spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Finálový turnaj 1. ligy (mixed)

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB A
2. Duranga
3. Chupacabras
4. Left Overs A
5. Prague Devils A
6. Terrible Monkeys A
7. Chlupatá žába A
8. Left Overs B
9. PeaceEgg A
10. Prague Devils B

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB ACHZ ACHUPDURPE APD APD BTM ALO ALO BSkóre
3SB Ax12:1113:1213:1212:1013:1213:11
12:12
88:80
CHZ A11:12x11:9*13:12
13:11
13:1112:1111:12
11:12
95:90
CHUP12:13x12:1112:1111:1013:1410:12
12:13
82:84
DUR12:139*:1111:12x12:1111:1012:15*
13:12
80:84
PE A11:1211:12x11:11
12:11
11:1213*:1269:70
PD A10:1212:13
11:13
x12:12
12:13
9:1312:1278:88
PD B11:1310:1110:1111:11
11:12
x12:1265:70
TM A12:1311:1214:1312:12
13:12
x10:10
11:11
83:83
LO A12:10
13:12
15*:12
12:13
12:1113:912:12x89:79
LO B11:13
12:12
12:11
12:11
12:13*12:1210:10
11:11
x92:93

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Left Overs A (12.71429)
2. 3SB A (12.57143)
3. Chlupatá žába A (11.875)
4. Terrible Monkeys A (11.85714)
5. Chupacabras (11.71429)
6. Left Overs B (11.5)
6. PeaceEgg A (11.5)
7. Duranga (11.42857)
8. Prague Devils A (11.14286)
9. Prague Devils B (10.83333)

Skupiny

APD ALO B3SB ACHZ ATM ASkóreBodyPořadí
PD Ax11:58:910:711:540:2662
LO B5:11x7:97:95:1424:4305
3SB A9:89:7x8:611:637:2781
CHZ A7:109:76:8x7:1129:3624
TM A5:1114:56:1111:7x36:3443
BCHUPDURPE APD BLO ASkóreBodyPořadí
CHUPx6:79:811:68:634:2762
DUR7:6x13:711:510:941:2781
PE A8:97:13x9:78:1132:4024
PD B6:115:117:9x5:1223:4305
LO A6:89:1011:812:5x38:3143

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:00 20.1.2019mixed1Chlupatá žába A (CHZ A)Prague Devils B (PD B)7:513:11
08:30 20.1.2019mixed1PeaceEgg A (PE A)Left Overs B (LO B)8:913*:12

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 20.1.2019mixed1Chupacabras (CHUP)Terrible Monkeys A (TM A)11:913:14
09:35 20.1.2019mixed1Prague Devils A (PD A)Left Overs A (LO A)8:99:13
10:10 20.1.2019mixed13SB A (3SB A)Left Overs B (LO B)13:812:12
10:45 20.1.2019mixed1Duranga (DUR)Chlupatá žába A (CHZ A)17:49*:11

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:55 20.1.2019mixed1Left Overs B (LO B)Terrible Monkeys A (TM A)9:1211:11

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:30 20.1.2019mixed1Chlupatá žába A (CHZ A)Prague Devils A (PD A)6:1213:11
13:05 20.1.2019mixed13SB A (3SB A)Chupacabras (CHUP)10:913:12
13:40 20.1.2019mixed1Left Overs A (LO A)Duranga (DUR)10:1312:13

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:20 20.1.2019mixed1Prague Devils B (PD B)PeaceEgg A (PE A)10:1211:12

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:15 20.1.2019mixed1Left Overs B (LO B)Chlupatá žába A (CHZ A)10:1112:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:50 20.1.2019mixed1Terrible Monkeys A (TM A)Prague Devils A (PD A)9:1113:12

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 20.1.2019mixed1Chupacabras (CHUP)Left Overs A (LO A)11:812:13

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:00 20.1.2019mixed13SB A (3SB A)Duranga (DUR)11:1013:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 19.1.2019mixedA1Prague Devils A (PD A)Left Overs B (LO B)11:512:12
09:00 19.1.2019mixedA13SB A (3SB A)Chlupatá žába A (CHZ A)8:612:11
09:30 19.1.2019mixedA1Prague Devils A (PD A)Terrible Monkeys A (TM A)11:512:12
10:00 19.1.2019mixedA1Chlupatá žába A (CHZ A)Left Overs B (LO B)9:711:12
10:30 19.1.2019mixedA13SB A (3SB A)Terrible Monkeys A (TM A)11:613:12
11:00 19.1.2019mixedA1Prague Devils A (PD A)Chlupatá žába A (CHZ A)10:712:13
11:30 19.1.2019mixedA13SB A (3SB A)Left Overs B (LO B)9:713:11
12:00 19.1.2019mixedA1Terrible Monkeys A (TM A)Chlupatá žába A (CHZ A)11:711:12
12:30 19.1.2019mixedA1Prague Devils A (PD A)3SB A (3SB A)8:910:12
13:00 19.1.2019mixedA1Terrible Monkeys A (TM A)Left Overs B (LO B)14:510:10
13:30 19.1.2019mixedB1Chupacabras (CHUP)Duranga (DUR)6:712:11
14:00 19.1.2019mixedB1PeaceEgg A (PE A)Prague Devils B (PD B)9:711:11
14:30 19.1.2019mixedB1Chupacabras (CHUP)Left Overs A (LO A)8:610:12
15:00 19.1.2019mixedB1Prague Devils B (PD B)Duranga (DUR)5:1110:11
15:30 19.1.2019mixedB1PeaceEgg A (PE A)Left Overs A (LO A)8:1111:12
16:00 19.1.2019mixedB1Chupacabras (CHUP)Prague Devils B (PD B)11:611:10
16:30 19.1.2019mixedB1PeaceEgg A (PE A)Duranga (DUR)7:1311:12
17:00 19.1.2019mixedB1Left Overs A (LO A)Prague Devils B (PD B)12:512:12
17:30 19.1.2019mixedB1Chupacabras (CHUP)PeaceEgg A (PE A)9:812:11
18:00 19.1.2019mixedB1Left Overs A (LO A)Duranga (DUR)9:1015*:12
08:00 20.1.2019mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Chlupatá žába A (CHZ A)Prague Devils B (PD B)7:513:11
08:30 20.1.2019mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1PeaceEgg A (PE A)Left Overs B (LO B)8:913*:12
09:00 20.1.2019mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Chupacabras (CHUP)Terrible Monkeys A (TM A)11:913:14
09:35 20.1.2019mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Prague Devils A (PD A)Left Overs A (LO A)8:99:13
10:10 20.1.2019mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB A (3SB A)Left Overs B (LO B)13:812:12
10:45 20.1.2019mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Duranga (DUR)Chlupatá žába A (CHZ A)17:49*:11
11:20 20.1.2019mixedO 9. místo1Prague Devils B (PD B)PeaceEgg A (PE A)10:1211:12
11:55 20.1.2019mixedKřížový zápas 5-8. místo1Left Overs B (LO B)Terrible Monkeys A (TM A)9:1211:11
12:30 20.1.2019mixedSemifinále1Chlupatá žába A (CHZ A)Prague Devils A (PD A)6:1213:11
13:05 20.1.2019mixedSemifinále13SB A (3SB A)Chupacabras (CHUP)10:913:12
13:40 20.1.2019mixedSemifinále1Left Overs A (LO A)Duranga (DUR)10:1312:13
14:15 20.1.2019mixedO 7. místo1Left Overs B (LO B)Chlupatá žába A (CHZ A)10:1112:11
14:50 20.1.2019mixedO 5. místo1Terrible Monkeys A (TM A)Prague Devils A (PD A)9:1113:12
15:25 20.1.2019mixedO 3. místo1Chupacabras (CHUP)Left Overs A (LO A)11:812:13
16:00 20.1.2019mixedO 1. místo13SB A (3SB A)Duranga (DUR)11:1013:12
Poslat odkaz na e-mail