spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Juniorské halové Mistrovství republiky

  • Dolní Cerekev, Jihlavsko
  • 29.11.2014
  • Druhé halové mistrovství republiky juniorů, ročník 95 a mladší. Kategorie soft-mix (jedna slečna na lajně).
  • Rozpis: http://bit.ly/jhmcr2014

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Kulatá šachovnice A
2. 3SB A
3. Chlupatá žába
4. PeaceEgg + Figurky slonů
5. F.U.J.
6. Kulatá šachovnice B
7. Rainbow Banana
8. Frkotabras
9. Terrible Monkeys
10. 3SB B
11. Atrofované ruce
12. Létající kapři

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3sb A3sb BAtrucFUJFtbsKS AKS BPE + FSRBTMCHZLKSkóre
3sb Ax11:106:912:10
13:12
10:86*:758:56
3sb Bx10:138:711:1211:118:99:1257:64
Atruc10:11x12:1111:99:1110:1111:1163:64
FUJ9:613:1011:12x8:10
11:12
11:1163:61
Ftbs7:8x12:910:129:910:139:1057:61
KS A10:12
12:13
12:119:11x13:1212:1268:71
KS B11:1110:8
12:11
9:1212:13x11:1165:66
PE + FS8:1012:10x11:1014:1111:1114:1170:63
RB11:911:119:910:11x9:810:960:57
TM7:6*9:811:1011:148:9x10:1156:58
CHZ13:1012:1211:119:1011:10x9:965:62
LK12:911:1110:911:1111:149:9x64:63

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. PeaceEgg + Figurky slonů (11.66667)
2. Kulatá šachovnice A (11.33333)
3. Kulatá šachovnice B (10.83333)
3. Chlupatá žába (10.83333)
4. Létající kapři (10.66667)
5. Atrofované ruce (10.5)
5. F.U.J. (10.5)
6. Rainbow Banana (10)
7. 3SB A (9.66667)
8. 3SB B (9.5)
8. Frkotabras (9.5)
9. Terrible Monkeys (9.33333)

Skupiny

AKS A3sb AAtrucSkóreBodyPořadí
KS Ax9:518:127:641
3sb A5:9x18:223:1122
Atruc1:182:18x3:3603
B3sb BKS BFUJSkóreBodyPořadí
3sb Bx6:71:187:2503
KS B7:6x4:1511:2122
FUJ18:115:4x33:541
CLKFtbsPE + FSSkóreBodyPořadí
LKx3:123:196:3103
Ftbs12:3x7:1219:1522
PE + FS19:312:7x31:1041
DRBCHZTMSkóreBodyPořadí
RBx3:1911:714:2622
CHZ19:3x10:729:1041
TM7:117:10x14:2103

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
25PeaceEgg + Figurky slonůPetr Hrych16385469
23Kulatá šachovnice AKryštof Holeček20294968.17
17Kulatá šachovnice ADominik Hataš12324467.33
11F.U.J.Marek David12183065
22F.U.J.Jáchym Hrušák4242864.67
14Chlupatá žábaJaroslav Strnad11162764.5
183SB AMatěj Knopp10162664.33
13Atrofované ruceLukáš Houška10142464
2Kulatá šachovnice ABayanmunh Baldannyam1762363.83
153SB AMatěj Štětka1582363.83

Play-off

1. úroveň baráže (1. vs 3.)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 29.11.20141Chlupatá žába (CHZ)Létající kapři (LK)15:59:9
15:35 29.11.20141PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Terrible Monkeys (TM)12:714:11
16:10 29.11.20141F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (Atruc)12:411:12
16:45 29.11.20141Kulatá šachovnice A (KS A)3SB B (3sb B)19:112:11

2. úroveň baráže (2. vs. LEQ

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:20 29.11.20141Kulatá šachovnice B (KS B)Létající kapři (LK)13:411:11
17:55 29.11.201413SB A (3sb A)Terrible Monkeys (TM)14:36*:7
18:30 29.11.20141Rainbow Banana (RB)Atrofované ruce (Atruc)10:911:9
19:05 29.11.20141Frkotabras (Ftbs)3SB B (3sb B)14:47:8

Čtvrtfinále 1-8.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:00 30.11.20141Chlupatá žába (CHZ)Frkotabras (Ftbs)13:813:10
08:35 30.11.20141PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Rainbow Banana (RB)14:411:10
09:10 30.11.20141F.U.J. (FUJ)3SB A (3sb A)3:139:6
09:45 30.11.20141Kulatá šachovnice A (KS A)Kulatá šachovnice B (KS B)15:313:12

Křížový zápas 9-12. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:20 30.11.201413SB B (3sb B)Létající kapři (LK)8:79:12
10:55 30.11.20141Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys (TM)6:1010:11

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:30 30.11.20141Frkotabras (Ftbs)Kulatá šachovnice B (KS B)7:912:9
12:05 30.11.20141Rainbow Banana (RB)F.U.J. (FUJ)6:1511:11

Semifinále 1-4. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:40 30.11.20141Chlupatá žába (CHZ)Kulatá šachovnice A (KS A)3:1412:12
13:15 30.11.20141PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)3SB A (3sb A)7:108:10

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:50 30.11.20141Létající kapři (LK)Atrofované ruce (Atruc)8:1311:11

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:25 30.11.201413SB B (3sb B)Terrible Monkeys (TM)3:88:9

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 30.11.20141Frkotabras (Ftbs)Rainbow Banana (RB)6:89:9

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:35 30.11.20141Kulatá šachovnice B (KS B)F.U.J. (FUJ)8:912:11

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:10 30.11.20141Chlupatá žába (CHZ)PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)10:811:11

Finále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:45 30.11.201413SB A (3sb A)Kulatá šachovnice A (KS A)6:1213:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:00 29.11.2014D1Rainbow Banana (RB)Chlupatá žába (CHZ)3:1910:9
08:35 29.11.2014C1Létající kapři (LK)Frkotabras (Ftbs)3:1210:9
09:10 29.11.2014B13SB B (3sb B)Kulatá šachovnice B (KS B)6:711:11
09:45 29.11.2014A1Kulatá šachovnice A (KS A)3SB A (3sb A)9:510:12
10:20 29.11.2014D1Terrible Monkeys (TM)Chlupatá žába (CHZ)7:1010:11
10:55 29.11.2014C1PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Frkotabras (Ftbs)12:712:10
11:30 29.11.2014B1F.U.J. (FUJ)Kulatá šachovnice B (KS B)15:48:10
12:05 29.11.2014A1Atrofované ruce (Atruc)Kulatá šachovnice A (KS A)1:1811:9
12:40 29.11.2014D1Terrible Monkeys (TM)Rainbow Banana (RB)7:118:9
13:15 29.11.2014C1PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Létající kapři (LK)19:314:11
13:15 29.11.2014B1F.U.J. (FUJ)3SB B (3sb B)18:113:10
14:25 29.11.2014A1Atrofované ruce (Atruc)3SB A (3sb A)2:1810:11
15:00 29.11.20141. úroveň baráže (1. vs 3.)1Chlupatá žába (CHZ)Létající kapři (LK)15:59:9
15:35 29.11.20141. úroveň baráže (1. vs 3.)1PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Terrible Monkeys (TM)12:714:11
16:10 29.11.20141. úroveň baráže (1. vs 3.)1F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (Atruc)12:411:12
16:45 29.11.20141. úroveň baráže (1. vs 3.)1Kulatá šachovnice A (KS A)3SB B (3sb B)19:112:11
17:20 29.11.20142. úroveň baráže (2. vs. LEQ1Kulatá šachovnice B (KS B)Létající kapři (LK)13:411:11
17:55 29.11.20142. úroveň baráže (2. vs. LEQ13SB A (3sb A)Terrible Monkeys (TM)14:36*:7
18:30 29.11.20142. úroveň baráže (2. vs. LEQ1Rainbow Banana (RB)Atrofované ruce (Atruc)10:911:9
19:05 29.11.20142. úroveň baráže (2. vs. LEQ1Frkotabras (Ftbs)3SB B (3sb B)14:47:8
08:00 30.11.2014Čtvrtfinále 1-8.místo1Chlupatá žába (CHZ)Frkotabras (Ftbs)13:813:10
08:35 30.11.2014Čtvrtfinále 1-8.místo1PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Rainbow Banana (RB)14:411:10
09:10 30.11.2014Čtvrtfinále 1-8.místo1F.U.J. (FUJ)3SB A (3sb A)3:139:6
09:45 30.11.2014Čtvrtfinále 1-8.místo1Kulatá šachovnice A (KS A)Kulatá šachovnice B (KS B)15:313:12
10:20 30.11.2014Křížový zápas 9-12. místo13SB B (3sb B)Létající kapři (LK)8:79:12
10:55 30.11.2014Křížový zápas 9-12. místo1Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys (TM)6:1010:11
11:30 30.11.2014Křížový zápas 5-8. místo1Frkotabras (Ftbs)Kulatá šachovnice B (KS B)7:912:9
12:05 30.11.2014Křížový zápas 5-8. místo1Rainbow Banana (RB)F.U.J. (FUJ)6:1511:11
12:40 30.11.2014Semifinále 1-4. místo1Chlupatá žába (CHZ)Kulatá šachovnice A (KS A)3:1412:12
13:15 30.11.2014Semifinále 1-4. místo1PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)3SB A (3sb A)7:108:10
13:50 30.11.2014O 11. místo1Létající kapři (LK)Atrofované ruce (Atruc)8:1311:11
14:25 30.11.2014O 9. místo13SB B (3sb B)Terrible Monkeys (TM)3:88:9
15:00 30.11.2014O 7. místo1Frkotabras (Ftbs)Rainbow Banana (RB)6:89:9
15:35 30.11.2014O 5. místo1Kulatá šachovnice B (KS B)F.U.J. (FUJ)8:912:11
16:10 30.11.2014O 3. místo1Chlupatá žába (CHZ)PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)10:811:11
16:45 30.11.2014Finále13SB A (3sb A)Kulatá šachovnice A (KS A)6:1213:12
Poslat odkaz na e-mail