spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Budoucí turnaje
MČR mixed 3. liga, 10.10.2020
MČR mixed 2. liga, 10.10.2020
MČR mixed 1. liga, 10.10.2020

Juniorské MČR 2020

  • Březnice u Příbrami
  • 03.10.2020

Skupiny

APE P7 LO A3SB RB SkóreBodyPořadí
PE x8:78:124:158:628:4043
P7 7:8x6:116:119:728:3724
LO A12:811:6x6:1229:2642
3SB 15:411:612:6x10:948:2581
RB 6:87:99:10x22:2705

Pomocné tabulky pro skupinu A

2 - 3. místoPE LO ASkóreBodyPořadí
PE x8:128:1202
LO A12:8x12:821
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BTM PD LK Atruc LO ARB SkóreBodyPořadí
TM x11:76:76:723:212
PD 7:11x9:109:1025:310
LK 7:610:9x9:1026:2542
Atruc 7:610:910:9x27:2461
LO Ax8:68:62
RB 6:8x6:80

Pomocné tabulky pro skupinu B

3 - 4. místoTM LO ASkóreBodyPořadí
TM x0
LO Ax0
5 - 6. místoPD RB SkóreBodyPořadí
PD x0
RB x0
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
CLO CHZ NK PE SkóreBodyPořadí
LO x7:118:712:327:2142
CHZ 11:7x11:715:637:2061
NK 7:87:11x8:922:2804
PE 3:126:159:8x18:3523
DTM CHUP 3SB SkóreBodyPořadí
TM x8:1010:518:1522
CHUP 10:8x7:517:1341
3SB 5:105:7x10:1703

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
83Terrible MonkeysTereza Veselovská00010
77Atrofované ruceVojt?ch Burket00030
15Atrofované ruceŠtěpán Bílý00030
15Left Overs AOndřej Batůšek00010
82Terrible MonkeysNela Lepší00010
843SBMatěj Petrovič00010
703SBHelena Jindrová00010
47Terrible MonkeysLukáš Vilt00010
113SBMarie Volková00010
63PeaceEggRobert Šebek00010

Play-off

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 2.10.2020open1Left Overs A (LO A)Terrible Monkeys (TM )8:7-:-
09:45 4.10.2020open13SB (3SB )Rainbow Banana (RB )7:8-:-
09:00 5.10.2020open2Kapři (LK )PeaceEgg (PE )9:11-:-
09:45 5.10.2020open2Atrofované ruce (Atruc )Pražská 7 (P7 )5:7-:-
10:30 5.10.2020women1Chupacabras (CHUP )SK Sporting - Kachny Příbram (NK )14:2-:-
10:30 5.10.2020women2Left Overs (LO )3SB (3SB )9:10-:-
10:30 5.10.2020women3Terrible Monkeys (TM )PeaceEgg (PE )13:4-:-

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:10 5.10.2020open2Atrofované ruce (Atruc )Terrible Monkeys (TM )7:8-:-
12:45 5.10.2020women3Left Overs (LO )SK Sporting - Kachny Příbram (NK )11:6-:-

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:10 5.10.2020open13SB (3SB )Kapři (LK )12:4-:-
12:00 5.10.2020open1Rainbow Banana (RB )PeaceEgg (PE )8:6-:-
12:00 5.10.2020open2Pražská 7 (P7 )Left Overs A (LO A)3:8-:-
12:45 5.10.2020women1Chlupatá žába (CHZ )Terrible Monkeys (TM )12:6-:-
12:45 5.10.2020women2Chupacabras (CHUP )3SB (3SB )8:2-:-

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:00 3.10.2020open1Prague Devils (PD )Rainbow Banana (RB )8:12-:-

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:30 5.10.2020open3Kapři (LK )Atrofované ruce (Atruc )5:8-:-

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:30 5.10.2020open13SB (3SB )Terrible Monkeys (TM )12:6-:-
14:15 5.10.2020women3PeaceEgg (PE )Left Overs (LO )6:13-:-

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:30 5.10.2020open2PeaceEgg (PE )Pražská 7 (P7 )13:6-:-
14:15 5.10.2020women2Terrible Monkeys (TM )3SB (3SB )9:8-:-

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:10 5.10.2020women1Chlupatá žába (CHZ )Chupacabras (CHUP )11:6-:-
15:00 5.10.2020open2Rainbow Banana (RB )Left Overs A (LO A)9:8-:-

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 2.10.2020openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Left Overs A (LO A)Terrible Monkeys (TM )8:7-:-
08:00 3.10.2020womenD3Terrible Monkeys (TM )Chupacabras (CHUP )8:10-:-
08:30 3.10.2020openA1PeaceEgg (PE )Pražská 7 (P7 )8:7-:-
08:30 3.10.2020openA2Left Overs A (LO A)3SB (3SB )6:12-:-
09:15 3.10.2020openB1Terrible Monkeys (TM )Prague Devils (PD )11:7-:-
09:15 3.10.2020openB2Kapři (LK )Atrofované ruce (Atruc )9:10-:-
09:15 3.10.2020womenC3Left Overs (LO )Chlupatá žába (CHZ )7:11-:-
10:00 3.10.2020openA1Rainbow Banana (RB )PeaceEgg (PE )6:8-:-
10:00 3.10.2020openA2Left Overs A (LO A)Pražská 7 (P7 )11:6-:-
10:00 3.10.2020womenC3SK Sporting - Kachny Příbram (NK )PeaceEgg (PE )8:9-:-
10:45 3.10.2020openB1Terrible Monkeys (TM )Atrofované ruce (Atruc )6:7-:-
10:45 3.10.2020openB2Prague Devils (PD )Kapři (LK )9:10-:-
10:45 3.10.2020womenD3Chupacabras (CHUP )3SB (3SB )7:5-:-
11:30 3.10.2020openA13SB (3SB )Rainbow Banana (RB )10:9-:-
11:30 3.10.2020openA2Left Overs A (LO A)PeaceEgg (PE )12:8-:-
11:30 3.10.2020womenC3Chlupatá žába (CHZ )SK Sporting - Kachny Příbram (NK )11:7-:-
12:15 3.10.2020openB1Terrible Monkeys (TM )Kapři (LK )6:7-:-
12:15 3.10.2020openB2Prague Devils (PD )Atrofované ruce (Atruc )9:10-:-
12:15 3.10.2020womenC3Left Overs (LO )PeaceEgg (PE )12:3-:-
13:00 3.10.2020openA13SB (3SB )Pražská 7 (P7 )11:6-:-
13:00 3.10.2020womenD3Terrible Monkeys (TM )3SB (3SB )10:5-:-
13:45 3.10.2020womenC3Left Overs (LO )SK Sporting - Kachny Příbram (NK )8:7-:-
14:00 3.10.2020openB2Left Overs A (LO A)Rainbow Banana (RB )8:6-:-
14:30 3.10.2020openA13SB (3SB )PeaceEgg (PE )15:4-:-
14:30 3.10.2020openA2Rainbow Banana (RB )Pražská 7 (P7 )7:9-:-
14:30 3.10.2020womenC3Chlupatá žába (CHZ )PeaceEgg (PE )15:6-:-
16:00 3.10.2020openO 9. místo1Prague Devils (PD )Rainbow Banana (RB )8:12-:-
09:45 4.10.2020openČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB (3SB )Rainbow Banana (RB )7:8-:-
09:00 5.10.2020openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Kapři (LK )PeaceEgg (PE )9:11-:-
09:45 5.10.2020openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Atrofované ruce (Atruc )Pražská 7 (P7 )5:7-:-
10:30 5.10.2020womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Chupacabras (CHUP )SK Sporting - Kachny Příbram (NK )14:2-:-
10:30 5.10.2020womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Left Overs (LO )3SB (3SB )9:10-:-
10:30 5.10.2020womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)3Terrible Monkeys (TM )PeaceEgg (PE )13:4-:-
11:10 5.10.2020openSemifinále13SB (3SB )Kapři (LK )12:4-:-
11:10 5.10.2020openKřížový zápas 5-8. místo2Atrofované ruce (Atruc )Terrible Monkeys (TM )7:8-:-
12:00 5.10.2020openSemifinále1Rainbow Banana (RB )PeaceEgg (PE )8:6-:-
12:00 5.10.2020openSemifinále2Pražská 7 (P7 )Left Overs A (LO A)3:8-:-
12:45 5.10.2020womenSemifinále1Chlupatá žába (CHZ )Terrible Monkeys (TM )12:6-:-
12:45 5.10.2020womenSemifinále2Chupacabras (CHUP )3SB (3SB )8:2-:-
12:45 5.10.2020womenKřížový zápas 5-8. místo3Left Overs (LO )SK Sporting - Kachny Příbram (NK )11:6-:-
13:30 5.10.2020openO 5. místo13SB (3SB )Terrible Monkeys (TM )12:6-:-
13:30 5.10.2020openO 3. místo2PeaceEgg (PE )Pražská 7 (P7 )13:6-:-
13:30 5.10.2020openO 7. místo3Kapři (LK )Atrofované ruce (Atruc )5:8-:-
14:10 5.10.2020womenO 1. místo1Chlupatá žába (CHZ )Chupacabras (CHUP )11:6-:-
14:15 5.10.2020womenO 3. místo2Terrible Monkeys (TM )3SB (3SB )9:8-:-
14:15 5.10.2020womenO 5. místo3PeaceEgg (PE )Left Overs (LO )6:13-:-
15:00 5.10.2020openO 1. místo2Rainbow Banana (RB )Left Overs A (LO A)9:8-:-
Poslat odkaz na e-mail