Past tournaments
Future tournaments
JMČR U20 open, 13.04.2024 JMČR U20 women, 13.04.2024 Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 Kvalifikace HMR Women
- Hradec Králové
- 14.02.2015
- Kvalifikační turnaj na finále 1. ligy v Brně (poslední únorový víkend), postupuje prvních 5 týmů.
- Schedule: http://bit.ly/kvalow2015
Výsledky women
Final standings
1. 3SB
2. Východní blok A
3. Las Chupaquitas
4. Terrible Monkeys
5. Atrofované ruce
6. Pražská 7
7. Velká Morava B
8. Východní blok B
Spirit women
Spirit is displayed as received:given
Spirit of the Game cross table
Spirit | VBA | VBB | TM | Atruc | VMB | LACH | 3sb | P7 | Score |
VBA | x | 12:11 | | 12:10 | | 12:13 | 11:11 12:10 | 12:11 | 71:66 |
VBB | 11:12 | x | 11:11 | | 9:9 10:12 | 8:10 | | 11:10 | 60:64 |
TM | | 11:11 | x | 11:11 | 12:10 | 12:12 12:12 | 8:9 | | 66:65 |
Atruc | 10:12 | | 11:11 | x | 9:11 | | 10:12 | 11:11 11:13 | 62:70 |
VMB | | 9:9 12:10 | 10:12 | 11:9 | x | 10:13 | 11:12 | | 63:65 |
LACH | 13:12 | 10:8 | 12:12 12:12 | | 13:10 | x | | 8*:13 | 68:67 |
3sb | 11:11 10:12 | | 9:8 | 12:10 | 12:11 | | x | 10:10 | 64:62 |
P7 | 11:12 | 10:11 | | 11:11 13:11 | | 13:8* | 10:10 | x | 68:63 |
Spirit of the Game final standings
1. Východní blok A (11.83333)2. Pražská 7 (11.33333)2. Las Chupaquitas (11.33333)3. Terrible Monkeys (11)4. 3SB (10.66667)5. Velká Morava B (10.5)6. Atrofované ruce (10.33333)7. Východní blok B (10)
Groups
S | P7 | Atruc | VBA | 3sb | Score | Points | Ranking |
P7 | x | 9:4 | 3:12 | 6:9 | 18:25 | 2 | 3 |
Atruc | 4:9 | x | 4:14 | 2:16 | 10:39 | 0 | 4 |
VBA | 12:3 | 14:4 | x | 10:9 | 36:16 | 6 | 1 |
3sb | 9:6 | 16:2 | 9:10 | x | 34:18 | 4 | 2 |
T | TM | VMB | LACH | VBB | Score | Points | Ranking |
TM | x | 12:4 | 8:7 | 12:1 | 32:12 | 6 | 1 |
VMB | 4:12 | x | 6:14 | 10:6 | 20:32 | 2 | 3 |
LACH | 7:8 | 14:6 | x | 12:3 | 33:17 | 4 | 2 |
VBB | 1:12 | 6:10 | 3:12 | x | 10:34 | 0 | 4 |
TOP 10 players (according to average per match)
# | Team | Name, surname | S | A | T | matches | Ø points per match |
5 | 3SB | Ráchel Tošnerová | 15 | 18 | 33 | 6 | 5.5 |
8 | 3SB | Sarah Němečková Tošnerová | 13 | 18 | 31 | 6 | 5.17 |
11 | 3SB | Tereza Burešová | 20 | 9 | 29 | 6 | 4.83 |
42 | 3SB | Anna Zvěřinová | 10 | 18 | 28 | 6 | 4.67 |
13 | Východní blok A | Kateřina Janská | 7 | 21 | 28 | 6 | 4.67 |
42 | Východní blok A | Tereza Čermáková | 6 | 16 | 22 | 6 | 3.67 |
3 | Las Chupaquitas | Eva Havelková | 13 | 6 | 19 | 6 | 3.17 |
24 | Východní blok A | Tereza Švubová | 15 | 3 | 18 | 6 | 3 |
11 | Východní blok A | Alžběta Hodačová | 14 | 4 | 18 | 6 | 3 |
18 | Las Chupaquitas | Dáša Legényová | 4 | 14 | 18 | 6 | 3 |
Play-off
Čtvrtfinále 1-8.místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:35 15.2.2015 | women | 1 | 3SB (3sb) | Velká Morava B (VMB) | 14:7 | 12:11 |
09:35 15.2.2015 | women | 2 | Las Chupaquitas (LACH) | Pražská 7 (P7) | 11:6 | 8*:13 |
10:10 15.2.2015 | women | 1 | Východní blok A (VBA) | Východní blok B (VBB) | 12:4 | 12:11 |
10:10 15.2.2015 | women | 2 | Terrible Monkeys (TM) | Atrofované ruce (Atruc) | 9:6 | 11:11 |
Křížový zápas 5-8. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
11:55 15.2.2015 | women | 2 | Atrofované ruce (Atruc) | Velká Morava B (VMB) | 10:8 | 9:11 |
12:30 15.2.2015 | women | 1 | Východní blok B (VBB) | Pražská 7 (P7) | 5:14 | 11:10 |
Semifinále 1-4. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
12:30 15.2.2015 | women | 2 | Terrible Monkeys (TM) | 3SB (3sb) | 9:12 | 8:9 |
13:05 15.2.2015 | women | 1 | Las Chupaquitas (LACH) | Východní blok A (VBA) | 10:12 | 13:12 |
O 7. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:50 15.2.2015 | women | 1 | Východní blok B (VBB) | Velká Morava B (VMB) | 7:8 | 10:12 |
O 5. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:50 15.2.2015 | women | 2 | Pražská 7 (P7) | Atrofované ruce (Atruc) | 4:9 | 13:11 |
O 3. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
15:35 15.2.2015 | women | 2 | Las Chupaquitas (LACH) | Terrible Monkeys (TM) | 11:10 | 12:12 |
Finále
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
15:25 15.2.2015 | women | 1 | Východní blok A (VBA) | 3SB (3sb) | 5:14 | 12:10 |
All matches
Time | Divize | Group | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:30 14.2.2015 | women | S | 1 | Pražská 7 (P7) | Atrofované ruce (Atruc) | 9:4 | 11:11 |
09:30 14.2.2015 | women | S | 2 | Východní blok A (VBA) | 3SB (3sb) | 10:9 | 11:11 |
10:30 14.2.2015 | women | S | 1 | Pražská 7 (P7) | Východní blok A (VBA) | 3:12 | 11:12 |
10:30 14.2.2015 | women | S | 2 | Atrofované ruce (Atruc) | 3SB (3sb) | 2:16 | 10:12 |
11:30 14.2.2015 | women | S | 1 | Pražská 7 (P7) | 3SB (3sb) | 6:9 | 10:10 |
11:30 14.2.2015 | women | S | 2 | Východní blok A (VBA) | Atrofované ruce (Atruc) | 14:4 | 12:10 |
16:30 14.2.2015 | women | T | 1 | Terrible Monkeys (TM) | Velká Morava B (VMB) | 12:4 | 12:10 |
16:30 14.2.2015 | women | T | 2 | Las Chupaquitas (LACH) | Východní blok B (VBB) | 12:3 | 10:8 |
17:30 14.2.2015 | women | T | 1 | Terrible Monkeys (TM) | Las Chupaquitas (LACH) | 8:7 | 12:12 |
17:30 14.2.2015 | women | T | 2 | Velká Morava B (VMB) | Východní blok B (VBB) | 10:6 | 9:9 |
18:30 14.2.2015 | women | T | 1 | Terrible Monkeys (TM) | Východní blok B (VBB) | 12:1 | 11:11 |
18:30 14.2.2015 | women | T | 2 | Las Chupaquitas (LACH) | Velká Morava B (VMB) | 14:6 | 13:10 |
09:35 15.2.2015 | women | Čtvrtfinále 1-8.místo | 1 | 3SB (3sb) | Velká Morava B (VMB) | 14:7 | 12:11 |
09:35 15.2.2015 | women | Čtvrtfinále 1-8.místo | 2 | Las Chupaquitas (LACH) | Pražská 7 (P7) | 11:6 | 8*:13 |
10:10 15.2.2015 | women | Čtvrtfinále 1-8.místo | 1 | Východní blok A (VBA) | Východní blok B (VBB) | 12:4 | 12:11 |
10:10 15.2.2015 | women | Čtvrtfinále 1-8.místo | 2 | Terrible Monkeys (TM) | Atrofované ruce (Atruc) | 9:6 | 11:11 |
11:55 15.2.2015 | women | Křížový zápas 5-8. místo | 2 | Atrofované ruce (Atruc) | Velká Morava B (VMB) | 10:8 | 9:11 |
12:30 15.2.2015 | women | Křížový zápas 5-8. místo | 1 | Východní blok B (VBB) | Pražská 7 (P7) | 5:14 | 11:10 |
12:30 15.2.2015 | women | Semifinále 1-4. místo | 2 | Terrible Monkeys (TM) | 3SB (3sb) | 9:12 | 8:9 |
13:05 15.2.2015 | women | Semifinále 1-4. místo | 1 | Las Chupaquitas (LACH) | Východní blok A (VBA) | 10:12 | 13:12 |
14:50 15.2.2015 | women | O 7. místo | 1 | Východní blok B (VBB) | Velká Morava B (VMB) | 7:8 | 10:12 |
14:50 15.2.2015 | women | O 5. místo | 2 | Pražská 7 (P7) | Atrofované ruce (Atruc) | 4:9 | 13:11 |
15:25 15.2.2015 | women | Finále | 1 | Východní blok A (VBA) | 3SB (3sb) | 5:14 | 12:10 |
15:35 15.2.2015 | women | O 3. místo | 2 | Las Chupaquitas (LACH) | Terrible Monkeys (TM) | 11:10 | 12:12 |