spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Spirit tabulka

Spirit tabulka zobrazuje průběžné pořadí Spirit of the Game z ligových turnajů od doby, kdy začaly být ukládány detailně přes aplikaci Catcher. Data jsou tedy od halového finále 1. a 2. ligy (únor 2014).
 
Data jsou tříděna dle divizí, ne dle B či C týmů (data se dál nerozlišují). Dva turnaje měly starý formát Spiritu (ještě nebyla Komunikace), všechna data byla nahrazena do této statistiky v kolonce "Komunikace" průměrem - "2".
 
V průběhu času bude možná přibývat další statistické nástroje.
 
Rozptyl hodnot se zobrazí při najetí myši na průměr. Rozptyl 0 znamená, že tým dostal pouze tuto známku. Čím vyšší rozptyl, tím je hodnocení týmu dynamičtější.

Rozptyly jednotlivých kategorií hodnocení (všechny divize dohromady):

Znalost pravidel: 0.101
Fauly a body contact: 0.278
Férové smýšlení: 0.317
Pozitivní přístup a sebeovládání: 0.342
Komunikace: 0.183
Zobrazit divize:       
Obdržený spiritUdělený spirit
Pořadí JménoDivizeZTPRFAFPPOKOTPRFAFPPOKO
1.SK Sporting Příbramopen612.52.3332.6672.52.8332.1671222.3332.3332.8332.5
2.Východní blokopen1212.02522.6672.4172.5832.35711.562.0832.252.4172.6672.143
3.U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands)mixed2912.022.0342.2762.5862.9312.19412.262.2762.5172.4142.7932.258
4.F.U.J.open15611.972.0262.3652.6092.6352.33311.782.0262.4292.4232.6352.265
5.Left Oversopen16411.9352.0982.3172.5982.6832.23711.2451.9382.2472.3952.4692.195
6.Trubkywomen811.861.8752.52.52.8752.11110.97222.3752.3752.222
7.3SBopen15111.8252.0532.4172.572.5832.20311.1052.0132.1592.3182.3912.222
8.Žalymádaopen411.7522.752.252.75211.522.7522.752
9.TIOSopen6611.722.1362.3942.4552.5762.15911.3752.0152.3182.5152.4552.072
10.Chlupatá žábaopen3611.7222.3062.5832.5832.2511.722.0282.5282.5282.4442.194
11.Létající kapřimixed4411.721.9092.3412.5232.7052.24411.1552.1362.1142.4552.3182.133
12.jElitamixed2711.7222.2222.5562.8152.12912.5052.2222.5192.632.7782.355
13.F.U.J.mixed9911.6652.0612.2532.4952.6462.2111.062.012.1212.2832.4752.171
14.Létající kapřiopen1711.6352.0592.2352.6472.5292.16711.9252.2942.2352.3532.7652.278
15.BUFUopen1811.6122.3332.3332.8892.05311.62.1112.3332.3332.6672.158
16.Chupacabrasmixed9311.5951.9892.292.5272.5272.26311.1851.9352.2152.3872.5272.121
17.Frozen Angelsopen1211.5851.83322.52.8332.41711.8352.252.5832.52.52
18.Žalymádamixed2211.582.0452.1822.6362.5452.17411.7722.5912.3642.7732.043
19.Východní blokwomen8511.551.9882.2242.4592.6472.2311.691.9652.3532.4592.7292.184
20.Chupacabrasopen5911.5352.1192.3222.4242.4752.19711.321.9452.3822.2362.6732.082
21.Terrible Monkeysopen15511.4852.0322.2712.492.5422.1511.362.0132.2452.4712.4132.219
22.BUFUmixed1911.47522.2632.2112.7372.26311.792.0532.0532.7372.7892.158
23.Prague Devilsopen17711.4652.0452.3112.4522.4522.20711.662.0562.4242.6612.4352.084
24.Left Oversmixed19211.4552.0052.2242.4272.6462.15311.321.9692.1512.4382.6042.158
25.Yellow Blockopen8911.4452.0562.3152.4722.4162.18711.982.0222.3932.6292.642.297
26.Dream Teamopen4511.4422.0442.5782.6672.14911.4622.1332.5112.7112.106
27.Kulatá šachovniceopen10511.4352.0192.2762.4572.5052.17911.6052.0752.3962.3962.5572.179
28.Chupacabraswomen1411.431.9292.3572.52.52.14310.931.85722.2862.4292.357
29.Mosquito Attackopen2211.4122.1362.52.5912.18211.81522.3182.5452.6362.318
30.Terrible Monkeysmixed15611.4052.0322.2372.4172.5192.211.1651.9362.1732.3532.5642.141
31.Chlupatá žábamixed9911.382.012.2632.3942.5352.1811.162.0712.2422.4552.2322.16
32.Atrofované ruceopen12911.3652.0082.242.4032.5272.18911.4352.0852.1942.4812.4652.212
33.3SBmixed20111.3651.972.2242.4382.6022.13310.9751.952.1142.2492.5272.133
34.Pražská 7mixed11811.3652.0512.2972.4072.4582.15211.061.9582.0762.3312.5342.16
35.Kulatá šachovnicemixed14811.3551.9732.232.4262.5812.14711.56522.3382.3582.7032.167
36.Atrofované rucemixed14711.3451.982.172.4352.5992.16111.252.0142.1432.5372.4222.135
37.Východní blokmixed511.335222.42.62.33310.622.22.22.22
38.jElitaopen2611.29522.1542.3852.5772.17912.92.6152.52.7692.7312.286
39.SK Sporting Příbrammixed3211.29522.1252.3132.5942.26511.542.0942.1562.3442.5942.353
40.PeaceEggopen12111.2852.0082.2482.3642.4212.24411.7152.0582.0742.6532.6612.268
41.Dream Teammixed4511.2652.0222.1562.3562.5562.17411.371.9782.1332.3562.6442.261
42.Trubkymixed3911.25522.1032.3592.7182.07311.0452.0512.0262.3592.4622.146
43.Figurky Slonůopen3311.24522.1522.5762.3642.15210.822.0322.2732.2422.273
44.Velká Moravawomen3011.2222.2332.3672.52.12111.522.22.5332.4332.333
45.Prague Devilsmixed13911.22.0722.1512.4032.4032.16911.4322.2662.5542.5252.085
46.Rainbow Bananaopen10011.1651.952.162.432.432.19411.3322.272.292.522.252
47.Durangamixed1211.16522.5832.3332.25211.46522.1672.4172.6672.214
48.Prague Devilswomen12411.14522.1852.3392.4442.17711.0651.9922.1692.3472.4032.153
49.jElitamixed711.145222.2862.7142.1431122.1432.5712.4291.857
50.Pražská 7open13411.1052.062.0972.2912.4632.19611.1251.942.0822.442.4332.232
51.Rainbow Bananamixed8511.11.9652.0942.3652.5882.08911.0751.9652.1412.2242.6122.133
52.Kulatá šachovnicewomen3111.0951.9681.9682.292.6132.25811.2251.9032.3232.6132.1612.226
53.Left Overswomen17211.0922.1162.2562.5522.16410.9851.9192.1222.252.5522.141
54.Pražská 7women10011.0822.112.22.612.1611.0051.992.082.242.582.113
55.Terrible Monkeyswomen14911.0452.022.1282.2682.3962.23510.971.962.1542.1412.6242.092
56.PeaceEggmixed10711.041.9722.0842.3182.4672.19811.531.9722.1592.572.5982.233
57.Žlutá Zimnicewomen7711.0151.9742.2342.2732.3382.19511.1752.0262.2342.3382.4942.085
58.Žlutá Zimnicemixed11011.0052.0092.1552.4732.2822.08812.032.0272.3822.6642.72.257
59.Boxwomen6111.8331.6672.6672.6672.1679.8351.8332222
60.Trubkyopen3310.921.8792.0612.3642.4552.16211.3252.2162.1352.272.4322.27
61.Atrofované rucewomen13510.8951.9042.032.22.6672.09510.991.9932.0222.2962.4592.219
62.Frkotmixed9410.871.9792.0852.2452.4042.15811.5452.0112.332.5532.5112.139
63.3SBwomen15610.8151.9682.0262.2692.3972.15710.4751.9941.9292.092.3652.096
64.Žlutá Zimniceopen9610.7922.2082.252.1982.13311.6152.0212.2582.5152.5882.235
65.Frkotopen3610.76522.0282.1672.3612.21110.8851.9172.1392.3332.4442.053
66.Poletímemixed610.6651.6672.1672.52.51.83310.33522.1672.1672.1671.833
67.F.U.J.women10410.6251.9332.0382.1832.3852.08510.931.9422.0192.262.4812.226
68.Sunset Frisbeemixed710.571.85722.4292.286210.2852222.1432.143
69.Rainbow Banana 2open910.5551.5562.1112.4442.3332.1119.111.8891.3331.8891.8892.111
70.Yellow Blockwomen3110.542.0322.0652.1612.1292.15210.7052.0322.0972.292.2582.03
71.Mosquito Attackmixed1410.51.8571.9292.3572.2862.07110.57222.2862.2142.071
72.Chlupatá žábawomen610.51.8332.16722.5210.52.1671.8332.1672.3332
73.PeaceEggwomen8210.4851.9271.8782.1592.4392.0810.871.9761.9882.2072.4392.261
74.Hairy Jetopen510.21.8222.4211.4222.82.62
75.Frozen Angelsmixed2410.1651.751.9172.2082.292210.5752.0831.9582.2082.1672.16
76.Idzem Nejdzemwomen810.1251.87521.8752.51.87510.375222.1252.1252.125
77.Rainbow Banana 2mixed6101.833222.3331.8339.521.6671.8331.8332.167
78.Příbramské Kachnywomen6101.8332.1671.8332.16721121.83322.6672.5
Pořadí JménoDivizeZTPRFAFPPOKOTPRFAFPPOKO
Obdržený spiritUdělený spirit
Poslat odkaz na e-mail