Skončené turnaje
Budoucí turnaje
JMČR U20 open, 13.04.2024 JMČR U20 women, 13.04.2024 Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 Kvalifikace HMČR open - Praha
Výsledky open
Výsledné pořadí turnaje
1. Terrible Monkeys
2. Prague Devils A
2. F.U.J. A
3. F.U.J. B
4. Prague Devils A
5. Dream Team B
6. TIOS
7. Prague Devils B
Spirit open
Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil
Křížová tabulka Spirit of the Game
Spirit | FUJ A | FUJ B | PD A | PD B | TM | TIOS | DT B | Skóre |
FUJ A | x | 12:11 11:12 | | | 13:12 | 11:10 | 12:11 | 59:56 |
FUJ B | 11:12 12:11 | x | 9:11 | 12:11 | 11:11 | | | 55:56 |
PD A | | 11:9 | x | 12:12 | 11:11 | 12:11 | 10:11 11:11 | 67:65 |
PD B | | 11:12 | 12:12 | x | | 11:12 12:13 | 10:11 | 56:60 |
TM | 12:13 | 11:11 | 11:11 | | x | | | 34:35 |
TIOS | 10:11 | | 11:12 | 12:11 13:12 | | x | 11:11 | 57:57 |
DT B | 11:12 | | 11:10 11:11 | 11:10 | | 11:11 | x | 55:54 |
Výsledné pořadí Spirit of the Game
1. F.U.J. A (11.8)2. TIOS (11.4)3. Terrible Monkeys (11.33333)4. Prague Devils B (11.2)5. Prague Devils A (11.16667)6. Dream Team B (11)6. F.U.J. B (11)
Skupiny
A | TIOS | PD B | PD A | DT B | Skóre | Body | Pořadí |
TIOS | x | 9:12 | 10:14 | 12:10 | 31:36 | 2 | 4 |
PD B | 12:9 | x | 10:14 | 9:12 | 31:35 | 2 | 3 |
PD A | 14:10 | 14:10 | x | 15:6 | 43:26 | 6 | 1 |
DT B | 10:12 | 12:9 | 6:15 | x | 28:36 | 2 | 2 |
Pomocné tabulky pro skupinu A
2 - 4. místo | TIOS | PD B | DT B | Skóre | Body | Pořadí |
TIOS | x | 9:12 | 12:10 | 21:22 | 2 | 3 |
PD B | 12:9 | x | 9:12 | 21:21 | 2 | 2 |
DT B | 10:12 | 12:9 | x | 22:21 | 2 | 1 |
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
- získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
- rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
- rozdíl skóre ve všech zápasech
- vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
- vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
- brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
B | FUJ A | FUJ B | TM | Skóre | Body | Pořadí |
FUJ A | x | 15:7 | 9:11 | 24:18 | 2 | 2 |
FUJ B | 7:15 | x | 4:13 | 11:28 | 0 | 3 |
TM | 11:9 | 13:4 | x | 24:13 | 4 | 1 |
10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)
# | Tým | Jméno, příjmení | S | A | T | zápasů | Ø bodů na zápas |
44 | F.U.J. B | Jan Novák | 1 | 0 | 1 | 5 | 0.2 |
77 | TIOS | Aleš Koželuh | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
91 | TIOS | Petr Haering | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
32 | TIOS | Michal Peške | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
22 | TIOS | Petr Kotěšovec | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
24 | TIOS | Jaromír Koubek | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
35 | TIOS | Ondřej Novák | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
7 | TIOS | Luděk Stecker | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
9 | TIOS | Jan Malý | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
42 | TIOS | Ondřej Miller | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Play-off
Semifinále (S1-S4)
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
14:00 11.2.2023 | open | 1 | Prague Devils B (PD B) | F.U.J. B (FUJ B) | 10:13 | 11:12 |
14:35 11.2.2023 | open | 1 | TIOS (TIOS ) | F.U.J. A (FUJ A) | 8:12 | 10:11 |
15:45 11.2.2023 | open | 1 | Dream Team B (DT B) | F.U.J. A (FUJ A) | 6:15 | 11:12 |
16:20 11.2.2023 | open | 1 | F.U.J. B (FUJ B) | Prague Devils A (PD A) | 12:11 | 9:11 |
O 1.místo
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
15:10 11.2.2023 | open | 1 | Prague Devils A (PD A) | Terrible Monkeys (TM ) | 7:14 | 11:11 |
O 2.místo
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
17:30 11.2.2023 | open | 1 | F.U.J. B (FUJ B) | F.U.J. A (FUJ A) | 9:12 | 12:11 |
O 4.místo
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
18:05 11.2.2023 | open | 1 | Prague Devils A (PD A) | Dream Team B (DT B) | 13:7 | 11:11 |
O 6.místo
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
16:55 11.2.2023 | open | 1 | TIOS (TIOS ) | Prague Devils B (PD B) | 11:9 | 13:12 |
Všechna utkání
Čas utkání | Divize | Skupina | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
08:40 11.2.2023 | open | A | 1 | TIOS (TIOS ) | Prague Devils B (PD B) | 9:12 | 12:11 |
09:15 11.2.2023 | open | A | 1 | Prague Devils A (PD A) | Dream Team B (DT B) | 15:6 | 10:11 |
09:50 11.2.2023 | open | B | 1 | F.U.J. A (FUJ A) | F.U.J. B (FUJ B) | 15:7 | 12:11 |
10:25 11.2.2023 | open | A | 1 | TIOS (TIOS ) | Dream Team B (DT B) | 12:10 | 11:11 |
11:00 11.2.2023 | open | A | 1 | Prague Devils A (PD A) | Prague Devils B (PD B) | 14:10 | 12:12 |
11:35 11.2.2023 | open | B | 1 | F.U.J. B (FUJ B) | Terrible Monkeys (TM ) | 4:13 | 11:11 |
12:10 11.2.2023 | open | A | 1 | Dream Team B (DT B) | Prague Devils B (PD B) | 12:9 | 11:10 |
12:45 11.2.2023 | open | A | 1 | Prague Devils A (PD A) | TIOS (TIOS ) | 14:10 | 12:11 |
13:20 11.2.2023 | open | B | 1 | F.U.J. A (FUJ A) | Terrible Monkeys (TM ) | 9:11 | 13:12 |
14:00 11.2.2023 | open | Semifinále (S1-S4) | 1 | Prague Devils B (PD B) | F.U.J. B (FUJ B) | 10:13 | 11:12 |
14:35 11.2.2023 | open | Semifinále (S1-S4) | 1 | TIOS (TIOS ) | F.U.J. A (FUJ A) | 8:12 | 10:11 |
15:10 11.2.2023 | open | O 1.místo | 1 | Prague Devils A (PD A) | Terrible Monkeys (TM ) | 7:14 | 11:11 |
15:45 11.2.2023 | open | Semifinále (S1-S4) | 1 | Dream Team B (DT B) | F.U.J. A (FUJ A) | 6:15 | 11:12 |
16:20 11.2.2023 | open | Semifinále (S1-S4) | 1 | F.U.J. B (FUJ B) | Prague Devils A (PD A) | 12:11 | 9:11 |
16:55 11.2.2023 | open | O 6.místo | 1 | TIOS (TIOS ) | Prague Devils B (PD B) | 11:9 | 13:12 |
17:30 11.2.2023 | open | O 2.místo | 1 | F.U.J. B (FUJ B) | F.U.J. A (FUJ A) | 9:12 | 12:11 |
18:05 11.2.2023 | open | O 4.místo | 1 | Prague Devils A (PD A) | Dream Team B (DT B) | 13:7 | 11:11 |