spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Spirit tabulka

Spirit tabulka zobrazuje průběžné pořadí Spirit of the Game z ligových turnajů od doby, kdy začaly být ukládány detailně přes aplikaci Catcher. Data jsou tedy od halového finále 1. a 2. ligy (únor 2014).
 
Data jsou tříděna dle divizí, ne dle B či C týmů (data se dál nerozlišují). Dva turnaje měly starý formát Spiritu (ještě nebyla Komunikace), všechna data byla nahrazena do této statistiky v kolonce "Komunikace" průměrem - "2".
 
V průběhu času bude možná přibývat další statistické nástroje.
 
Rozptyl hodnot se zobrazí při najetí myši na průměr. Rozptyl 0 znamená, že tým dostal pouze tuto známku. Čím vyšší rozptyl, tím je hodnocení týmu dynamičtější.

Rozptyly jednotlivých kategorií hodnocení (všechny divize dohromady):

Znalost pravidel: 0.095
Fauly a body contact: 0.278
Férové smýšlení: 0.312
Pozitivní přístup a sebeovládání: 0.335
Komunikace: 0.183
Zobrazit divize:       

Notice: Array to string conversion in /var/www/vhosts/frisbee.cz/httpdocs/conf/mod/catcher_spiritTable.php on line 158

Notice: Array to string conversion in /var/www/vhosts/frisbee.cz/httpdocs/conf/mod/catcher_spiritTable.php on line 158

Notice: Array to string conversion in /var/www/vhosts/frisbee.cz/httpdocs/conf/mod/catcher_spiritTable.php on line 158

Notice: Array to string conversion in /var/www/vhosts/frisbee.cz/httpdocs/conf/mod/catcher_spiritTable.php on line 164

Notice: Array to string conversion in /var/www/vhosts/frisbee.cz/httpdocs/conf/mod/catcher_spiritTable.php on line 164

Notice: Array to string conversion in /var/www/vhosts/frisbee.cz/httpdocs/conf/mod/catcher_spiritTable.php on line 164

Notice: Array to string conversion in /var/www/vhosts/frisbee.cz/httpdocs/conf/mod/catcher_spiritTable.php on line 164

Notice: Array to string conversion in /var/www/vhosts/frisbee.cz/httpdocs/conf/mod/catcher_spiritTable.php on line 164

Notice: Array to string conversion in /var/www/vhosts/frisbee.cz/httpdocs/conf/mod/catcher_spiritTable.php on line 164

Notice: Array to string conversion in /var/www/vhosts/frisbee.cz/httpdocs/conf/mod/catcher_spiritTable.php on line 170

Notice: Array to string conversion in /var/www/vhosts/frisbee.cz/httpdocs/conf/mod/catcher_spiritTable.php on line 170

Notice: Array to string conversion in /var/www/vhosts/frisbee.cz/httpdocs/conf/mod/catcher_spiritTable.php on line 170

Notice: Array to string conversion in /var/www/vhosts/frisbee.cz/httpdocs/conf/mod/catcher_spiritTable.php on line 170

Notice: Array to string conversion in /var/www/vhosts/frisbee.cz/httpdocs/conf/mod/catcher_spiritTable.php on line 170

Notice: Array to string conversion in /var/www/vhosts/frisbee.cz/httpdocs/conf/mod/catcher_spiritTable.php on line 170
Obdržený spiritUdělený spirit
Pořadí JménoDivizeZTPRFAFPPOKOTPRFAFPPOKO
1.SK Sporting Příbramopen612.52.3332.6672.52.8332.1671222.3332.3332.8332.5
2.Východní blokopen2512.1322.62.522.642.3711.8622.282.522.82.259
3.U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands)mixed2912.022.0342.2762.5862.9312.19412.262.2762.5172.4142.7932.258
4.Letajici Kapriopen61222.6672.52.52.33310.8351.6672.522.8331.833
5.L.D.Cmixed71222.2862.14332.5711122.5712.2862.1432
6.F.U.J.open17211.992.0172.3782.612.6632.32411.7852.0292.4482.4132.6222.274
7.Left Oversopen20411.9352.0882.3382.5692.6762.26211.3351.9462.2822.4012.492.214
8.Létající kapřiopen2911.8852.0342.312.692.6552.19411.6752.1722.2762.3452.692.194
9.3SBopen19011.7952.0532.3792.5682.5792.21611.0822.1892.2952.3792.216
10.TIOSopen7411.7652.1222.4052.4862.5952.15611.512.0142.3512.5682.52.078
11.Chlupatá žábaopen3611.7222.3062.5832.5832.2511.722.0282.5282.5282.4442.194
12.Trubkywomen1511.7151.9332.22.5332.82.2511.2522.0672.62.3332.25
13.Létající kapřimixed5011.6951.922.362.52.682.23511.142.122.162.442.322.098
14.F.U.J.mixed11611.692.0522.2842.4832.6722.19811.092.0092.1292.2672.52.183
15.jElitamixed3311.64522.2122.4852.7882.15812.3152.2122.4852.5762.7272.316
16.Chupacabrasopen7111.642.0852.3522.4792.5352.18911.451.972.3882.3132.6572.122
17.Chupacabrasmixed10511.621.992.3052.5332.5522.24111.21.9432.2192.3622.5432.134
18.Frozen Angelsopen1211.5851.83322.52.8332.41711.8352.252.5832.52.52
19.Východní blokwomen10611.581.9912.2452.4622.662.2211.691.9812.3772.4812.6512.202
20.Žalymádamixed2211.582.0452.1822.6362.5452.17411.7722.5912.3642.7732.043
21.Terrible Monkeysopen18411.552.0332.3042.5052.562.14711.4452.0052.2772.52.4352.226
22.Příbramské Kachnymixed611.522.3332.1672.8332.16712.16522.3332.1672.8332.833
23.Yellow Blockopen10211.4752.0592.3242.4612.4122.21911.9252.022.4022.6082.6272.267
24.Left Oversmixed20111.4622.2342.4332.6422.15211.351.9752.1792.4382.6022.157
25.Dream Teamopen5411.4552.0192.0932.5372.6482.15811.622.0192.2042.52.7222.175
26.Terrible Monkeysmixed17411.452.0342.2642.422.5342.19611.2051.9372.192.3512.5752.153
27.Kulatá šachovniceopen10511.4352.0192.2762.4572.5052.17911.6052.0752.3962.3962.5572.179
28.Mosquito Attackopen2211.4122.1362.52.5912.18211.81522.3182.5452.6362.318
29.PeaceEggopen14611.4122.3222.3772.4522.25811.7252.0482.0962.6582.6582.265
30.BUFUmixed2411.40522.2922.2082.6672.2411.622.0422.0422.6672.752.12
31.BUFUopen3411.40522.1762.3822.7652.08111.4552.0882.2942.2652.6182.189
32.Prague Devilsopen21611.3952.0282.3012.4542.4212.19111.72.0652.4212.6442.4812.091
33.3SBmixed21811.371.9722.2292.4272.6062.13810.9651.952.1062.2482.5282.133
34.Kulatá šachovnicemixed14811.3551.9732.232.4262.5812.14711.56522.3382.3582.7032.167
35.jElitaopen3111.34522.1942.3872.6132.15212.9452.6132.5162.7742.712.333
36.Chlupatá žábamixed10511.342.012.2572.3812.5142.17911.172.0672.2482.4482.2482.16
37.Východní blokmixed511.335222.42.62.33310.622.22.22.22
38.Atrofované rucemixed16611.331.9822.1752.4342.5842.15311.222.0182.1332.4822.4522.136
39.Pražská 7mixed13411.3252.0522.2692.3882.4852.13311.0851.9552.1042.3432.5372.147
40.Atrofované ruceopen14311.31522.2382.3852.5032.18711.3852.0772.1822.4552.4692.2
41.SK Sporting Příbrammixed3811.322.1052.3422.6052.2511.512.0532.2112.3162.6052.325
42.Dream Teammixed4911.2952.022.2042.3472.5712.15411.4151.982.1632.3882.6332.25
43.Sunset Frisbeeopen711.28522.2862.1432.5712.286122.1432.2862.2862.8572.429
44.Prague Devilsmixed15711.272.0642.1782.4012.4332.19311.44522.2992.5482.5222.075
45.Trubkymixed4411.26522.0912.3642.7272.08311.1252.0452.0912.3642.52.125
46.Trubkyopen4511.2551.9562.2222.3782.5562.14311.2252.1842.0412.3272.4492.224
47.Figurky Slonůopen3311.24522.1522.5762.3642.15210.822.0322.2732.2422.273
48.Velká Moravawomen4311.2222.1632.3492.5352.17411.6722.2792.5352.4652.391
49.Chupacabraswomen2011.21.952.252.42.52.110.61.8522.252.32.2
50.Rainbow Bananaopen12411.1651.9762.1852.3952.4192.18811.3222.2662.2822.52.273
51.Durangamixed1211.16522.5832.3332.25211.46522.1672.4172.6672.214
52.Prague Devilswomen14211.1551.9932.1762.3592.4232.20311.111.9932.1622.3732.4232.161
53.jElitamixed711.145222.2862.7142.1431122.1432.5712.4291.857
54.Terrible Monkeyswomen18311.142.0162.1642.2792.4592.22310.9951.9672.1532.1582.6072.112
55.Pražská 7women11311.1122.1152.2042.6192.17411.10522.1062.2482.6112.14
56.Pražská 7open16211.1052.0562.0932.2592.4752.22211.1551.9512.1112.4322.4382.222
57.Left Overswomen21411.082.0052.1122.282.5192.16311.051.9252.1682.2572.5752.127
58.PeaceEggmixed11411.081.9742.1052.3162.4822.20311.581.9742.1752.572.6232.236
59.Kulatá šachovnicewomen3711.0251.9731.9732.2432.5952.24311.2951.9192.3512.5682.272.189
60.Rainbow Bananamixed9011.0251.9562.0782.3332.5672.08911.0751.9562.1672.2222.6112.119
61.Žlutá Zimnicemixed12311.0152.0082.1712.4552.2852.09412.0152.0242.3582.6672.6992.266
62.Žalymádaopen1111.01522.2732.2732.5451.92311.171.9092.4552.1822.5452.077
63.Žlutá Zimnicewomen84111.9762.2382.2622.3572.16911.1852.0242.2382.3332.4762.112
64.Boxwomen6111.8331.6672.6672.6672.1679.8351.8332222
65.Atrofované rucewomen15410.981.9162.0712.2212.6362.13510.9351.9872.0132.2792.4552.199
66.Frkotmixed10010.911.972.122.252.422.1511.552.012.322.552.532.14
67.3SBwomen18310.91.9732.0712.2682.412.17810.541.9951.9452.0932.4212.086
68.BUFUwomen710.8551.85722.4292.571211.2521.8572.5712.5712.25
69.F.U.J.women12910.831.9462.0932.2252.4422.12211.021.9532.0542.2482.4882.275
70.Žlutá Zimniceopen10210.822.1962.2552.2252.12511.6752.0192.2722.5442.6022.24
71.Frkotopen4110.79522.0242.1462.392.23310.9951.9512.1462.3172.4882.093
72.Chlupatá žábawomen1210.751.752.3332.252.51.91710.752.08322.252.4172
73.Poletímemixed610.6651.6672.1672.52.51.83310.33522.1672.1672.1671.833
74.Rainbow Bananawomen510.62222.629.9651.81.622.42.167
75.PeaceEggwomen10110.591.9411.9212.1492.4952.08311.051.982.042.2672.4952.269
76.Sunset Frisbeemixed710.571.85722.4292.286210.2852222.1432.143
77.Rainbow Banana 2open910.5551.5562.1112.4442.3332.1119.111.8891.3331.8891.8892.111
78.Yellow Blockwomen3110.542.0322.0652.1612.1292.15210.7052.0322.0972.292.2582.03
79.Mosquito Attackmixed1410.51.8571.9292.3572.2862.07110.57222.2862.2142.071
80.Příbramské Kachnywomen1210.51.9172.33322.25211.33522.252.0832.6672.333
81.Hairy Jetopen510.21.8222.4211.4222.82.62
82.Frozen Angelsmixed3010.21.7671.92.2332.3210.7952.06722.2672.32.161
83.Idzem Nejdzemwomen810.1251.87521.8752.51.87510.375222.1252.1252.125
84.Rainbow Banana 2mixed6101.833222.3331.8339.521.6671.8331.8332.167
Pořadí Jméno Divize Z T PR FA FP PO KO T PR FA FP PO KO
Obdržený spiritUdělený spirit
Poslat odkaz na e-mail