Skončené turnaje
Budoucí turnaje
Kvalifikace MČR mix - západ, 25.05.2024 Kvalifikace MČR mix - východ, 25.05.2024 JMČR U20 open, 13.04.2024 JMČR U20 women, 13.04.2024 Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 MČR Open Women
Zápas BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) vs. Dream Team B (DT B)
BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) |
# | Jméno | S | A | T |
42 | Radovan Hanslík | 3 | 1 | 4 |
40 | Ondřej Venglář | 1 | 3 | 4 |
85 | Filip Skalický | 2 | 1 | 3 |
10 | Tomáš Copek | 0 | 2 | 2 |
97 | Filip Burdych | 1 | 0 | 1 |
24 | Tomasz Wrzaszcz | 1 | 0 | 1 |
87 | Vít Fila | 0 | 1 | 1 |
7 | Hynek Jokver | 0 | 0 | 0 |
17 | Jakub Venglář | 0 | 0 | 0 |
71 | Pavel Kraus | 0 | 0 | 0 |
Dream Team B (DT B) |
# | Jméno | S | A | T |
42 | Břetislav Bakala | 5 | 2 | 7 |
73 | Ladislav Lenárt | 0 | 5 | 5 |
55 | Vít Bílý | 2 | 2 | 4 |
23 | Tomáš Doubravský | 1 | 1 | 2 |
2 | Jan Včelák | 1 | 0 | 1 |
64 | Michal Šindler | 1 | 0 | 1 |
12 | Jakub Bartoníček | 0 | 0 | 0 |
Průběh utkání
- Hřiště číslo: 1
- Hrací doba: 25 minut
- Začátek dle rozpisu: 13:30
- Skutečný začátek: 13:30
Spirit of the Game
BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )
Celkový obdržený spirit: 12 bodu
- Znalost pravidel: 2 body
- Fauly a tělesný kontakt: 3 body
- Férové smýšlení: 2 body
- Pozitivní přístup a sebeovládání: 3 body
- Komunikace: 2 body
Dream Team B (DT B)
Celkový obdržený spirit: 12 bodu
- Znalost pravidel: 2 body
- Fauly a tělesný kontakt: 3 body
- Férové smýšlení: 2 body
- Pozitivní přístup a sebeovládání: 3 body
- Komunikace: 2 body
Skóre | Skóroval | Asistence | Čas [min] | Trvání bodu |
1:0 | Ondřej Venglář | Filip Skalický | 2 | 02:46 |
1:1 | Jan Včelák | Břetislav Bakala | 5 | 02:18 |
2:1 | Radovan Hanslík | Ondřej Venglář | 5 | 00:40 |
2:2 | Břetislav Bakala | Vít Bílý | 6 | 00:51 |
3:2 | Radovan Hanslík | Tomáš Copek | 8 | 01:58 |
3:3 | Břetislav Bakala | Ladislav Lenárt | 9 | 00:53 |
4:3 | Filip Skalický | Ondřej Venglář | 11 | 01:52 |
4:4 | Vít Bílý | Břetislav Bakala | 12 | 01:29 |
5:4 | Tomasz Wrzaszcz | Radovan Hanslík | 13 | 01:00 |
5:5 | Břetislav Bakala | Tomáš Doubravský | 14 | 01:11 |
5:6 | Vít Bílý | Ladislav Lenárt | 16 | 01:15 |
5:7 | Michal Šindler | Ladislav Lenárt | 17 | 00:58 |
6:7 | Filip Skalický | Tomáš Copek | 20 | 03:12 |
6:8 | Tomáš Doubravský | Vít Bílý | 21 | 01:26 |
7:8 | Filip Burdych | Ondřej Venglář | 22 | 00:36 |
8:8 | Radovan Hanslík | Vít Fila | 23 | 01:15 |
8:9 | Břetislav Bakala | Ladislav Lenárt | 25 | 01:32 |
8:10 | Břetislav Bakala | Ladislav Lenárt | 28 | 03:13 |
Zápas skončil: BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) vs. Dream Team B (DT B) 8:10 |