spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Plážové MČR Mixed

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. L. D. C.
2. Terrible Monkeys
3. F.U.J.
4. SK Sporting - Kachny Příbram
5. 3SB
6. Prague Devils A
7. Kapři
8. Pražská 7

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB Atruc FUJ FRK PD APD BP7 TM LO CHUP JE LK NK LDC Skóre
3SB x11:1112:1111:1111:1211:129:1112:1011:1111:1199:100
Atruc 11:11x10:1113:109*:910:1111:1113:1312:1210:1099:98
FUJ 11:1211:10x11:1012:1312:1211:1012:1111:11
11:11
102:100
FRK 11:1110:1310:11x12:1212:1312:1312*:1210*:1210:1299:109
PD A12:1113:12x11:1111:1111:1110:1111:1112:1110:11101:100
PD B9:9*12:1211:11x11*:1110:1110:1111:1112:1112:1298:99
P7 12:1111:1111:11*x11:1311:1313*:1111:1411:1211:13102:109
TM 12:1211:1111:1013:11x10:1212:1012:1112:12
13:12
106:101
LO 11:911:1010:1113:1211:10x11:1111*:1112:1211:10101:96
CHUP 11:1113:1211:1011:1113:1112:1011:11x12:1113:11107:98
JE 13:1312:12*11:1111:1211:13*10:1211:11*11:12x12:13102:109
LK 10:1212:1211:1212:10*11:1214:1111:1212:12x12:12105:105
NK 11:1110:1011:11
11:11
12:1012:1110:1112:12x11:11100:98
LDC 11:1111:1012:1213:1112:12
12:13
11:1313:1211:11x106:105

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Chupacabras (11.88889)
2. L. D. C. (11.77778)
2. Terrible Monkeys (11.77778)
3. Kapři (11.66667)
4. F.U.J. (11.33333)
4. Pražská 7 (11.33333)
4. jElita (11.33333)
5. Left Overs (11.22222)
5. Prague Devils A (11.22222)
6. SK Sporting - Kachny Příbram (11.11111)
7. 3SB (11)
7. Frkot (11)
7. Atrofované ruce (11)
8. Prague Devils B (10.88889)

Skupiny

AFUJ NK LK 3SB FRK Atruc LO SkóreBodyPořadí
FUJ x8:99:57:510:69:58:451:34102
NK 9:8x7:54:96:310:58:744:37101
LK 5:95:7x9:66:98:69:742:4464
3SB 5:79:46:9x9:49:17:545:3083
FRK 6:103:69:64:9x9:55:836:4445
Atruc 5:95:106:81:95:9x7:429:4926
LO 4:87:87:95:78:54:7x35:4427

Pomocné tabulky pro skupinu A

1 - 2. místoFUJ NK SkóreBodyPořadí
FUJ x8:98:902
NK 9:8x9:821
6 - 7. místoAtruc LO SkóreBodyPořadí
Atruc x7:47:421
LO 4:7x4:702
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BPD ACHUP P7 LDC TM JE PD BSkóreBodyPořadí
PD Ax9:78:79:107:914:615:562:4483
CHUP 7:9x8:107:108:910:610:750:5145
P7 7:810:8x8:125:99:57:846:5044
LDC 10:910:712:8x9:1013:710:664:47102
TM 9:79:89:510:9x13:510:760:41121
JE 6:146:105:97:135:13x11:640:6526
PD B5:157:108:76:107:106:11x39:6327

Pomocné tabulky pro skupinu B

4 - 5. místoCHUP P7 SkóreBodyPořadí
CHUP x8:108:1002
P7 10:8x10:821
6 - 7. místoJE PD BSkóreBodyPořadí
JE x11:611:621
PD B6:11x6:1102
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
o 9-14. místoJE FRK Atruc PD BCHUP LO SkóreBodyPořadí
JE x11:89:1011:66:106:943:4344
FRK 8:11x9:58:129:125:839:4826
Atruc 10:95:9x11:56:157:439:4262
PD B6:1112:85:11x7:1010:1140:5125
CHUP 10:612:915:610:7x14:761:35101
LO 9:68:54:711:107:14x39:4263

Pomocné tabulky pro skupinu o 9-14. místo

2 - 3. místoAtruc LO SkóreBodyPořadí
Atruc x7:47:421
LO 4:7x4:702
5 - 6. místoFRK PD BSkóreBodyPořadí
FRK x8:128:1202
PD B12:8x12:821
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
21Terrible MonkeysOndřej Rýdlo6303694
88Prague Devils AMilan Vodehnal19123193.44
25Pražská 7Martin Řezník15122793
44Terrible MonkeysTadeáš Horn1882692.89
11L. D. C.Alžběta Hodačová9172692.89
15L. D. C.Matěj Štětka11122392.56
33L. D. C.Tadeáš Grym10132392.56
4L. D. C.Jaromír Jáchym5162192.33
63ChupacabrasRobert Šebek1552092.22
96Prague Devils AVojtěch Rybka4162092.22

Play-off

Čtvrtfinále (Q1-Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 18.7.2021mixed1F.U.J. (FUJ )Prague Devils A (PD A)7:612:13
09:35 18.7.2021mixed1Kapři (LK )Terrible Monkeys (TM )8:1211:12
10:10 18.7.2021mixed1L. D. C. (LDC )3SB (3SB )8:611:11
10:45 18.7.2021mixed1SK Sporting - Kachny Příbram (NK )Pražská 7 (P7 )8:612:11

Semifinále (S1-S4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:20 18.7.2021mixed1Kapři (LK )Prague Devils A (PD A)7:911:12
11:55 18.7.2021mixed1Pražská 7 (P7 )3SB (3SB )4:1312:11
12:30 18.7.2021mixed1Terrible Monkeys (TM )F.U.J. (FUJ )8:612:12
13:05 18.7.2021mixed1SK Sporting - Kachny Příbram (NK )L. D. C. (LDC )5:1211:11

O 7.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:40 18.7.2021mixed1Pražská 7 (P7 )Kapři (LK )8:1011:14

O 5.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:15 18.7.2021mixed13SB (3SB )Prague Devils A (PD A)11:711:12

O 3.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:50 18.7.2021mixed1SK Sporting - Kachny Příbram (NK )F.U.J. (FUJ )3:1011:11

O 1.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 18.7.2021mixed1L. D. C. (LDC )Terrible Monkeys (TM )8:712:13

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 17.7.2021mixedA1F.U.J. (FUJ )SK Sporting - Kachny Příbram (NK )8:911:11
09:00 17.7.2021mixedB2Prague Devils A (PD A)Chupacabras (CHUP )9:710:11
09:30 17.7.2021mixedA1Kapři (LK )3SB (3SB )9:610:12
09:30 17.7.2021mixedB2Pražská 7 (P7 )L. D. C. (LDC )8:1211:13
10:00 17.7.2021mixedA1Frkot (FRK )Atrofované ruce (Atruc )9:510:13
10:00 17.7.2021mixedB2Terrible Monkeys (TM )jElita (JE )13:512:10
10:30 17.7.2021mixedA1Left Overs (LO )Kapři (LK )7:912:12
10:30 17.7.2021mixedB2Prague Devils B (PD B)Pražská 7 (P7 )8:711*:11
11:00 17.7.2021mixedA1Atrofované ruce (Atruc )F.U.J. (FUJ )5:910:11
11:00 17.7.2021mixedB2jElita (JE )Prague Devils A (PD A)6:1411:11
11:30 17.7.2021mixedA13SB (3SB )Frkot (FRK )9:411:11
11:30 17.7.2021mixedB2L. D. C. (LDC )Terrible Monkeys (TM )9:1012:12
12:00 17.7.2021mixedA1SK Sporting - Kachny Příbram (NK )Atrofované ruce (Atruc )10:510:10
12:00 17.7.2021mixedB2Chupacabras (CHUP )jElita (JE )10:612:11
12:30 17.7.2021mixedA1Frkot (FRK )Left Overs (LO )5:812:13
12:30 17.7.2021mixedB2Terrible Monkeys (TM )Prague Devils B (PD B)10:711:10
13:00 17.7.2021mixedA1F.U.J. (FUJ )3SB (3SB )7:511:12
13:00 17.7.2021mixedB2Prague Devils A (PD A)L. D. C. (LDC )9:1010:11
13:30 17.7.2021mixedA1Kapři (LK )Frkot (FRK )6:912:10*
13:30 17.7.2021mixedB2Pražská 7 (P7 )Terrible Monkeys (TM )5:911:13
14:00 17.7.2021mixedA13SB (3SB )SK Sporting - Kachny Příbram (NK )9:411:11
14:00 17.7.2021mixedB2L. D. C. (LDC )Chupacabras (CHUP )10:711:13
14:30 17.7.2021mixedA1Left Overs (LO )F.U.J. (FUJ )4:810:11
14:30 17.7.2021mixedB2Prague Devils B (PD B)Prague Devils A (PD A)5:1511:11
15:00 17.7.2021mixedA1Atrofované ruce (Atruc )3SB (3SB )1:911:11
15:00 17.7.2021mixedB2jElita (JE )L. D. C. (LDC )7:1312:13
15:30 17.7.2021mixedA1F.U.J. (FUJ )Kapři (LK )9:512:11
15:30 17.7.2021mixedB2Prague Devils A (PD A)Pražská 7 (P7 )8:711:11
16:00 17.7.2021mixedA1SK Sporting - Kachny Příbram (NK )Left Overs (LO )8:710:11
16:00 17.7.2021mixedB2Chupacabras (CHUP )Prague Devils B (PD B)10:711:11
16:30 17.7.2021mixedA1Frkot (FRK )F.U.J. (FUJ )6:1010:11
16:30 17.7.2021mixedB2Terrible Monkeys (TM )Prague Devils A (PD A)9:711:11
17:00 17.7.2021mixedA1Left Overs (LO )Atrofované ruce (Atruc )4:711:10
17:00 17.7.2021mixedB2Prague Devils B (PD B)jElita (JE )6:1112:11
17:30 17.7.2021mixedA1Kapři (LK )SK Sporting - Kachny Příbram (NK )5:712:12
17:30 17.7.2021mixedB2Pražská 7 (P7 )Chupacabras (CHUP )10:811:13
18:00 17.7.2021mixedA13SB (3SB )Left Overs (LO )7:59:11
18:00 17.7.2021mixedB2L. D. C. (LDC )Prague Devils B (PD B)10:612:12
18:30 17.7.2021mixedA1SK Sporting - Kachny Příbram (NK )Frkot (FRK )6:312:10
18:30 17.7.2021mixedB2Chupacabras (CHUP )Terrible Monkeys (TM )8:912:10
19:00 17.7.2021mixedA1Atrofované ruce (Atruc )Kapři (LK )6:812:12
19:00 17.7.2021mixedB2jElita (JE )Pražská 7 (P7 )5:911:13*
23:47 17.7.2021mixed9-14. místo2jElita (JE )Frkot (FRK )11:812:12*
23:51 17.7.2021mixed9-14. místo2Atrofované ruce (Atruc )Prague Devils B (PD B)11:59*:9
23:52 17.7.2021mixed9-14. místo2Chupacabras (CHUP )Left Overs (LO )14:711:11
23:53 17.7.2021mixed9-14. místo2Frkot (FRK )Prague Devils B (PD B)8:1212:12
23:53 17.7.2021mixed9-14. místo2Chupacabras (CHUP )Atrofované ruce (Atruc )15:611:11
23:54 17.7.2021mixed9-14. místo2Left Overs (LO )jElita (JE )9:611*:11
23:54 17.7.2021mixed9-14. místo2Chupacabras (CHUP )Frkot (FRK )12:913:12
23:55 17.7.2021mixed9-14. místo2Atrofované ruce (Atruc )jElita (JE )10:913:13
23:55 17.7.2021mixed9-14. místo2Left Overs (LO )Prague Devils B (PD B)11:1011:10
09:00 18.7.2021mixedČtvrtfinále (Q1-Q4)1F.U.J. (FUJ )Prague Devils A (PD A)7:612:13
09:35 18.7.2021mixedČtvrtfinále (Q1-Q4)1Kapři (LK )Terrible Monkeys (TM )8:1211:12
10:10 18.7.2021mixedČtvrtfinále (Q1-Q4)1L. D. C. (LDC )3SB (3SB )8:611:11
10:45 18.7.2021mixedČtvrtfinále (Q1-Q4)1SK Sporting - Kachny Příbram (NK )Pražská 7 (P7 )8:612:11
11:20 18.7.2021mixedSemifinále (S1-S4)1Kapři (LK )Prague Devils A (PD A)7:911:12
11:55 18.7.2021mixedSemifinále (S1-S4)1Pražská 7 (P7 )3SB (3SB )4:1312:11
12:30 18.7.2021mixedSemifinále (S1-S4)1Terrible Monkeys (TM )F.U.J. (FUJ )8:612:12
13:05 18.7.2021mixedSemifinále (S1-S4)1SK Sporting - Kachny Příbram (NK )L. D. C. (LDC )5:1211:11
13:40 18.7.2021mixedO 7.místo1Pražská 7 (P7 )Kapři (LK )8:1011:14
14:15 18.7.2021mixedO 5.místo13SB (3SB )Prague Devils A (PD A)11:711:12
14:50 18.7.2021mixedO 3.místo1SK Sporting - Kachny Příbram (NK )F.U.J. (FUJ )3:1011:11
15:25 18.7.2021mixedO 1.místo1L. D. C. (LDC )Terrible Monkeys (TM )8:712:13
Poslat odkaz na e-mail