spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Spirit tabulka

Spirit tabulka zobrazuje průběžné pořadí Spirit of the Game z ligových turnajů od doby, kdy začaly být ukládány detailně přes aplikaci Catcher. Data jsou tedy od halového finále 1. a 2. ligy (únor 2014).
 
Data jsou tříděna dle divizí, ne dle B či C týmů (data se dál nerozlišují). Dva turnaje měly starý formát Spiritu (ještě nebyla Komunikace), všechna data byla nahrazena do této statistiky v kolonce "Komunikace" průměrem - "2".
 
V průběhu času bude možná přibývat další statistické nástroje.
 
Rozptyl hodnot se zobrazí při najetí myši na průměr. Rozptyl 0 znamená, že tým dostal pouze tuto známku. Čím vyšší rozptyl, tím je hodnocení týmu dynamičtější.

Rozptyly jednotlivých kategorií hodnocení (všechny divize dohromady):

Znalost pravidel: 0.104
Fauly a body contact: 0.278
Férové smýšlení: 0.322
Pozitivní přístup a sebeovládání: 0.343
Komunikace: 0.186
Zobrazit divize:       
Obdržený spiritUdělený spirit
Pořadí JménoDivizeZTPRFAFPPOKOTPRFAFPPOKO
1.SK Sporting Příbramopen612.52.3332.6672.52.8332.1671222.3332.3332.8332.5
2.Žalymádamixed512.422.232.82.41222.62.42.82.2
3.U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands)mixed2412.032.0422.252.5832.9172.2412.282.3332.5422.4172.752.24
4.Východní blokopen1212.02522.6672.4172.5832.35711.562.0832.252.4172.6672.143
5.F.U.J.open15611.972.0262.3652.6092.6352.33311.782.0262.4292.4232.6352.265
6.Left Oversopen16411.9352.0982.3172.5982.6832.23711.2451.9382.2472.3952.4692.195
7.Trubkywomen811.861.8752.52.52.8752.11110.97222.3752.3752.222
8.BUFUmixed611.8322.3332.3332.8332.33312.52.1672.1672.83332.333
9.3SBopen15111.8252.0532.4172.572.5832.20311.1052.0132.1592.3182.3912.222
10.Žalymádaopen411.7522.752.252.75211.522.7522.752
11.TIOSopen6611.722.1362.3942.4552.5762.15911.3752.0152.3182.5152.4552.072
12.Chlupatá žábaopen3611.7222.3062.5832.5832.2511.722.0282.5282.5282.4442.194
13.jElitamixed2211.6622.1822.5452.7732.1612.4852.1822.5452.5452.7732.44
14.Létající kapřiopen1711.6352.0592.2352.6472.5292.16711.9252.2942.2352.3532.7652.278
15.BUFUopen1811.6122.3332.3332.8892.05311.62.1112.3332.3332.6672.158
16.Létající kapřimixed3111.6051.8712.292.5162.6452.28111.322.1942.0972.5812.3232.125
17.F.U.J.mixed8311.62.0722.1812.5062.592.25311.0652.0122.0722.3252.4822.172
18.Chupacabrasmixed8611.5851.9882.2912.5472.52.26111.1251.9192.1982.3842.5352.087
19.Frozen Angelsopen1211.5851.83322.52.8332.41711.8352.252.5832.52.52
20.Východní blokwomen8511.551.9882.2242.4592.6472.2311.691.9652.3532.4592.7292.184
21.Chupacabrasopen5911.5352.1192.3222.4242.4752.19711.321.9452.3822.2362.6732.082
22.Terrible Monkeysmixed13011.52.0382.2622.4382.5462.21411.0951.9232.1462.3462.5462.136
23.Terrible Monkeysopen15511.4852.0322.2712.492.5422.1511.362.0132.2452.4712.4132.219
24.SK Sporting Příbrammixed1711.472.1182.2352.2942.4122.41212.1152.1762.2942.5882.6472.412
25.Prague Devilsopen17711.4652.0452.3112.4522.4522.20711.662.0562.4242.6612.4352.084
26.Yellow Blockopen8911.4452.0562.3152.4722.4162.18711.982.0222.3932.6292.642.297
27.Dream Teamopen4511.4422.0442.5782.6672.14911.4622.1332.5112.7112.106
28.Kulatá šachovniceopen10511.4352.0192.2762.4572.5052.17911.6052.0752.3962.3962.5572.179
29.Pražská 7mixed8711.4352.0342.2642.4832.4942.16111.0551.9432.0462.3332.542.194
30.Chupacabraswomen1411.431.9292.3572.52.52.14310.931.85722.2862.4292.357
31.Mosquito Attackopen2211.4122.1362.52.5912.18211.81522.3182.5452.6362.318
32.Left Oversmixed14911.391.9932.1742.4362.6512.13511.3351.9662.1742.4562.572.168
33.Kulatá šachovnicemixed13311.371.9772.2482.4292.5712.14411.56522.3462.3682.6842.165
34.Atrofované ruceopen12911.3652.0082.242.4032.5272.18911.4352.0852.1942.4812.4652.212
35.Chlupatá žábamixed8111.322.0122.2352.3952.4942.18311.2052.0742.2592.4812.2222.171
36.Atrofované rucemixed12611.31.9842.1832.4212.5792.13511.282.0162.1592.5562.3972.15
37.jElitaopen2611.29522.1542.3852.5772.17912.92.6152.52.7692.7312.286
38.3SBmixed15511.291.9552.1942.4322.5812.12910.921.9422.112.2392.512.117
39.PeaceEggopen12111.2852.0082.2482.3642.4212.24411.7152.0582.0742.6532.6612.268
40.Dream Teammixed4511.2652.0222.1562.3562.5562.17411.371.9782.1332.3562.6442.261
41.Trubkymixed3911.25522.1032.3592.7182.07311.0452.0512.0262.3592.4622.146
42.Figurky Slonůopen3311.24522.1522.5762.3642.15210.822.0322.2732.2422.273
43.Prague Devilsmixed12211.2252.0662.1642.3932.4262.17611.33522.2212.5492.4922.072
44.Velká Moravawomen3011.2222.2332.3672.52.12111.522.22.5332.4332.333
45.Rainbow Bananaopen10011.1651.952.162.432.432.19411.3322.272.292.522.252
46.Prague Devilswomen12411.14522.1852.3392.4442.17711.0651.9922.1692.3472.4032.153
47.jElitamixed711.145222.2862.7142.1431122.1432.5712.4291.857
48.Rainbow Bananamixed6011.131.952.1332.4332.552.06610.8651.9672.0832.152.62.066
49.Pražská 7open13411.1052.062.0972.2912.4632.19611.1251.942.0822.442.4332.232
50.Kulatá šachovnicewomen3111.0951.9681.9682.292.6132.25811.2251.9032.3232.6132.1612.226
51.Left Overswomen17211.0922.1162.2562.5522.16410.9851.9192.1222.252.5522.141
52.Pražská 7women10011.0822.112.22.612.1611.0051.992.082.242.582.113
53.PeaceEggmixed8511.0651.9762.1182.3532.4352.18511.4851.9762.1532.5292.5532.272
54.Terrible Monkeyswomen14911.0452.022.1282.2682.3962.23510.971.962.1542.1412.6242.092
55.Žlutá Zimnicemixed9911.0322.1722.4952.2732.08812.012.022.3542.6462.7372.255
56.Žlutá Zimnicewomen7711.0151.9742.2342.2732.3382.19511.1752.0262.2342.3382.4942.085
57.Boxwomen6111.8331.6672.6672.6672.1679.8351.8332222
58.Trubkyopen3310.921.8792.0612.3642.4552.16211.3252.2162.1352.272.4322.27
59.Atrofované rucewomen13510.8951.9042.032.22.6672.09510.991.9932.0222.2962.4592.219
60.Frkotmixed8910.821.9662.0672.2472.3822.15611.5152.0112.3032.5732.4832.146
61.3SBwomen15610.8151.9682.0262.2692.3972.15710.4751.9941.9292.092.3652.096
62.Žlutá Zimniceopen9610.7922.2082.252.1982.13311.6152.0212.2582.5152.5882.235
63.Frkotopen3610.76522.0282.1672.3612.21110.8851.9172.1392.3332.4442.053
64.F.U.J.women10410.6251.9332.0382.1832.3852.08510.931.9422.0192.262.4812.226
65.Rainbow Banana 2open910.5551.5562.1112.4442.3332.1119.111.8891.3331.8891.8892.111
66.Yellow Blockwomen3110.542.0322.0652.1612.1292.15210.7052.0322.0972.292.2582.03
67.Mosquito Attackmixed1410.51.8571.9292.3572.2862.07110.57222.2862.2142.071
68.Chlupatá žábawomen610.51.8332.16722.5210.52.1671.8332.1672.3332
69.PeaceEggwomen8210.4851.9271.8782.1592.4392.0810.871.9761.9882.2072.4392.261
70.Hairy Jetopen510.21.8222.4211.4222.82.62
71.Idzem Nejdzemwomen810.1251.87521.8752.51.87510.375222.1252.1252.125
72.Frozen Angelsmixed1810.0551.7221.8892.1672.278210.6052.1111.8892.2782.1672.158
73.Rainbow Banana 2mixed6101.833222.3331.8339.521.6671.8331.8332.167
74.Příbramské Kachnywomen6101.8332.1671.8332.16721121.83322.6672.5
Pořadí JménoDivizeZTPRFAFPPOKOTPRFAFPPOKO
Obdržený spiritUdělený spirit
Poslat odkaz na e-mail