Skončené turnaje
Budoucí turnaje
JMČR U20 open, 13.04.2024 JMČR U20 women, 13.04.2024 Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 SFC&PP 2014
- Vysoká nad Labem
- 27.09.2014
- Scout Frisbee Cup & Partie pinčlů 2014, turnaj pro začínající a mírně pokročilé hráče
Výsledky sfc
Výsledné pořadí turnaje
Zápasy o umístění se nehrály, o umístění rozhodly již skupiny zobrazené níže.
Výsledky pp
Výsledné pořadí turnaje
Zápasy o umístění se nehrály, o umístění rozhodly již skupiny zobrazené níže.
Spirit pp
Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil
Křížová tabulka Spirit of the Game
Spirit | BE | ZZ | KS | UFO | MAPA | CMP | STRE | TR | Skóre |
BE | x | 9:9 | 13:10 | 9:8 | 8:8 | 9:9 | 10:11 | 12:12 | 70:67 |
ZZ | 9:9 | x | 8:8 | 8:11 | 9:13 | 9:8 | 9:10 | 10:10 | 62:69 |
KS | 10:13 | 8:8 | x | 10:13 | 10:10 | 10:10 | 10:15* | 11:11 | 69:80 |
UFO | 8:9 | 11:8 | 13:10 | x | 10:13 | 12:14 | 9*:9 | 13:12 | 76:75 |
MAPA | 8:8 | 13:9 | 10:10 | 13:10 | x | 9:13 | 10:13 | 13:10 | 76:73 |
CMP | 9:9 | 8:9 | 10:10 | 14:12 | 13:9 | x | 8:8 | 9:12 | 71:69 |
STRE | 11:10 | 10:9 | 15*:10 | 9:9* | 13:10 | 8:8 | x | 8:11 | 74:67 |
TR | 12:12 | 10:10 | 11:11 | 12:13 | 10:13 | 12:9 | 11:8 | x | 78:76 |
Výsledné pořadí Spirit of the Game
1. Trubky (11.14286)2. Ufolamy (10.85714)2. Mamas & Papas (10.85714)3. Střelka (10.57143)4. Přelouč (10.14286)5. Bešamel (10)6. Kulatá šachovnice (9.85714)7. Žlutá zimnice (8.85714)
Skupiny
PP | STRE | BE | ZZ | TR | KS | UFO | CMP | MAPA | Skóre | Body | Pořadí |
STRE | x | 1:8 | 2:8 | 6:5 | 4:7 | 6:4 | 3:5 | 4:5 | 26:42 | 4 | 7 |
BE | 8:1 | x | 5:6 | 9:2 | 4:5 | 9:2 | 9:2 | 5:2 | 49:20 | 10 | 3 |
ZZ | 8:2 | 6:5 | x | 3:5 | 6:2 | 8:3 | 7:3 | 6:4 | 44:24 | 12 | 1 |
TR | 5:6 | 2:9 | 5:3 | x | 5:6 | 5:1 | 7:4 | 7:3 | 36:32 | 8 | 4 |
KS | 7:4 | 5:4 | 2:6 | 6:5 | x | 7:2 | 7:2 | 5:6 | 39:29 | 10 | 2 |
UFO | 4:6 | 2:9 | 3:8 | 1:5 | 2:7 | x | 3:6 | 1:7 | 16:48 | 0 | 8 |
CMP | 5:3 | 2:9 | 3:7 | 4:7 | 2:7 | 6:3 | x | 2:7 | 24:43 | 4 | 6 |
MAPA | 5:4 | 2:5 | 4:6 | 3:7 | 6:5 | 7:1 | 7:2 | x | 34:30 | 8 | 5 |
Pomocné tabulky pro skupinu PP
2 - 3. místo | BE | KS | Skóre | Body | Pořadí |
BE | x | 4:5 | 4:5 | 0 | 2 |
KS | 5:4 | x | 5:4 | 2 | 1 |
4 - 5. místo | TR | MAPA | Skóre | Body | Pořadí |
TR | x | 7:3 | 7:3 | 2 | 1 |
MAPA | 3:7 | x | 3:7 | 0 | 2 |
6 - 7. místo | STRE | CMP | Skóre | Body | Pořadí |
STRE | x | 3:5 | 3:5 | 0 | 2 |
CMP | 5:3 | x | 5:3 | 2 | 1 |
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
- získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
- rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
- rozdíl skóre ve všech zápasech
- vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
- vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
- brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
SFC | FA | ZAL | BA | MB | CHZ | CT24 | Skóre | Body | Pořadí |
FA | x | 6:4 | 8:1 | 6:5 | 4:5 | 5:1 | 29:16 | 8 | 1 |
ZAL | 4:6 | x | 9:2 | 2:4 | 5:3 | 6:4 | 26:19 | 6 | 3 |
BA | 1:8 | 2:9 | x | 5:8 | 4:7 | 6:5 | 18:37 | 2 | 5 |
MB | 5:6 | 4:2 | 8:5 | x | 6:1 | 5:3 | 28:17 | 8 | 2 |
CHZ | 5:4 | 3:5 | 7:4 | 1:6 | x | 4:2 | 20:21 | 6 | 4 |
CT24 | 1:5 | 4:6 | 5:6 | 3:5 | 2:4 | x | 15:26 | 0 | 6 |
Pomocné tabulky pro skupinu SFC
1 - 2. místo | FA | MB | Skóre | Body | Pořadí |
FA | x | 6:5 | 6:5 | 2 | 1 |
MB | 5:6 | x | 5:6 | 0 | 2 |
3 - 4. místo | ZAL | CHZ | Skóre | Body | Pořadí |
ZAL | x | 5:3 | 5:3 | 2 | 1 |
CHZ | 3:5 | x | 3:5 | 0 | 2 |
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
- získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
- rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
- rozdíl skóre ve všech zápasech
- vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
- vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
- brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
o 1-3. místo | FA | ZAL | MB | Skóre | Body | Pořadí |
FA | x | 7:3 | 8:5 | 15:8 | 4 | 1 |
ZAL | 3:7 | x | 8:7 | 11:14 | 2 | 2 |
MB | 5:8 | 7:8 | x | 12:16 | 0 | 3 |
o 4-6. místo | CHZ | CT24 | BA | Skóre | Body | Pořadí |
CHZ | x | 15:0 | 4:5 | 19:5 | 2 | 2 |
CT24 | 0:15 | x | 5:6 | 5:21 | 0 | 3 |
BA | 5:4 | 6:5 | x | 11:9 | 4 | 1 |
Zatím nejsou žádné zápasy playoff, otevřte Všechny zápasy.
Všechna utkání
Čas utkání | Divize | Skupina | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
08:20 27.9.2014 | pp | PP | 1 | Střelka (STRE) | Bešamel (BE) | 1:8 | 11:10 |
08:20 27.9.2014 | pp | PP | 2 | Žlutá zimnice (ZZ) | Trubky (TR) | 3:5 | 10:10 |
09:00 27.9.2014 | pp | PP | 1 | Kulatá šachovnice (KS) | Ufolamy (UFO) | 7:2 | 10:13 |
09:40 27.9.2014 | pp | PP | 1 | Žlutá zimnice (ZZ) | Střelka (STRE) | 8:2 | 9:10 |
09:40 27.9.2014 | pp | PP | 2 | Trubky (TR) | Bešamel (BE) | 2:9 | 12:12 |
09:47 27.9.2014 | pp | PP | 2 | Přelouč (CMP) | Mamas & Papas (MAPA) | 2:7 | 13:9 |
10:20 27.9.2014 | pp | PP | 1 | Kulatá šachovnice (KS) | Přelouč (CMP) | 7:2 | 10:10 |
10:20 27.9.2014 | pp | PP | 2 | Mamas & Papas (MAPA) | Ufolamy (UFO) | 7:1 | 13:10 |
11:00 27.9.2014 | sfc | SFC | 1 | Farmers 1.0 (FA) | Žalymáda (ZAL) | 6:4 | 0:0 |
11:00 27.9.2014 | sfc | SFC | 2 | Bansai (BA) | Mezi bloky (MB) | 5:8 | 0:0 |
11:40 27.9.2014 | sfc | SFC | 1 | Chlupaté žabičky (CHZ) | Čtyřiadvacítka (CT24) | 4:2 | 0:0 |
11:40 27.9.2014 | pp | PP | 1 | Žlutá zimnice (ZZ) | Bešamel (BE) | 6:5 | 9:9 |
12:20 27.9.2014 | pp | PP | 1 | Trubky (TR) | Střelka (STRE) | 5:6 | 11:8 |
12:20 27.9.2014 | pp | PP | 2 | Kulatá šachovnice (KS) | Mamas & Papas (MAPA) | 5:6 | 10:10 |
13:00 27.9.2014 | sfc | SFC | 1 | Farmers 1.0 (FA) | Bansai (BA) | 8:1 | 0:0 |
13:00 27.9.2014 | pp | PP | 1 | Ufolamy (UFO) | Přelouč (CMP) | 3:6 | 12:14 |
13:40 27.9.2014 | sfc | SFC | 1 | Žalymáda (ZAL) | Chlupaté žabičky (CHZ) | 5:3 | 0:0 |
13:40 27.9.2014 | sfc | SFC | 2 | Mezi bloky (MB) | Čtyřiadvacítka (CT24) | 5:3 | 0:0 |
14:20 27.9.2014 | pp | PP | 1 | Žlutá zimnice (ZZ) | Kulatá šachovnice (KS) | 6:2 | 8:8 |
14:20 27.9.2014 | pp | PP | 2 | Trubky (TR) | Ufolamy (UFO) | 5:1 | 12:13 |
15:00 27.9.2014 | pp | PP | 1 | Mamas & Papas (MAPA) | Bešamel (BE) | 2:5 | 8:8 |
15:00 27.9.2014 | pp | PP | 2 | Přelouč (CMP) | Střelka (STRE) | 5:3 | 8:8 |
15:40 27.9.2014 | sfc | SFC | 1 | Farmers 1.0 (FA) | Mezi bloky (MB) | 6:5 | 0:0 |
15:40 27.9.2014 | sfc | SFC | 2 | Čtyřiadvacítka (CT24) | Žalymáda (ZAL) | 4:6 | 0:0 |
16:20 27.9.2014 | sfc | SFC | 1 | Chlupaté žabičky (CHZ) | Bansai (BA) | 7:4 | 0:0 |
16:20 27.9.2014 | pp | PP | 1 | Žlutá zimnice (ZZ) | Ufolamy (UFO) | 8:3 | 8:11 |
17:00 27.9.2014 | sfc | SFC | 1 | Mezi bloky (MB) | Žalymáda (ZAL) | 4:2 | 0:0 |
17:00 27.9.2014 | pp | PP | 1 | Trubky (TR) | Kulatá šachovnice (KS) | 5:6 | 11:11 |
17:40 27.9.2014 | sfc | SFC | 1 | Čtyřiadvacítka (CT24) | Bansai (BA) | 5:6 | 0:0 |
17:40 27.9.2014 | sfc | SFC | 2 | Farmers 1.0 (FA) | Chlupaté žabičky (CHZ) | 4:5 | 0:0 |
08:20 28.9.2014 | pp | PP | 1 | Střelka (STRE) | Mamas & Papas (MAPA) | 4:5 | 13:10 |
08:20 28.9.2014 | pp | PP | 2 | Bešamel (BE) | Přelouč (CMP) | 9:2 | 9:9 |
09:00 28.9.2014 | sfc | SFC | 1 | Farmers 1.0 (FA) | Čtyřiadvacítka (CT24) | 5:1 | 0:0 |
09:00 28.9.2014 | sfc | SFC | 2 | Žalymáda (ZAL) | Bansai (BA) | 9:2 | 0:0 |
09:40 28.9.2014 | sfc | SFC | 1 | Chlupaté žabičky (CHZ) | Mezi bloky (MB) | 1:6 | 0:0 |
09:40 28.9.2014 | pp | PP | 1 | Žlutá zimnice (ZZ) | Přelouč (CMP) | 7:3 | 9:8 |
10:20 28.9.2014 | pp | PP | 1 | Trubky (TR) | Mamas & Papas (MAPA) | 7:3 | 10:13 |
10:20 28.9.2014 | pp | PP | 2 | Ufolamy (UFO) | Střelka (STRE) | 4:6 | 9*:9 |
11:00 28.9.2014 | pp | PP | 1 | Bešamel (BE) | Kulatá šachovnice (KS) | 4:5 | 13:10 |
11:00 28.9.2014 | sfc | SFC o 1-3. místo | 2 | Farmers 1.0 (FA) | Žalymáda (ZAL) | 7:3 | 0:0 |
11:40 28.9.2014 | pp | PP | 1 | Žlutá zimnice (ZZ) | Mamas & Papas (MAPA) | 6:4 | 9:13 |
11:40 28.9.2014 | sfc | SFC o 4-6. místo | 1 | Chlupaté žabičky (CHZ) | Čtyřiadvacítka (CT24) | 15:0 | 0:0 |
12:20 28.9.2014 | pp | PP | 1 | Střelka (STRE) | Kulatá šachovnice (KS) | 4:7 | 15*:10 |
12:20 28.9.2014 | sfc | SFC o 1-3. místo | 2 | Farmers 1.0 (FA) | Mezi bloky (MB) | 8:5 | 0:0 |
13:00 28.9.2014 | pp | PP | 1 | Ufolamy (UFO) | Bešamel (BE) | 2:9 | 8:9 |
13:40 28.9.2014 | pp | PP | 1 | Trubky (TR) | Přelouč (CMP) | 7:4 | 12:9 |
13:40 28.9.2014 | sfc | SFC o 1-3. místo | 1 | Žalymáda (ZAL) | Mezi bloky (MB) | 8:7 | 0:0 |
14:20 28.9.2014 | sfc | SFC o 4-6. místo | 1 | Chlupaté žabičky (CHZ) | Bansai (BA) | 4:5 | 0:0 |