Past tournaments
Future tournaments
JMČR U20 open, 13.04.2024 JMČR U20 women, 13.04.2024 Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 Juniorské MČR 2020
- Březnice u Příbrami
- 03.10.2020
Výsledky open
Final standings
1. Rainbow Banana
2. Left Overs A
3. PeaceEgg
4. Pražská 7
5. 3SB
6. Terrible Monkeys
7. Atrofované ruce
8. Kapři
9. Rainbow Banana
10. Prague Devils
Spirit open
Spirit is displayed as received:given
Spirit of the Game cross table
Spirit | PE | TM | 3SB | P7 | Atruc | PD | LK | LO A | RB | Score |
PE | x | | 9:9 | 11:12 11:12 | | | 11:11 | 11:10 | 10:10 14:12 | 77:76 |
TM | | x | 11:11 | | 11:12 10:11 | 12:11 | 11:11 | 12:13 | | 67:69 |
3SB | 9:9 | 11:11 | x | 12:10 | | | 11:10 | 13:12 | 11:12 11:10 | 78:74 |
P7 | 12:11 12:11 | | 10:12 | x | 12:13 | | | 11:11 13:11 | 13:10 | 83:79 |
Atruc | | 12:11 11:10 | | 13:12 | x | 11:11 | 12:11 12:12 | | | 71:67 |
PD | | 11:12 | | | 11:11 | x | 12:12 | | 11:11 | 45:46 |
LK | 11:11 | 11:11 | 10:11 | | 11:12 12:12 | 12:12 | x | | | 67:69 |
LO A | 10:11 | 13:12 | 12:13 | 11:11 11:13 | | | | x | 12:12 14:13 | 83:85 |
RB | 10:10 12:14 | | 12:11 10:11 | 10:13 | | 11:11 | | 12:12 13:14 | x | 90:96 |
Spirit of the Game final standings
1. Left Overs A (11.85714)1. Pražská 7 (11.85714)2. Atrofované ruce (11.83333)3. Prague Devils (11.25)3. Rainbow Banana (11.25)4. Terrible Monkeys (11.16667)4. Kapři (11.16667)5. 3SB (11.14286)6. PeaceEgg (11)
Výsledky women
Final standings
1. Chlupatá žába
2. Chupacabras
3. Terrible Monkeys
4. 3SB
5. Left Overs
6. PeaceEgg
Next placement is shown in tables
below.
Spirit women
Spirit is displayed as received:given
Spirit of the Game cross table
Spirit | PE | TM | 3SB | CHZ | LO | NK | CHUP | Score |
PE | x | 11:10 | | 12:12 | 12*:12 12*:12 | 11:10 | | 58:56 |
TM | 10:11 | x | 12:12 11:13 | 12:12 | | | 9:10 | 54:58 |
3SB | | 12:12 13:11 | x | | 12:11 | | 12:9 10:10 | 59:53 |
CHZ | 12:12 | 12:12 | | x | 11:11 | 10:10 | 12:12 | 57:57 |
LO | 12:12* 12:12* | | 11:12 | 11:11 | x | 11:13 11:10 | | 68:70 |
NK | 10:11 | | | 10:10 | 13:11 10:11 | x | 11:10 | 54:53 |
CHUP | | 10:9 | 9:12 10:10 | 12:12 | | 10:11 | x | 51:54 |
Spirit of the Game final standings
1. 3SB (11.8)2. PeaceEgg (11.6)3. Chlupatá žába (11.4)4. Left Overs (11.33333)5. Terrible Monkeys (10.8)5. SK Sporting - Kachny Příbram (10.8)6. Chupacabras (10.2)
Groups
A | PE | P7 | LO A | 3SB | RB | Score | Points | Ranking |
PE | x | 8:7 | 8:12 | 4:15 | 8:6 | 28:40 | 4 | 3 |
P7 | 7:8 | x | 6:11 | 4:11 | 9:7 | 26:37 | 2 | 4 |
LO A | 12:8 | 11:6 | x | 6:12 | | 29:26 | 4 | 2 |
3SB | 15:4 | 11:4 | 12:6 | x | 10:9 | 48:23 | 8 | 1 |
RB | 6:8 | 7:9 | | 9:10 | x | 22:27 | 0 | 5 |
Help tables for group A
2 - 3. place | PE | LO A | Score | Points | Ranking |
PE | x | 8:12 | 8:12 | 0 | 2 |
LO A | 12:8 | x | 12:8 | 2 | 1 |
zobrazit/skrĂ˝t pravidla rozhodovánĂ o poĹ™adĂ
B | TM | PD | LK | Atruc | LO A | RB | Score | Points | Ranking |
TM | x | 11:7 | 6:7 | 6:6 | | | 23:20 | 3 | 3 |
PD | 7:11 | x | 9:10 | 9:10 | | | 25:31 | 0 | |
LK | 7:6 | 10:9 | x | 9:10 | | | 26:25 | 4 | 2 |
Atruc | 6:6 | 10:9 | 10:9 | x | | | 26:24 | 5 | 1 |
LO A | | | | | x | 8:6 | 8:6 | 2 | 4 |
RB | | | | | 6:8 | x | 6:8 | 0 | |
Help tables for group B
5 - 6. place | PD | RB | Score | Points | Ranking |
PD | x | | | 0 | |
RB | | x | | 0 | |
zobrazit/skrĂ˝t pravidla rozhodovánĂ o poĹ™adĂ
C | LO | CHZ | NK | PE | Score | Points | Ranking |
LO | x | 7:11 | 8:7 | 12:3 | 27:21 | 4 | 2 |
CHZ | 11:7 | x | 11:7 | 15:6 | 37:20 | 6 | 1 |
NK | 7:8 | 7:11 | x | 8:9 | 22:28 | 0 | 4 |
PE | 3:12 | 6:15 | 9:8 | x | 18:35 | 2 | 3 |
D | TM | CHUP | 3SB | Score | Points | Ranking |
TM | x | 8:10 | 10:5 | 18:15 | 2 | 2 |
CHUP | 10:8 | x | 7:5 | 17:13 | 4 | 1 |
3SB | 5:10 | 5:7 | x | 10:17 | 0 | 3 |
TOP 10 players (according to average per match)
# | Team | Name, surname | S | A | T | matches | Ø points per match |
83 | Terrible Monkeys | Tereza Anna Veselovská | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
77 | Atrofované ruce | Vojtěch Burket | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
16 | Atrofované ruce | Štěpán Bílý | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
15 | Left Overs A | Ondřej Batůšek | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
82 | Terrible Monkeys | Nela Lepší | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
84 | 3SB | Matěj Petrovič | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
96 | 3SB | Helena Jindrová | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
7 | Terrible Monkeys | Lukáš Vilt | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
11 | 3SB | Marie Volková | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
6 | PeaceEgg | Robert Šebek | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Play-off
Čtvrtfinále (Q1 až Q4)
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:00 2.10.2020 | open | 1 | Left Overs A (LO A) | Terrible Monkeys (TM ) | 8:7 | 13:12 |
09:45 4.10.2020 | open | 1 | 3SB (3SB ) | Rainbow Banana (RB ) | 7:8 | 11:10 |
09:00 5.10.2020 | open | 2 | Kapři (LK ) | PeaceEgg (PE ) | 9:11 | 11:11 |
09:45 5.10.2020 | open | 2 | Atrofované ruce (Atruc ) | Pražská 7 (P7 ) | 5:7 | 13:12 |
10:30 5.10.2020 | women | 1 | Chupacabras (CHUP ) | SK Sporting - Kachny Příbram (NK ) | 14:2 | 10:11 |
10:30 5.10.2020 | women | 2 | Left Overs (LO ) | 3SB (3SB ) | 9:10 | 11:12 |
10:30 5.10.2020 | women | 3 | Terrible Monkeys (TM ) | PeaceEgg (PE ) | 13:4 | 10:11 |
Křížový zápas 5-8. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
11:10 5.10.2020 | open | 2 | Atrofované ruce (Atruc ) | Terrible Monkeys (TM ) | 7:8 | 11:10 |
12:45 5.10.2020 | women | 3 | Left Overs (LO ) | SK Sporting - Kachny Příbram (NK ) | 11:6 | 11:10 |
Semifinále
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
11:10 5.10.2020 | open | 1 | 3SB (3SB ) | Kapři (LK ) | 12:4 | 11:10 |
12:00 5.10.2020 | open | 1 | Rainbow Banana (RB ) | PeaceEgg (PE ) | 8:6 | 12:14 |
12:00 5.10.2020 | open | 2 | Pražská 7 (P7 ) | Left Overs A (LO A) | 3:8 | 13:11 |
12:45 5.10.2020 | women | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Terrible Monkeys (TM ) | 12:6 | 12:12 |
12:45 5.10.2020 | women | 2 | Chupacabras (CHUP ) | 3SB (3SB ) | 8:2 | 10:10 |
O 9. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
16:00 3.10.2020 | open | 1 | Prague Devils (PD ) | Rainbow Banana (RB ) | 8:12 | 11:11 |
O 7. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
13:30 5.10.2020 | open | 3 | Kapři (LK ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 5:8 | 12:12 |
O 5. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
13:30 5.10.2020 | open | 1 | 3SB (3SB ) | Terrible Monkeys (TM ) | 12:6 | 11:11 |
14:15 5.10.2020 | women | 3 | PeaceEgg (PE ) | Left Overs (LO ) | 6:13 | 12*:12 |
O 3. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
13:30 5.10.2020 | open | 2 | PeaceEgg (PE ) | Pražská 7 (P7 ) | 13:6 | 11:12 |
14:15 5.10.2020 | women | 2 | Terrible Monkeys (TM ) | 3SB (3SB ) | 9:8 | 11:13 |
O 1. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:10 5.10.2020 | women | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Chupacabras (CHUP ) | 11:6 | 12:12 |
15:00 5.10.2020 | open | 2 | Rainbow Banana (RB ) | Left Overs A (LO A) | 9:8 | 13:14 |
All matches
Time | Divize | Group | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:00 2.10.2020 | open | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 1 | Left Overs A (LO A) | Terrible Monkeys (TM ) | 8:7 | 13:12 |
08:00 3.10.2020 | women | D | 3 | Terrible Monkeys (TM ) | Chupacabras (CHUP ) | 8:10 | 9:10 |
08:30 3.10.2020 | open | A | 1 | PeaceEgg (PE ) | Pražská 7 (P7 ) | 8:7 | 11:12 |
08:30 3.10.2020 | open | A | 2 | Left Overs A (LO A) | 3SB (3SB ) | 6:12 | 12:13 |
09:15 3.10.2020 | open | B | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | Prague Devils (PD ) | 11:7 | 12:11 |
09:15 3.10.2020 | open | B | 2 | Kapři (LK ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 9:10 | 11:12 |
09:15 3.10.2020 | women | C | 3 | Left Overs (LO ) | Chlupatá žába (CHZ ) | 7:11 | 11:11 |
10:00 3.10.2020 | open | A | 1 | Rainbow Banana (RB ) | PeaceEgg (PE ) | 6:8 | 10:10 |
10:00 3.10.2020 | open | A | 2 | Left Overs A (LO A) | Pražská 7 (P7 ) | 11:6 | 11:11 |
10:00 3.10.2020 | women | C | 3 | SK Sporting - Kachny Příbram (NK ) | PeaceEgg (PE ) | 8:9 | 10:11 |
10:45 3.10.2020 | open | B | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 6:6 | 11:12 |
10:45 3.10.2020 | open | B | 2 | Prague Devils (PD ) | Kapři (LK ) | 9:10 | 12:12 |
10:45 3.10.2020 | women | D | 3 | Chupacabras (CHUP ) | 3SB (3SB ) | 7:5 | 9:12 |
11:30 3.10.2020 | open | A | 1 | 3SB (3SB ) | Rainbow Banana (RB ) | 10:9 | 11:12 |
11:30 3.10.2020 | open | A | 2 | Left Overs A (LO A) | PeaceEgg (PE ) | 12:8 | 10:11 |
11:30 3.10.2020 | women | C | 3 | Chlupatá žába (CHZ ) | SK Sporting - Kachny Příbram (NK ) | 11:7 | 10:10 |
12:15 3.10.2020 | open | B | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | Kapři (LK ) | 6:7 | 11:11 |
12:15 3.10.2020 | open | B | 2 | Prague Devils (PD ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 9:10 | 11:11 |
12:15 3.10.2020 | women | C | 3 | Left Overs (LO ) | PeaceEgg (PE ) | 12:3 | 12:12* |
13:00 3.10.2020 | open | A | 1 | 3SB (3SB ) | Pražská 7 (P7 ) | 11:4 | 12:10 |
13:00 3.10.2020 | women | D | 3 | Terrible Monkeys (TM ) | 3SB (3SB ) | 10:5 | 12:12 |
13:45 3.10.2020 | women | C | 3 | Left Overs (LO ) | SK Sporting - Kachny Příbram (NK ) | 8:7 | 11:13 |
14:00 3.10.2020 | open | B | 2 | Left Overs A (LO A) | Rainbow Banana (RB ) | 8:6 | 12:12 |
14:30 3.10.2020 | open | A | 1 | 3SB (3SB ) | PeaceEgg (PE ) | 15:4 | 9:9 |
14:30 3.10.2020 | open | A | 2 | Rainbow Banana (RB ) | Pražská 7 (P7 ) | 7:9 | 10:13 |
14:30 3.10.2020 | women | C | 3 | Chlupatá žába (CHZ ) | PeaceEgg (PE ) | 15:6 | 12:12 |
16:00 3.10.2020 | open | O 9. místo | 1 | Prague Devils (PD ) | Rainbow Banana (RB ) | 8:12 | 11:11 |
09:45 4.10.2020 | open | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 1 | 3SB (3SB ) | Rainbow Banana (RB ) | 7:8 | 11:10 |
09:00 5.10.2020 | open | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 2 | Kapři (LK ) | PeaceEgg (PE ) | 9:11 | 11:11 |
09:45 5.10.2020 | open | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 2 | Atrofované ruce (Atruc ) | Pražská 7 (P7 ) | 5:7 | 13:12 |
10:30 5.10.2020 | women | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 1 | Chupacabras (CHUP ) | SK Sporting - Kachny Příbram (NK ) | 14:2 | 10:11 |
10:30 5.10.2020 | women | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 2 | Left Overs (LO ) | 3SB (3SB ) | 9:10 | 11:12 |
10:30 5.10.2020 | women | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 3 | Terrible Monkeys (TM ) | PeaceEgg (PE ) | 13:4 | 10:11 |
11:10 5.10.2020 | open | Semifinále | 1 | 3SB (3SB ) | Kapři (LK ) | 12:4 | 11:10 |
11:10 5.10.2020 | open | Křížový zápas 5-8. místo | 2 | Atrofované ruce (Atruc ) | Terrible Monkeys (TM ) | 7:8 | 11:10 |
12:00 5.10.2020 | open | Semifinále | 1 | Rainbow Banana (RB ) | PeaceEgg (PE ) | 8:6 | 12:14 |
12:00 5.10.2020 | open | Semifinále | 2 | Pražská 7 (P7 ) | Left Overs A (LO A) | 3:8 | 13:11 |
12:45 5.10.2020 | women | Semifinále | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Terrible Monkeys (TM ) | 12:6 | 12:12 |
12:45 5.10.2020 | women | Semifinále | 2 | Chupacabras (CHUP ) | 3SB (3SB ) | 8:2 | 10:10 |
12:45 5.10.2020 | women | Křížový zápas 5-8. místo | 3 | Left Overs (LO ) | SK Sporting - Kachny Příbram (NK ) | 11:6 | 11:10 |
13:30 5.10.2020 | open | O 5. místo | 1 | 3SB (3SB ) | Terrible Monkeys (TM ) | 12:6 | 11:11 |
13:30 5.10.2020 | open | O 3. místo | 2 | PeaceEgg (PE ) | Pražská 7 (P7 ) | 13:6 | 11:12 |
13:30 5.10.2020 | open | O 7. místo | 3 | Kapři (LK ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 5:8 | 12:12 |
14:10 5.10.2020 | women | O 1. místo | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Chupacabras (CHUP ) | 11:6 | 12:12 |
14:15 5.10.2020 | women | O 3. místo | 2 | Terrible Monkeys (TM ) | 3SB (3SB ) | 9:8 | 11:13 |
14:15 5.10.2020 | women | O 5. místo | 3 | PeaceEgg (PE ) | Left Overs (LO ) | 6:13 | 12*:12 |
15:00 5.10.2020 | open | O 1. místo | 2 | Rainbow Banana (RB ) | Left Overs A (LO A) | 9:8 | 13:14 |