Past tournaments
Future tournaments
JMČR U20 open, 13.04.2024 JMČR U20 women, 13.04.2024 Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 Halové mistrovství ČR mixed - 2.liga
Výsledky mixed
Final standings
1. 3SB
2. Terrible Monkeys B
3. Atrofované ruce
4. F.U.J.
5. Pražská 7
6. Prague Devils B
7. Velká Morava B
8. Žlutá Zimnice B
9. Kulatá šachovnice B
10. Trubky
11. Dream Team
12. jElita
Spirit mixed
Spirit is displayed as received:given
Spirit of the Game cross table
Spirit | TR | PDB | Atruc | TMB | DT | 3sb | VMB | P7 | KSB | FUJ | JE | ZZB | Score |
TR | x | 11:11 | 11:11 | 11:10 | 11:10 | | | | 12:9 | 12:10 | 11:11 | | 79:72 |
PDB | 11:11 | x | 11:11 | 12:12 | 11:11 | 10:11 | | 11:12 | | 10:11 | | 12:10 | 88:89 |
Atruc | 11:11 | 11:11 | x | 11:11 12:11 | 11:12 | | 12:11 | | | 10:10 9:11 | | | 87:88 |
TMB | 10:11 | 12:12 | 11:11 11:12 | x | 11:11 | 10:11 | | 12:12 | | 10:10 | | | 87:90 |
DT | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 11:11 | x | | | | 11:10 | 12:11 | 12:11 | | 79:76 |
3sb | | 11:10 | | 11:10 | | x | 9:7 | 10:11 | 12:10 | 11:11 | 12:11 | 11:11 | 87:81 |
VMB | | | 11:12 | | | 7:9 | x | 10:12 11:12 | 11:10 | | 12:12 | 12:10 11:12 | 85:89 |
P7 | | 12:11 | | 12:12 | | 11:10 | 12:10 12:11 | x | 11:11 | | 12*:12 | 11:10 | 93:87 |
KSB | 9:12 | | | | 10:11 | 10:12 | 10:11 | 11:11 | x | | 9:9 | 11:12 | 70:78 |
FUJ | 10:12 | 11:10 | 10:10 11:9 | 10:10 | 11:12 | 11:11 | | | | x | | 12:9 | 86:83 |
JE | 11:11 | | | | 11:12 | 11:12 | 12:12 | 12:12* | 9:9 | | x | 12:9 | 78:77 |
ZZB | | 10:12 | | | | 11:11 | 10:12 12:11 | 10:11 | 12:11 | 9:12 | 9:12 | x | 83:92 |
Spirit of the Game final standings
1. Pražská 7 (11.625)2. Dream Team (11.28571)2. Trubky (11.28571)3. jElita (11.14286)4. Prague Devils B (11)5. 3SB (10.875)5. Terrible Monkeys B (10.875)5. Atrofované ruce (10.875)6. F.U.J. (10.75)7. Velká Morava B (10.625)8. Žlutá Zimnice B (10.375)9. Kulatá šachovnice B (10)
Groups
C | VMB | JE | 3sb | KSB | P7 | ZZB | Score | Points | Ranking |
VMB | x | 8:6 | 6:10 | 11:5 | 8:11 | 8:11 | 41:43 | 4 | 4 |
JE | 6:8 | x | 8:11 | 10:6 | 8:12 | 8:9 | 40:46 | 2 | 5 |
3sb | 10:6 | 11:8 | x | 13:2 | 10:7 | 10:5 | 54:28 | 10 | 1 |
KSB | 5:11 | 6:10 | 2:13 | x | 1:14 | 6:10 | 20:58 | 0 | 6 |
P7 | 11:8 | 12:8 | 7:10 | 14:1 | x | 8:5 | 52:32 | 8 | 2 |
ZZB | 11:8 | 9:8 | 5:10 | 10:6 | 5:8 | x | 40:40 | 6 | 3 |
D | TMB | FUJ | PDB | DT | Atruc | TR | Score | Points | Ranking |
TMB | x | 8:9 | 7:3 | 10:5 | 5:12 | 9:8 | 39:37 | 6 | 3 |
FUJ | 9:8 | x | 8:7 | 11:5 | 6:8 | 9:5 | 43:33 | 8 | 2 |
PDB | 3:7 | 7:8 | x | 7:6 | 10:12 | 10:6 | 37:39 | 4 | 4 |
DT | 5:10 | 5:11 | 6:7 | x | 6:11 | 12:5 | 34:44 | 2 | 5 |
Atruc | 12:5 | 8:6 | 12:10 | 11:6 | x | 13:4 | 56:31 | 10 | 1 |
TR | 8:9 | 5:9 | 6:10 | 5:12 | 4:13 | x | 28:53 | 0 | 6 |
TOP 10 players (according to average per match)
# | Team | Name, surname | S | A | T | matches | Ø points per match |
24 | Atrofované ruce | Jan Langmajer | 6 | 31 | 37 | 8 | 4.63 |
10 | Atrofované ruce | Tomáš Knížek | 7 | 26 | 33 | 8 | 4.13 |
42 | Dream Team | Břetislav Bakala | 3 | 19 | 22 | 7 | 3.14 |
15 | Pražská 7 | Jakub Hora | 16 | 9 | 25 | 8 | 3.13 |
17 | Velká Morava B | Tereza Maňáková | 3 | 21 | 24 | 8 | 3 |
16 | 3SB | Martin Lipert | 5 | 18 | 23 | 8 | 2.88 |
5 | 3SB | Ráchel Tošnerová | 12 | 10 | 22 | 8 | 2.75 |
27 | Pražská 7 | Zdeněk Bouška | 9 | 13 | 22 | 8 | 2.75 |
11 | Atrofované ruce | Barbora Prokopová | 17 | 3 | 20 | 8 | 2.5 |
68 | 3SB | Lukáš Mareš | 4 | 14 | 18 | 8 | 2.25 |
Play-off
Křížový zápas 9-12. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
13:25 11.1.2015 | mixed | 1 | Velká Morava B (VMB) | Pražská 7 (P7) | 8:12 | 11:12 |
Čtvrtfinále
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
10:25 11.1.2015 | mixed | 1 | Atrofované ruce (Atruc) | Velká Morava B (VMB) | 13:5 | 12:11 |
10:55 11.1.2015 | mixed | 1 | F.U.J. (FUJ) | Žlutá Zimnice B (ZZB) | 8:7 | 12:9 |
11:25 11.1.2015 | mixed | 1 | Terrible Monkeys B (TMB) | Pražská 7 (P7) | 6:5 | 12:12 |
11:40 11.1.2015 | mixed | 1 | Prague Devils B (PDB) | 3SB (3sb) | 3:10 | 10:11 |
12:25 11.1.2015 | mixed | 1 | Dream Team (DT) | Kulatá šachovnice B (KSB) | 7:8 | 11:10 |
12:55 11.1.2015 | mixed | 1 | Trubky (TR) | jElita (JE) | 6:4 | 11:11 |
Křížový zápas 5-8. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
13:55 11.1.2015 | mixed | 1 | Žlutá Zimnice B (ZZB) | Prague Devils B (PDB) | 8:10 | 10:12 |
Semifinále
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:25 11.1.2015 | mixed | 1 | F.U.J. (FUJ) | 3SB (3sb) | 7:12 | 11:11 |
14:55 11.1.2015 | mixed | 1 | Atrofované ruce (Atruc) | Terrible Monkeys B (TMB) | 7:11 | 12:11 |
O 11. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
15:25 11.1.2015 | mixed | 1 | Dream Team (DT) | jElita (JE) | 8:6 | 12:11 |
O 9. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
15:55 11.1.2015 | mixed | 1 | Kulatá šachovnice B (KSB) | Trubky (TR) | 7:6 | 9:12 |
O 7. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
16:26 11.1.2015 | mixed | 1 | Velká Morava B (VMB) | Žlutá Zimnice B (ZZB) | 13:6 | 11:12 |
O 5. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
16:55 11.1.2015 | mixed | 1 | Prague Devils B (PDB) | Pražská 7 (P7) | 7:9 | 11:12 |
O 3. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
17:25 11.1.2015 | mixed | 1 | Atrofované ruce (Atruc) | F.U.J. (FUJ) | 11:3 | 9:11 |
O 1. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
17:55 11.1.2015 | mixed | 1 | Terrible Monkeys B (TMB) | 3SB (3sb) | 2:14 | 10:11 |
All matches
Time | Divize | Group | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
08:30 10.1.2015 | mixed | C | 1 | Velká Morava B (VMB) | jElita (JE) | 8:6 | 12:12 |
08:58 10.1.2015 | mixed | C | 1 | 3SB (3sb) | Kulatá šachovnice B (KSB) | 13:2 | 12:10 |
09:26 10.1.2015 | mixed | C | 1 | Pražská 7 (P7) | Žlutá Zimnice B (ZZB) | 8:5 | 11:10 |
09:54 10.1.2015 | mixed | C | 1 | Kulatá šachovnice B (KSB) | jElita (JE) | 6:10 | 9:9 |
10:22 10.1.2015 | mixed | C | 1 | Velká Morava B (VMB) | Žlutá Zimnice B (ZZB) | 8:11 | 12:10 |
10:50 10.1.2015 | mixed | C | 1 | Pražská 7 (P7) | 3SB (3sb) | 7:10 | 11:10 |
11:18 10.1.2015 | mixed | C | 1 | Velká Morava B (VMB) | Kulatá šachovnice B (KSB) | 11:5 | 11:10 |
11:46 10.1.2015 | mixed | C | 1 | 3SB (3sb) | Žlutá Zimnice B (ZZB) | 10:5 | 11:11 |
12:14 10.1.2015 | mixed | C | 1 | Pražská 7 (P7) | jElita (JE) | 12:8 | 12*:12 |
12:42 10.1.2015 | mixed | C | 1 | Kulatá šachovnice B (KSB) | Žlutá Zimnice B (ZZB) | 6:10 | 11:12 |
13:10 10.1.2015 | mixed | C | 1 | 3SB (3sb) | jElita (JE) | 11:8 | 12:11 |
13:38 10.1.2015 | mixed | C | 1 | Pražská 7 (P7) | Velká Morava B (VMB) | 11:8 | 12:10 |
14:06 10.1.2015 | mixed | C | 1 | Žlutá Zimnice B (ZZB) | jElita (JE) | 9:8 | 9:12 |
14:34 10.1.2015 | mixed | C | 1 | 3SB (3sb) | Velká Morava B (VMB) | 10:6 | 9:7 |
15:02 10.1.2015 | mixed | C | 1 | Pražská 7 (P7) | Kulatá šachovnice B (KSB) | 14:1 | 11:11 |
15:30 10.1.2015 | mixed | D | 1 | Terrible Monkeys B (TMB) | F.U.J. (FUJ) | 8:9 | 10:10 |
15:58 10.1.2015 | mixed | D | 1 | Prague Devils B (PDB) | Dream Team (DT) | 7:6 | 11:11 |
16:26 10.1.2015 | mixed | D | 1 | Atrofované ruce (Atruc) | Trubky (TR) | 13:4 | 11:11 |
16:54 10.1.2015 | mixed | D | 1 | Dream Team (DT) | F.U.J. (FUJ) | 5:11 | 12:11 |
17:22 10.1.2015 | mixed | D | 1 | Terrible Monkeys B (TMB) | Trubky (TR) | 9:8 | 10:11 |
17:50 10.1.2015 | mixed | D | 1 | Atrofované ruce (Atruc) | Prague Devils B (PDB) | 12:10 | 11:11 |
18:18 10.1.2015 | mixed | D | 1 | Terrible Monkeys B (TMB) | Dream Team (DT) | 10:5 | 11:11 |
18:46 10.1.2015 | mixed | D | 1 | Prague Devils B (PDB) | Trubky (TR) | 10:6 | 11:11 |
19:14 10.1.2015 | mixed | D | 1 | Atrofované ruce (Atruc) | F.U.J. (FUJ) | 8:6 | 10:10 |
19:42 10.1.2015 | mixed | D | 1 | Dream Team (DT) | Trubky (TR) | 12:5 | 10:11 |
20:10 10.1.2015 | mixed | D | 1 | Prague Devils B (PDB) | F.U.J. (FUJ) | 7:8 | 10:11 |
20:38 10.1.2015 | mixed | D | 1 | Atrofované ruce (Atruc) | Terrible Monkeys B (TMB) | 12:5 | 11:11 |
09:00 11.1.2015 | mixed | D | 1 | Prague Devils B (PDB) | Terrible Monkeys B (TMB) | 3:7 | 12:12 |
09:28 11.1.2015 | mixed | D | 1 | Atrofované ruce (Atruc) | Dream Team (DT) | 11:6 | 11:12 |
09:56 11.1.2015 | mixed | D | 1 | Trubky (TR) | F.U.J. (FUJ) | 5:9 | 12:10 |
10:25 11.1.2015 | mixed | Čtvrtfinále | 1 | Atrofované ruce (Atruc) | Velká Morava B (VMB) | 13:5 | 12:11 |
10:55 11.1.2015 | mixed | Čtvrtfinále | 1 | F.U.J. (FUJ) | Žlutá Zimnice B (ZZB) | 8:7 | 12:9 |
11:25 11.1.2015 | mixed | Čtvrtfinále | 1 | Terrible Monkeys B (TMB) | Pražská 7 (P7) | 6:5 | 12:12 |
11:40 11.1.2015 | mixed | Čtvrtfinále | 1 | Prague Devils B (PDB) | 3SB (3sb) | 3:10 | 10:11 |
12:25 11.1.2015 | mixed | Čtvrtfinále | 1 | Dream Team (DT) | Kulatá šachovnice B (KSB) | 7:8 | 11:10 |
12:55 11.1.2015 | mixed | Čtvrtfinále | 1 | Trubky (TR) | jElita (JE) | 6:4 | 11:11 |
13:25 11.1.2015 | mixed | Křížový zápas 9-12. místo | 1 | Velká Morava B (VMB) | Pražská 7 (P7) | 8:12 | 11:12 |
13:55 11.1.2015 | mixed | Křížový zápas 5-8. místo | 1 | Žlutá Zimnice B (ZZB) | Prague Devils B (PDB) | 8:10 | 10:12 |
14:25 11.1.2015 | mixed | Semifinále | 1 | F.U.J. (FUJ) | 3SB (3sb) | 7:12 | 11:11 |
14:55 11.1.2015 | mixed | Semifinále | 1 | Atrofované ruce (Atruc) | Terrible Monkeys B (TMB) | 7:11 | 12:11 |
15:25 11.1.2015 | mixed | O 11. místo | 1 | Dream Team (DT) | jElita (JE) | 8:6 | 12:11 |
15:55 11.1.2015 | mixed | O 9. místo | 1 | Kulatá šachovnice B (KSB) | Trubky (TR) | 7:6 | 9:12 |
16:26 11.1.2015 | mixed | O 7. místo | 1 | Velká Morava B (VMB) | Žlutá Zimnice B (ZZB) | 13:6 | 11:12 |
16:55 11.1.2015 | mixed | O 5. místo | 1 | Prague Devils B (PDB) | Pražská 7 (P7) | 7:9 | 11:12 |
17:25 11.1.2015 | mixed | O 3. místo | 1 | Atrofované ruce (Atruc) | F.U.J. (FUJ) | 11:3 | 9:11 |
17:55 11.1.2015 | mixed | O 1. místo | 1 | Terrible Monkeys B (TMB) | 3SB (3sb) | 2:14 | 10:11 |