 13 | 19 | 32 | 6 | 5.33 |
67 | Kapři | Adam Minařík | 20 | 10 | 30 | 6 | 5 |
88 | Prague Devils A | Milan Vodehnal | 22 | 7 | 29 | 6 | 4.83 |
26 | Východní blok | Kristýna Tlustá | 15 | 14 | 29 | 6 | 4.83 |
28 | Kapři | Lukáš Kvetan | 8 | 21 | 29 | 6 | 4.83 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:20 25.2.2023 | women | 1 | 3SB A w (3SB A) | Left Overs B (LO B) | 9:10 | 13*:11 |
14:20 25.2.2023 | women | 2 | Kachny Příbram (NK ) | Terrible Monkeys w (TM ) | 8:15 | 10:10 |
15:00 25.2.2023 | women | 1 | Východní blok (VB ) | PeaceEgg w (PE ) | 15:4 | 12:12 |
15:00 25.2.2023 | women | 2 | Prague Devils (PD ) | F.U.J. A w (FUJ A) | 7:11 | 10:10* |
18:45 25.2.2023 | open | 1 | 3SB A o (3SB A) | Terrible Monkeys o (TM ) | 15:14 | 12:13 |
18:45 25.2.2023 | open | 2 | Kapři (LK ) | Left Overs A (LO A) | 12:15 | 13:11 |
19:25 25.2.2023 | open | 1 | F.U.J. A o (FUJ A) | Prague Devils A (PD A) | 13:8 | 12:10 |
19:25 25.2.2023 | open | 2 | F.U.J. B (FUJ B) | PeaceEgg o (PE ) | 6:15 | 11:12 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:00 26.2.2023 | women | 1 | PeaceEgg w (PE ) | Prague Devils (PD ) | 4:12 | 11:11 |
09:00 26.2.2023 | women | 2 | 3SB A w (3SB A) | Kachny Příbram (NK ) | 9:7 | 10:11 |
09:40 26.2.2023 | open | 1 | Prague Devils A (PD A) | F.U.J. B (FUJ B) | 12:9 | 13:11 |
09:40 26.2.2023 | open | 2 | Terrible Monkeys o (TM ) | Kapři (LK ) | 13:14 | 11:10 |
10:20 26.2.2023 | women | 1 | Východní blok (VB ) | F.U.J. A w (FUJ A) | 11:10 | 10:11 |
10:20 26.2.2023 | women | 2 | Left Overs B (LO B) | Terrible Monkeys w (TM ) | 8:13 | 12:10 |
11:00 26.2.2023 | open | 1 | F.U.J. A o (FUJ A) | PeaceEgg o (PE ) | 11:10 | 10:13 |
11:00 26.2.2023 | open | 2 | 3SB A o (3SB A) | Left Overs A (LO A) | 12:11 | 13:13 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
11:40 26.2.2023 | women | 2 | PeaceEgg w (PE ) | Kachny Příbram (NK ) | 5:9 | 12:11 |
12:20 26.2.2023 | open | 2 | F.U.J. B (FUJ B) | Terrible Monkeys o (TM ) | 10:15 | 11:12 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
11:40 26.2.2023 | women | 1 | Prague Devils (PD ) | 3SB A w (3SB A) | 13:9 | 11:12 |
12:20 26.2.2023 | open | 1 | Prague Devils A (PD A) | Kapři (LK ) | 11:10 | 8:12 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
13:00 26.2.2023 | women | 2 | Left Overs B (LO B) | F.U.J. A w (FUJ A) | 8:14 | 12:10 |
13:40 26.2.2023 | open | 2 | Left Overs A (LO A) | PeaceEgg o (PE ) | 13:11 | 13:12 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
13:00 26.2.2023 | women | 1 | Východní blok (VB ) | Terrible Monkeys w (TM ) | 10:9 | 13:13 |
13:40 26.2.2023 | open | 1 | 3SB A o (3SB A) | F.U.J. A o (FUJ A) | 12:11 | 11:12 |
Time | Divize | Group | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:00 25.2.2023 | women | Y | 1 | F.U.J. A w (FUJ A) | Left Overs B (LO B) | 14:6 | 11:11 |
09:00 25.2.2023 | women | Y | 2 | Terrible Monkeys w (TM ) | PeaceEgg w (PE ) | 15:5 | 10:11 |
09:40 25.2.2023 | women | X | 1 | 3SB A w (3SB A) | Východní blok (VB ) | 9:12 | 11:10 |
09:40 25.2.2023 | women | X | 2 | Prague Devils (PD ) | Kachny Příbram (NK ) | 15:3 | 11:10 |
10:20 25.2.2023 | women | Y | 1 | F.U.J. A w (FUJ A) | PeaceEgg w (PE ) | 15:7 | 12:10 |
10:20 25.2.2023 | women | Y | 2 | Terrible Monkeys w (TM ) | Left Overs B (LO B) | 15:8 | 10:11 |
11:00 25.2.2023 | women | X | 1 | 3SB A w (3SB A) | Kachny Příbram (NK ) | 10:9 | 11:11 |
11:00 25.2.2023 | women | X | 2 | Prague Devils (PD ) | Východní blok (VB ) | 10:12 | 11:12 |
11:40 25.2.2023 | women | Y | 1 | F.U.J. A w (FUJ A) | Terrible Monkeys w (TM ) | 10:11 | 13:11 |
11:40 25.2.2023 | women | Y | 2 | Left Overs B (LO B) | PeaceEgg w (PE ) | 12:7 | 11:11 |
12:20 25.2.2023 | women | X | 1 | 3SB A w (3SB A) | Prague Devils (PD ) | 9:8 | 11:12 |
12:20 25.2.2023 | women | X | 2 | Východní blok (VB ) | Kachny Příbram (NK ) | 15:4 | 10:11 |
13:00 25.2.2023 | open | B | 1 | Terrible Monkeys o (TM ) | Prague Devils A (PD A) | 12:9 | 12:11 |
13:00 25.2.2023 | open | B | 2 | Left Overs A (LO A) | PeaceEgg o (PE ) | 13:12 | 12:12 |
13:40 25.2.2023 | open | A | 1 | 3SB A o (3SB A) | F.U.J. B (FUJ B) | 15:9 | 12:10 |
13:40 25.2.2023 | open | A | 2 | F.U.J. A o (FUJ A) | Kapři (LK ) | 15:7 | 9:11 |
14:20 25.2.2023 | women | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 1 | 3SB A w (3SB A) | Left Overs B (LO B) | 9:10 | 13*:11 |
14:20 25.2.2023 | women | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 2 | Kachny Příbram (NK ) | Terrible Monkeys w (TM ) | 8:15 | 10:10 |
15:00 25.2.2023 | women | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 1 | Východní blok (VB ) | PeaceEgg w (PE ) | 15:4 | 12:12 |
15:00 25.2.2023 | women | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 2 | Prague Devils (PD ) | F.U.J. A w (FUJ A) | 7:11 | 10:10* |
15:40 25.2.2023 | open | B | 1 | Terrible Monkeys o (TM ) | PeaceEgg o (PE ) | 14:15 | 11:12 |
15:40 25.2.2023 | open | B | 2 | Left Overs A (LO A) | Prague Devils A (PD A) | 12:10 | 11:9 |
16:20 25.2.2023 | open | A | 1 | 3SB A o (3SB A) | Kapři (LK ) | 15:12 | 12:12 |
16:20 25.2.2023 | open | A | 2 | F.U.J. A o (FUJ A) | F.U.J. B (FUJ B) | 15:6 | 12:12 |
17:00 25.2.2023 | open | B | 1 | Terrible Monkeys o (TM ) | Left Overs A (LO A) | 9:11 | 12:12 |
17:00 25.2.2023 | open | B | 2 | Prague Devils A (PD A) | PeaceEgg o (PE ) | 9:15 | 10:12 |
17:40 25.2.2023 | open | A | 1 | 3SB A o (3SB A) | F.U.J. A o (FUJ A) | 6:15 | 11:12 |
17:40 25.2.2023 | open | A | 2 | F.U.J. B (FUJ B) | Kapři (LK ) | 11:10 | 10:13 |
18:45 25.2.2023 | open | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 1 | 3SB A o (3SB A) | Terrible Monkeys o (TM ) | 15:14 | 12:13 |
18:45 25.2.2023 | open | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 2 | Kapři (LK ) | Left Overs A (LO A) | 12:15 | 13:11 |
19:25 25.2.2023 | open | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 1 | F.U.J. A o (FUJ A) | Prague Devils A (PD A) | 13:8 | 12:10 |
19:25 25.2.2023 | open | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 2 | F.U.J. B (FUJ B) | PeaceEgg o (PE ) | 6:15 | 11:12 |
09:00 26.2.2023 | women | Semifinále (S1-S4) | 1 | PeaceEgg w (PE ) | Prague Devils (PD ) | 4:12 | 11:11 |
09:00 26.2.2023 | women | Semifinále (S1-S4) | 2 | 3SB A w (3SB A) | Kachny Příbram (NK ) | 9:7 | 10:11 |
09:40 26.2.2023 | open | Semifinále (S1-S4) | 1 | Prague Devils A (PD A) | F.U.J. B (FUJ B) | 12:9 | 13:11 |
09:40 26.2.2023 | open | Semifinále (S1-S4) | 2 | Terrible Monkeys o (TM ) | Kapři (LK ) | 13:14 | 11:10 |
10:20 26.2.2023 | women | Semifinále (S1-S4) | 1 | Východní blok (VB ) | F.U.J. A w (FUJ A) | 11:10 | 10:11 |
10:20 26.2.2023 | women | Semifinále (S1-S4) | 2 | Left Overs B (LO B) | Terrible Monkeys w (TM ) | 8:13 | 12:10 |
11:00 26.2.2023 | open | Semifinále (S1-S4) | 1 | F.U.J. A o (FUJ A) | PeaceEgg o (PE ) | 11:10 | 10:13 |
11:00 26.2.2023 | open | Semifinále (S1-S4) | 2 | 3SB A o (3SB A) | Left Overs A (LO A) | 12:11 | 13:13 |
11:40 26.2.2023 | women | O 5.místo | 1 | Prague Devils (PD ) | 3SB A w (3SB A) | 13:9 | 11:12 |
11:40 26.2.2023 | women | O 7.místo | 2 | PeaceEgg w (PE ) | Kachny Příbram (NK ) | 5:9 | 12:11 |
12:20 26.2.2023 | open | O 5.místo | 1 | Prague Devils A (PD A) | Kapři (LK ) | 11:10 | 8:12 |
12:20 26.2.2023 | open | O 7.místo | 2 | F.U.J. B (FUJ B) | Terrible Monkeys o (TM ) | 10:15 | 11:12 |
13:00 26.2.2023 | women | O 1.místo | 1 | Východní blok (VB ) | Terrible Monkeys w (TM ) | 10:9 | 13:13 |
13:00 26.2.2023 | women | O 3.místo | 2 | Left Overs B (LO B) | F.U.J. A w (FUJ A) | 8:14 | 12:10 |
13:40 26.2.2023 | open | O 1.místo | 1 | 3SB A o (3SB A) | F.U.J. A o (FUJ A) | 12:11 | 11:12 |
13:40 26.2.2023 | open | O 3.místo | 2 | Left Overs A (LO A) | PeaceEgg o (PE ) | 13:11 | 13:12 |