spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

1. kvalifikace Open + Ženy

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

Zápasy o umístění se nehrály, o umístění rozhodly již skupiny zobrazené níže.

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritFUJ-AFUJ-BPDRBTMPE3SBKSYBLOAtrucP7Skóre
FUJ-Ax13:1311:1115*:1314:129:1262:61
FUJ-Bx11:1011:1114:1213:1012:1061:53
PD13:13x12:1213:1314:1311:1163:62
RB10:11x11:1113:1212:1011:1057:54
TM11:1112:12x13:713:1213:1062:52
PE11:1111:11x11:1313:1314:1260:60
3SB13:15*13:137:13x14:1213:1660:69
KS12:1412:1313:11x13:1210:1160:61
YB12:1413:1412:1312:14x9:1358:68
LO12:911:1110:1316:1313:9x62:55
Atruc10:1310:1213:1312:13x10:1255:63
P710:1210:1112:1411:1012:10x55:57

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Prague Devils (12.6)
2. F.U.J. A (12.4)
2. Terrible Monkeys (12.4)
2. Left Overs (12.4)
3. F.U.J. B (12.2)
4. Kulatá šachovnice (12)
4. 3SB (12)
4. PeaceEgg (12)
5. Yellow Block (11.6)
6. Rainbow Banana (11.4)
7. Atrofované ruce (11)
7. Pražská 7 (11)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. Velká Morava
2. Prague Devils
3. Žlutá Zimnice
4. F.U.J.
5. 3SB
6. Východní blok
7. Pražská 7
8. Terrible Monkeys
9. PeaceEgg
10. Atrofované ruce

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritFUJPDWTMWPEW3SBWVBAtrucWVMZZP7WSkóre
FUJx12:1210:1211:1213:1210:1213:12
11:11
80:83
PDW12:12x12:108:1113:1111:1213:12
13:12
82:80
TMW12:10x11:1112:1212:1212:1211:11
12:11
82:79
PEW12:1110:12x12:1111:1011:1156:55
3SBW11:811:11x12:1212:1210:1112:11
12:12
80:77
VB12:1311:1312:1211:1212:12x11:1312:1381:88
AtrucW12:1210:1112:12x11:128*:1053:57
VM12:1012:1112:1211:1013:1112:11x11:1183:76
ZZ12:13
11:11
12:13
12:13
11:1113:12x10:1181:84
P7W11:11
11:12
11:12
12:12
10:8*11:1111:10x77:76

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Velká Morava (11.85714)
2. Prague Devils (11.71429)
2. Terrible Monkeys (11.71429)
3. Žlutá Zimnice (11.57143)
3. Východní blok (11.57143)
4. 3SB (11.42857)
4. F.U.J. (11.42857)
5. PeaceEgg (11.2)
6. Pražská 7 (11)
7. Atrofované ruce (10.6)

Skupiny

AFUJ-ALOTMPDYB3SBSkóreBodyPořadí
FUJ-Ax13:1214:612:1410:1117:1366:5662
LO12:13x13:99:1212:1513:1459:6325
TM6:149:13x12:1311:1610:1248:6806
PD14:1212:913:12x12:1412:1563:6263
YB11:1015:1216:1114:12x13:1269:57101
3SB13:1714:1312:1015:1212:13x66:6562

Pomocné tabulky pro skupinu A

2 - 4. místoFUJ-APD3SBSkóreBodyPořadí
FUJ-Ax12:1417:1329:2721
PD14:12x12:1526:2722
3SB13:1715:12x28:2921
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BKSRBPEAtrucP7FUJ-BSkóreBodyPořadí
KSx12:1013:1416:1017:711:1769:5863
RB10:12x10:1514:115:144:1543:6726
PE14:1315:10x15:1011:714:1069:50101
Atruc10:1611:1410:15x16:154:1751:7725
P77:1714:57:1115:16x10:1553:6424
FUJ-B17:1115:410:1417:415:10x74:4382

Pomocné tabulky pro skupinu B

4 - 6. místoRBAtrucP7SkóreBodyPořadí
RBx14:115:1419:2523
Atruc11:14x16:1527:2922
P714:515:16x29:2121
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
OZZVBPDWPEWFUJSkóreBodyPořadí
ZZx12:57:611:410:640:2181
VB5:12x6:1511:66:728:4024
PDW6:715:6x13:47:841:2543
PEW4:116:114:13x6:1220:4705
FUJ6:107:68:712:6x33:2962
P3SBWP7WAtrucWVMTMWSkóreBodyPořadí
3SBWx11:410:69:109:739:2762
P7W4:11x11:66:158:929:4124
AtrucW6:106:11x1:159:1022:4605
VM10:915:615:1x15:755:2381
TMW7:99:810:97:15x33:4143

Play-off

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:40 1.5.2016women3Pražská 7 (P7W)3SB (3SBW)2:1312:12
11:40 1.5.2016women4Terrible Monkeys (TMW)Východní blok (VB)7:912:12

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 1.5.2016women1Žlutá Zimnice (ZZ)Pražská 7 (P7W)9:310:11
09:00 1.5.2016women2Velká Morava (VM)Východní blok (VB)15:213:11
09:00 1.5.2016women3F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TMW)9:810:12
09:00 1.5.2016women43SB (3SBW)Prague Devils (PDW)5:711:8

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:40 1.5.2016women1Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PDW)6:912:13
11:40 1.5.2016women2Velká Morava (VM)F.U.J. (FUJ)15:412:10

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 1.5.2016women5PeaceEgg (PEW)Atrofované ruce (AtrucW)6:511:10

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:20 1.5.2016women4Terrible Monkeys (TMW)Pražská 7 (P7W)7:1112:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:20 1.5.2016women33SB (3SBW)Východní blok (VB)11:512:12

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:20 1.5.2016women2Žlutá Zimnice (ZZ)F.U.J. (FUJ)13:411:11

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:20 1.5.2016women1Velká Morava (VM)Prague Devils (PDW)12:1012:11

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 30.4.2016womenO1Žlutá Zimnice (ZZ)Východní blok (VB)12:513:12
09:00 30.4.2016womenO2Prague Devils (PDW)PeaceEgg (PEW)13:412:10
09:00 30.4.2016womenP33SB (3SBW)Pražská 7 (P7W)11:412:11
09:00 30.4.2016womenP4Atrofované ruce (AtrucW)Velká Morava (VM)1:1511:12
09:55 30.4.2016openB1Kulatá šachovnice (KS)Rainbow Banana (RB)12:1012:13
09:55 30.4.2016openB2PeaceEgg (PE)Atrofované ruce (Atruc)15:1013:13
09:55 30.4.2016openB3Pražská 7 (P7)F.U.J. B (FUJ-B)10:1510:12
09:55 30.4.2016openA4F.U.J. A (FUJ-A)Left Overs (LO)13:129:12
09:55 30.4.2016openA5Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)12:1312:12
09:55 30.4.2016openA6Yellow Block (YB)3SB (3SB)13:1212:14
11:25 30.4.2016womenP13SB (3SBW)Velká Morava (VM)9:1010:11
11:25 30.4.2016womenP2Terrible Monkeys (TMW)Pražská 7 (P7W)9:811:11
11:25 30.4.2016womenO3Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PDW)7:612:13
11:25 30.4.2016womenO4F.U.J. (FUJ)Východní blok (VB)7:613:12
12:20 30.4.2016openA1F.U.J. A (FUJ-A)Terrible Monkeys (TM)14:611:11
12:20 30.4.2016openB2Kulatá šachovnice (KS)PeaceEgg (PE)13:1413:11
12:20 30.4.2016openB3Pražská 7 (P7)Rainbow Banana (RB)14:510:11
12:20 30.4.2016openB4Atrofované ruce (Atruc)F.U.J. B (FUJ-B)4:1710:13
12:20 30.4.2016openA5Yellow Block (YB)Left Overs (LO)15:129:13
12:20 30.4.2016openA6Prague Devils (PD)3SB (3SB)12:1513:13
13:50 30.4.2016womenO1Prague Devils (PDW)Východní blok (VB)15:613:11
13:50 30.4.2016womenO2F.U.J. (FUJ)PeaceEgg (PEW)12:611:12
13:50 30.4.2016womenP3Velká Morava (VM)Pražská 7 (P7W)15:611:11
13:50 30.4.2016womenP4Terrible Monkeys (TMW)Atrofované ruce (AtrucW)10:912:12
15:15 30.4.2016womenP13SB (3SBW)Atrofované ruce (AtrucW)10:612:12
15:15 30.4.2016womenP2Velká Morava (VM)Terrible Monkeys (TMW)15:712:12
15:15 30.4.2016womenO3Žlutá Zimnice (ZZ)PeaceEgg (PEW)11:411:11
15:15 30.4.2016womenO4Prague Devils (PDW)F.U.J. (FUJ)7:812:12
16:10 30.4.2016openA1F.U.J. A (FUJ-A)3SB (3SB)17:1315*:13
16:10 30.4.2016openA2Terrible Monkeys (TM)Left Overs (LO)9:1313:10
16:10 30.4.2016openA3Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)14:1213:14
16:10 30.4.2016openB4PeaceEgg (PE)Rainbow Banana (RB)15:1011:11
16:10 30.4.2016openB5Kulatá šachovnice (KS)F.U.J. B (FUJ-B)11:1712:14
16:10 30.4.2016openB6Pražská 7 (P7)Atrofované ruce (Atruc)15:1612:10
17:40 30.4.2016womenO1Žlutá Zimnice (ZZ)F.U.J. (FUJ)10:612:13
17:40 30.4.2016womenO2PeaceEgg (PEW)Východní blok (VB)6:1112:11
17:40 30.4.2016womenP33SB (3SBW)Terrible Monkeys (TMW)9:711:11
17:40 30.4.2016womenP4Atrofované ruce (AtrucW)Pražská 7 (P7W)6:118*:10
09:00 1.5.2016womenČtvrtfinále1Žlutá Zimnice (ZZ)Pražská 7 (P7W)9:310:11
09:00 1.5.2016womenČtvrtfinále2Velká Morava (VM)Východní blok (VB)15:213:11
09:00 1.5.2016womenČtvrtfinále3F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TMW)9:810:12
09:00 1.5.2016womenČtvrtfinále43SB (3SBW)Prague Devils (PDW)5:711:8
09:00 1.5.2016womenO 9. místo5PeaceEgg (PEW)Atrofované ruce (AtrucW)6:511:10
10:10 1.5.2016openA1F.U.J. A (FUJ-A)Yellow Block (YB)10:1114:12
10:10 1.5.2016openA2Terrible Monkeys (TM)3SB (3SB)10:1213:7
10:10 1.5.2016openA3Prague Devils (PD)Left Overs (LO)12:911:11
10:10 1.5.2016openB4Kulatá šachovnice (KS)Pražská 7 (P7)17:710:11
10:10 1.5.2016openB5PeaceEgg (PE)F.U.J. B (FUJ-B)14:1011:11
10:10 1.5.2016openB6Atrofované ruce (Atruc)Rainbow Banana (RB)11:1410:12
11:40 1.5.2016womenSemifinále1Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PDW)6:912:13
11:40 1.5.2016womenSemifinále2Velká Morava (VM)F.U.J. (FUJ)15:412:10
11:40 1.5.2016womenKřížový zápas 5-8. místo3Pražská 7 (P7W)3SB (3SBW)2:1312:12
11:40 1.5.2016womenKřížový zápas 5-8. místo4Terrible Monkeys (TMW)Východní blok (VB)7:912:12
12:50 1.5.2016openA1F.U.J. A (FUJ-A)Prague Devils (PD)12:1413:13
12:50 1.5.2016openA2Terrible Monkeys (TM)Yellow Block (YB)11:1613:12
12:50 1.5.2016openA3Left Overs (LO)3SB (3SB)13:1416:13
12:50 1.5.2016openB4Kulatá šachovnice (KS)Atrofované ruce (Atruc)16:1013:12
12:50 1.5.2016openB5PeaceEgg (PE)Pražská 7 (P7)11:714:12
12:50 1.5.2016openB6Rainbow Banana (RB)F.U.J. B (FUJ-B)4:1510:11
14:20 1.5.2016womenO 1. místo1Velká Morava (VM)Prague Devils (PDW)12:1012:11
14:20 1.5.2016womenO 3. místo2Žlutá Zimnice (ZZ)F.U.J. (FUJ)13:411:11
14:20 1.5.2016womenO 5. místo33SB (3SBW)Východní blok (VB)11:512:12
14:20 1.5.2016womenO 7. místo4Terrible Monkeys (TMW)Pražská 7 (P7W)7:1112:11
Poslat odkaz na e-mail