spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Spirit tabulka

Spirit tabulka zobrazuje průběžné pořadí Spirit of the Game z ligových turnajů od doby, kdy začaly být ukládány detailně přes aplikaci Catcher. Data jsou tedy od halového finále 1. a 2. ligy (únor 2014).
 
Data jsou tříděna dle divizí, ne dle B či C týmů (data se dál nerozlišují). Dva turnaje měly starý formát Spiritu (ještě nebyla Komunikace), všechna data byla nahrazena do této statistiky v kolonce "Komunikace" průměrem - "2".
 
V průběhu času bude možná přibývat další statistické nástroje.
 
Rozptyl hodnot se zobrazí při najetí myši na průměr. Rozptyl 0 znamená, že tým dostal pouze tuto známku. Čím vyšší rozptyl, tím je hodnocení týmu dynamičtější.

Rozptyly jednotlivých kategorií hodnocení (všechny divize dohromady):

Znalost pravidel: 0.098
Fauly a body contact: 0.28
Férové smýšlení: 0.315
Pozitivní přístup a sebeovládání: 0.338
Komunikace: 0.184
Zobrazit divize:       
Obdržený spiritUdělený spirit
Pořadí JménoDivizeZTPRFAFPPOKOTPRFAFPPOKO
1.SK Sporting Příbramopen612.52.3332.6672.52.8332.1671222.3332.3332.8332.5
2.Východní blokopen1912.3322.6842.5792.6842.38111.8252.0532.3162.5262.7892.143
3.U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands)mixed2912.022.0342.2762.5862.9312.19412.262.2762.5172.4142.7932.258
4.F.U.J.open167122.0242.3832.6172.6532.32211.752.0242.4372.4072.6232.259
5.Left Oversopen18211.932.0932.3192.5822.6812.25511.31.9442.2672.3942.4942.202
6.3SBopen16611.842.0542.4162.5662.6022.211.0952.0182.1752.3072.382.217
7.Létající kapřiopen2611.832.0382.2692.6922.6152.21411.6752.1922.2312.3462.6922.214
8.TIOSopen7411.7652.1222.4052.4862.5952.15611.512.0142.3512.5682.52.078
9.Chlupatá žábaopen3611.7222.3062.5832.5832.2511.722.0282.5282.5282.4442.194
10.Létající kapřimixed4411.721.9092.3412.5232.7052.24411.1552.1362.1142.4552.3182.133
11.jElitamixed2711.7222.2222.5562.8152.12912.5052.2222.5192.632.7782.355
12.Trubkywomen1511.7151.9332.22.5332.82.2511.2522.0672.62.3332.25
13.F.U.J.mixed9911.6652.0612.2532.4952.6462.2111.062.012.1212.2832.4752.171
14.Chupacabrasopen6611.6452.1062.3642.4852.5152.17611.4751.9522.4352.292.6942.103
15.Chupacabrasmixed9311.5951.9892.292.5272.5272.26311.1851.9352.2152.3872.5272.121
16.Frozen Angelsopen1211.5851.83322.52.8332.41711.8352.252.5832.52.52
17.Východní blokwomen9111.5851.9892.2532.4732.6482.22311.751.9672.3852.4952.7032.202
18.Žalymádamixed2211.582.0452.1822.6362.5452.17411.7722.5912.3642.7732.043
19.Terrible Monkeysopen16611.532.032.2892.5062.562.14511.4122.2772.4942.4282.209
20.BUFUmixed1911.47522.2632.2112.7372.26311.792.0532.0532.7372.7892.158
21.Prague Devilsopen19811.462.0452.3082.4652.4492.19411.7152.0562.4392.6622.472.09
22.Left Oversmixed19211.4552.0052.2242.4272.6462.15311.321.9692.1512.4382.6042.158
23.Yellow Blockopen8911.4452.0562.3152.4722.4162.18711.982.0222.3932.6292.642.297
24.Kulatá šachovniceopen10511.4352.0192.2762.4572.5052.17911.6052.0752.3962.3962.5572.179
25.Chupacabraswomen1411.431.9292.3572.52.52.14310.931.85722.2862.4292.357
26.Dream Teamopen5111.422.022.0392.5492.6472.16711.522.022.1572.492.7062.148
27.Mosquito Attackopen2211.4122.1362.52.5912.18211.81522.3182.5452.6362.318
28.Terrible Monkeysmixed15611.4052.0322.2372.4172.5192.211.1651.9362.1732.3532.5642.141
29.Chlupatá žábamixed9911.382.012.2632.3942.5352.1811.162.0712.2422.4552.2322.16
30.3SBmixed20111.3651.972.2242.4382.6022.13310.9751.952.1142.2492.5272.133
31.Pražská 7mixed11811.3652.0512.2972.4072.4582.15211.061.9582.0762.3312.5342.16
32.BUFUopen2711.36522.1852.372.7782.03311.5752.0742.3332.2962.7412.133
33.Kulatá šachovnicemixed14811.3551.9732.232.4262.5812.14711.56522.3382.3582.7032.167
34.Atrofované ruceopen13711.3522.2482.4012.5182.18211.4152.082.1822.4742.4822.196
35.Atrofované rucemixed14711.3451.982.172.4352.5992.16111.252.0142.1432.5372.4222.135
36.PeaceEggopen13311.34522.2932.3682.4362.24811.722.0532.092.6542.6622.262
37.jElitaopen3111.34522.1942.3872.6132.15212.9452.6132.5162.7742.712.333
38.Východní blokmixed511.335222.42.62.33310.622.22.22.22
39.SK Sporting Příbrammixed3211.29522.1252.3132.5942.26511.542.0942.1562.3442.5942.353
40.Sunset Frisbeeopen711.28522.2862.1432.5712.286122.1432.2862.2862.8572.429
41.Dream Teammixed4511.2652.0222.1562.3562.5562.17411.371.9782.1332.3562.6442.261
42.Trubkyopen4511.2551.9562.2222.3782.5562.14311.2252.1842.0412.3272.4492.224
43.Trubkymixed3911.25522.1032.3592.7182.07311.0452.0512.0262.3592.4622.146
44.Figurky Slonůopen3311.24522.1522.5762.3642.15210.822.0322.2732.2422.273
45.Velká Moravawomen3711.2322.1892.3782.4862.17511.72522.2972.5682.4592.4
46.Prague Devilsmixed13911.22.0722.1512.4032.4032.16911.4322.2662.5542.5252.085
47.Rainbow Bananaopen11111.21.9642.182.4142.4412.211.291.9912.2522.2792.5142.252
48.Durangamixed1211.16522.5832.3332.25211.46522.1672.4172.6672.214
49.Prague Devilswomen13111.1451.9922.1912.3362.4352.19111.091.9922.1762.3512.4052.168
50.jElitamixed711.145222.2862.7142.1431122.1432.5712.4291.857
51.Pražská 7women11311.1122.1152.2042.6192.17411.10522.1062.2482.6112.14
52.Rainbow Bananamixed8511.11.9652.0942.3652.5882.08911.0751.9652.1412.2242.6122.133
53.Kulatá šachovnicewomen3111.0951.9681.9682.292.6132.25811.2251.9032.3232.6132.1612.226
54.Terrible Monkeyswomen16211.0852.0192.1422.2782.4072.2410.9851.9632.1482.1542.6172.102
55.Left Overswomen19111.08522.1152.2672.5342.16710.9951.9162.1312.2622.5652.121
56.Pražská 7open15011.0752.0532.082.2672.4672.20811.131.9472.0872.4332.442.221
57.PeaceEggmixed10711.041.9722.0842.3182.4672.19811.531.9722.1592.572.5982.233
58.Žalymádaopen1111.01522.2732.2732.5451.92311.171.9092.4552.1822.5452.077
59.Žlutá Zimnicemixed11011.0052.0092.1552.4732.2822.08812.032.0272.3822.6642.72.257
60.Žlutá Zimnicewomen84111.9762.2382.2622.3572.16911.1852.0242.2382.3332.4762.112
61.Boxwomen6111.8331.6672.6672.6672.1679.8351.8332222
62.Atrofované rucewomen14810.961.9122.0542.2232.6422.12710.9351.9862.0142.2772.4532.207
63.Frkotmixed9410.871.9792.0852.2452.4042.15811.5452.0112.332.5532.5112.139
64.3SBwomen16710.8551.972.0482.2752.3952.16810.4951.9941.9342.0782.4012.089
65.BUFUwomen710.8551.85722.4292.571211.2521.8572.5712.5712.25
66.Žlutá Zimniceopen10210.822.1962.2552.2252.12511.6752.0192.2722.5442.6022.24
67.Frkotopen4110.79522.0242.1462.392.23310.9951.9512.1462.3172.4882.093
68.F.U.J.women11710.7651.942.062.2222.4362.10910.991.9492.0432.2742.4622.261
69.Poletímemixed610.6651.6672.1672.52.51.83310.33522.1672.1672.1671.833
70.Sunset Frisbeemixed710.571.85722.4292.286210.2852222.1432.143
71.PeaceEggwomen8910.5651.9331.912.1692.4722.08310.9651.9782.0222.2472.4492.271
72.Rainbow Banana 2open910.5551.5562.1112.4442.3332.1119.111.8891.3331.8891.8892.111
73.Yellow Blockwomen3110.542.0322.0652.1612.1292.15210.7052.0322.0972.292.2582.03
74.Mosquito Attackmixed1410.51.8571.9292.3572.2862.07110.57222.2862.2142.071
75.Chlupatá žábawomen610.51.8332.16722.5210.52.1671.8332.1672.3332
76.Hairy Jetopen510.21.8222.4211.4222.82.62
77.Frozen Angelsmixed2410.1651.751.9172.2082.292210.5752.0831.9582.2082.1672.16
78.Idzem Nejdzemwomen810.1251.87521.8752.51.87510.375222.1252.1252.125
79.Rainbow Banana 2mixed6101.833222.3331.8339.521.6671.8331.8332.167
80.Příbramské Kachnywomen6101.8332.1671.8332.16721121.83322.6672.5
Pořadí JménoDivizeZTPRFAFPPOKOTPRFAFPPOKO
Obdržený spiritUdělený spirit
Poslat odkaz na e-mail