spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

2. liga Halové mistrovství ČR mixed

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Terrible Monkeys A
2. Pražská 7
3. Chlupatá žába
4. Žlutá Zimnice B
5. Trubky
6. Prague Devils B
7. Frozen Angels
8. 3SB B
9. Rainbow Banana
10. Terrible Monkeys B
11. Left Overs B
12. U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands)
13. Dream Team B
14. Atrofované ruce B
15. Kulatá šachovnice B
16. jElita

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritPD BUFOLO BTM ATM BRBKS B3SB BAT BJELTRFACHZP7ZZ BDT BSkóre
PD Bx11:1111:1213:119:1112:1313:1212:1181:81
UFOx13:1113:1112:9
12:12
14*:1311:1175:67
LO B11:1111:13x12:1311:1013:1212:1370:72
TM Ax11:129:11*11:12
12:11
13*:1211:1067:68
TM B13:1212:11x13:1211:1311:1211:1171:71
RB11:1312:13x10:10
9:10
11:99:1112:1274:78
KS B9:12
12:12
x12:1213:11
13:12
12:1011:1082:79
3SB B12:1111*:913:11x13*:1112:1212:811:1284:74
AT B10:10
10:9
12:12x11:1111:12
12:11
66:65
JEL13:14*12:1111:13
12:13
11:13*x12:1210:1081:86
TR11:1312:11
11:12
11:1110:1212:12x8:1075:81
FA11:910:119:118:1210:8x11:10
13:11
72:72
CHZ13:1211:911:11x12:1213:1212:1072:66
P711:1112:13*10:1112:1112:1212:12x69:70
ZZ B12:1312:1310:1110:11
11:13
12:13x67:74
DT B11:1213:1212:1212:11
11:12
10:1010:12x79:81

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (12.5)
2. Chlupatá žába (12)
2. 3SB B (12)
3. Terrible Monkeys B (11.83333)
4. Kulatá šachovnice B (11.71429)
5. Left Overs B (11.66667)
6. jElita (11.57143)
6. Prague Devils B (11.57143)
7. Pražská 7 (11.5)
8. Dream Team B (11.28571)
9. Žlutá Zimnice B (11.16667)
9. Terrible Monkeys A (11.16667)
10. Atrofované ruce B (11)
11. Trubky (10.71429)
12. Rainbow Banana (10.57143)
13. Frozen Angels (10.28571)

Skupiny

CP7JELKS BUFOSkóreBodyPořadí
P7x12:713:49:634:1761
JEL7:12x8:1012:827:3023
KS B4:1310:8x7:521:2642
UFO6:98:125:7x19:2804
DTM A3SB BTM BTRSkóreBodyPořadí
TM Ax10:312:59:731:1561
3SB B3:10x9:77:619:2342
TM B5:127:9x6:818:2904
TR7:96:78:6x21:2223
EZZ BFAPD BLO BSkóreBodyPořadí
ZZ Bx13:56:99:828:2241
FA5:13x10:89:524:2643
PD B9:68:10x11:828:2442
LO B8:95:98:11x21:2904

Pomocné tabulky pro skupinu E

1 - 3. místoZZ BFAPD BSkóreBodyPořadí
ZZ Bx13:56:919:1421
FA5:13x10:815:2123
PD B9:68:10x17:1622
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
FRBDT BCHZAT BSkóreBodyPořadí
RBx11:47:1210:528:2142
DT B4:11x6:814:524:2423
CHZ12:78:6x11:231:1561
AT B5:105:142:11x12:3504

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
15Pražská 7Jakub Hora2172864.67
21Terrible Monkeys AOndřej Rýdlo5222764.5
31Chlupatá žábaOndřej Licek2222464
25Pražská 7Martin Řezník1492363.83
20Žlutá Zimnice BMarek Dostál12112363.83
54TrubkyVojtěch Joska9172673.71
22Rainbow BananaJiří Vojtíšek12112373.29
97Dream Team BTereza Purschová1292173
91Prague Devils BPetr Haering6152173
7jElitaMartin Hála1822072.86

Play-off

Baráž o čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:05 14.1.2017mixed3Rainbow Banana (RB)Frozen Angels (FA)9:1011:9
14:35 14.1.2017mixed3Prague Devils B (PD B)Dream Team B (DT B)6:412:11
15:05 14.1.2017mixed23SB B (3SB B)jElita (JEL)10:813*:11
15:45 14.1.2017mixed2Kulatá šachovnice B (KS B)Trubky (TR)5:1212:10

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 14.1.2017mixed3Žlutá Zimnice B (ZZ B)Frozen Angels (FA)10:711:13
15:30 14.1.2017mixed3Chlupatá žába (CHZ)Prague Devils B (PD B)8:713:12
16:00 14.1.2017mixed2Pražská 7 (P7)3SB B (3SB B)11:412:11
16:30 14.1.2017mixed2Terrible Monkeys A (TM A)Trubky (TR)12:512:11
16:55 14.1.2017mixed2Terrible Monkeys B (TM B)jElita (JEL)8:611:12
17:25 14.1.2017mixed2U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)Kulatá šachovnice B (KS B)8:512:12

Křížový zápas 9-16. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:00 14.1.2017mixed3Atrofované ruce B (AT B)Rainbow Banana (RB)3:1110:9
16:25 14.1.2017mixed3Left Overs B (LO B)Dream Team B (DT B)8:712:13

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:20 15.1.2017mixed2Terrible Monkeys A (TM A)Žlutá Zimnice B (ZZ B)11:611:10
11:45 15.1.2017mixed2Pražská 7 (P7)Chlupatá žába (CHZ)10:612:12

krizovy zapas 5-9.misto

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:20 15.1.2017mixed2Prague Devils B (PD B)3SB B (3SB B)7:511:12
10:50 15.1.2017mixed2Frozen Angels (FA)Trubky (TR)5:910:8

Křížový zápas 9-12. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:25 15.1.2017mixed2U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)Rainbow Banana (RB)5:813:11
09:55 15.1.2017mixed2Terrible Monkeys B (TM B)Left Overs B (LO B)9:813:12

Křížový zápas 13-16. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 15.1.2017mixed2Atrofované ruce B (AT B)Kulatá šachovnice B (KS B)7:612:12
08:55 15.1.2017mixed2jElita (JEL)Dream Team B (DT B)7:1110:10

O 15. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:15 15.1.2017mixed2jElita (JEL)Kulatá šachovnice B (KS B)7:912:13

O 13. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:10 15.1.2017mixed2Dream Team B (DT B)Atrofované ruce B (AT B)11:511:12

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:45 15.1.2017mixed2Left Overs B (LO B)U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)8:611:13

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:40 15.1.2017mixed2Terrible Monkeys B (TM B)Rainbow Banana (RB)7:913:12

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:05 15.1.2017mixed2Frozen Angels (FA)3SB B (3SB B)8:78:12

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:35 15.1.2017mixed2Trubky (TR)Prague Devils B (PD B)9:611:13

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 15.1.2017mixed2Chlupatá žába (CHZ)Žlutá Zimnice B (ZZ B)9:813:12

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:30 15.1.2017mixed2Pražská 7 (P7)Terrible Monkeys A (TM A)8:1012:13*

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:10 14.1.2017mixedE3Žlutá Zimnice B (ZZ B)Frozen Angels (FA)13:510:11
08:38 14.1.2017mixedF3Rainbow Banana (RB)Dream Team B (DT B)11:412:12
09:06 14.1.2017mixedE3Prague Devils B (PD B)Left Overs B (LO B)11:811:11
09:10 14.1.2017mixedC2Pražská 7 (P7)jElita (JEL)12:712:12
09:34 14.1.2017mixedF3Chlupatá žába (CHZ)Atrofované ruce B (AT B)11:211:11
09:38 14.1.2017mixedD2Terrible Monkeys A (TM A)3SB B (3SB B)10:39:11*
10:02 14.1.2017mixedE3Žlutá Zimnice B (ZZ B)Left Overs B (LO B)9:812:13
10:06 14.1.2017mixedC2Kulatá šachovnice B (KS B)U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)7:59:12
10:30 14.1.2017mixedF3Rainbow Banana (RB)Atrofované ruce B (AT B)10:510:10
10:34 14.1.2017mixedD2Terrible Monkeys B (TM B)Trubky (TR)6:811:11
10:58 14.1.2017mixedE3Prague Devils B (PD B)Frozen Angels (FA)8:109:11
11:02 14.1.2017mixedC2Pražská 7 (P7)U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)9:611:11
11:26 14.1.2017mixedF3Chlupatá žába (CHZ)Dream Team B (DT B)8:612:10
11:30 14.1.2017mixedD2Terrible Monkeys A (TM A)Trubky (TR)9:711:12
11:54 14.1.2017mixedE3Žlutá Zimnice B (ZZ B)Prague Devils B (PD B)6:912:13
11:58 14.1.2017mixedC2Kulatá šachovnice B (KS B)jElita (JEL)10:813:11
12:22 14.1.2017mixedF3Rainbow Banana (RB)Chlupatá žába (CHZ)7:129:11
12:26 14.1.2017mixedD2Terrible Monkeys B (TM B)3SB B (3SB B)7:911:13
12:50 14.1.2017mixedE3Frozen Angels (FA)Left Overs B (LO B)9:510:11
12:54 14.1.2017mixedC2Pražská 7 (P7)Kulatá šachovnice B (KS B)13:410:11
13:18 14.1.2017mixedF3Dream Team B (DT B)Atrofované ruce B (AT B)14:512:11
13:22 14.1.2017mixedD2Terrible Monkeys A (TM A)Terrible Monkeys B (TM B)12:511:12
13:50 14.1.2017mixedC2jElita (JEL)U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)12:813:14*
14:05 14.1.2017mixedBaráž o čtvrtfinále3Rainbow Banana (RB)Frozen Angels (FA)9:1011:9
14:18 14.1.2017mixedD23SB B (3SB B)Trubky (TR)7:612:12
14:35 14.1.2017mixedBaráž o čtvrtfinále3Prague Devils B (PD B)Dream Team B (DT B)6:412:11
15:00 14.1.2017mixedČtvrtfinále3Žlutá Zimnice B (ZZ B)Frozen Angels (FA)10:711:13
15:05 14.1.2017mixedBaráž o čtvrtfinále23SB B (3SB B)jElita (JEL)10:813*:11
15:30 14.1.2017mixedČtvrtfinále3Chlupatá žába (CHZ)Prague Devils B (PD B)8:713:12
15:45 14.1.2017mixedBaráž o čtvrtfinále2Kulatá šachovnice B (KS B)Trubky (TR)5:1212:10
16:00 14.1.2017mixedČtvrtfinále2Pražská 7 (P7)3SB B (3SB B)11:412:11
16:00 14.1.2017mixedKřížový zápas 9-16. místo3Atrofované ruce B (AT B)Rainbow Banana (RB)3:1110:9
16:25 14.1.2017mixedKřížový zápas 9-16. místo3Left Overs B (LO B)Dream Team B (DT B)8:712:13
16:30 14.1.2017mixedČtvrtfinále2Terrible Monkeys A (TM A)Trubky (TR)12:512:11
16:55 14.1.2017mixedČtvrtfinále2Terrible Monkeys B (TM B)jElita (JEL)8:611:12
17:25 14.1.2017mixedČtvrtfinále2U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)Kulatá šachovnice B (KS B)8:512:12
08:30 15.1.2017mixedKřížový zápas 13-16. místo2Atrofované ruce B (AT B)Kulatá šachovnice B (KS B)7:612:12
08:55 15.1.2017mixedKřížový zápas 13-16. místo2jElita (JEL)Dream Team B (DT B)7:1110:10
09:25 15.1.2017mixedKřížový zápas 9-12. místo2U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)Rainbow Banana (RB)5:813:11
09:55 15.1.2017mixedKřížový zápas 9-12. místo2Terrible Monkeys B (TM B)Left Overs B (LO B)9:813:12
10:20 15.1.2017mixedkrizovy zapas 5-9.misto2Prague Devils B (PD B)3SB B (3SB B)7:511:12
10:50 15.1.2017mixedkrizovy zapas 5-9.misto2Frozen Angels (FA)Trubky (TR)5:910:8
11:20 15.1.2017mixedSemifinále2Terrible Monkeys A (TM A)Žlutá Zimnice B (ZZ B)11:611:10
11:45 15.1.2017mixedSemifinále2Pražská 7 (P7)Chlupatá žába (CHZ)10:612:12
12:15 15.1.2017mixedO 15. místo2jElita (JEL)Kulatá šachovnice B (KS B)7:912:13
12:45 15.1.2017mixedO 11. místo2Left Overs B (LO B)U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)8:611:13
13:10 15.1.2017mixedO 13. místo2Dream Team B (DT B)Atrofované ruce B (AT B)11:511:12
13:40 15.1.2017mixedO 9. místo2Terrible Monkeys B (TM B)Rainbow Banana (RB)7:913:12
14:05 15.1.2017mixedO 7. místo2Frozen Angels (FA)3SB B (3SB B)8:78:12
14:35 15.1.2017mixedO 5. místo2Trubky (TR)Prague Devils B (PD B)9:611:13
15:00 15.1.2017mixedO 3. místo2Chlupatá žába (CHZ)Žlutá Zimnice B (ZZ B)9:813:12
15:30 15.1.2017mixedO 1. místo2Pražská 7 (P7)Terrible Monkeys A (TM A)8:1012:13*
Poslat odkaz na e-mail