spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

JHMČR 2014: Kulatá šachovnice si titul mistra s jistotou podržela

Juniorské mistrovství republiky ve svém druhém vydání se konalo opět v Dolní Cerekvi. A copak se vše stalo možná zapamatováníhodného?

  • opět přijelo 12 týmů, 101 hráčů
  • zahrát si mohli ti, kteří se narodili v roce 1995 a později
  • B týmy přivezli 3SBKulatá šachovnice
  • čile se hrálo hned od osmi ráno, zápasy po 30 minutách
  • o jednoznačné výsledky typu 15:3 nebyla nouze
  • zahrály si dva nové týmy na české ligové scéně, Rainbow Banana (Bohumín) a Létající kapři (Pohořelice)
  • stejně jako na minulém mistrovství, i letos se jezdilo do nemocnice
  • hráč FUJ byl diskvalifikovaný pro nedělní hru kvůli porušení zákazu pití alkoholu
  • o finále se krutě bojovalo jen v jednom semifinále (10:7 pro 3SB proti PE+FS), druhé se stalo exhibicí proti CHŽ (14:3)
  • příjemně překvapili Rainbow Banana, kteří skončili nakonec na 7. místě, ani Létající kapři se neztratili a nejeden tým potrápili až dokonce času
  • PeaceEgg ve spojení s Figurkami slonů (i kvůli zranění) neobhájil bronz, který putuje Chlupaté žábě za vítězství 10:8
  • kvalitní ultimate ve finále v podání Kulaté šachovnice3SB bylo těsné do 22 minuty, poté už dával body jen tým z Hradce Králové a KŠ si tak odváží druhé zlato z juniorského mistrovství
  • cenu Spirit of the Game získali PeaceEgg + Figurky slonů, gratulujeme; a to nejen k oddřenému turnaji v šesti hráčích
  • řada zápasů byla hodně kontaktních, ne všichni vědí, že si můžou sami hlásit "faul" - studium pravidel nikdy nikomu neuškodilo :-)
  • turnaj pořádali pouze 2 členové VR ČALD: Anna Zvěřinová a Jaromír Jáchym
Bronzová Chlupatá žába
Bronzová Chlupatá žába
Zlatá Kulatá šachovnice A
Zlatá Kulatá šachovnice A
Stříbrní 3SB A
Stříbrní 3SB A

Autor: Jiří Voseček, 2. 12. 2014
Poslat odkaz na e-mail

Juniorské halové Mistrovství republiky

  • Dolní Cerekev, Jihlavsko
  • 29.11.2014
  • Druhé halové mistrovství republiky juniorů, ročník 95 a mladší. Kategorie soft-mix (jedna slečna na lajně).
  • Rozpis: http://bit.ly/jhmcr2014

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Kulatá šachovnice A
2. 3SB A
3. Chlupatá žába
4. PeaceEgg + Figurky slonů
5. F.U.J.
6. Kulatá šachovnice B
7. Rainbow Banana
8. Frkotabras
9. Terrible Monkeys
10. 3SB B
11. Atrofované ruce
12. Létající kapři

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3sb A3sb BAtrucFUJFtbsKS AKS BPE + FSRBTMCHZLKSkóre
3sb Ax11:106:912:10
13:12
10:86*:758:56
3sb Bx10:138:711:1211:118:99:1257:64
Atruc10:11x12:1111:99:1110:1111:1163:64
FUJ9:613:1011:12x8:10
11:12
11:1163:61
Ftbs7:8x12:910:129:910:139:1057:61
KS A10:12
12:13
12:119:11x13:1212:1268:71
KS B11:1110:8
12:11
9:1212:13x11:1165:66
PE + FS8:1012:10x11:1014:1111:1114:1170:63
RB11:911:119:910:11x9:810:960:57
TM7:6*9:811:1011:148:9x10:1156:58
CHZ13:1012:1211:119:1011:10x9:965:62
LK12:911:1110:911:1111:149:9x64:63

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. PeaceEgg + Figurky slonů (11.66667)
2. Kulatá šachovnice A (11.33333)
3. Kulatá šachovnice B (10.83333)
3. Chlupatá žába (10.83333)
4. Létající kapři (10.66667)
5. Atrofované ruce (10.5)
5. F.U.J. (10.5)
6. Rainbow Banana (10)
7. 3SB A (9.66667)
8. 3SB B (9.5)
8. Frkotabras (9.5)
9. Terrible Monkeys (9.33333)

Skupiny

AKS A3sb AAtrucSkóreBodyPořadí
KS Ax9:518:127:641
3sb A5:9x18:223:1122
Atruc1:182:18x3:3603
B3sb BKS BFUJSkóreBodyPořadí
3sb Bx6:71:187:2503
KS B7:6x4:1511:2122
FUJ18:115:4x33:541
CLKFtbsPE + FSSkóreBodyPořadí
LKx3:123:196:3103
Ftbs12:3x7:1219:1522
PE + FS19:312:7x31:1041
DRBCHZTMSkóreBodyPořadí
RBx3:1911:714:2622
CHZ19:3x10:729:1041
TM7:117:10x14:2103

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
25PeaceEgg + Figurky slonůPetr Hrych16385469
23Kulatá šachovnice AKryštof Holeček20294968.17
17Kulatá šachovnice ADominik Hataš12324467.33
11F.U.J.Marek David12183065
22F.U.J.Jáchym Hrušák4242864.67
14Chlupatá žábaJaroslav Strnad11162764.5
183SB AMatěj Knopp10162664.33
13Atrofované ruceLukáš Houška10142464
2Kulatá šachovnice ABayanmunh Baldannyam1762363.83
153SB AMatěj Štětka1582363.83

Play-off

1. úroveň baráže (1. vs 3.)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 29.11.20141Chlupatá žába (CHZ)Létající kapři (LK)15:59:9
15:35 29.11.20141PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Terrible Monkeys (TM)12:714:11
16:10 29.11.20141F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (Atruc)12:411:12
16:45 29.11.20141Kulatá šachovnice A (KS A)3SB B (3sb B)19:112:11

2. úroveň baráže (2. vs. LEQ

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:20 29.11.20141Kulatá šachovnice B (KS B)Létající kapři (LK)13:411:11
17:55 29.11.201413SB A (3sb A)Terrible Monkeys (TM)14:36*:7
18:30 29.11.20141Rainbow Banana (RB)Atrofované ruce (Atruc)10:911:9
19:05 29.11.20141Frkotabras (Ftbs)3SB B (3sb B)14:47:8

Čtvrtfinále 1-8.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:00 30.11.20141Chlupatá žába (CHZ)Frkotabras (Ftbs)13:813:10
08:35 30.11.20141PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Rainbow Banana (RB)14:411:10
09:10 30.11.20141F.U.J. (FUJ)3SB A (3sb A)3:139:6
09:45 30.11.20141Kulatá šachovnice A (KS A)Kulatá šachovnice B (KS B)15:313:12

Křížový zápas 9-12. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:20 30.11.201413SB B (3sb B)Létající kapři (LK)8:79:12
10:55 30.11.20141Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys (TM)6:1010:11

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:30 30.11.20141Frkotabras (Ftbs)Kulatá šachovnice B (KS B)7:912:9
12:05 30.11.20141Rainbow Banana (RB)F.U.J. (FUJ)6:1511:11

Semifinále 1-4. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:40 30.11.20141Chlupatá žába (CHZ)Kulatá šachovnice A (KS A)3:1412:12
13:15 30.11.20141PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)3SB A (3sb A)7:108:10

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:50 30.11.20141Létající kapři (LK)Atrofované ruce (Atruc)8:1311:11

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:25 30.11.201413SB B (3sb B)Terrible Monkeys (TM)3:88:9

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 30.11.20141Frkotabras (Ftbs)Rainbow Banana (RB)6:89:9

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:35 30.11.20141Kulatá šachovnice B (KS B)F.U.J. (FUJ)8:912:11

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:10 30.11.20141Chlupatá žába (CHZ)PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)10:811:11

Finále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:45 30.11.201413SB A (3sb A)Kulatá šachovnice A (KS A)6:1213:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:00 29.11.2014D1Rainbow Banana (RB)Chlupatá žába (CHZ)3:1910:9
08:35 29.11.2014C1Létající kapři (LK)Frkotabras (Ftbs)3:1210:9
09:10 29.11.2014B13SB B (3sb B)Kulatá šachovnice B (KS B)6:711:11
09:45 29.11.2014A1Kulatá šachovnice A (KS A)3SB A (3sb A)9:510:12
10:20 29.11.2014D1Terrible Monkeys (TM)Chlupatá žába (CHZ)7:1010:11
10:55 29.11.2014C1PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Frkotabras (Ftbs)12:712:10
11:30 29.11.2014B1F.U.J. (FUJ)Kulatá šachovnice B (KS B)15:48:10
12:05 29.11.2014A1Atrofované ruce (Atruc)Kulatá šachovnice A (KS A)1:1811:9
12:40 29.11.2014D1Terrible Monkeys (TM)Rainbow Banana (RB)7:118:9
13:15 29.11.2014C1PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Létající kapři (LK)19:314:11
13:15 29.11.2014B1F.U.J. (FUJ)3SB B (3sb B)18:113:10
14:25 29.11.2014A1Atrofované ruce (Atruc)3SB A (3sb A)2:1810:11
15:00 29.11.20141. úroveň baráže (1. vs 3.)1Chlupatá žába (CHZ)Létající kapři (LK)15:59:9
15:35 29.11.20141. úroveň baráže (1. vs 3.)1PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Terrible Monkeys (TM)12:714:11
16:10 29.11.20141. úroveň baráže (1. vs 3.)1F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (Atruc)12:411:12
16:45 29.11.20141. úroveň baráže (1. vs 3.)1Kulatá šachovnice A (KS A)3SB B (3sb B)19:112:11
17:20 29.11.20142. úroveň baráže (2. vs. LEQ1Kulatá šachovnice B (KS B)Létající kapři (LK)13:411:11
17:55 29.11.20142. úroveň baráže (2. vs. LEQ13SB A (3sb A)Terrible Monkeys (TM)14:36*:7
18:30 29.11.20142. úroveň baráže (2. vs. LEQ1Rainbow Banana (RB)Atrofované ruce (Atruc)10:911:9
19:05 29.11.20142. úroveň baráže (2. vs. LEQ1Frkotabras (Ftbs)3SB B (3sb B)14:47:8
08:00 30.11.2014Čtvrtfinále 1-8.místo1Chlupatá žába (CHZ)Frkotabras (Ftbs)13:813:10
08:35 30.11.2014Čtvrtfinále 1-8.místo1PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Rainbow Banana (RB)14:411:10
09:10 30.11.2014Čtvrtfinále 1-8.místo1F.U.J. (FUJ)3SB A (3sb A)3:139:6
09:45 30.11.2014Čtvrtfinále 1-8.místo1Kulatá šachovnice A (KS A)Kulatá šachovnice B (KS B)15:313:12
10:20 30.11.2014Křížový zápas 9-12. místo13SB B (3sb B)Létající kapři (LK)8:79:12
10:55 30.11.2014Křížový zápas 9-12. místo1Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys (TM)6:1010:11
11:30 30.11.2014Křížový zápas 5-8. místo1Frkotabras (Ftbs)Kulatá šachovnice B (KS B)7:912:9
12:05 30.11.2014Křížový zápas 5-8. místo1Rainbow Banana (RB)F.U.J. (FUJ)6:1511:11
12:40 30.11.2014Semifinále 1-4. místo1Chlupatá žába (CHZ)Kulatá šachovnice A (KS A)3:1412:12
13:15 30.11.2014Semifinále 1-4. místo1PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)3SB A (3sb A)7:108:10
13:50 30.11.2014O 11. místo1Létající kapři (LK)Atrofované ruce (Atruc)8:1311:11
14:25 30.11.2014O 9. místo13SB B (3sb B)Terrible Monkeys (TM)3:88:9
15:00 30.11.2014O 7. místo1Frkotabras (Ftbs)Rainbow Banana (RB)6:89:9
15:35 30.11.2014O 5. místo1Kulatá šachovnice B (KS B)F.U.J. (FUJ)8:912:11
16:10 30.11.2014O 3. místo1Chlupatá žába (CHZ)PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)10:811:11
16:45 30.11.2014Finále13SB A (3sb A)Kulatá šachovnice A (KS A)6:1213:12