Past tournaments
Future tournaments
JMČR U20 open, 13.04.2024 JMČR U20 women, 13.04.2024 Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 Kvalifikace HMČR mix - region Východní Čechy
Výsledky mix
Final standings
1. Kulatá šachovnice A
2. Chlupatá žába A
3. Trubky
4. Žalymáda
Next placement is shown in tables
below.
Spirit mix
Spirit is displayed as received:given
Spirit of the Game cross table
Spirit | CHŽ A | CHŽ B | FA | KŠ A | KŠ B | TRUB | ŽAL | Score |
CHŽ A | x | 12:12 | 11:10 | 13:13 | | | 12:12 | 48:47 |
CHŽ B | 12:12 | x | 11:11 | | | 11:12 | | 34:35 |
FA | 10:11 | 11:11 | x | | | | 10:11 | 31:33 |
KŠ A | 13:13 | | | x | 11:12 | 10:12 11:11 | 11:13 | 56:61 |
KŠ B | | | | 12:11 | x | 10:9 | 11:10 | 33:30 |
TRUB | | 12:11 | | 12:10 11:11 | 9:10 | x | 12:11 13:12 | 69:65 |
ŽAL | 12:12 | | 11:10 | 13:11 | 10:11 | 11:12 12:13 | x | 69:69 |
Spirit of the Game final standings
1. Chlupatá žába A (12)2. Žalymáda (11.5)2. Trubky (11.5)3. Chlupatá žába B (11.33333)4. Kulatá šachovnice A (11.2)5. Kulatá šachovnice B (11)6. Frozen Angels (10.33333)
Groups
A | CHŽ A | CHŽ B | FA | Score | Points | Ranking |
CHŽ A | x | 10:8 | 12:7 | 22:15 | 4 | 1 |
CHŽ B | 8:10 | x | 9:5 | 17:15 | 2 | 2 |
FA | 7:12 | 5:9 | x | 12:21 | 0 | 3 |
B | KŠ A | KŠ B | ŽAL | TRUB | Score | Points | Ranking |
KŠ A | x | 12:3 | 11:5 | 10:6 | 33:14 | 6 | 1 |
KŠ B | 3:12 | x | 1:8 | 1:15 | 5:35 | 0 | 4 |
ŽAL | 5:11 | 8:1 | x | 9:8 | 22:20 | 4 | 2 |
TRUB | 6:10 | 15:1 | 8:9 | x | 29:20 | 2 | 3 |
Play-off
čtvrt finále
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
13:42 15.12.2019 | mix | 1 | Frozen Angels (FA) | Žalymáda (ŽAL) | 3:12 | 10:11 |
14:20 15.12.2019 | mix | 1 | Chlupatá žába B (CHŽ B) | Trubky (TRUB) | 2:13 | 11:12 |
semifin8le
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
15:38 15.12.2019 | mix | 1 | Chlupatá žába A (CHŽ A) | Žalymáda (ŽAL) | 10:7 | 12:12 |
15:39 15.12.2019 | mix | 1 | Kulatá šachovnice A (KŠ A) | Trubky (TRUB) | 12:10 | 11:11 |
o 3. -> vítěz postup na 2. ligu
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
16:20 15.12.2019 | mix | 1 | Žalymáda (ŽAL) | Trubky (TRUB) | 9:10 | 12:13 |
finále -> vítěz postup na 1. ligu
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
16:55 15.12.2019 | mix | 1 | Chlupatá žába A (CHŽ A) | Kulatá šachovnice A (KŠ A) | 8:9 | 13:13 |
All matches
Time | Divize | Group | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:00 15.12.2019 | mix | B | 1 | Kulatá šachovnice A (KŠ A) | Kulatá šachovnice B (KŠ B) | 12:3 | 11:12 |
09:30 15.12.2019 | mix | B | 1 | Žalymáda (ŽAL) | Trubky (TRUB) | 9:8 | 11:12 |
10:00 15.12.2019 | mix | A | 1 | Chlupatá žába A (CHŽ A) | Chlupatá žába B (CHŽ B) | 10:8 | 12:12 |
10:30 15.12.2019 | mix | B | 1 | Kulatá šachovnice B (KŠ B) | Trubky (TRUB) | 1:15 | 10:9 |
11:00 15.12.2019 | mix | A | 1 | Frozen Angels (FA) | Chlupatá žába B (CHŽ B) | 5:9 | 11:11 |
11:30 15.12.2019 | mix | B | 1 | Kulatá šachovnice A (KŠ A) | Žalymáda (ŽAL) | 11:5 | 11:13 |
12:00 15.12.2019 | mix | A | 1 | Chlupatá žába A (CHŽ A) | Frozen Angels (FA) | 12:7 | 11:10 |
12:30 15.12.2019 | mix | B | 1 | Žalymáda (ŽAL) | Kulatá šachovnice B (KŠ B) | 8:1 | 10:11 |
13:00 15.12.2019 | mix | B | 1 | Kulatá šachovnice A (KŠ A) | Trubky (TRUB) | 10:6 | 10:12 |
13:42 15.12.2019 | mix | čtvrt finále | 1 | Frozen Angels (FA) | Žalymáda (ŽAL) | 3:12 | 10:11 |
14:20 15.12.2019 | mix | čtvrt finále | 1 | Chlupatá žába B (CHŽ B) | Trubky (TRUB) | 2:13 | 11:12 |
15:38 15.12.2019 | mix | semifin8le | 1 | Chlupatá žába A (CHŽ A) | Žalymáda (ŽAL) | 10:7 | 12:12 |
15:39 15.12.2019 | mix | semifin8le | 1 | Kulatá šachovnice A (KŠ A) | Trubky (TRUB) | 12:10 | 11:11 |
16:20 15.12.2019 | mix | o 3. -> vítěz postup na 2. ligu | 1 | Žalymáda (ŽAL) | Trubky (TRUB) | 9:10 | 12:13 |
16:55 15.12.2019 | mix | finále -> vítěz postup na 1. ligu | 1 | Chlupatá žába A (CHŽ A) | Kulatá šachovnice A (KŠ A) | 8:9 | 13:13 |