spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

MČR Open & Women

Výsledky open

Final standings

1. F.U.J.
2. Prague Devils
3. Yellow Block
4. Terrible Monkeys
5. 3SB
6. PeaceEgg
7. Left Overs
8. Pražská 7

Spirit open

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SBFUJLOPEPDP7TMYBScore
3SBx12:1114*:1212:1112:109:914:1273:65
FUJ11:12x13:1013:1314:1112:1212:1375:71
LO12:14*10:13x14:13*12:1113:1112:1073:72
PE11:1213*:14x12:1311:1312:1212:1271:76
PD13:1311:1213:12x12:1212:1413:1274:75
P710:1211:1411:1313:1112:12x11:1068:72
TM9:912:1212:1214:1210:11x13:1370:69
YB12:1413:1210:1212:1212:1313:13x72:76

Spirit of the Game final standings

1. F.U.J. (12.5)
2. Prague Devils (12.33333)
3. Left Overs (12.16667)
3. 3SB (12.16667)
4. Yellow Block (12)
5. PeaceEgg (11.83333)
6. Terrible Monkeys (11.66667)
7. Pražská 7 (11.33333)

Výsledky women

Final standings

1. 3SBW
2. YellowFujEver
3. Velká Morava
4. Východní blok
5. Prague Devils W
6. Terrible Monkeys W
7. Atrofované ruce
8. Pražská 7 W

Spirit women

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SBWATPDWP7WTMWVMVBYFScore
3SBWx12:1112:1110:1013:13*
12:12
7:766:64
AT11:12x11:1112:129:1111:119:1163:68
PDWx11:10
13:11
11:12
10:13
13:1213:1371:71
P7W11:1211:1110:11
11:13
x12:1210:1365:72
TMW12:1212:11
13:10
12:12x13*:1211:11*73:68
VM10:1011:912:13*x12:11
12:12
12:13*69:68
VB13*:13
12:12
11:1112:1311:12
12:12
x71:73
YF7:711:913:1313:1011*:1113*:12x68:62

Spirit of the Game final standings

1. Terrible Monkeys W (12.16667)
2. Východní blok (11.83333)
2. Prague Devils W (11.83333)
3. Velká Morava (11.5)
4. YellowFujEver (11.33333)
5. 3SBW (11)
6. Pražská 7 W (10.83333)
7. Atrofované ruce (10.5)

Groups

AFUJTM3SBP7ScorePointsRanking
FUJx14:1015:1015:444:2461
TM10:14x15:1315:540:3242
3SB10:1513:15x15:538:3523
P74:155:155:15x14:4504
BPDLOYBPEScorePointsRanking
PDx15:915:1115:1145:3161
LO9:15x10:1514:1533:4504
YB11:1515:10x15:841:3342
PE11:1515:148:15x34:4423
CVMVB3SBWATScorePointsRanking
VMx15:714:1515:344:2542
VB7:15x12:1315:634:3423
3SBW15:1413:12x12:1140:3761
AT3:156:1511:12x20:4204
DPDWTMWYFP7WScorePointsRanking
PDWx15:812:1515:142:2442
TMW8:15x12:1515:1235:4223
YF15:1215:12x15:445:2861
P7W1:1512:154:15x17:4504

Play-off

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:20 10.9.2017open2Prague Devils (PD)Pražská 7 (P7)15:312:12
08:20 10.9.2017open3Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)15:912:12
08:20 10.9.2017open43SB (3SB)Yellow Block (YB)11:1514:12
09:20 10.9.2017open1F.U.J. (FUJ)Left Overs (LO)15:713:10
09:50 10.9.2017women13SBW (3SBW)Pražská 7 W (P7W)15:712:11
09:50 10.9.2017women2Atrofované ruce (AT)YellowFujEver (YF)7:159:11
09:50 10.9.2017women3Terrible Monkeys W (TMW)Velká Morava (VM)10:1513*:12
09:50 10.9.2017women4Prague Devils W (PDW)Východní blok (VB)10:1513:12

Křížový zápas O 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:20 10.9.2017open4PeaceEgg (PE)Pražská 7 (P7)15:711:13
11:22 10.9.2017open33SB (3SB)Left Overs (LO)15:1014*:12
12:50 10.9.2017women3Pražská 7 W (P7W)Prague Devils W (PDW)3:1511:13
12:50 10.9.2017women4Atrofované ruce (AT)Terrible Monkeys W (TMW)10:1512:12

Semifinále Open

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:20 10.9.2017open1F.U.J. (FUJ)Yellow Block (YB)15:712:13
11:20 10.9.2017open2Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)15:1112:14

Semifinále Women

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:50 10.9.2017women13SBW (3SBW)Východní blok (VB)15:1212:12
12:50 10.9.2017women2YellowFujEver (YF)Velká Morava (VM)15:1313*:12

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:20 10.9.2017open4Left Overs (LO)Pražská 7 (P7)15:1113:11
15:50 10.9.2017women4Pražská 7 W (P7W)Atrofované ruce (AT)10:1511:11

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:20 10.9.2017open33SB (3SB)PeaceEgg (PE)15:1012:11
15:50 10.9.2017women3Prague Devils W (PDW)Terrible Monkeys W (TMW)15:1410:13

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:20 10.9.2017open2Terrible Monkeys (TM)Yellow Block (YB)14:1513:13
15:50 10.9.2017women2Velká Morava (VM)Východní blok (VB)15:1312:12

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:40 10.9.2017open1F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)15:1013:13
16:30 10.9.2017women13SBW (3SBW)YellowFujEver (YF)14:137:7

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 9.9.2017womenC1Velká Morava (VM)Východní blok (VB)15:712:11
09:00 9.9.2017womenC23SBW (3SBW)Atrofované ruce (AT)12:1112:11
09:00 9.9.2017womenD3Prague Devils W (PDW)Terrible Monkeys W (TMW)15:811:12
09:00 9.9.2017womenD4YellowFujEver (YF)Pražská 7 W (P7W)15:413:10
10:30 9.9.2017openA1F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TM)14:1012:12
10:30 9.9.2017openA23SB (3SB)Pražská 7 (P7)15:512:10
10:30 9.9.2017openB3Prague Devils (PD)Left Overs (LO)15:911:12
10:30 9.9.2017openB4Yellow Block (YB)PeaceEgg (PE)15:812:12
12:00 9.9.2017womenC1Velká Morava (VM)Atrofované ruce (AT)15:311:9
12:00 9.9.2017womenC23SBW (3SBW)Východní blok (VB)13:1213:13*
12:00 9.9.2017womenD3Prague Devils W (PDW)Pražská 7 W (P7W)15:111:10
12:00 9.9.2017womenD4YellowFujEver (YF)Terrible Monkeys W (TMW)15:1211*:11
13:30 9.9.2017openA1F.U.J. (FUJ)Pražská 7 (P7)15:414:11
13:30 9.9.2017openA23SB (3SB)Terrible Monkeys (TM)13:159:9
13:30 9.9.2017openB3Prague Devils (PD)PeaceEgg (PE)15:1113:12
13:30 9.9.2017openB4Yellow Block (YB)Left Overs (LO)15:1010:12
15:00 9.9.2017womenC1Velká Morava (VM)3SBW (3SBW)14:1510:10
15:00 9.9.2017womenC2Východní blok (VB)Atrofované ruce (AT)15:611:11
15:00 9.9.2017womenD3Prague Devils W (PDW)YellowFujEver (YF)12:1513:13
15:00 9.9.2017womenD4Terrible Monkeys W (TMW)Pražská 7 W (P7W)15:1212:12
16:30 9.9.2017openA1F.U.J. (FUJ)3SB (3SB)15:1011:12
16:30 9.9.2017openA2Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)15:510:11
16:30 9.9.2017openB3Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)15:1113:12
16:30 9.9.2017openB4Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)14:1514:13*
08:20 10.9.2017openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Prague Devils (PD)Pražská 7 (P7)15:312:12
08:20 10.9.2017openČtvrtfinále (Q1 až Q4)3Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)15:912:12
08:20 10.9.2017openČtvrtfinále (Q1 až Q4)43SB (3SB)Yellow Block (YB)11:1514:12
09:20 10.9.2017openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1F.U.J. (FUJ)Left Overs (LO)15:713:10
09:50 10.9.2017womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SBW (3SBW)Pražská 7 W (P7W)15:712:11
09:50 10.9.2017womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Atrofované ruce (AT)YellowFujEver (YF)7:159:11
09:50 10.9.2017womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)3Terrible Monkeys W (TMW)Velká Morava (VM)10:1513*:12
09:50 10.9.2017womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)4Prague Devils W (PDW)Východní blok (VB)10:1513:12
11:20 10.9.2017openSemifinále Open1F.U.J. (FUJ)Yellow Block (YB)15:712:13
11:20 10.9.2017openSemifinále Open2Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)15:1112:14
11:20 10.9.2017openKřížový zápas O 5-8. místo4PeaceEgg (PE)Pražská 7 (P7)15:711:13
11:22 10.9.2017openKřížový zápas O 5-8. místo33SB (3SB)Left Overs (LO)15:1014*:12
12:50 10.9.2017womenSemifinále Women13SBW (3SBW)Východní blok (VB)15:1212:12
12:50 10.9.2017womenSemifinále Women2YellowFujEver (YF)Velká Morava (VM)15:1313*:12
12:50 10.9.2017womenKřížový zápas O 5-8. místo3Pražská 7 W (P7W)Prague Devils W (PDW)3:1511:13
12:50 10.9.2017womenKřížový zápas O 5-8. místo4Atrofované ruce (AT)Terrible Monkeys W (TMW)10:1512:12
14:20 10.9.2017openO 3. místo2Terrible Monkeys (TM)Yellow Block (YB)14:1513:13
14:20 10.9.2017openO 5. místo33SB (3SB)PeaceEgg (PE)15:1012:11
14:20 10.9.2017openO 7. místo4Left Overs (LO)Pražská 7 (P7)15:1113:11
14:40 10.9.2017openO 1. místo1F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)15:1013:13
15:50 10.9.2017womenO 3. místo2Velká Morava (VM)Východní blok (VB)15:1312:12
15:50 10.9.2017womenO 5. místo3Prague Devils W (PDW)Terrible Monkeys W (TMW)15:1410:13
15:50 10.9.2017womenO 7. místo4Pražská 7 W (P7W)Atrofované ruce (AT)10:1511:11
16:30 10.9.2017womenO 1. místo13SBW (3SBW)YellowFujEver (YF)14:137:7
Poslat odkaz na e-mail