spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Juniorské mistrovství Německa

Kdybyste se o víkendu 6. - 7. února ocitli ve sportovní hale na kraji Lipska, první věcí, která by vás napadla, by bylo, že je tu nějak moc hlučno. Tak už to totiž zákonitě musí dopadnout, když shromáždíte převážně juniorské hráče z téměř celého Německa, přihodíte pár týmů v kategoriích open a women a do toho přimícháte českou výpravu.
 
Německé juniorské mistrovství bylo rozděleno do tří kategorií, U14 s účastí osmi týmů, U17 s dvanácti týmy a U20 s týmy devíti. Právě tady se předvedl i český juniorský tým Trouble band. Kluci nasadili na Němce svou již pověstnou zónu a nedali nikomu nic zadarmo. Zápasy byly většinou vyrovnané a český tým dokázal i přes malý počet hráčů vybojovat páté místo.
 
Kromě juniorů se do lipské haly sjely také hráči open a women na menší fun-tournament. V ženské kategorii se představilo sedm týmů, z toho jeden pick-up a jeden český tým, složený z pěti juniorek a dvou posil z Pražské 7. Zápasů bylo hodně a až na jednu výraznou prohru jsme se soupeřkami většinou držely krok, ovšem konce zápasů nám občas utekly... Přes jednu výhru, jednu remízu a zbytek (většinou těsných) proher jsme skončily na sedmém, posledním místě.

Sestavy týmů:

Junioři: Marek ŽZ, Vašek ŽZ, Kuba ŽZ, Vojta HJ, Honza HJ, Dadoch HJ + tréner Nathan (manager Libčák podporoval z domova ;))
Women: Nela P7, Zuzka P7, Anička HJ, Simča HJ, Áďa ŽZ, Míša ŽZ, Anička 3SB

lipsko_juniori.JPG

Autor: Áňa (3sb), 11. 2. 2010
Poslat odkaz na e-mail