spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

MČR Beach Mix

  • Plzeň
  • 25.07.2020

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. F.U.J. A
2. Prague Devils
3. L. D. C.
4. 3SB A
5. F.U.J. B
6. Frkot
7. Terrible Monkeys
8. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground)
9. jElita
10. Atrofované ruce
11. Kapři
12. 3SB B

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritAtruc PD TM 3SB A3SB BFRK BUFU JE FUJ AFUJ BLK Skóre
Atruc x11:1111:1112:1111:1013:1110:1112:1280:77
11:11x11:11
11:11
11:1212:1110:11
12:13
11:1089:90
PD x11:1112:1212:1210:1212:1112:1212:1011:1192:91
TM 11:11x12:1111:1112:11
11:12
13:1111:1012:1393:90
3SB A11:1111:11
11:11
12:1211:12x12:1212:1111:1191:91
3SB B11:1212:1112:12x8*:1212:1211:1212:1278:83
FRK 10:1111:1212:1211:1111:1212:8*x10:1312:1489:93
BUFU 12:1011:12
12:11
x12:1210:1111:11
12:12
10:1190:90
JE 11:1311:1211:1312:1212:12x12:1312:1281:87
FUJ A11:1011:10
13:12
12:1211:1112:1113:1011:10x94:86
FUJ B10:1110:1210:1114:1211:11
12:12
13:12x11:1291:93
LK 12:1211:1113:1212:1211:1012:1212:11x83:80

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Kapři (11.85714)
2. F.U.J. A (11.75)
3. Terrible Monkeys (11.625)
4. jElita (11.57143)
5. Prague Devils (11.5)
6. Atrofované ruce (11.42857)
7. 3SB A (11.375)
7. F.U.J. B (11.375)
8. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (11.25)
9. 3SB B (11.14286)
10. L. D. C. (11.125)
10. Frkot (11.125)

Skupiny

A FUJ A3SB A3SB BAtruc FRK SkóreBodyPořadí
x3:105:711:410:310:639:3063
FUJ A10:3x9:413:013:18:453:12101
3SB A7:54:9x11:46:37:435:2582
3SB B4:110:134:11x3:62:1313:5406
Atruc 3:101:133:66:3x3:516:3725
FRK 6:104:84:713:25:3x32:3044
BTM BUFU JE FUJ BLK PD SkóreBodyPořadí
TM x7:55:64:107:44:627:3143
BUFU 5:7x8:66:108:64:1031:3944
JE 6:56:8x4:97:65:628:3445
FUJ B10:410:69:4x9:65:743:2782
LK 4:76:86:76:9x7:829:3906
PD 6:410:46:57:58:7x37:25101

Pomocné tabulky pro skupinu B

3 - 5. místoTM BUFU JE SkóreBodyPořadí
TM x7:55:612:1121
BUFU 5:7x8:613:1322
JE 6:56:8x12:1323
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
91Atrofované ruceLucie Černíková911071.43
9F.U.J. ADavid Novák53881
3F.U.J. AMartin Prach35881
19Atrofované ruceVít Vokroj34771
1L. D. C.Monika Weisheitlová51680.75
3Terrible MonkeysKateřina Langová33680.75
44F.U.J. BJan Novák15680.75
6Atrofované ruceEva Lepší41570.71
13Atrofované ruceLukáš Houška23570.71
51L. D. C.Tomáš Weisheitel32580.63

Play-off

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 26.7.2020mixed13SB A (3SB A)Terrible Monkeys (TM )10:511:12
09:00 26.7.2020mixed1F.U.J. B (FUJ B)L. D. C. ( )6:1110:11
09:30 26.7.2020mixed1F.U.J. A (FUJ A)BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )13:511:10
10:00 26.7.2020mixed1Prague Devils (PD )Frkot (FRK )9:612:12

Semifinále (S1 až S6)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:30 26.7.2020mixed1Atrofované ruce (Atruc )Kapři (LK )10:812:12
11:00 26.7.2020mixed1jElita (JE )3SB B (3SB B)5:312:12
11:30 26.7.2020mixed1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )F.U.J. B (FUJ B)5:1012:12
12:00 26.7.2020mixed1Frkot (FRK )Terrible Monkeys (TM )9:711:11
12:30 26.7.2020mixed1F.U.J. A (FUJ A)L. D. C. ( )10:713:12
13:00 26.7.2020mixed1Prague Devils (PD )3SB A (3SB A)8:512:12

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:30 26.7.2020mixed1Kapři (LK )3SB B (3SB B)9:412:12

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:00 26.7.2020mixed1Atrofované ruce (Atruc )jElita (JE )5:713:11

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:30 26.7.2020mixed1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )Terrible Monkeys (TM )6:812:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 26.7.2020mixed1F.U.J. B (FUJ B)Frkot (FRK )9:614:12

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:30 26.7.2020mixed1L. D. C. ( )3SB A (3SB A)9:311:11

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:00 26.7.2020mixed1F.U.J. A (FUJ A)Prague Devils (PD )12:612:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 25.7.2020mixedA1L. D. C. ( )F.U.J. A (FUJ A)3:1010:11
08:53 25.7.2020mixedA13SB A (3SB A)3SB B (3SB B)11:412:12
09:16 25.7.2020mixedA1Atrofované ruce (Atruc )Frkot (FRK )3:511:10
09:39 25.7.2020mixedA13SB A (3SB A)F.U.J. A (FUJ A)4:911:11
10:02 25.7.2020mixedA1L. D. C. ( )Frkot (FRK )10:612:11
10:25 25.7.2020mixedA1Atrofované ruce (Atruc )3SB B (3SB B)6:312:11
10:48 25.7.2020mixedA13SB A (3SB A)Frkot (FRK )7:412:11
11:11 25.7.2020mixedA1Atrofované ruce (Atruc )F.U.J. A (FUJ A)1:1310:11
11:34 25.7.2020mixedA1L. D. C. ( )3SB B (3SB B)11:411:12
11:57 25.7.2020mixedA1Frkot (FRK )F.U.J. A (FUJ A)4:810:13
12:20 25.7.2020mixedA1L. D. C. ( )Atrofované ruce (Atruc )10:311:11
12:43 25.7.2020mixedA1Frkot (FRK )3SB B (3SB B)13:212:8*
13:05 25.7.2020mixedA13SB A (3SB A)L. D. C. ( )7:511:11
13:29 25.7.2020mixedA13SB B (3SB B)F.U.J. A (FUJ A)0:1311:12
13:52 25.7.2020mixedA13SB A (3SB A)Atrofované ruce (Atruc )6:311:11
14:15 25.7.2020mixedB1Terrible Monkeys (TM )BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )7:512:11
14:38 25.7.2020mixedB1jElita (JE )F.U.J. B (FUJ B)4:912:13
15:01 25.7.2020mixedB1Kapři (LK )Prague Devils (PD )7:811:11
15:24 25.7.2020mixedB1jElita (JE )BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )6:812:12
15:47 25.7.2020mixedB1Terrible Monkeys (TM )Prague Devils (PD )4:611:11
16:10 25.7.2020mixedB1Kapři (LK )F.U.J. B (FUJ B)6:912:11
16:33 25.7.2020mixedB1jElita (JE )Prague Devils (PD )5:611:12
16:56 25.7.2020mixedB1Kapři (LK )BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )6:811:10
17:19 25.7.2020mixedB1Terrible Monkeys (TM )F.U.J. B (FUJ B)4:1011:10
17:42 25.7.2020mixedB1Prague Devils (PD )BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )10:410:12
18:05 25.7.2020mixedB1Terrible Monkeys (TM )Kapři (LK )7:412:13
18:28 25.7.2020mixedB1Prague Devils (PD )F.U.J. B (FUJ B)7:512:10
18:51 25.7.2020mixedB1Terrible Monkeys (TM )jElita (JE )5:613:11
19:14 25.7.2020mixedB1F.U.J. B (FUJ B)BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )10:611:11
19:37 25.7.2020mixedB1Kapři (LK )jElita (JE )6:712:12
08:30 26.7.2020mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB A (3SB A)Terrible Monkeys (TM )10:511:12
09:00 26.7.2020mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1F.U.J. B (FUJ B)L. D. C. ( )6:1110:11
09:30 26.7.2020mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1F.U.J. A (FUJ A)BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )13:511:10
10:00 26.7.2020mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Prague Devils (PD )Frkot (FRK )9:612:12
10:30 26.7.2020mixedSemifinále (S1 až S6)1Atrofované ruce (Atruc )Kapři (LK )10:812:12
11:00 26.7.2020mixedSemifinále (S1 až S6)1jElita (JE )3SB B (3SB B)5:312:12
11:30 26.7.2020mixedSemifinále (S1 až S6)1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )F.U.J. B (FUJ B)5:1012:12
12:00 26.7.2020mixedSemifinále (S1 až S6)1Frkot (FRK )Terrible Monkeys (TM )9:711:11
12:30 26.7.2020mixedSemifinále (S1 až S6)1F.U.J. A (FUJ A)L. D. C. ( )10:713:12
13:00 26.7.2020mixedSemifinále (S1 až S6)1Prague Devils (PD )3SB A (3SB A)8:512:12
13:30 26.7.2020mixedO 11. místo1Kapři (LK )3SB B (3SB B)9:412:12
14:00 26.7.2020mixedO 9. místo1Atrofované ruce (Atruc )jElita (JE )5:713:11
14:30 26.7.2020mixedO 7. místo1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )Terrible Monkeys (TM )6:812:11
15:00 26.7.2020mixedO 5. místo1F.U.J. B (FUJ B)Frkot (FRK )9:614:12
15:30 26.7.2020mixedO 3. místo1L. D. C. ( )3SB A (3SB A)9:311:11
16:00 26.7.2020mixedO 1. místo1F.U.J. A (FUJ A)Prague Devils (PD )12:612:12
Poslat odkaz na e-mail