Time | Divize | Group | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
08:30 19.9.2020 | mixed | C | 1 | F.U.J. B (FUJ B) | Terrible Monkeys B (TM B) | 15:6 | 11:10* |
08:30 19.9.2020 | mixed | C | 2 | Trubky (TR ) | 3SB C (3SB C) | 12:13 | 11:12 |
08:30 19.9.2020 | mixed | D | 3 | Chlupatá žába (CHZ ) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | 14:10 | 12:11 |
09:45 19.9.2020 | mixed | A | 1 | Terrible Monkeys A (TM A) | Left Overs B (LO B) | 15:0 | 10*:11 |
09:45 19.9.2020 | mixed | A | 2 | Pražská 7 (P7 ) | Dream Team B (DT B) | 15:5 | 11:12 |
09:45 19.9.2020 | mixed | B | 3 | F.U.J. A (FUJ A) | 3SB B (3SB B) | 15:3 | 11:11 |
09:45 19.9.2020 | mixed | B | 4 | Atrofované ruce (Atruc ) | Frkot (FRK ) | 11:12 | 12:10 |
11:00 19.9.2020 | mixed | C | 1 | F.U.J. B (FUJ B) | Trubky (TR ) | 8:13 | 12:12 |
11:00 19.9.2020 | mixed | C | 2 | Terrible Monkeys B (TM B) | 3SB C (3SB C) | 0:15 | 11:11 |
11:00 19.9.2020 | mixed | D | 4 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | Kapři (LK ) | 8:13 | 11:10 |
12:15 19.9.2020 | mixed | A | 1 | Terrible Monkeys A (TM A) | Dream Team B (DT B) | 15:1 | 12:10 |
12:15 19.9.2020 | mixed | A | 2 | Pražská 7 (P7 ) | Left Overs B (LO B) | 14:10 | 12:13 |
12:15 19.9.2020 | mixed | B | 3 | F.U.J. A (FUJ A) | Frkot (FRK ) | 15:1 | 11:10 |
12:15 19.9.2020 | mixed | B | 4 | Atrofované ruce (Atruc ) | 3SB B (3SB B) | 9:14 | 12:12 |
13:30 19.9.2020 | mixed | C | 1 | F.U.J. B (FUJ B) | 3SB C (3SB C) | 3:15 | 13:11 |
13:30 19.9.2020 | mixed | C | 2 | Trubky (TR ) | Terrible Monkeys B (TM B) | 14:3 | 11*:10 |
13:30 19.9.2020 | mixed | D | 3 | Chlupatá žába (CHZ ) | Kapři (LK ) | 15:2 | 11:11 |
14:45 19.9.2020 | mixed | A | 1 | Terrible Monkeys A (TM A) | Pražská 7 (P7 ) | 15:2 | 12:11 |
14:45 19.9.2020 | mixed | A | 2 | Left Overs B (LO B) | Dream Team B (DT B) | 13:6 | 12:11 |
14:45 19.9.2020 | mixed | B | 4 | 3SB B (3SB B) | Frkot (FRK ) | 8:7 | 13:12 |
16:25 19.9.2020 | mixed | osmifinále (1-16) | 1 | Left Overs B (LO B) | Kapři (LK ) | 12:14 | 12:12 |
16:25 19.9.2020 | mixed | osmifinále (1-16) | 2 | Chlupatá žába (CHZ ) | Dream Team B (DT B) | 15:7 | 13*:12 |
16:25 19.9.2020 | mixed | osmifinále (1-16) | 3 | F.U.J. A (FUJ A) | Terrible Monkeys B (TM B) | 15:1 | 9:10 |
16:25 19.9.2020 | mixed | osmifinále (1-16) | 4 | 3SB C (3SB C) | Atrofované ruce (Atruc ) | 15:7 | 12:11 |
17:50 19.9.2020 | mixed | osmifinále (1-16) | 1 | Trubky (TR ) | Frkot (FRK ) | 9:15 | 11:9 |
17:50 19.9.2020 | mixed | osmifinále (1-16) | 2 | Pražská 7 (P7 ) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | 11:7 | 11:10 |
17:50 19.9.2020 | mixed | osmifinále (1-16) | 3 | 3SB B (3SB B) | F.U.J. B (FUJ B) | 12:11 | 12:11 |
08:30 20.9.2020 | mixed | o 9.- 16. místo | 2 | Dream Team B (DT B) | F.U.J. B (FUJ B) | 10:13 | 11:12 |
08:30 20.9.2020 | mixed | o 9.- 16. místo | 3 | Terrible Monkeys B (TM B) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | 4:15 | 11:10 |
08:30 20.9.2020 | mixed | o 9.- 16. místo | 4 | Atrofované ruce (Atruc ) | Left Overs B (LO B) | 14:10 | 11:11 |
09:55 20.9.2020 | mixed | čtvrtfinále (1-8) | 1 | Terrible Monkeys A (TM A) | Frkot (FRK ) | 15:4 | 14:10 |
09:55 20.9.2020 | mixed | čtvrtfinále (1-8) | 2 | Chlupatá žába (CHZ ) | 3SB B (3SB B) | 15:4 | 13:11 |
09:55 20.9.2020 | mixed | čtvrtfinále (1-8) | 3 | F.U.J. A (FUJ A) | Pražská 7 (P7 ) | 15:7 | 11:11 |
09:55 20.9.2020 | mixed | čtvrtfinále (1-8) | 4 | 3SB C (3SB C) | Kapři (LK ) | 15:3 | 12:10 |
11:20 20.9.2020 | mixed | o 9.- 12. místo | 1 | Trubky (TR ) | F.U.J. B (FUJ B) | 15:10 | 12:13 |
11:20 20.9.2020 | mixed | o 9.- 12. místo | 3 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 11:12 | 13:13 |
11:20 20.9.2020 | mixed | o 13.- 16. místo | 4 | Terrible Monkeys B (TM B) | Left Overs B (LO B) | 2:15 | 11:12 |
12:45 20.9.2020 | mixed | semifinále (1- 4) | 1 | Terrible Monkeys A (TM A) | Chlupatá žába (CHZ ) | 14:10 | 11*:10 |
12:45 20.9.2020 | mixed | o 5.- 8. místo | 2 | Frkot (FRK ) | 3SB B (3SB B) | 12:8 | 10:12 |
12:45 20.9.2020 | mixed | semifinále (1- 4) | 3 | F.U.J. A (FUJ A) | 3SB C (3SB C) | 12:8 | 13:14* |
12:45 20.9.2020 | mixed | o 5.- 8. místo | 4 | Pražská 7 (P7 ) | Kapři (LK ) | 15:7 | 12:11 |
14:10 20.9.2020 | mixed | o 11. místo | 2 | F.U.J. B (FUJ B) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | 10:9 | 10:12 |
14:10 20.9.2020 | mixed | o 13. místo | 3 | Dream Team B (DT B) | Left Overs B (LO B) | 8:12 | 12:11 |
15:35 20.9.2020 | mixed | o 1. místo | 1 | Terrible Monkeys A (TM A) | F.U.J. A (FUJ A) | 15:12 | 11:12 |
15:35 20.9.2020 | mixed | o 3. místo | 2 | Chlupatá žába (CHZ ) | 3SB C (3SB C) | 13:14 | 15*:11 |
15:35 20.9.2020 | mixed | o 5. místo | 3 | Frkot (FRK ) | Pražská 7 (P7 ) | 10:13 | 12:12 |