spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

MČR Open Women

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. Chupacabras
2. Prague Devils A o
3. Chlupatá žába
4. 3SB A o
5. F.U.J. A
6. TIOS
7. PeaceEgg
8. Dream Team B
9. Left Overs o
10. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground)

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB ATIOS PD AFUJ ALO BUFU PE DT BCHUP CHZ Skóre
3SB Ax11:1212:1012:1112:1112:1113:13
15*:12
87:80
TIOS 12:11x12:1213:12
12:13
11:1012:1113:1313:1298:94
PD A10:1212:12x11:1110*:119:1113:11
12:12
77:80
FUJ A12:13
13:12
11:11x13:1112:1013:1112:1486:82
LO 10:1111:10*11:13x12:1011:129:1364:69
BUFU 11:1211:1210:12x10:1012:1210:1164:69
PE 11:1210:1212:1110:10x13:12
11:12
11:1212:1190:92
DT B11:1213:1311:912:1212:13
12:11
x11:1182:81
CHUP 12:1311:13
12:12
11:1313:912:11x13*:1484:85
CHZ 13:13
12:15*
14:1211:1011:1211:1114:13*x86:86

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. 3SB A o (12.42857)
2. F.U.J. A (12.28571)
2. Chlupatá žába (12.28571)
3. TIOS (12.25)
4. Chupacabras (12)
5. Dream Team B (11.71429)
6. PeaceEgg (11.25)
7. Prague Devils A o (11)
8. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (10.66667)
8. Left Overs o (10.66667)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB A w
2. Prague Devils A w
3. Left Overs w
4. Velká Morava
5. Žlutá Zimnice
6. Atrofované ruce
7. F.U.J.
8. Terrible Monkeys
9. Východní blok A
10. 3SB B w

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB A3SB BPD ATM Atruc CHZ AFUJ LO ZZ VM Skóre
3SB Ax10:10
12:12
12:12
12:12
13:11
9:12
10:1078:79
3SB Bx11:1212:11
12:10
11:1211:1011:1168:66
PD A10:10
12:12
x10:1211:1210:1212:10
13:12
78:80
TM 12:12
12:12
12:10x11:1010:1111:1111:1010:1189:87
Atruc 12:1112:11x11:1012:10
12:11
11:11
12:10
82:74
CHZ A11:12
10:12
10:1110:11x11:1212:1164:69
FUJ 12:1111:1010:12
11:12
12:11x12:1112:1280:79
LO 11:13
12:9
12:1011:11x12*:1114*:11
13:11
85:76
ZZ 10:1110:1111:11
10:12
11:1211:1211:12*x74:81
VM 10:1011:1110:12
12:13
11:1012:1211:14*
11:13
x88:95

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Left Overs w (12.14286)
2. Atrofované ruce (11.71429)
3. F.U.J. (11.42857)
4. 3SB B w (11.33333)
5. Prague Devils A w (11.14286)
5. 3SB A w (11.14286)
6. Terrible Monkeys (11.125)
7. Velká Morava (11)
8. Východní blok A (10.66667)
9. Žlutá Zimnice (10.57143)

Aktuální zápasy

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 23.2.2020womenO 1. místo13SB A w (3SB A)Prague Devils A w (PD A)9:812:12

Skupiny

ABUFU DT B3SB APE CHZ SkóreBodyPořadí
BUFU x8:107:138:96:1529:4705
DT B10:8x9:1012:85:1136:3743
3SB A13:710:9x11:910:844:3381
PE 9:88:129:11x5:931:4024
CHZ 15:611:58:109:5x43:2662
BFUJ ATIOS PD ALO CHUP SkóreBodyPořadí
FUJ Ax8:910:99:87:1034:3643
TIOS 9:8x7:99:87:932:3444
PD A9:109:7x9:87:1134:3642
LO 8:98:98:9x11:635:3325
CHUP 10:79:711:76:11x36:3261

Pomocné tabulky pro skupinu B

2 - 4. místoFUJ ATIOS PD ASkóreBodyPořadí
FUJ Ax8:910:918:1822
TIOS 9:8x7:916:1723
PD A9:109:7x18:1721
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
SPD ATM 3SB ALO VM SkóreBodyPořadí
PD Ax11:53:99:710:733:2862
TM 5:11x10:1110:88:1033:4025
3SB A9:311:10x7:1010:737:3061
LO 7:98:1010:7x10:835:3443
VM 7:1010:87:108:10x32:3824

Pomocné tabulky pro skupinu S

1 - 2. místoPD A3SB ASkóreBodyPořadí
PD Ax3:93:902
3SB A9:3x9:321
4 - 5. místoTM VM SkóreBodyPořadí
TM x8:108:1002
VM 10:8x10:821
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
TFUJ 3SB BZZ Atruc CHZ ASkóreBodyPořadí
FUJ x12:66:911:613:342:2461
3SB B6:12x4:136:86:1222:4505
ZZ 9:613:4x7:99:738:2662
Atruc 6:118:69:7x10:533:2963
CHZ A3:1312:67:95:10x27:3824

Pomocné tabulky pro skupinu T

1 - 3. místoFUJ ZZ Atruc SkóreBodyPořadí
FUJ x6:911:617:1521
ZZ 9:6x7:916:1522
Atruc 6:119:7x15:1823
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
88Prague Devils A oMilan Vodehnal25123775.29
9ChupacabrasDavid Novák15193474.86
25F.U.J. AFrantišek Holub16173374.71
21ChupacabrasOndřej Rýdlo13193274.57
92PeaceEggVojtěch Pták15203584.38
42Dream Team BBretislav Bakala16143074.29
23Chlupatá žábaKryštof Holeček10192974.14
53SB A wRáchel Tošnerová18102874
14Chlupatá žábaLukáš Barborik12162874
83SB A wSarah Tošnerová3252874

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:59 22.2.2020women1Terrible Monkeys (TM )Východní blok A (CHZ A)13:711:10
14:01 22.2.2020women2Velká Morava (VM )3SB B w (3SB B)11:711:11
18:57 22.2.2020open1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )TIOS (TIOS )7:1011:12
18:58 22.2.2020open2PeaceEgg (PE )Left Overs o (LO )10:912:11

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 23.2.2020women1Žlutá Zimnice (ZZ )Left Overs w (LO )7:811:12*
09:00 23.2.2020women2Prague Devils A w (PD A)Atrofované ruce (Atruc )10:711:12
09:35 23.2.2020open1Prague Devils A o (PD A)Dream Team B (DT B)11:69:11
09:35 23.2.2020open2Chlupatá žába (CHZ )F.U.J. A (FUJ A)13:1214:12
10:10 23.2.2020women1F.U.J. (FUJ )Velká Morava (VM )6:912:12
10:10 23.2.2020women23SB A w (3SB A)Terrible Monkeys (TM )9:812:12
10:45 23.2.2020open1Chupacabras (CHUP )PeaceEgg (PE )15:612:11
10:45 23.2.2020open23SB A o (3SB A)TIOS (TIOS )11:1011:12

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:20 23.2.2020women1F.U.J. (FUJ )Atrofované ruce (Atruc )7:911:12
11:20 23.2.2020women2Terrible Monkeys (TM )Žlutá Zimnice (ZZ )9:1011:10
11:55 23.2.2020open2TIOS (TIOS )Dream Team B (DT B)13:713:13
12:30 23.2.2020open1PeaceEgg (PE )F.U.J. A (FUJ A)10:1510:12

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:30 23.2.2020women1Velká Morava (VM )Prague Devils A w (PD A)7:1512:13
12:30 23.2.2020women23SB A w (3SB A)Left Overs w (LO )11:79:12
13:05 23.2.2020open1Chupacabras (CHUP )Chlupatá žába (CHZ )13:1013*:14
13:05 23.2.2020open23SB A o (3SB A)Prague Devils A o (PD A)9:1012:10

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:40 23.2.2020open1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )Left Overs o (LO )4:1510:12
13:40 23.2.2020women2Východní blok A (CHZ A)3SB B w (3SB B)10:710:12

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:15 23.2.2020women1Terrible Monkeys (TM )F.U.J. (FUJ )7:1310:11
14:15 23.2.2020open2Dream Team B (DT B)PeaceEgg (PE )10:1212:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:50 23.2.2020open1TIOS (TIOS )F.U.J. A (FUJ A)10:1112:13
14:50 23.2.2020women2Žlutá Zimnice (ZZ )Atrofované ruce (Atruc )14:910:12

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 23.2.2020women2Left Overs w (LO )Velká Morava (VM )13:1013:11
16:00 23.2.2020open23SB A o (3SB A)Chlupatá žába (CHZ )10:1115*:12

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 23.2.2020women13SB A w (3SB A)Prague Devils A w (PD A)9:812:12
16:00 23.2.2020open1Prague Devils A o (PD A)Chupacabras (CHUP )9:1212:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 22.2.2020womenS1Prague Devils A w (PD A)Terrible Monkeys (TM )11:510:12
08:30 22.2.2020womenT2F.U.J. (FUJ )3SB B w (3SB B)12:612:11
09:00 22.2.2020womenS13SB A w (3SB A)Left Overs w (LO )7:1013:11
09:00 22.2.2020womenT2Žlutá Zimnice (ZZ )Atrofované ruce (Atruc )7:911:11
09:30 22.2.2020womenS1Velká Morava (VM )Prague Devils A w (PD A)7:1010:12
09:30 22.2.2020womenT2Východní blok A (CHZ A)F.U.J. (FUJ )3:1311:12
10:00 22.2.2020womenS13SB A w (3SB A)Terrible Monkeys (TM )11:1012:12
10:00 22.2.2020womenT2Žlutá Zimnice (ZZ )3SB B w (3SB B)13:410:11
10:30 22.2.2020womenS1Left Overs w (LO )Velká Morava (VM )10:814*:11
10:30 22.2.2020womenT2Atrofované ruce (Atruc )Východní blok A (CHZ A)10:511:10
11:00 22.2.2020womenS13SB A w (3SB A)Prague Devils A w (PD A)9:310:10
11:00 22.2.2020womenT2Žlutá Zimnice (ZZ )F.U.J. (FUJ )9:611:12
11:30 22.2.2020womenS1Left Overs w (LO )Terrible Monkeys (TM )8:1011:11
11:30 22.2.2020womenT2Atrofované ruce (Atruc )3SB B w (3SB B)8:612:11
12:00 22.2.2020womenS13SB A w (3SB A)Velká Morava (VM )10:710:10
12:00 22.2.2020womenT2Žlutá Zimnice (ZZ )Východní blok A (CHZ A)9:711:12
12:30 22.2.2020womenS1Left Overs w (LO )Prague Devils A w (PD A)7:912:10
12:30 22.2.2020womenT2Atrofované ruce (Atruc )F.U.J. (FUJ )6:1112:10
13:00 22.2.2020womenS1Velká Morava (VM )Terrible Monkeys (TM )10:811:10
13:00 22.2.2020womenT2Východní blok A (CHZ A)3SB B w (3SB B)12:611:12
13:30 22.2.2020openA1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )Dream Team B (DT B)8:1012:12
13:30 22.2.2020openB2F.U.J. A (FUJ A)TIOS (TIOS )8:912:13
13:59 22.2.2020womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Terrible Monkeys (TM )Východní blok A (CHZ A)13:711:10
14:01 22.2.2020womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2Velká Morava (VM )3SB B w (3SB B)11:711:11
14:30 22.2.2020openA13SB A o (3SB A)PeaceEgg (PE )11:912:11
14:30 22.2.2020openB2Prague Devils A o (PD A)Left Overs o (LO )9:810*:11
14:56 22.2.2020openA1Chlupatá žába (CHZ )BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )15:611:10
15:00 22.2.2020openB2Chupacabras (CHUP )F.U.J. A (FUJ A)10:711:13
15:30 22.2.2020openA13SB A o (3SB A)Dream Team B (DT B)10:912:11
15:30 22.2.2020openB2Prague Devils A o (PD A)TIOS (TIOS )9:712:12
16:00 22.2.2020openA1PeaceEgg (PE )Chlupatá žába (CHZ )5:912:11
16:00 22.2.2020openB2Left Overs o (LO )Chupacabras (CHUP )11:69:13
16:30 22.2.2020openA13SB A o (3SB A)BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )13:712:11
16:30 22.2.2020openB2Prague Devils A o (PD A)F.U.J. A (FUJ A)9:1011:11
17:00 22.2.2020openA1PeaceEgg (PE )Dream Team B (DT B)8:1213:12
17:00 22.2.2020openB2Left Overs o (LO )TIOS (TIOS )8:910:11
17:30 22.2.2020openA13SB A o (3SB A)Chlupatá žába (CHZ )10:813:13
17:30 22.2.2020openB2Prague Devils A o (PD A)Chupacabras (CHUP )7:1113:11
18:00 22.2.2020openA1PeaceEgg (PE )BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )9:810:10
18:00 22.2.2020openB2Left Overs o (LO )F.U.J. A (FUJ A)8:911:13
18:30 22.2.2020openA1Chlupatá žába (CHZ )Dream Team B (DT B)11:511:11
18:30 22.2.2020openB2Chupacabras (CHUP )TIOS (TIOS )9:712:13
18:57 22.2.2020openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )TIOS (TIOS )7:1011:12
18:58 22.2.2020openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2PeaceEgg (PE )Left Overs o (LO )10:912:11
09:00 23.2.2020womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Žlutá Zimnice (ZZ )Left Overs w (LO )7:811:12*
09:00 23.2.2020womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Prague Devils A w (PD A)Atrofované ruce (Atruc )10:711:12
09:35 23.2.2020openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Prague Devils A o (PD A)Dream Team B (DT B)11:69:11
09:35 23.2.2020openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Chlupatá žába (CHZ )F.U.J. A (FUJ A)13:1214:12
10:10 23.2.2020womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1F.U.J. (FUJ )Velká Morava (VM )6:912:12
10:10 23.2.2020womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)23SB A w (3SB A)Terrible Monkeys (TM )9:812:12
10:45 23.2.2020openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Chupacabras (CHUP )PeaceEgg (PE )15:612:11
10:45 23.2.2020openČtvrtfinále (Q1 až Q4)23SB A o (3SB A)TIOS (TIOS )11:1011:12
11:20 23.2.2020womenKřížový zápas 5-8. místo1F.U.J. (FUJ )Atrofované ruce (Atruc )7:911:12
11:20 23.2.2020womenKřížový zápas 5-8. místo2Terrible Monkeys (TM )Žlutá Zimnice (ZZ )9:1011:10
11:55 23.2.2020openKřížový zápas 5-8. místo2TIOS (TIOS )Dream Team B (DT B)13:713:13
12:30 23.2.2020openKřížový zápas 5-8. místo1PeaceEgg (PE )F.U.J. A (FUJ A)10:1510:12
12:30 23.2.2020womenSemifinále1Velká Morava (VM )Prague Devils A w (PD A)7:1512:13
12:30 23.2.2020womenSemifinále23SB A w (3SB A)Left Overs w (LO )11:79:12
13:05 23.2.2020openSemifinále1Chupacabras (CHUP )Chlupatá žába (CHZ )13:1013*:14
13:05 23.2.2020openSemifinále23SB A o (3SB A)Prague Devils A o (PD A)9:1012:10
13:40 23.2.2020openO 9. místo1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )Left Overs o (LO )4:1510:12
13:40 23.2.2020womenO 9. místo2Východní blok A (CHZ A)3SB B w (3SB B)10:710:12
14:15 23.2.2020womenO 7. místo1Terrible Monkeys (TM )F.U.J. (FUJ )7:1310:11
14:15 23.2.2020openO 7. místo2Dream Team B (DT B)PeaceEgg (PE )10:1212:11
14:50 23.2.2020openO 5. místo1TIOS (TIOS )F.U.J. A (FUJ A)10:1112:13
14:50 23.2.2020womenO 5. místo2Žlutá Zimnice (ZZ )Atrofované ruce (Atruc )14:910:12
15:25 23.2.2020womenO 1. místo13SB A w (3SB A)Prague Devils A w (PD A)9:812:12
15:25 23.2.2020womenO 3. místo2Left Overs w (LO )Velká Morava (VM )13:1013:11
16:00 23.2.2020openO 1. místo1Prague Devils A o (PD A)Chupacabras (CHUP )9:1212:12
16:00 23.2.2020openO 3. místo23SB A o (3SB A)Chlupatá žába (CHZ )10:1115*:12
Poslat odkaz na e-mail