spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.discgolfovehriste.cz
Růžek boxu Růžek boxu Růžek boxu Růžek boxu

V sobotu začíná mistrovství Evropy v ultimate frisbee

Ve dnech 30. července až 6. srpna proběhnou ve slovinském Mariboru European Ultimate Championships (mistrovství Evropy) v kategoriích open, ženy, mixed a masters. Česká republika vysílá na EUC dva týmy v kategoriích open a ženy. Ženská reprezentace se v základní skupině utká s Finskem, Francií a Holandskem, open čeká v základní skupině Švédsko, Německo, Rusko, Rakousko a Izrael. Oba týmy startují hned v neděli v 9:00, ženy hrají s Francouzkami, open s druhými nasazenými Švédy.

Stáhněte si kompletní rozpis turnaje.


Vzápětí po EUC proběhne ve Wroclavi juniorské mistrovství EYUC, kde máme hned tři želízka v ohni (open týmy do 19 a do 17 let a ženský tým do 19 let). Nabitý srpen přinese ještě plážové mistrovství světa v italském Lignano Sabbiadoro, kam jede pouze český masters tým.

Držte palce

foto: Bára Jarníková
Na www.frisbee.cz vám budeme přinášet pravidelné zpravodajství, jak se turnaj vyvíjí. Aktuální informace jistě budou také na webu mistrovství www.euc2011.com. Finále všech kategorií odvysílá online nám dobře známá Střižna. Finále masters se bude hrát v pátek, ostatní v sobotu během dne. Přímý odkaz na stream a další info přineseme během mistrovství.

Chcete-li, zúčastněte se menší tipovací soutěže. Žádnou cenu zatím neslibujeme, ale třeba jí bude nějaký suvenýr z EUC. Hlavní výhrou ale samozřejmě bude prestiž a uznání českého frisbee národa. :-) Kdo tipne výsledky EUC nejlépe?

Soupisky českých týmů

Open: Daniel Jarolím, Daniel Ryšavý, František Fencl, Jakub Vondra, Jan Novák, Jan Prušák, Jan Splítek, Jaromír Koubek, Jiří Šmíd, Josef Bělohradský, Lukáš Barborik, Lukáš Karásek, Martin Fojtík, Mojmír Kittler, Peter Hroššo, Petr Haering, Petr Kotešovec, Štěpán Materna, Vojtěch Palouš, Vojtěch Prušák

Women: Alena Malá, Hana Lesáková, Hana Pevná, Iva Klimentová, Ivana Řezníková, Ivana Srbová, Jana Vejmelkova, Lucie Jarolímová, Lucie Schönová, Malvina Voclova, Martina Hradecká, Martina Matiášková, Michaela Čakrtová, Pavla Haflantová, Ráchel Tošnerová, Radka Balážová, Tereza Kobylková, Zdenka Staňková, Zuzana Bělinová, Zuzana Grycová, Zuzana Koubková

Autor: Míša
Publikováno: 28. 7. 2011

Související


Komentáře

Růžek boxu Růžek boxu Růžek boxu Růžek boxu


přímě přenosy finále
Martin
Finále všech 4 kategorií (nebo možná bez masters?) budou k vidění na střižně: http://www.strizna.cz/video/final-day-377.aspx
Time 29. 7. 2011 10:50:48 Autor Martin
Reagovat
soutěž
Míša
Ehm... kdo jste se účastnil soutěže dnes do 12:30, vyplňte to prosím ještě jednou... díky.
Time 28. 7. 2011 12:50:50 Autor Míša
ReagovatTitulek příspěvku
Text příspěvku
Vaše jméno
Váš e-mail

Růžek boxu Růžek boxu Růžek boxu Růžek boxu

Související

Nejnovější články

Zprávy | 19. 7. 2014
Čeští junioři na MS v Itálii

Čeští junioři na MS v Itálii

Průběžně aktualizujeme!
V neděli začalo MS Juniorů v italském Leccu. Po dvou dnech a čtyřech utkáních je česká open reprezentace stále bez výhry.
Výsledky | 15. 7. 2014
EUCR-E open a women: do evropského finále postupují tři české týmy

EUCR-E open a women: do evropského finále postupují tři české týmy

Regionální kolo evropské ligy se přesunulo do Vídně, finále se bude konat ve Frankfurtu nad Mohanem.
Zprávy | 11. 7. 2014
Pražská amatérská liga

Pražská amatérská liga

Nejen v Brně, už i v Praze si (zatím) amatérští nadšenci do ultimate založili ligu, kde mohou měřit síly se sobě rovnými.
Webový portál sponzoruje Animáto - dodavatel redakčního systému zajimave produkty Hotel Lednice Rodinné domy na klíč

© 2008 www.frisbee.cz, RSS zdroje RSS zdroje
Redakce: past.redakce@gmail.com