spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Budoucí turnaje
Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024
Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024
Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024
Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024
Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024

Kvalifikace JMČR mix - západ

Týmy turnaje

Divize mixed

3SB A (3SB A) České Budějovice
3SB B (3SB B) České Budějovice
Atrofované ruce (Atruc ) Plzeň
F.U.J. (FUJ ) Prague
Kachny Příbram A (NK A) Příbram
Kachny Příbram B (NK B) Příbram
PeaceEgg (PE ) Písek
Terrible Monkeys (TM ) Prague

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. PeaceEgg
2. 3SB A
3. Kachny Příbram A
4. Terrible Monkeys

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB A3SB BAtruc FUJ PE TM NK ANK BSkóre
3SB Ax11:1111:1011:1212:1110:1155:55
3SB B11:11x9:1011:1111:1042:42
Atruc 10:9x11:1012:1111:10
12:11
56:51
FUJ 10:11x11:1012:1111:1044:42
PE 10:1111:1210:11x11:1112:1054:55
TM 12:1110:11
11:12
11:1211:11x10:1065:67
NK A11:1211:1110:1210:10x11:1253:57
NK B11:1010:1110:1112:11x43:43

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Atrofované ruce (11.2)
2. 3SB A (11)
2. F.U.J. (11)
3. Terrible Monkeys (10.83333)
4. PeaceEgg (10.8)
5. Kachny Příbram B (10.75)
6. Kachny Příbram A (10.6)
7. 3SB B (10.5)

Skupiny

AAtruc FUJ TM PE SkóreBodyPořadí
Atruc x7:88:97:822:2504
FUJ 8:7x8:96:922:2523
TM 9:89:8x8:1226:2842
PE 8:79:612:8x29:2161
BNK A3SB B3SB ANK BSkóreBodyPořadí
NK Ax9:38:910:227:1442
3SB B3:9x3:813:019:1723
3SB A9:88:3x14:031:1161
NK B2:100:130:14x2:3704

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas

Play-off

Semifinále (S1-S4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:05 25.11.2023mixed1PeaceEgg (PE )Kachny Příbram A (NK A)9:612:10
15:35 25.11.2023mixed1Terrible Monkeys (TM )3SB A (3SB A)5:1012:11
16:05 25.11.2023mixed1F.U.J. (FUJ )Kachny Příbram B (NK B)12:111:10
16:35 25.11.2023mixed1Atrofované ruce (Atruc )3SB B (3SB B)9:610:9

O 3.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:35 25.11.2023mixed1Kachny Příbram A (NK A)Terrible Monkeys (TM )10:510:10

O 1.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:05 25.11.2023mixed1PeaceEgg (PE )3SB A (3SB A)7:610:11

Baráž o 4.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
19:05 25.11.2023mixed1Terrible Monkeys (TM )Atrofované ruce (Atruc )11:1211:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 25.11.2023mixedB1Kachny Příbram A (NK A)3SB B (3SB B)9:311:11
09:30 25.11.2023mixedB13SB A (3SB A)Kachny Příbram B (NK B)14:010:11
10:00 25.11.2023mixedA1Atrofované ruce (Atruc )F.U.J. (FUJ )7:811:10
10:30 25.11.2023mixedA1Terrible Monkeys (TM )PeaceEgg (PE )8:1211:11
11:00 25.11.2023mixedB1Kachny Příbram B (NK B)3SB B (3SB B)0:1310:11
11:30 25.11.2023mixedB13SB A (3SB A)Kachny Příbram A (NK A)9:812:11
12:00 25.11.2023mixedA1PeaceEgg (PE )F.U.J. (FUJ )9:610:11
12:30 25.11.2023mixedA1Terrible Monkeys (TM )Atrofované ruce (Atruc )9:810:11
13:00 25.11.2023mixedB13SB A (3SB A)3SB B (3SB B)8:311:11
13:30 25.11.2023mixedB1Kachny Příbram A (NK A)Kachny Příbram B (NK B)10:211:12
14:00 25.11.2023mixedA1Terrible Monkeys (TM )F.U.J. (FUJ )9:811:12
14:30 25.11.2023mixedA1Atrofované ruce (Atruc )PeaceEgg (PE )7:812:11
15:05 25.11.2023mixedSemifinále (S1-S4)1PeaceEgg (PE )Kachny Příbram A (NK A)9:612:10
15:35 25.11.2023mixedSemifinále (S1-S4)1Terrible Monkeys (TM )3SB A (3SB A)5:1012:11
16:05 25.11.2023mixedSemifinále (S1-S4)1F.U.J. (FUJ )Kachny Příbram B (NK B)12:111:10
16:35 25.11.2023mixedSemifinále (S1-S4)1Atrofované ruce (Atruc )3SB B (3SB B)9:610:9
17:05 25.11.2023mixedO 1.místo1PeaceEgg (PE )3SB A (3SB A)7:610:11
17:35 25.11.2023mixedO 3.místo1Kachny Příbram A (NK A)Terrible Monkeys (TM )10:510:10
19:05 25.11.2023mixedBaráž o 4.místo1Terrible Monkeys (TM )Atrofované ruce (Atruc )11:1211:12
Poslat odkaz na e-mail