spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.discgolfovehriste.cz
Růžek boxu Růžek boxu Růžek boxu Růžek boxu

V sobotu začíná mistrovství Evropy v ultimate frisbee

Ve dnech 30. července až 6. srpna proběhnou ve slovinském Mariboru European Ultimate Championships (mistrovství Evropy) v kategoriích open, ženy, mixed a masters. Česká republika vysílá na EUC dva týmy v kategoriích open a ženy. Ženská reprezentace se v základní skupině utká s Finskem, Francií a Holandskem, open čeká v základní skupině Švédsko, Německo, Rusko, Rakousko a Izrael. Oba týmy startují hned v neděli v 9:00, ženy hrají s Francouzkami, open s druhými nasazenými Švédy.

Stáhněte si kompletní rozpis turnaje.


Vzápětí po EUC proběhne ve Wroclavi juniorské mistrovství EYUC, kde máme hned tři želízka v ohni (open týmy do 19 a do 17 let a ženský tým do 19 let). Nabitý srpen přinese ještě plážové mistrovství světa v italském Lignano Sabbiadoro, kam jede pouze český masters tým.

Držte palce

foto: Bára Jarníková
Na www.frisbee.cz vám budeme přinášet pravidelné zpravodajství, jak se turnaj vyvíjí. Aktuální informace jistě budou také na webu mistrovství www.euc2011.com. Finále všech kategorií odvysílá online nám dobře známá Střižna. Finále masters se bude hrát v pátek, ostatní v sobotu během dne. Přímý odkaz na stream a další info přineseme během mistrovství.

Chcete-li, zúčastněte se menší tipovací soutěže. Žádnou cenu zatím neslibujeme, ale třeba jí bude nějaký suvenýr z EUC. Hlavní výhrou ale samozřejmě bude prestiž a uznání českého frisbee národa. :-) Kdo tipne výsledky EUC nejlépe?

Soupisky českých týmů

Open: Daniel Jarolím, Daniel Ryšavý, František Fencl, Jakub Vondra, Jan Novák, Jan Prušák, Jan Splítek, Jaromír Koubek, Jiří Šmíd, Josef Bělohradský, Lukáš Barborik, Lukáš Karásek, Martin Fojtík, Mojmír Kittler, Peter Hroššo, Petr Haering, Petr Kotešovec, Štěpán Materna, Vojtěch Palouš, Vojtěch Prušák

Women: Alena Malá, Hana Lesáková, Hana Pevná, Iva Klimentová, Ivana Řezníková, Ivana Srbová, Jana Vejmelkova, Lucie Jarolímová, Lucie Schönová, Malvina Voclova, Martina Hradecká, Martina Matiášková, Michaela Čakrtová, Pavla Haflantová, Ráchel Tošnerová, Radka Balážová, Tereza Kobylková, Zdenka Staňková, Zuzana Bělinová, Zuzana Grycová, Zuzana Koubková

Autor: Míša
Publikováno: 28. 7. 2011

Související


Růžek boxu Růžek boxu Růžek boxu Růžek boxu
comments powered by Disqus
Růžek boxu Růžek boxu Růžek boxu Růžek boxu

Související

Nejnovější články

Ze zahraničí | 2. 10. 2014
Viking training camp s Boston Ironside

Viking training camp s Boston Ironside

Po srpnovém WUCC si několik hráčů jednoho z nejlepších amerických týmů udělalo výlet do Kodaně, kde pro místní zorganizovali svůj výukový camp. Z ČR se na camp vydal Sodži a přináší vám svůj report.
Výsledky | 21. 9. 2014
Venkovní mixové mistrovství přineslo druhý letošní titul pro Žlutou zimnici

Venkovní mixové mistrovství přineslo druhý letošní titul pro Žlutou zimnici

Deštivý víkend přinesl řadu velmi vyrovnaných zápasů. Organizace turnaje klapala na jedničku a na vodácký pivní závod se jen tak nezapomene...
Výsledky | 10. 9. 2014
Monkeys doplnili sestavu českých klubů na EUCF 2014

Monkeys doplnili sestavu českých klubů na EUCF 2014

O víkendu 30.- 31. 8.2014 se turnajem ve Wroclawi uzavřela série kvalifikací pro mixovou kategorii evropské klubové soutěže. Smíšené týmy se na finálovém turnaji objeví poprvé.
Webový portál sponzoruje Animáto - dodavatel redakčního systému zajimave produkty Hotel Lednice Rodinné domy na klíč

© 2008 www.frisbee.cz, RSS zdroje RSS zdroje
Redakce: past.redakce@gmail.com