spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

Future tournaments
Final Four, 22.06.2024
MČR mixed - 1. liga, 08.06.2024
MČR mixed - 2. liga, 08.06.2024
Kvalifikace MČR mix - západ, 25.05.2024
Kvalifikace MČR mix - východ, 25.05.2024
JMČR U20 open, 13.04.2024
JMČR U20 women, 13.04.2024
Plážové MČR women, 16.03.2024
Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024
Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024
Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024
Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024
Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024

MR Open a Zeny

Výsledky open

Final standings

1. PeaceEgg
2. Prague Devils A
3. Terrible Monkeys
4. Východní Blok
5. Prague Devils B
6. Žlutá Zimnice
7. TIOS
8. 3SB
9. Pražská 7
10. Mosquito Attack

Spirit open

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritPDAPDBTIOSTMVBMAPEZZP73sbScore
PDAx11:10
11:11
11:1113:10
11:12
11:12
12:11
80:77
PDB10:11
11:11
x12:118*:1011:913:1112:108:1085:83
TIOS11:1111:12x11:1211:1213:1312:1212:1110:1291:95
TM12:11x9:9*11*:1012:1210:1112:1111:1377:77
VB10:13
12:11
10:8*12:119*:9x10:11*11:1074:73
MA13:1310:11*x12:9*13:10
13:10
10:1371:66
PE12:11
11:12
9:1112:1212:1211*:10x10:1077:78
ZZ11:1311:1211:109*:1210:10x11:1012:1275:79
P710:1211:1210:13
10:13
10:11x10:1261:73
3sb10:812:1013:1110:1113:1012:1212:10x82:72

Spirit of the Game final standings

1. Mosquito Attack (11.83333)
2. 3SB (11.71429)
3. Prague Devils A (11.42857)
4. TIOS (11.375)
5. Terrible Monkeys (11)
5. PeaceEgg (11)
6. Žlutá Zimnice (10.71429)
7. Prague Devils B (10.625)
8. Východní Blok (10.57143)
9. Pražská 7 (10.16667)

Groups

APETIOSPDAPDBVBScorePointsRanking
PEx14:119:1014:811:1048:3962
TIOS11:14x6:1110:1112:939:4524
PDA10:911:6x11:512:744:2781
PDB8:1411:105:11x6:1330:4825
VB10:119:127:1213:6x39:4123

Help tables for group A

3 - 5. placeTIOSPDBVBScorePointsRanking
TIOSx10:1112:922:2022
PDB11:10x6:1317:2323
VB9:1213:6x22:1821
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
BP73sbZZMATMScorePointsRanking
P7x5:179:1311:108:1733:5724
3sb17:5x9:812:97:1145:3362
ZZ13:98:9x11:79:1141:3643
MA10:119:127:11x11:1337:4705
TM17:811:711:913:11x52:3581

TOP 10 players (according to average per match)

#TeamName, surnameSATmatchesØ points per match
22TIOSPetr Kotěšovec37185586.88
77Prague Devils BLudvík Blažek31215286.5
21Terrible MonkeysOndřej Rýdlo23143775.29
88Prague Devils AMilan Vodehnal2883675.14
37PeaceEggTomáš Němeček24123675.14
11PeaceEggMarek Holický10263675.14
9Prague Devils AFrantišek Fencl11233474.86
233SBJiří Svatoš10203074.29
60TIOSJan Filandr8263484.25
13Terrible MonkeysMatyáš Lustig4252974.14

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
18:20 1.3.2014open1TIOS (TIOS)Mosquito Attack (MA)13:1013:13
18:20 1.3.2014open2Pražská 7 (P7)Prague Devils B (PDB)7:1410:12

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 2.3.2014open13SB (3sb)Východní Blok (VB)6:710:11
09:00 2.3.2014open2PeaceEgg (PE)Žlutá Zimnice (ZZ)13:610:10
09:35 2.3.2014open1Terrible Monkeys (TM)TIOS (TIOS)12:812:11
09:35 2.3.2014open2Prague Devils A (PDA)Prague Devils B (PDB)14:811:11

Křížový zápas 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:20 2.3.2014open1TIOS (TIOS)Žlutá Zimnice (ZZ)8:912:11
11:20 2.3.2014open2Prague Devils B (PDB)3SB (3sb)12:118:10

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:30 2.3.2014open1Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)12:1312:12
12:30 2.3.2014open2Prague Devils A (PDA)Východní Blok (VB)14:611:12

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:40 2.3.2014open1Mosquito Attack (MA)Pražská 7 (P7)9:1113:10

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:40 2.3.2014open23SB (3sb)TIOS (TIOS)10:1312:10

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:50 2.3.2014open1Prague Devils B (PDB)Žlutá Zimnice (ZZ)10:913:11

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:50 2.3.2014open2Východní Blok (VB)Terrible Monkeys (TM)10:119*:9

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:00 2.3.2014open1Prague Devils A (PDA)PeaceEgg (PE)9:1112:11

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 1.3.2014openB1Pražská 7 (P7)3SB (3sb)5:1710:12
09:00 1.3.2014openA2PeaceEgg (PE)TIOS (TIOS)14:1112:12
09:35 1.3.2014openB1Žlutá Zimnice (ZZ)Mosquito Attack (MA)11:79*:12
09:35 1.3.2014openA2Prague Devils A (PDA)Prague Devils B (PDB)11:511:10
10:45 1.3.2014openB13SB (3sb)Mosquito Attack (MA)12:913:10
10:45 1.3.2014openA2TIOS (TIOS)Prague Devils B (PDB)10:1111:12
11:20 1.3.2014openB1Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys (TM)9:1111:10
11:20 1.3.2014openA2Prague Devils A (PDA)Východní Blok (VB)12:713:10
12:30 1.3.2014openB1Terrible Monkeys (TM)3SB (3sb)11:711:13
12:30 1.3.2014openA2Východní Blok (VB)TIOS (TIOS)9:1212:11
13:05 1.3.2014openB1Pražská 7 (P7)Mosquito Attack (MA)11:1010:13
13:05 1.3.2014openA2PeaceEgg (PE)Prague Devils B (PDB)14:89:11
14:15 1.3.2014openB1Pražská 7 (P7)Terrible Monkeys (TM)8:1711:12
14:15 1.3.2014openA2PeaceEgg (PE)Východní Blok (VB)11:1011*:10
14:50 1.3.2014openB1Žlutá Zimnice (ZZ)3SB (3sb)8:912:12
14:50 1.3.2014openA2Prague Devils A (PDA)TIOS (TIOS)11:611:11
16:00 1.3.2014openB1Terrible Monkeys (TM)Mosquito Attack (MA)13:1111*:10
16:00 1.3.2014openA2Prague Devils A (PDA)PeaceEgg (PE)10:911:12
16:35 1.3.2014openB1Žlutá Zimnice (ZZ)Pražská 7 (P7)13:911:10
16:35 1.3.2014openA2Východní Blok (VB)Prague Devils B (PDB)13:610:8*
18:20 1.3.2014openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1TIOS (TIOS)Mosquito Attack (MA)13:1013:13
18:20 1.3.2014openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2Pražská 7 (P7)Prague Devils B (PDB)7:1410:12
09:00 2.3.2014openČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB (3sb)Východní Blok (VB)6:710:11
09:00 2.3.2014openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2PeaceEgg (PE)Žlutá Zimnice (ZZ)13:610:10
09:35 2.3.2014openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Terrible Monkeys (TM)TIOS (TIOS)12:812:11
09:35 2.3.2014openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Prague Devils A (PDA)Prague Devils B (PDB)14:811:11
11:20 2.3.2014openKřížový zápas 5-8. místo1TIOS (TIOS)Žlutá Zimnice (ZZ)8:912:11
11:20 2.3.2014openKřížový zápas 5-8. místo2Prague Devils B (PDB)3SB (3sb)12:118:10
12:30 2.3.2014openSemifinále1Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)12:1312:12
12:30 2.3.2014openSemifinále2Prague Devils A (PDA)Východní Blok (VB)14:611:12
13:40 2.3.2014openO 9. místo1Mosquito Attack (MA)Pražská 7 (P7)9:1113:10
13:40 2.3.2014openO 7. místo23SB (3sb)TIOS (TIOS)10:1312:10
14:50 2.3.2014openO 5. místo1Prague Devils B (PDB)Žlutá Zimnice (ZZ)10:913:11
14:50 2.3.2014openO 3. místo2Východní Blok (VB)Terrible Monkeys (TM)10:119*:9
16:00 2.3.2014openO 1. místo1Prague Devils A (PDA)PeaceEgg (PE)9:1112:11
Poslat odkaz na e-mail