Past tournaments
Future tournaments
JMČR U20 open, 13.04.2024 JMČR U20 women, 13.04.2024 Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 1. kvalifikace Open + Ženy
Výsledky open
Final standings
There were no placement matches, placement is in groups.
Spirit open
Spirit is displayed as received:given
Spirit of the Game cross table
Spirit | FUJ-A | FUJ-B | PD | RB | TM | PE | 3SB | KS | YB | LO | Atruc | P7 | Score |
FUJ-A | x | | 13:13 | | 11:11 | | 15*:13 | | 14:12 | 9:12 | | | 62:61 |
FUJ-B | | x | | 11:10 | | 11:11 | | 14:12 | | | 13:10 | 12:10 | 61:53 |
PD | 13:13 | | x | | 12:12 | | 13:13 | | 14:13 | 11:11 | | | 63:62 |
RB | | 10:11 | | x | | 11:11 | | 13:12 | | | 12:10 | 11:10 | 57:54 |
TM | 11:11 | | 12:12 | | x | | 13:7 | | 13:12 | 13:10 | | | 62:52 |
PE | | 11:11 | | 11:11 | | x | | 11:13 | | | 13:13 | 14:12 | 60:60 |
3SB | 13:15* | | 13:13 | | 7:13 | | x | | 14:12 | 13:16 | | | 60:69 |
KS | | 12:14 | | 12:13 | | 13:11 | | x | | | 13:12 | 10:11 | 60:61 |
YB | 12:14 | | 13:14 | | 12:13 | | 12:14 | | x | 9:13 | | | 58:68 |
LO | 12:9 | | 11:11 | | 10:13 | | 16:13 | | 13:9 | x | | | 62:55 |
Atruc | | 10:13 | | 10:12 | | 13:13 | | 12:13 | | | x | 10:12 | 55:63 |
P7 | | 10:12 | | 10:11 | | 12:14 | | 11:10 | | | 12:10 | x | 55:57 |
Spirit of the Game final standings
1. Prague Devils (12.6)2. F.U.J. A (12.4)2. Terrible Monkeys (12.4)2. Left Overs (12.4)3. F.U.J. B (12.2)4. Kulatá šachovnice (12)4. 3SB (12)4. PeaceEgg (12)5. Yellow Block (11.6)6. Rainbow Banana (11.4)7. Atrofované ruce (11)7. Pražská 7 (11)
Výsledky women
Final standings
1. Velká Morava
2. Prague Devils
3. Žlutá Zimnice
4. F.U.J.
5. 3SB
6. Východní blok
7. Pražská 7
8. Terrible Monkeys
9. PeaceEgg
10. Atrofované ruce
Spirit women
Spirit is displayed as received:given
Spirit of the Game cross table
Spirit | FUJ | PDW | TMW | PEW | 3SBW | VB | AtrucW | VM | ZZ | P7W | Score |
FUJ | x | 12:12 | 10:12 | 11:12 | | 13:12 | | 10:12 | 13:12 11:11 | | 80:83 |
PDW | 12:12 | x | | 12:10 | 8:11 | 13:11 | | 11:12 | 13:12 13:12 | | 82:80 |
TMW | 12:10 | | x | | 11:11 | 12:12 | 12:12 | 12:12 | | 11:11 12:11 | 82:79 |
PEW | 12:11 | 10:12 | | x | | 12:11 | 11:10 | | 11:11 | | 56:55 |
3SBW | | 11:8 | 11:11 | | x | 12:12 | 12:12 | 10:11 | | 12:11 12:12 | 80:77 |
VB | 12:13 | 11:13 | 12:12 | 11:12 | 12:12 | x | | 11:13 | 12:13 | | 81:88 |
AtrucW | | | 12:12 | 10:11 | 12:12 | | x | 11:12 | | 8*:10 | 53:57 |
VM | 12:10 | 12:11 | 12:12 | | 11:10 | 13:11 | 12:11 | x | | 11:11 | 83:76 |
ZZ | 12:13 11:11 | 12:13 12:13 | | 11:11 | | 13:12 | | | x | 10:11 | 81:84 |
P7W | | | 11:11 11:12 | | 11:12 12:12 | | 10:8* | 11:11 | 11:10 | x | 77:76 |
Spirit of the Game final standings
1. Velká Morava (11.85714)2. Prague Devils (11.71429)2. Terrible Monkeys (11.71429)3. Žlutá Zimnice (11.57143)3. Východní blok (11.57143)4. 3SB (11.42857)4. F.U.J. (11.42857)5. PeaceEgg (11.2)6. Pražská 7 (11)7. Atrofované ruce (10.6)
Groups
A | FUJ-A | LO | TM | PD | YB | 3SB | Score | Points | Ranking |
FUJ-A | x | 13:12 | 14:6 | 12:14 | 10:11 | 17:13 | 66:56 | 6 | 2 |
LO | 12:13 | x | 13:9 | 9:12 | 12:15 | 13:14 | 59:63 | 2 | 5 |
TM | 6:14 | 9:13 | x | 12:13 | 11:16 | 10:12 | 48:68 | 0 | 6 |
PD | 14:12 | 12:9 | 13:12 | x | 12:14 | 12:15 | 63:62 | 6 | 3 |
YB | 11:10 | 15:12 | 16:11 | 14:12 | x | 13:12 | 69:57 | 10 | 1 |
3SB | 13:17 | 14:13 | 12:10 | 15:12 | 12:13 | x | 66:65 | 6 | 2 |
Help tables for group A
2 - 4. place | FUJ-A | PD | 3SB | Score | Points | Ranking |
FUJ-A | x | 12:14 | 17:13 | 29:27 | 2 | 1 |
PD | 14:12 | x | 12:15 | 26:27 | 2 | 2 |
3SB | 13:17 | 15:12 | x | 28:29 | 2 | 1 |
zobrazit/skrĂ˝t pravidla rozhodovánĂ o poĹ™adĂ
B | KS | RB | PE | Atruc | P7 | FUJ-B | Score | Points | Ranking |
KS | x | 12:10 | 13:14 | 16:10 | 17:7 | 11:17 | 69:58 | 6 | 3 |
RB | 10:12 | x | 10:15 | 14:11 | 5:14 | 4:15 | 43:67 | 2 | 6 |
PE | 14:13 | 15:10 | x | 15:10 | 11:7 | 14:10 | 69:50 | 10 | 1 |
Atruc | 10:16 | 11:14 | 10:15 | x | 16:15 | 4:17 | 51:77 | 2 | 5 |
P7 | 7:17 | 14:5 | 7:11 | 15:16 | x | 10:15 | 53:64 | 2 | 4 |
FUJ-B | 17:11 | 15:4 | 10:14 | 17:4 | 15:10 | x | 74:43 | 8 | 2 |
Help tables for group B
4 - 6. place | RB | Atruc | P7 | Score | Points | Ranking |
RB | x | 14:11 | 5:14 | 19:25 | 2 | 3 |
Atruc | 11:14 | x | 16:15 | 27:29 | 2 | 2 |
P7 | 14:5 | 15:16 | x | 29:21 | 2 | 1 |
zobrazit/skrĂ˝t pravidla rozhodovánĂ o poĹ™adĂ
O | ZZ | VB | PDW | PEW | FUJ | Score | Points | Ranking |
ZZ | x | 12:5 | 7:6 | 11:4 | 10:6 | 40:21 | 8 | 1 |
VB | 5:12 | x | 6:15 | 11:6 | 6:7 | 28:40 | 2 | 4 |
PDW | 6:7 | 15:6 | x | 13:4 | 7:8 | 41:25 | 4 | 3 |
PEW | 4:11 | 6:11 | 4:13 | x | 6:12 | 20:47 | 0 | 5 |
FUJ | 6:10 | 7:6 | 8:7 | 12:6 | x | 33:29 | 6 | 2 |
P | 3SBW | P7W | AtrucW | VM | TMW | Score | Points | Ranking |
3SBW | x | 11:4 | 10:6 | 9:10 | 9:7 | 39:27 | 6 | 2 |
P7W | 4:11 | x | 11:6 | 6:15 | 8:9 | 29:41 | 2 | 4 |
AtrucW | 6:10 | 6:11 | x | 1:15 | 9:10 | 22:46 | 0 | 5 |
VM | 10:9 | 15:6 | 15:1 | x | 15:7 | 55:23 | 8 | 1 |
TMW | 7:9 | 9:8 | 10:9 | 7:15 | x | 33:41 | 4 | 3 |
Play-off
Křížový zápas 5-8. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
11:40 1.5.2016 | women | 3 | Pražská 7 (P7W) | 3SB (3SBW) | 2:13 | 12:12 |
11:40 1.5.2016 | women | 4 | Terrible Monkeys (TMW) | Východní blok (VB) | 7:9 | 12:12 |
Čtvrtfinále
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:00 1.5.2016 | women | 1 | Žlutá Zimnice (ZZ) | Pražská 7 (P7W) | 9:3 | 10:11 |
09:00 1.5.2016 | women | 2 | Velká Morava (VM) | Východní blok (VB) | 15:2 | 13:11 |
09:00 1.5.2016 | women | 3 | F.U.J. (FUJ) | Terrible Monkeys (TMW) | 9:8 | 10:12 |
09:00 1.5.2016 | women | 4 | 3SB (3SBW) | Prague Devils (PDW) | 5:7 | 11:8 |
Semifinále
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
11:40 1.5.2016 | women | 1 | Žlutá Zimnice (ZZ) | Prague Devils (PDW) | 6:9 | 12:13 |
11:40 1.5.2016 | women | 2 | Velká Morava (VM) | F.U.J. (FUJ) | 15:4 | 12:10 |
O 9. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:00 1.5.2016 | women | 5 | PeaceEgg (PEW) | Atrofované ruce (AtrucW) | 6:5 | 11:10 |
O 7. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:20 1.5.2016 | women | 4 | Terrible Monkeys (TMW) | Pražská 7 (P7W) | 7:11 | 12:11 |
O 5. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:20 1.5.2016 | women | 3 | 3SB (3SBW) | Východní blok (VB) | 11:5 | 12:12 |
O 3. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:20 1.5.2016 | women | 2 | Žlutá Zimnice (ZZ) | F.U.J. (FUJ) | 13:4 | 11:11 |
O 1. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:20 1.5.2016 | women | 1 | Velká Morava (VM) | Prague Devils (PDW) | 12:10 | 12:11 |
All matches
Time | Divize | Group | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:00 30.4.2016 | women | O | 1 | Žlutá Zimnice (ZZ) | Východní blok (VB) | 12:5 | 13:12 |
09:00 30.4.2016 | women | O | 2 | Prague Devils (PDW) | PeaceEgg (PEW) | 13:4 | 12:10 |
09:00 30.4.2016 | women | P | 3 | 3SB (3SBW) | Pražská 7 (P7W) | 11:4 | 12:11 |
09:00 30.4.2016 | women | P | 4 | Atrofované ruce (AtrucW) | Velká Morava (VM) | 1:15 | 11:12 |
09:55 30.4.2016 | open | B | 1 | Kulatá šachovnice (KS) | Rainbow Banana (RB) | 12:10 | 12:13 |
09:55 30.4.2016 | open | B | 2 | PeaceEgg (PE) | Atrofované ruce (Atruc) | 15:10 | 13:13 |
09:55 30.4.2016 | open | B | 3 | Pražská 7 (P7) | F.U.J. B (FUJ-B) | 10:15 | 10:12 |
09:55 30.4.2016 | open | A | 4 | F.U.J. A (FUJ-A) | Left Overs (LO) | 13:12 | 9:12 |
09:55 30.4.2016 | open | A | 5 | Terrible Monkeys (TM) | Prague Devils (PD) | 12:13 | 12:12 |
09:55 30.4.2016 | open | A | 6 | Yellow Block (YB) | 3SB (3SB) | 13:12 | 12:14 |
11:25 30.4.2016 | women | P | 1 | 3SB (3SBW) | Velká Morava (VM) | 9:10 | 10:11 |
11:25 30.4.2016 | women | P | 2 | Terrible Monkeys (TMW) | Pražská 7 (P7W) | 9:8 | 11:11 |
11:25 30.4.2016 | women | O | 3 | Žlutá Zimnice (ZZ) | Prague Devils (PDW) | 7:6 | 12:13 |
11:25 30.4.2016 | women | O | 4 | F.U.J. (FUJ) | Východní blok (VB) | 7:6 | 13:12 |
12:20 30.4.2016 | open | A | 1 | F.U.J. A (FUJ-A) | Terrible Monkeys (TM) | 14:6 | 11:11 |
12:20 30.4.2016 | open | B | 2 | Kulatá šachovnice (KS) | PeaceEgg (PE) | 13:14 | 13:11 |
12:20 30.4.2016 | open | B | 3 | Pražská 7 (P7) | Rainbow Banana (RB) | 14:5 | 10:11 |
12:20 30.4.2016 | open | B | 4 | Atrofované ruce (Atruc) | F.U.J. B (FUJ-B) | 4:17 | 10:13 |
12:20 30.4.2016 | open | A | 5 | Yellow Block (YB) | Left Overs (LO) | 15:12 | 9:13 |
12:20 30.4.2016 | open | A | 6 | Prague Devils (PD) | 3SB (3SB) | 12:15 | 13:13 |
13:50 30.4.2016 | women | O | 1 | Prague Devils (PDW) | Východní blok (VB) | 15:6 | 13:11 |
13:50 30.4.2016 | women | O | 2 | F.U.J. (FUJ) | PeaceEgg (PEW) | 12:6 | 11:12 |
13:50 30.4.2016 | women | P | 3 | Velká Morava (VM) | Pražská 7 (P7W) | 15:6 | 11:11 |
13:50 30.4.2016 | women | P | 4 | Terrible Monkeys (TMW) | Atrofované ruce (AtrucW) | 10:9 | 12:12 |
15:15 30.4.2016 | women | P | 1 | 3SB (3SBW) | Atrofované ruce (AtrucW) | 10:6 | 12:12 |
15:15 30.4.2016 | women | P | 2 | Velká Morava (VM) | Terrible Monkeys (TMW) | 15:7 | 12:12 |
15:15 30.4.2016 | women | O | 3 | Žlutá Zimnice (ZZ) | PeaceEgg (PEW) | 11:4 | 11:11 |
15:15 30.4.2016 | women | O | 4 | Prague Devils (PDW) | F.U.J. (FUJ) | 7:8 | 12:12 |
16:10 30.4.2016 | open | A | 1 | F.U.J. A (FUJ-A) | 3SB (3SB) | 17:13 | 15*:13 |
16:10 30.4.2016 | open | A | 2 | Terrible Monkeys (TM) | Left Overs (LO) | 9:13 | 13:10 |
16:10 30.4.2016 | open | A | 3 | Yellow Block (YB) | Prague Devils (PD) | 14:12 | 13:14 |
16:10 30.4.2016 | open | B | 4 | PeaceEgg (PE) | Rainbow Banana (RB) | 15:10 | 11:11 |
16:10 30.4.2016 | open | B | 5 | Kulatá šachovnice (KS) | F.U.J. B (FUJ-B) | 11:17 | 12:14 |
16:10 30.4.2016 | open | B | 6 | Pražská 7 (P7) | Atrofované ruce (Atruc) | 15:16 | 12:10 |
17:40 30.4.2016 | women | O | 1 | Žlutá Zimnice (ZZ) | F.U.J. (FUJ) | 10:6 | 12:13 |
17:40 30.4.2016 | women | O | 2 | PeaceEgg (PEW) | Východní blok (VB) | 6:11 | 12:11 |
17:40 30.4.2016 | women | P | 3 | 3SB (3SBW) | Terrible Monkeys (TMW) | 9:7 | 11:11 |
17:40 30.4.2016 | women | P | 4 | Atrofované ruce (AtrucW) | Pražská 7 (P7W) | 6:11 | 8*:10 |
09:00 1.5.2016 | women | Čtvrtfinále | 1 | Žlutá Zimnice (ZZ) | Pražská 7 (P7W) | 9:3 | 10:11 |
09:00 1.5.2016 | women | Čtvrtfinále | 2 | Velká Morava (VM) | Východní blok (VB) | 15:2 | 13:11 |
09:00 1.5.2016 | women | Čtvrtfinále | 3 | F.U.J. (FUJ) | Terrible Monkeys (TMW) | 9:8 | 10:12 |
09:00 1.5.2016 | women | Čtvrtfinále | 4 | 3SB (3SBW) | Prague Devils (PDW) | 5:7 | 11:8 |
09:00 1.5.2016 | women | O 9. místo | 5 | PeaceEgg (PEW) | Atrofované ruce (AtrucW) | 6:5 | 11:10 |
10:10 1.5.2016 | open | A | 1 | F.U.J. A (FUJ-A) | Yellow Block (YB) | 10:11 | 14:12 |
10:10 1.5.2016 | open | A | 2 | Terrible Monkeys (TM) | 3SB (3SB) | 10:12 | 13:7 |
10:10 1.5.2016 | open | A | 3 | Prague Devils (PD) | Left Overs (LO) | 12:9 | 11:11 |
10:10 1.5.2016 | open | B | 4 | Kulatá šachovnice (KS) | Pražská 7 (P7) | 17:7 | 10:11 |
10:10 1.5.2016 | open | B | 5 | PeaceEgg (PE) | F.U.J. B (FUJ-B) | 14:10 | 11:11 |
10:10 1.5.2016 | open | B | 6 | Atrofované ruce (Atruc) | Rainbow Banana (RB) | 11:14 | 10:12 |
11:40 1.5.2016 | women | Semifinále | 1 | Žlutá Zimnice (ZZ) | Prague Devils (PDW) | 6:9 | 12:13 |
11:40 1.5.2016 | women | Semifinále | 2 | Velká Morava (VM) | F.U.J. (FUJ) | 15:4 | 12:10 |
11:40 1.5.2016 | women | Křížový zápas 5-8. místo | 3 | Pražská 7 (P7W) | 3SB (3SBW) | 2:13 | 12:12 |
11:40 1.5.2016 | women | Křížový zápas 5-8. místo | 4 | Terrible Monkeys (TMW) | Východní blok (VB) | 7:9 | 12:12 |
12:50 1.5.2016 | open | A | 1 | F.U.J. A (FUJ-A) | Prague Devils (PD) | 12:14 | 13:13 |
12:50 1.5.2016 | open | A | 2 | Terrible Monkeys (TM) | Yellow Block (YB) | 11:16 | 13:12 |
12:50 1.5.2016 | open | A | 3 | Left Overs (LO) | 3SB (3SB) | 13:14 | 16:13 |
12:50 1.5.2016 | open | B | 4 | Kulatá šachovnice (KS) | Atrofované ruce (Atruc) | 16:10 | 13:12 |
12:50 1.5.2016 | open | B | 5 | PeaceEgg (PE) | Pražská 7 (P7) | 11:7 | 14:12 |
12:50 1.5.2016 | open | B | 6 | Rainbow Banana (RB) | F.U.J. B (FUJ-B) | 4:15 | 10:11 |
14:20 1.5.2016 | women | O 1. místo | 1 | Velká Morava (VM) | Prague Devils (PDW) | 12:10 | 12:11 |
14:20 1.5.2016 | women | O 3. místo | 2 | Žlutá Zimnice (ZZ) | F.U.J. (FUJ) | 13:4 | 11:11 |
14:20 1.5.2016 | women | O 5. místo | 3 | 3SB (3SBW) | Východní blok (VB) | 11:5 | 12:12 |
14:20 1.5.2016 | women | O 7. místo | 4 | Terrible Monkeys (TMW) | Pražská 7 (P7W) | 7:11 | 12:11 |